منتظران ظهور تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

5967

عضو جدید
ای وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی !!!!
ای کاش قبول نشده بودم.این بدترین نوع قبول شدنه.

amir987

عضو جدید
اره دیدم
حالا چه کنم!!!
کمک...!

شما یه تماس با دانشگاه مرکزی که پارسال قبول شدی بگیر و ببین هنوز میتونی ثبت نام کنی.البته احتمال قبولیت تو تکمیل همدان هم زیاده.به هر حال باید همه شرایط خودتو در نظر بگیری و تصمیم بگیری...من فقط میتونم نظرمو بگم ولی تصمیم آخر با خودته.در ضمن قبولیتم پسا پس مبارک باشه:gol::gol::gol:
واسه ما هم دعا کن

sajad_s

عضو جدید
زبان تخصصي انگليسي:41.7
اطلاعات عمومي تاريخ و معماري:100
مباني نظري معماري:80
دانش فني معماري:43.3
سنجش توانايي طراحي(اسكيس):42.5
نام واحد انتخابي:تهران مركزي
نمره كل:6429
رتبه در انتخاب:123
نمره آخرين نفر انتخاب اول:6585
رتبه آخرين نفر انتخاب اول:80
نتيجه:مردود:crying:
قبول نشدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5967

عضو جدید
سلام
از یکی از دوستام که استاد ازاد زنجانه پرسیدم گفت مشکل ندارم واسه ثبت نام .11
ولی من انتخابم تهران مرکز بود علوم تحقیقات مرکزی یعنی چی؟مگه علوم تحقیقات مرکزی و غیر مرکزی داره؟
QUOTE=yalda65;2681906]شما تكميلي كه مهر اعلام شد قبول نشدين اما تكميل بهمن علوم تحقيقات اراك قبول شدين:w16:سايت آزمون دات نت برو اطلاع رساني محدود نتايج.بعد از اونجا تكميل ارشد 88 رو انتخاب كن![/QUOTE]

amir987

عضو جدید
سلام
ولی من انتخابم تهران مرکز بود علوم تحقیقات مرکزی یعنی چی؟مگه علوم تحقیقات مرکزی و غیر مرکزی داره؟

علوم تحقیقات مرکزی یعنی اراک.اراک مرکز استان مرکزی هست.

yalda65

عضو جدید
سلام
ولی من انتخابم تهران مرکز بود علوم تحقیقات مرکزی یعنی چی؟مگه علوم تحقیقات مرکزی و غیر مرکزی داره
آره.تكميلي كه بهمن اعلام شده انتخاب دانشگاه بوده و از ترازهاي بالاي تهران در علوم تحقيقات استان مركزي يعني اراك قبول كردن.

yalda65

عضو جدید
به 5967:
راستي علوم تحقيقات مركزي يا همون اراك پارسال كلنگش زده شد!ناراحت نباش.چيز خاصي رو از دست ندادي...

rahaashiyan

عضو جدید
سلام دوستان کسی از محل برگزاری کلاسای رشته معماری واحد تهران جنوب وترازقبولی این دانشگاه خبر داره برای کاردانی به کارشناسی

yalda65

عضو جدید
سلام دوستان کسی از محل برگزاری کلاسای رشته معماری واحد تهران جنوب وترازقبولی این دانشگاه خبر داره برای کاردانی به کارشناسی
فكر نكنم كسي اينجا خبر داشته باشه.تو تاپيك كارشناسي ناپيوسته پيغام بگذار.بچه ها كمكت ميكنن

MEHDI.880

عضو جدید
سلام بچه ها.من رتبم شده 29 ولی آخرین نفر قبولی هست 24 به نظر شما من قبولم؟
راستی مگه اراک معماری آورده که میگه واسه بهمن تو علوم تحقیقات اراک قبول میشین؟

addicted

عضو جدید
سلام بچه ها.من رتبم شده 29 ولی آخرین نفر قبولی هست 24 به نظر شما من قبولم؟
راستی مگه اراک معماری آورده که میگه واسه بهمن تو علوم تحقیقات اراک قبول میشین؟

خوب کجا رو زده بودی؟
ولی احتمال قبولیت هست.
ضمنا من خودم کاردانی(سراسری) و کارشناسی(غیر انتفایی)اراک خوندم.6 سال اراک بودم و حالا حالا ها اراک ارشد نمیاره.چه دولتی چه آزاد.چون من اساتیدشو میشناسم، نه استاداشو داره و نه امکاناتشو.
البته اگه بیاره خیلی خوبه.چون اراک واقعا دانشجو خیزه

addicted

عضو جدید
نه ديگه نيومده:surprised:

ببین یلدا تو گفتی اخره هفته میاد.اگه نیومد ازت به جرمه انتشار اخبار ضد و نغیز(نمیدونم نغیز و درست نوشتم یا نه...!:D)و ایجاد آشوب و فتنه و بر هم زدن نظم اجتماعی شکایت میکنم...!:mad::D
Just Jokking...:D

yalda65

عضو جدید
ببین یلدا تو گفتی اخره هفته میاد.اگه نیومد ازت به جرمه انتشار اخبار ضد و نغیز(نمیدونم نغیز و درست نوشتم یا نه...!:D)و ایجاد آشوب و فتنه و بر هم زدن نظم اجتماعی شکایت میکنم...!:mad::D

Just Jokking...:D
من زدم اواخر اين هفته يا اوايل هفته بعد.تازه من نگفتم كه!عبدالله گفته.برو از اون شكايت كن!!!!اينم بگير سند.راستي فكر كنم ضد و نقيض درسته.

http://iscanews.ir/fa/ShowNewsItem.aspx?NewsItemID=390245

وضعیت
موضوع بسته شده است.