[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

golbaghaly

عضو جدید
سلام مهندس
در مورد پی خوب خیلی کلی می شه مطلب جمع کرد! آخه شما یه بخشی رو بگو تا بهت کمک کنیم!

من می تونم این وبلاگ رو با این لینک که در مورد مقالات مهندسی پی و خاک هستش رو بهت معرفی کنم تا موضوع مورد نظرت رو مشخص کنی! اون وقت اعلام کن تا اگه بخوای بیشتر در موردش بگردیم!

rezarection

عضو جدید
سازه اسکله فولادی با شمع فولادی

سازه اسکله فولادی با شمع فولادی

با سلام
از دوستان عزیز خواهشمندم در مورد اسکله های آبگیر با شمع های فولادی اطلاعاتی را در اختیار اینجانب قرار دهند .
با تشکر .

rzeinali2003

عضو جدید
درخواست مقاله ای درباره Nailing دیواره ها

درخواست مقاله ای درباره Nailing دیواره ها

لینک دانلود مقاله مرد درخواست

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله در مورد سازه های بنایی ppt

مقاله در مورد سازه های بنایی ppt

سلام.
یک مقاله در مورد سازه های بنایی به صورت پاور پوینت می خواستم. اگر انگلیسی هم باشه خوبه.
خودم یدونه دارم ولی خیلی پرمغز نیست.
ممنون میشم بهم لینک دانلود بدین
اگر هم سایت مناسبی سراغ دارین بفرمایید

ببخشید یعنی هیچکس چیز بدر بخوری پیدا نکرده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saber_11361

عضو جدید
مقاله در رابطه با پیکور

مقاله در رابطه با پیکور

من یک مقاله درباره پیکور لازم دارم
ممنون میشم اگر کمکم کنید .

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
Ignatova. O.I , 2000, Moscows Jurassic clayey soils as a medium for the installation of underground structures

and deep trenches, soil mechanics and Foundation ENGINEERING, 37:49-52

مشخصات مقاله اینه. ممنونم می شم که کمکم کنید.
دوست عزیز برای در خواست مقاله قوانین زیر را رعایت فرمایید
قوانین درخواست مقاله
خدمت شما
http://ifile.it/51wgoqf

najla.jun

عضو جدید
کمکککککککککککککک

کمکککککککککککککک

مهندسین عمران عزیز یک کار مهم دارم یک پروژه است که برای شما خیلی سادست می خواستم ببینم کسی می تونه از این مواردی که می نویسم چندتا عکس به من بده؟واقعا ممنون می شم خیلی هم مهمه برای 4و5 روز دیگه می خوام کمکککککککککککککک ترخدااااااااااا :(:(
سقف کاذب کناف,شیب بندب بام,پوشش بام,اجرای عایق رطوبتی سقف و نصب کف خواب,دودکش های مجاور,اجرای شبکه نورگیر,محله عبور لوله های تاسیسات,اتصال قاب در به نعل درقان,پنجره سنگی و بتونی,تیرچه بلوک,ارماتورهای کف خرپا,تیرچه های فلزی,سقف کامپوزیت,سقف کاذب,
در رابطه با در و پنجره(قاب,لنگه,استانه,دماغه,یراغ در با لولای کنار,در با لولای محوری,دو طرفه,در کشویی,اکاردئونی,گردان)
انواع لولا:لولاهی فولادی پرسی,فولادی با برگه ی مضاعف,پنجره ی چوبی لولایی
زبانه کردن تیرهای پوشش,بادبند افقی یا قائم,کف سازی ورودی,همکف,طبقات,عایق کاری,کرسی چینی,دیوارهای داخلی یا باربر یا تیغه ای,ستون اجری,انواع پله کان,اسانسور کششی و هیدرولیکی,انواع پی ها,جزئیات نحوه ب ارماتورگذاری ریشه راه پله در فوندانسیون انواع سازه ها,سازه های قابی,خرپایی,کابلی,تیرهای لانه زنبوری,شاه تیر ها,پل های مرکب.
هر چندتا عکس که شد در هنگام ساخت یا بعد از ساخت ممنوووووووووووووونننن:heart:
اگه تونستین به ایمیلم بفرستین najla_irani@yahoo.com

meshki_0pm0

عضو جدید
موضوع مناسب برای مقاله!

موضوع مناسب برای مقاله!

من در حال دانشجوی مهندسی عمران(سازه) مقطع کارشناسی ترم 4 هستم.با توجه به اینکه علاقه زیادی به نوشتن مقاله و کارهای علمی دارم دنبال یه موضوع خوب میگردم، از دوستان میخام تا یه موضوع مناسب در زمینه سازه واسه مقاله به من ارائه بدن تا اگه توفیق شد روش کار کنم.:gol:

mansouri naser

عضو جدید
درخواست مقاله ترافیک

درخواست مقاله ترافیک

با سلام ، دوستان عزیز ! مقاله به زبان انگلیسی حمل و نقل و ترافیک شهری را می خواست ، اگه زحمتی نیست انرا برا من بذارید ، متشکر

مقاله زبان اصلی ترافیک

مقاله زبان اصلی ترافیک

با سلام ، دوستان عزیز ! مقاله به زبان انگلیسی حمل و نقل و ترافیک شهری را می خواست ، اگه زحمتی نیست انرا برا من بذارید ، متشکر

سلام دوست عزیز شما مشخص نکردید در چه زمینه ای مقاله میخواید.... ترافیک خیلی گستردس................. من چنتا براتون میزارم انشا الله بدرد بخوره

مشاهده پیوست CongestionSummary.pdf

آخرین ویرایش توسط مدیر:
آخرین ویرایش توسط مدیر:

elma

عضو جدید
مقالات درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

سلام بچه های خوب عمران
بچه ها من 3 تا مقاله لازم دارم
یه مقاله که توش کلمه سی سی ال داشته داشته باشه و در مورد این شرکت مطلب داشته باشه
یکی در مورد کلمه آبادگران و یکی ام در مورد کلمه خانه بتن هر کی در مورد این سه تا کلمه مطلب داره بیاد بذاره
دستتون درد نکنه

reza2011

عضو جدید
سلام بچه های خوب عمران
بچه ها من 3 تا مقاله لازم دارم
یه مقاله که توش کلمه سی سی ال داشته داشته باشه و در مورد این شرکت مطلب داشته باشه
یکی در مورد کلمه آبادگران و یکی ام در مورد کلمه خانه بتن هر کی در مورد این سه تا کلمه مطلب داره بیاد بذاره
دستتون درد نکنه

دوست عزيزم هر 3 شركت مورد نظر شما در ارتباط با بتن فعاليت ميكنند :

شركت خانه بتن : توليد بتن آماده ... براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت اين شركت مراجعه كنيد ... براي ورود به سايت اينجا رو كليك كنيد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شركت آباد گران : طــراحی و تولید گونه ‌های پیشــرفته مــواد مــهندسـی‌ صنعت بتـــن و شیمیایی ساختمان ... براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت اين شركت مراجعه كنيد

براي ورود به سايت اينجا رو كليك كنيد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شركت CCL : اين شركت در زمينه كارهاي اجرايي سازه هاي بتن آرمه فعاليت دارد ... نظير قطع و خم آرماتور , سيستم هاي پيشرفته قالب بندي , تجهيزات پيش تنيدگي و ...

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت اين شركت مراجعه كنيد ... براي ورود به سايت اينجا رو كليك كنيد

22271

عضو جدید
فایل پاور

فایل پاور

سلام برای مقاوم سازی پی های سطحی پاور پوینت لازم دارم

reza2011

عضو جدید
درود بر دوست عجولمون ... :biggrin:

اينم خدمت شما ...

كتاب بالا رو از اينجا دانلود كنيد :

miladak

عضو جدید
درخواست مقاله در مورد عمران زلزله

سلام به همه بچه های عمرانی.خواهش میکنم کمکم کنید من یه مقاله در مورد عمران زلزله انگلیسی با ترجمه فارسی میخوام.استادمون گفته.یه سایتم معرفی کرده که فکر کنم برای خودشه. قیمت مقاله هم 50000 تومنه.منم این مبلغ نمتونم بدم.خواهش میکنم هر کی داره کمک کنه به این میل بزنه.m_here666@yahoo.com دستتونو میبوسم.

reza2011

عضو جدید

سلام ببخشید که چند بار درخواست دادم.تازه در این سایت ثبت نام کردم بلد نبودم.در مورد مقاله ای هم که گفتی دستت درد نکنه اگه انگلیسی شو بزاری ممنونت میشم

خواهش ميكنم دوست عزيزم .... اينم خدمت شما :

مجموعه مقالات مهندسی زلزله ... انتشارات اسپرینگر حجم فایل : 40 مگابایت

این فایل 840 صفحه مقالات منتشر شده در زمینه زلزله می باشد که در سال 2009 توسط انتشارات اسپرینگر منتشر شده است . پسورد فايل : www.civilbook.ir

دانلود مقالات کنفرانس مهندسی زلزله ACEE-2010
حجم 86 مگابایت

[URL="http://up8.iranblog.com/images/07r4wsbdcilgk5fty9o3.pdf"]مرکز تحقیقات مهندسی زلزله دانشگاه کالیفرنیا[/URL]
فرمت PDF حجم 354 كيلو بايت

من فكر ميكنم همين مورد آخر كه حجمش هم از همه كمتره مشكلت رو حل كنه ... 12 صفحه A4 هست و برات كفايت ميكنه .... موفق باشي .

fovji

عضو جدید
تحقیقی در باره کاربرد مکانیک سنگ در عمران

سلام

mahsa.bk

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام کسی مقاله انگلیسی با ترجمه اش راجع به کناف نداره؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟

من یه متن انگلیسی میخوام

من یه متن انگلیسی میخوام

من یه متن انگلیسی میخوام در حد یه برگ A4
لطفا کمکم کنید.بخدا بدجور گیرم.:(

reza2011

عضو جدید
من یه متن انگلیسی میخوام در حد یه برگ A4
لطفا کمکم کنید.بخدا بدجور گیرم.:(

دوست عزيز لطفا درخواست خودتون رو كامل مطرح كنيد تا بشه در صورت امكان كمك يا راهنمايي كرد ... موضوع متن مورد نظر شما چيه ؟

خانم سونياي عزيز لطفا به قوانين انجمن احترام بزاريد و فارسي تايپ كنيد ... ممنون

reza2011

عضو جدید

سلام کسی مقاله انگلیسی با ترجمه اش راجع به کناف نداره؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟

اينم خدمت مهسا خانم .. فقط زحمت ترجمش با خودت :D .. بده به اين دار الترجمه ها واست ترجمه كنن ... معمولا مقاله تخصصي با ترجمه در اينترنت خيلي سخت پيدا ميشه..

(سيستم سقف كناف )KNAUF Ceiling Systems

sonia_pme

عضو جدید
دوست عزيز لطفا درخواست خودتون رو كامل مطرح كنيد تا بشه در صورت امكان كمك يا راهنمايي كرد ... موضوع متن مورد نظر شما چيه ؟

خانم سونياي عزيز لطفا به قوانين انجمن احترام بزاريد و فارسي تايپ كنيد ... ممنون

چشم ببخشید حواسم نبود:cry: