مقاله نویسی

aster521

عضو
منم پایه ام میخوام باهتون تو نوشتن مقاله همکار باشم..
من یه مقاله هم نوشتم..

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم پایه ام میخوام باهتون تو نوشتن مقاله همکار باشم..
من یه مقاله هم نوشتم..
باشه . پس سه نفریم . شما کاری که می کنی بگرد مقاله و لینک پیدا کن . منو , white angle هم می گردیم پیدا می کنیم . اما من امروز نمی تونم پیدا کنم . بعد تقسیم می کنیم کارو/مطالبو .

white angel

عضو جدید
باشه پس یه چند صفحه من تهیه می کنم ، چند صفحه هم شما . بعد اینارو می ذاریم تو همون قالب . از کجا شروع کنیم ؟ مقاله و لینک می خوایم .
ایمان یه سری مطلب دارم لینک نمیشن.چکار کنم؟
کپی-پیست کنم همینجا؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منبع لاتین؟؟؟؟؟:eek::surprised:
مگه قرار نبود فقط یه مقاله تمرینی باشه که نکات رو توش رعایت کنیم؟
باشه منبع فارسی . پس برام بفرست دیگه منبع هاتو . ایمیلمو برات پیغام گذاشتم . از فارسی می نویسیم .

aster521

عضو
بچه ها باید اول بدونیم دنبال چی هستیم بعد از خوندن هر مقاله یه خروجی باید در بیاریم وبعد اون خروجیو واسه هم گزارش کنیم.
الان من نمیدونم دقیقا دنبال چی هستیم..فقط همین که 5s بخونم؟شما چطوری میخواین کارو پیش ببرین؟

آخرین ویرایش:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها باید اول بدونیم دنبال چی هستیم بعد از خوندن هر مقاله یه خروجی باید در بیاریم وبعد اون خروجیو واسه هم گزارش کنیم.
الان من نمیدونم دقیقا دنبال چی هستیم..فقط همین که 5s بخونم؟شما چطوری میخواین کارو پیش ببرین؟
قراره هر بخشو یکی بنویسه . مثلا یکی مقدمه و روش ها رو بنویسه . یکی یافته ها و یکی هم بحث ها . کی کدوم بخش رو می خواد ؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب من در مورد هدف و تعریف فایو اس و اینکه پنج تا اس چی هستند و سوالاتی مثل اینکه چرا فایو اس گام اول نخستین گام و پیش شرط اجرای موفق آمیز سایر روش هاس و موارد کاربرد رو می نویسم . یعنی قسمت مقدمه و تعریف .

اقدامات لازم برای پیاده سازی رو کی می خواد بنویسه و مشکلات موجود در پیاده سازی ؟ (روش ها )
نتایج و مزایای فایو اس (نتیجه)

بخش ها تونو مشخص کنید دیگه . از هر منبعی هم می خواید استفاده کنید .

white angel

عضو جدید
پس اقدامات و مشکلات رو هم من آماده میکنم.
ناچارا بخش آخر موند واسه شما aster جان.
البته لازم نیست حتما هر قسمتو یه نفر انجام بده.اگه لازم شد همکاری میکنیم.که قطعا لازمه چون بخشها بهم مرتبط هستن.

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من دارم چکیده و مقدمه و تاریخچه رو می نویسم اما مطالبش داره زیاد می شه . توضیح 5 تا S رو پس دیگه نمی نویسم . یکی این پنج تا اس رو تشریح کنه .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من قسمت هام تموم شده . دو صفحه فول شده . شما هم کاملش کنید بعد بگید .

white angel

عضو جدید
توضیح sهای پنچ گانه رو من آماده کردم.ولی قسمتای بعدی هنوز کامل نشده.خیلی زیاد میشه واسه من...
نمیخواین کمک کنین؟
aster کجایی پس؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
توضیح sهای پنچ گانه رو من آماده کردم.ولی قسمتای بعدی هنوز کامل نشده.خیلی زیاد میشه واسه من...
نمیخواین کمک کنین؟
aster کجایی پس؟
کجاش رو نمی تونی بنویسی بگو کمک کنیم .

aster کجایی؟

aster521

عضو
سلام بچه ها من اینترنتم قطع بود نتونستم تاپیکتون بخونم..ولی بچه ها اینطوری که نمیشه مقاله نوشت؟؟؟
باشه،قسمت نتیجه با من..فقط یه چیزی من این چند روز سرم شلوغه تا 2شنبه واستون میل میکنم..
کسی مقاله مینویسه مقاله رو تو جایی نمیزاره تو دسترس دیگران باشه.شاید یکی دیگه ازش کپی برداره به اسمه خودش بزنه..گزارش هارو واسه هم میل کنیم..
مرسی منم تا 2شنبه گزارشمو انجام میدم..
راستی راجعه به مقاله نوشتن چقدر میدونین نحوه نگارش و اینکه مطالب هر بخشو چطوری مینویسن میدونین؟؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من اینترنتم قطع بود نتونستم تاپیکتون بخونم..ولی بچه ها اینطوری که نمیشه مقاله نوشت؟؟؟
باشه،قسمت نتیجه با من..فقط یه چیزی من این چند روز سرم شلوغه تا 2شنبه واستون میل میکنم..
کسی مقاله مینویسه مقاله رو تو جایی نمیزاره تو دسترس دیگران باشه.شاید یکی دیگه ازش کپی برداره به اسمه خودش بزنه..گزارش هارو واسه هم میل کنیم..
راستی راجعه به مقاله نوشتن چقدر میدونین نحوه نگارش و اینکه مطالب هر بخشو چطوری مینویسن میدونین؟؟
قرارم نیست اینجا بذاریم . ایمیل می کنیم نتیجه ها رو . باشه تا دو شنبه .

راجع به مقاله نوشتن ؟ صفحه اولو دوم مربوط به همین بود دیگه . که ساختار چی هست و چجوری باید نوشت .

white angel

عضو جدید
مقاله رو که ما واسه جایی نمی نویسیم.الانم که داریم از منابع اینترنتی استفاده میکنیم و تلاش خیلی زیادی واسش نمیکنیم.
از اولشم قرار بود مقاله که آماده شد بذاریم اینجا تا بچه ها استفاده کنند.واسه یاد گرفتن بخشهای مختلف مقاله...
فکر نمیکنم اگه ازش کپی برداری هم بشه مشکلی باشه.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
کارتون عالیه دوستان
نهضتی راه انداختیدا...
سعی کنید روی کارهای هم تحلیل داشته باشید، تا باعث پیشرفت بشه
با آرزوی موفقیت

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مقاله رو که ما واسه جایی نمی نویسیم.الانم که داریم از منابع اینترنتی استفاده میکنیم و تلاش خیلی زیادی واسش نمیکنیم.
از اولشم قرار بود مقاله که آماده شد بذاریم اینجا تا بچه ها استفاده کنند.واسه یاد گرفتن بخشهای مختلف مقاله...
فکر نمیکنم اگه ازش کپی برداری هم بشه مشکلی باشه.
راست می گه قرار بود بزاریم اینجا . آره تلاش زیادی نمی خوایم که بکنیم ارزش کپی داشته باشه . می خوایم یه چیز تو چارچوبش درآریم . میزاریم اینجا نتیجه آخر رو . فقط فایل های ورد رو برای هم ایمیل می کنیم و می ذاریم کنار هم . بعد پی دی اف می کنیم آپلود می کنیم همینجا .

aster521

عضو
راستی نتیجه رو باید از گزارش های شما بنویسم نمیشه نتیجه رو از یه منبع بنویسم اصل مقاله رو که شما مینویسین از یه منبع دیگه باشه ..شما فقط همون دو فایلی که واستون فرستاده شده رو میخونین ازش مطلب در میارین؟یا از منابع دیگه هم استفاده میکنید؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستی نتیجه رو باید از گزارش های شما بنویسم نمیشه نتیجه رو از یه منبع بنویسم اصل مقاله رو که شما مینویسین از یه منبع دیگه باشه ..شما فقط همون دو فایلی که واستون فرستاده شده رو میخونین ازش مطلب در میارین؟یا از منابع دیگه هم استفاده میکنید؟

چرا نتیجه رو از یه جا دیگه بنویس . فرقی نداره برای فایو اس نتیجه . نتیجه هاش همه جا یکسانه . من از منابع دیگه هم استفاده کردم .