[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

mahdivahedi

عضو جدید
درخواست کمک واقعا فوری.

درخواست کمک واقعا فوری.

سلام دوستان
من یه مقاله دارم که ترجمشو تا پس فردا میخوام .
مقاله مال آقای حسن ملک زهتاب هستش از دانشگاه شریف.ایشون مقاله رو از قسمتی از پایان نامش برداشتن.حالا پایان نامه ی ایشون تو سایت کتابخانه دانشگاه شریف هست ولی متاسفانه نمیتونم دانلود کنم.میگه دانلود فقط از طریق سایت دانشگاه.میخواستم بدونم از دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه برام دانلود کنه از دانشگاه.یا دوستی داشته باشه برام انجام بده.

kasoon

عضو جدید
بتن های سبز

بتن های سبز

سلام به همگی
من دانشجوی ارشد معماری هستم . برای درس روشهای پیشرفته ساخت یه پروژ ه بهمون داده که من بتن سبز رو برداشتم . باید راجع به بتن سبز توضیح بدیم انواع مختلفشو و یه نگاه اجمالی هم به سایر بتن های ویژه مثل بتن شیشه ای و ... سایر بتن هایی که سازگار با محیط هستند داشته باشیم
اگه فایل پاورپوینت دارید که برایی من بفرستید ممنون میشم
شدیدن استرس دارم برای این پروژه چون 17/10 باید ارائه بدم
ممنون میشم اگه فایلی دارید برام بفرستید به آدرس ایمیلم
sabatahmasebiraad@yahoo.com

msf123456

عضو جدید
کف سازی محوطه و ساختمان (قدیمی و مدرن)

کف سازی محوطه و ساختمان (قدیمی و مدرن)

سلام دوستان کسی پروژه ای داره برای کف سازی محوطه و ساختمان (قدیمی و مدرن) !!!
اگه دارید ممنون میشم بهم بدین
اگه ایمیل کنید که ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Taherrah

عضو جدید
با سلام دوستان مقدار مدول الاستیسته بتن رو می خواستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واحد SI

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,
با سلام دوستان مقدار مدول الاستیسته بتن رو می خواستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واحد SI
مدول الاستیسیته (E) یا همان مدول یانگ برابر است با نسبت تنش بر کرنش ایجاد شده به واسطه ی تنش وارده بر جسم در حالتی که جسم در ناحیه الاستیک قرار گرفته باشد. واحد مدول الاستیسیته در SI پاسکال (همواحد با تنش) می باشد.

hoto1

عضو جدید
سلام دوستان من تحقیقی در مورد یکی از موضوع های مثل (بانکداری یا بورس و صنعت خودرو یا سازمان تجارت جهانیwto یا اقتصاد نفتی یا کشتی رانی) هر کدوم که باشه فقط از سیر تا پیاز هر کدوم از تاریخچه اش تا الان ممنون میشم

hoto1

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید .یه درخواست مهم داشتم من این ترم درس مقاومت مصالح1 با یک استاد سخت گیر که خودشو خیلی میگیره و دکترا عمران داره و قبلا هم مدیر گروه بوده حالا میخواد امتحان رو جزو باز بگیره تو کلاس هم در حد یه مثال خیلی ساده کار میکنه به نظرتون باید برا امتحان چه جزو یا کتابی تهیه کنم با خودم ببرم سر جلسه امتحان؟خواهش می کنم کمک و راهنمایی کنید.

hoto1

عضو جدید
سلام به همه دوستان و مهندسین محترم.من یه مسئله درس دینامیک سیالات دارم که برا این پنج شنبه 9/11 جوابش رو حتما احتیاج دارم.خودم غایب بودم و اصلا ازش سر درنمیارم.لطفا یکی کمکم کنه ممنون میشم.
فقط باید از روش منشور فشار حلش کرد و از روش درس مقاومت مصالح 1 نمی تونم حلش کنم.

morteza3333

عضو جدید
سلام
من یه جزوه میخام که باهاش بتونم پروژه بتن فولادم رو انجام بدم لطفن اگه کسی داره بفرسته برام

mosafere danesh

عضو جدید
با سلام و احتراما
لطفا در رابطه با *نوشیدنی کامبوجیا پروبیوتیک* چندین مقاله فارسی و چندین مقاله انگلیسی بگذارید.
با سپاس

nory heravy

عضو جدید
انتخاب نقاط ایجاد بند برق
سلام دوستان
من عضو جدید هستم
دانشجوی ترم هفتم کارشناسی
درین مورد تاپیک دارم
اگر کسی بتونه به من کمک کنه ممنون میشم