منتظران ظهور تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yalda65

عضو جدید
من با تهران شمال تماس گرفتم(البته واحدی که تو خیابون ولیعصره)یارو اصلا خبر نداشت چه خبره.نمیدونم حالا باسه ثبت نام باید برم میدون هروی یا همون که تو ولیعصر؟؟؟؟
کسی میدونه؟
فكر كنم بايد بري وليعصر معماري اونجاست.:smile::)

mhadi257

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان عزیز.
من در رشته مهندسی پلیمر در کنکور ارشد آزاد شرکت کردم و رتبم در دانشگاه شیراز 69 شد.الان که نتایج تکمیل ظرفیت رو زدن تا شماره 68 رو گرفتن و من رو به انتخاب دانشگاه در واحد علوم و تحقیقات یزد قبول کردن. به نظر شما اگر صبر کنم و ثبت نام نکنم در تکمیل ظرفیت بعدی، شیراز قبول میشم؟ اگر بخوام انتقالی بگیرم از یزد به شیراز موافقت می کنند؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

yalda65

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان عزیز.
من در رشته مهندسی پلیمر در کنکور ارشد آزاد شرکت کردم و رتبم در دانشگاه شیراز 69 شد.الان که نتایج تکمیل ظرفیت رو زدن تا شماره 68 رو گرفتن و من رو به انتخاب دانشگاه در واحد علوم و تحقیقات یزد قبول کردن. به نظر شما اگر صبر کنم و ثبت نام نکنم در تکمیل ظرفیت بعدی، شیراز قبول میشم؟ اگر بخوام انتقالی بگیرم از یزد به شیراز موافقت می کنند؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
انتقال و جابجایی دانشجو طبق دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع هست.توصيه ميكنم به فکر جابجایی یا انتقالی نباشيد.اگر تکمیل ظرفیت مرحله دوم هم وجود داشته باشد كه بعيد به نظر مياد اسامی که طی این دو مرحله گزینش و پذیرش شدند در مرحله بعدي مورد گزینش قرار نخواهند گرفت.

addicted

عضو جدید
yalda 65 &addicted به هر دوتون تبريك ميگم اگه يادتون بياد به هر دوتون گفته بودم قبول ميشيد!جفتتون بايد به من شيريني بديد!من كه رفتم رشت شما جاي ما تهران حال كنيد!ميشه بگيد كدوم واحد قبول شديد؟!

پسر اگه نمیرفتی رشت من تهران شمال قبول نمیشدم.چون آخرین رتبه قبولی 154 بود و رتبه من 153!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببین لامصب قسمت چه کار میکنه؟؟
خلاصه که ممنون که رفتی رشت.ایشالا که موفق و موفق و موفقتر باشی...

addicted

عضو جدید
فكر كنم بايد بري وليعصر معماري اونجاست.:smile::)

ممنونم.آره فکر کنم باید همونجا برم.البته فردا صبح باید برم اراک گواهی موقت و ریز نمراتمو بگیرم.
وقته ثبت نام میدونی تا کی هست؟
یعنی تا چه ساعتی؟

yalda65

عضو جدید
ممنونم.آره فکر کنم باید همونجا برم.البته فردا صبح باید برم اراک گواهی موقت و ریز نمراتمو بگیرم.
وقته ثبت نام میدونی تا کی هست؟
یعنی تا چه ساعتی؟
ثبت نام هم فردا هست هم پس فردا.نگران نباش.من گواهي موقت دارم اما ريز نمرات رو بهم ندادن و نميدن!ميگن بايد خودمون با دانشگاه محل قبولي مكاتبه كنيم!آموزش دانشگاه ها معمولا تا 4-5 عصر باز هستن.فقط شهريه رو نميدونم كلش رو بايد داد فردا يا فقط شهريه ثابت؟!!

addicted

عضو جدید
ثبت نام هم فردا هست هم پس فردا.نگران نباش.من گواهي موقت دارم اما ريز نمرات رو بهم ندادن و نميدن!ميگن بايد خودمون با دانشگاه محل قبولي مكاتبه كنيم!آموزش دانشگاه ها معمولا تا 4-5 عصر باز هستن.فقط شهريه رو نميدونم كلش رو بايد داد فردا يا فقط شهريه ثابت؟!!

OK.Tanxxxxxxxx

mohamad313

عضو جدید

سلام بچه ها تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چه جوریه؟؟؟؟مگه مثل سراسری نیست که انتخاب رشته کنیم؟؟؟دانشگاه آزاد چیزی که اعلام نکرده بود واسه تکمیل که الان داره نتایجشو میذاره..........من هر چی مشخصات وارد می کنم میزنه همچین کارنامه ای نیست..........اعصابم خورده خواهشا جواب بدین......:cry::cry::cry:

mohamad313

عضو جدید
:cry::cry::cry:ایهاالنااااااااااااااااااااااااااااااااااااس یکی جواب بده.............ای خدااااااااااااااااااااااااا

mohamad313

عضو جدید
متاسفانه شما پذيرفته نشدين.كارنامه تكميل ظرفيت فقط براي پذيرفته شدگان باز ميشه

بعضی از دوستان می گفتن که دانشگاهی که انتخاب کرده بودن قبول نشدن و یه شهر دیگه قبول شدن...یعنی خودشون طبق رتبه بچه ها رو تو هر شهری که جا داشته باشه قبول می کنن؟؟؟می دونین خوراسگان اصفهان تا چه رتبه ای تو تکمیل قبول شدن؟؟؟تکمیل ظرفیتهای بهمن قضیش چیه؟؟؟اگه اونجا قبول بشیم ترم بهمن ثبت نامه؟؟؟؟ببخشید که زیاد سوال کردم...........ممنون ازتون

mhadi257

عضو جدید
انتقال و جابجایی دانشجو طبق دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع هست.توصيه ميكنم به فکر جابجایی یا انتقالی نباشيد.اگر تکمیل ظرفیت مرحله دوم هم وجود داشته باشد كه بعيد به نظر مياد اسامی که طی این دو مرحله گزینش و پذیرش شدند در مرحله بعدي مورد گزینش قرار نخواهند گرفت.

ولی آخه من که به انتخاب خودم قبول نشدم. خودشون انتخاب کردن. یعنی می گید تو تکمیل ظرفیت بعدی منو دیگه شرکت نمی دن؟ اینو مطمئن هستید؟

addicted

عضو جدید
دوستان توجه کنن که تکمیل ظرفیت آزاد مثه دولتی نیست.تو آزاد خوده دانشگاه اتوماتیک وار بنا به رتبه ای که هر شخص داره و با توجه به ظرفیت دانشگاهی که انتخاب کرده اقدام میکنه.اگه تو اون واحد دانشگاهی جای خالی باشه،که همونجا میره.اگه نه به اون واحد دانشگاهی میره که ترازه اون دانشگاه با تراز شخص نزدیک باشن.
تو تکمیل ظرفیت بهمن هم دیگه ته مونده ی ظرفیت همه دانشگاه هارو جمع میزننو طبق رتبه هر شخص تکمیل ظرفیت اقدام میشود.

aslan_thr

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید که اینجا مطرح می کنم، سوال من هم در مورد تکمیل ظرفیته، اما تکمیل ظرفیت سراسری
نمی دونم اطلاع دارید یا نه اما امسال به جز دانشگاه آزاد ، دانشگاه سراسری هم اعلام تکمیل ظرفیت کرد و برای معماری یه رشته جدید اضافه شد. به اسم معماری داخلی دانشگاه تهران که 8 نفر هم ظرفیت داره. کسی ثبت نام کرد برای تکمیل ظرفیت ؟

و یه چیز دیگه... الان اونایی که مثلا رشته معماری داخلی دانشگاه هنر قبول شدن یا افراد قبول شده در رشته های دیگه ممکنه به احتمال زیاد بیان این رو هم انتخاب کنن و قبول بشن. اونوقت جای اونها خالی می مونه ... خب تکلیف اون جای خالی چیه ؟ بعضی ها به همون دلیل قبول نشدن امسال ، حتی با اختلاف 1 نفر! یه کم مسخره به نظر می آد این تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری... یا من اشتباه می کنم؟!

kooki2000

عضو جدید
من که زنجان درآمدم با نمره 6322 با وجود اینکه انتخابم خوراسگان بود کسی خبر دارد آخرین فرد قبول شده اصفهان تو تکمیل ظرفیت چه رتبه ای داشته

amir987

عضو جدید
من که زنجان درآمدم با نمره 6322 با وجود اینکه انتخابم خوراسگان بود کسی خبر دارد آخرین فرد قبول شده اصفهان تو تکمیل ظرفیت چه رتبه ای داشته

عزیز شما تو کارنامه تکمیل ظرفیت خودت میتونی رتبه و نمره آخرین نفر نفر قبولی تکمیل خوراسگان رو ببینی.
آمارشو به ما هم بده تا ببینیم داستان خوراسگان از چه قرار بوده.

amir987

عضو جدید
اگر کسی از بچه ها امروز برای ثبت نام رفته دانشگاه لطفا از جز ئیاتش ما رو هم مطلع کنه.جزئیاتی مثل تاریخ شروع کلاسها و میزان شهریه و ...

yalda65

عضو جدید
بعضی از دوستان می گفتن که دانشگاهی که انتخاب کرده بودن قبول نشدن و یه شهر دیگه قبول شدن...یعنی خودشون طبق رتبه بچه ها رو تو هر شهری که جا داشته باشه قبول می کنن؟؟؟می دونین خوراسگان اصفهان تا چه رتبه ای تو تکمیل قبول شدن؟؟؟تکمیل ظرفیتهای بهمن قضیش چیه؟؟؟اگه اونجا قبول بشیم ترم بهمن ثبت نامه؟؟؟؟ببخشید که زیاد سوال کردم...........ممنون ازتون
سال گذشته روال به اين صورت بود كه تو تكميل مهر فقط هر كس تو واحد انتخابي خودش قبول ميشد.دوباره تو تكميلي كه بهمن ماه اعلام شد بچه ها رو در انتخاب دانشگاه قبول كردن.اما امسال تو همين تكميل مهر هم خود واحدهاي انتخابي تكميل گرفتن و هم يه سري رو تو انتخاب دانشگاه قبول كردن.حدس من اين هست كه ديگه تكميل بهمن در كار نيست امسال.از طرف مركز آزمون هم اطلاعيه اي مبني بر وجود تكميل مجدد در بهمن ماه نيست.راجع به خوراسگان اطلاعاتي ندارم.به نظر من شما بخونين اين چند ماه رو براي سراسري تا بهمن اگه تكميل بهمن اومد و ايشالله قبول شده باشين بازم ضرر نميكنين.

yalda65

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید که اینجا مطرح می کنم، سوال من هم در مورد تکمیل ظرفیته، اما تکمیل ظرفیت سراسری
نمی دونم اطلاع دارید یا نه اما امسال به جز دانشگاه آزاد ، دانشگاه سراسری هم اعلام تکمیل ظرفیت کرد و برای معماری یه رشته جدید اضافه شد. به اسم معماری داخلی دانشگاه تهران که 8 نفر هم ظرفیت داره. کسی ثبت نام کرد برای تکمیل ظرفیت ؟

و یه چیز دیگه... الان اونایی که مثلا رشته معماری داخلی دانشگاه هنر قبول شدن یا افراد قبول شده در رشته های دیگه ممکنه به احتمال زیاد بیان این رو هم انتخاب کنن و قبول بشن. اونوقت جای اونها خالی می مونه ... خب تکلیف اون جای خالی چیه ؟ بعضی ها به همون دلیل قبول نشدن امسال ، حتی با اختلاف 1 نفر! یه کم مسخره به نظر می آد این تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری... یا من اشتباه می کنم؟!
اگر افراد پذيرفته شده فعلي در تكميل ظرفيت قبول بشن قبولي قبلي انها منتفي هست و بايد در محل قبولي جديد ثبت نام كنن و اون جاهاي خالي براي هميشه خالي ميمونن!:confused:

yalda65

عضو جدید
اگر کسی از بچه ها امروز برای ثبت نام رفته دانشگاه لطفا از جز ئیاتش ما رو هم مطلع کنه.جزئیاتی مثل تاریخ شروع کلاسها و میزان شهریه و ...
من امروز ثبت نام كردم،فقط مدارك رو تحويل داديم(مدرك ليسانس،كپي شناسنامه،عكس و ...)گفتن شنبه هفته آينده بايد مجددا بريم. تو اين هفته يه جلسه برگزار ميكنن كه تصميم گيري بشه كه ما ورودي مهر ميشيم يا بهمن.براي شما چي شد؟رفتين ثبت نام؟

addicted

عضو جدید
من امروز ثبت نام كردم،فقط مدارك رو تحويل داديم(مدرك ليسانس،كپي شناسنامه،عكس و ...)گفتن شنبه هفته آينده بايد مجددا بريم. تو اين هفته يه جلسه برگزار ميكنن كه تصميم گيري بشه كه ما ورودي مهر ميشيم يا بهمن.براي شما چي شد؟رفتين ثبت نام؟

آها.
من که تازه از اراک اومدم.گواهی موقتو گرفتم.
فردا ثبت نام میکنم.
راستی چند واحد دادن؟
شهریه چی؟ همشو ریختی؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم!!

yalda65

عضو جدید
آها.
من که تازه از اراک اومدم.گواهی موقتو گرفتم.
فردا ثبت نام میکنم.
راستی چند واحد دادن؟
شهریه چی؟ همشو ریختی؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم!!
نه اصلا پول نداديم امروز.گفتن برين شنبه هفته بعد بياين تا تو اين هفته در مورد مهر يا بهمن بودنتون تصميم بگيريم:eek:امروز فقط يه پرونده برامون درست كردن و مداركمون رو داديم.

amir987

عضو جدید
نه من امروز رفتم گواهی کارشناسی گرفتم فردا میرم ثبت نام.ممنون از جوابت;)

addicted

عضو جدید
نه اصلا پول نداديم امروز.گفتن برين شنبه هفته بعد بياين تا تو اين هفته در مورد مهر يا بهمن بودنتون تصميم بگيريم:eek:امروز فقط يه پرونده برامون درست كردن و مداركمون رو داديم.

واقعا دستشون درد نکنه پرونده سازی کردن باسمون.بسیار عالی.
ولی خدا کنه یه جور برنامه بریزن که از بقیه بچه ها عقب نیوفتیم.
تو،تهران مرکز بودی؟
آدرسش کجاست؟ اسکندری؟

addicted

عضو جدید
بچه ها سرفصل دروس ارشد تو لینک زیر هست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/204752-سر-فصل-دروس-کارشناسی-ارشد-معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.