مقاله نویسی

white angel

عضو جدید
منم فقط از اون دوتا فایل استفاده نکردم.بیشترشو از منابع دیگه در آوردم.

aster521

عضو
نه دیگه نتیجه رو از مطالب که در میارن مینویسن دیگه..
خب واسه منم فایلاتونو میل کنید دیگه..

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه دیگه نتیجه رو از مطالب که در میارن مینویسن دیگه..
خب واسه منم فایلاتونو میل کنید دیگه..
آخه فایو اس نتایجش ثابته . کار عددی نکردیم که . فایو اس باعث نظم می شه . سریع به همه چیز دسترسی داریم و .... . این نمی خواد که از روی مطالب ما نوشته شه . حالا withe angle بنویسه ، برات می فرستیم .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الان اصلا برای دو تاتون میل می کنم چیزایی که نوشتم رو .

aster521

عضو
شما هر مقاله خوندین نتیجه اش دقیقا یکی بوده؟؟؟؟
بلاخره هر مقاله ای نتیجه اش با هم فرق داره..ما که نباید کپی برداری کنیم فقط...

aster521

عضو
بچه ها فونت وسایز مقاله باید حداقل بین 12 تا 14 باشه ..که معمولا همه با سایز 12 فونت بی نازنین مینویسن شمام همین کارو بکنید..

white angel

عضو جدید
مرسی ایمان فایلتو دریافت کردم.اوکی.پس منم تو همین یکی دو روز مطالبو آماده میکنم

آخرین ویرایش:

aster521

عضو
فایلایی که واسه من فرستادین که مقاله نیستن من فقط یه نگاه سرسری انداخته بودم..یکی که اصلا نتیجه نداره..اون یکی هم یه pdf راجعه به 5s مقاله نیست که نتیجه اینا داشته باشه..شما گزارشی که نوشتین از مقاله بود؟خودتون سرچ کردین به غیر اون 2فایلی که white angel واسم میل کرده بود؟؟؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فایلایی که واسه من فرستادین که مقاله نیستن من فقط یه نگاه سرسری انداخته بودم..یکی که اصلا نتیجه نداره..اون یکی هم یه pdf راجعه به 5s مقاله نیست که نتیجه اینا داشته باشه..شما گزارشی که نوشتین از مقاله بود؟خودتون سرچ کردین به غیر اون 2فایلی که white angel واسم میل کرده بود؟؟؟
برای همین گفتم نتیجه رو بنویس لازم نیست از رو نوشته های ما بخونی . فقط بنویس چه مزایایی داره و به چه درد می خوره .

white angel

عضو جدید
بچه ها ادامه مطلبو فرستادم واستون.چک کنید.
ایمان بی زحمت با مطلب خودت ترکیبش کن

aster521

عضو
بچه ها اگه من بخوام تو قسمت نتیجه که ایمان گفت مزایا رو فقط بنویسم..می نویسم اما منبع نداره ..خودم تو گوگل سرچ کردم پیدا کردم اما منبع نداره........
چه کنم؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها اگه من بخوام تو قسمت نتیجه که ایمان گفت مزایا رو فقط بنویسم..می نویسم اما منبع نداره ..خودم تو گوگل سرچ کردم پیدا کردم اما منبع نداره........
چه کنم؟
باشه بنویس اشکال نداره .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قسمت اقدامات لازم براي پیاده سازي 5sکه نوشتی ، فاز اول کجاشه ؟ فاز دوم به بعدو نوشتی اما فاز اول رو نه .

white angel

عضو جدید
قسمت اقدامات لازم براي پیاده سازي 5sکه نوشتی ، فاز اول کجاشه ؟ فاز دوم به بعدو نوشتی اما فاز اول رو نه .
اینجاست:صفحه 7:گام سوم-اجرا
این گام شامل پنچ فاز میباشد.در فاز اول هر فرد با توجه به محل کار خود لیستی...
اینجوری باشه بهتره:
فازاول-سازماندهی
در فاز اول اول هر فرد...

آخرین ویرایش:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منتظر قسمت آخرم . همه چی کامله تا الان .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من یه ذره سرم شلوغه . مطالب درست شده . تا فردا دیگه سعی می کنم پی دی اف رو بزارم .

sinuhe

عضو جدید
بخش تشکر ها اجباری نیست.
فقط باید بدونیم اگه لازم بود از کمک کسی تشکر و قدردانی بشه کدوم قسمت مقاله باید تشکر ها رو بذاریم تا فرمت رعایت بشه.
شرمنده اینقدر دیر جواب دادم :( نه نمیدونم در اقع اصلا نمیدونستم تشکر هم میتونه وجود داشته باشه .این اطلاعاتی که داشتم مجموعی از دو فصلنامه ی فصلنامه ژنتیک نوین و ایمنی زیستی بود و در مورد بخش تشکر اطلاعات نداده بودن

aster521

عضو
دستتون درد نکنه..نیاز نیس عجله کنین ..هر موقعه تونستی انجام بدین..

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخشید دیر شد . مقاله آماده شد . 16 صفحه سه نفری . یه سری تصاویر اجرای فایو اس هم آخرش آوردم .

پیوست ها

• 5S نظام آراستگی.pdf
    657.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

white angel

عضو جدید
از بچه ها تشکر میکنم مخصوصا ایمان به خاطر شروع تاپیک .هرچند بچه های دیگه زیاد شرکت نکردن ولی امیدوارم استفاده کرده باشند.

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام بر تیم همیشه فعال مقاله نویسی - از تحقیقات نظریه اسلامی در بخش نهج البلاغه تقریبا 200 حدیث دیگه هست تا نهج البلاغه به اتمام برسه از اونجای که حجم مطالب زیاد شده است و هنوز کامل حوضه های این نظریه پیدا و مشخص نشده هست برای جمع بندی و نتیجه گیری به مشکل میخوریم نظرتون چی من میخوام فقط از احادیث امام علی (ع) استفاده نشه و محدوده این تحقیقات گسترده تر باشه
ما 2 تا حالت بیش رو داریم 1 - نهج البلاغه جمع بندی بشه و تقریبا خلاصه نویسی انجام بدیم 2 در همین حالت باقی بماند تا بقی کتب انلیز شود
نظرتون چی ؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر تیم همیشه فعال مقاله نویسی - از تحقیقات نظریه اسلامی در بخش نهج البلاغه تقریبا 200 حدیث دیگه هست تا نهج البلاغه به اتمام برسه از اونجای که حجم مطالب زیاد شده است و هنوز کامل حوضه های این نظریه پیدا و مشخص نشده هست برای جمع بندی و نتیجه گیری به مشکل میخوریم نظرتون چی من میخوام فقط از احادیث امام علی (ع) استفاده نشه و محدوده این تحقیقات گسترده تر باشه
ما 2 تا حالت بیش رو داریم 1 - نهج البلاغه جمع بندی بشه و تقریبا خلاصه نویسی انجام بدیم 2 در همین حالت باقی بماند تا بقی کتب انلیز شود
نظرتون چی ؟
خلاصه نویسی انجام بدید از الان .

hamid051

کاربر ممتاز
خوب پس اگر بچه ها امادگی خودشونو اعلام کنن به مطالب صفحه ها بین چندتا از بچه ها و خودم پخش کنیم و مطالب و کامل بنویسم بعد میتونیم این مطالبو بین هم پخش کنیم که هر کسی برداشت و نتیجه خودشو ذکر کنه البته خود بچه های تیم مقاله نویسی وارد تر هستند باز هم خودتون بهتر میدونید .فقط برای مقدمه اگر الان دربارش فکر نکنیم بهتره چون سیر تاریخی تقریبا مشخص نیست ولی هدف مشخصه
با تشکر:gol:

hamid051

کاربر ممتاز
سلام بر دوستان همانطور که خبر دارید میخوایم یک مقله بدیم برای کنفرانس تا اونجای پیش رفتیم که من به بچه ها گفتم نطریه خودمونو بدیم ولی چند شب پیش فکر کردم دیدم خیلی کار داره نظریه ولی یک فکر خوب به ذهنم رسید و اون اینکه
موضوع مقاله ما یکپارچه کردن واحد های صنعتی مرغداری یا گاو داری باشه یا (واحد صنعتی تولیدی پروتئین) همون بحثی که در تاپیک مشکلات اقتصادی ایران بحث شد بنظرم میگیره و اگر خوب تحلیل و مقدماتشو بنویسیم مقام هم بیاره انشالله
با تشکر
بچه ها امادگی خودتون بگید تا برنامه ریزی کنیم

mohammad

عضو جدید
حمید من با اینکه هنوز اول راهم ولی اگه بشه و هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم...
اگه امکانش هستم منم هستم...