[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

civile

عضو جدید
سقف کاذب

سقف کاذب

سلام یه مقاله توپ درباره سقف کاذب میخوام ممنون;)

civile

عضو جدید
سقف کاذب

سقف کاذب

سلام یه مقاله توپ درباره سقف کاذب میخوام
ممنون;)

*arch*

عضو جدید
كمك فوري

كمك فوري

سلام به بچه هاي عمران
من اسم چندتا از نويسنده هاي مقاله در مورد زلزله را ميخوام كه ايراني هم نباشند و مقاله شان هم معروف باشه
هم اسم نويسنده مقاله را و هم اسم موضوع مقاله را نياز دارم ؟
حتما هم بايد مقاله باشد نه كتاب
لطفا من را راهنمايي كنيد

DVB

عضو جدید
کمک...تحقیق : نحوه تراکم بتن و پرداخت آن

کمک...تحقیق : نحوه تراکم بتن و پرداخت آن

سلام.
دوستان در مورد نحوه تراکم بتن و پرداخت آن یه تحقیق خوب (15---20 صفحه) میخواستم . متشکرم.

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

سعید زمانی

عضو جدید
سلام درباره شوره زدن اجر در نمای ساختمان یک تحقیقی میخوام
کسی سراغ داره بذاره ممنون میشم;);););)
لینک بذارید که بشه راحت دانلودش کرد . دردسرش کم باشه:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

poorya2010

عضو جدید
دريافت مقاله لاتين عمراني به همراه ترجمه مهم

دريافت مقاله لاتين عمراني به همراه ترجمه مهم

سلام دوستان لطفا مقاله انگليسي عمراني همراه با ترجمه مي خوام خيلي فوريه به من كمك كنيد
ممنون ميشم كمك كنيد
poorya_yasin@yahoo.com

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
مقاله انگليسي در مورد تست غير مخرب NDT همراه با ترجمه 2

مقاله انگليسي در مورد تست غير مخرب NDT همراه با ترجمه 2

اين مقاله نیز در مورد تست غير مخرب است ،همراه با ترجمه آن كه براي درس زبان تخصصي بسيار مفيد ميباشد. براي دانلود خود مقاله و ترجمه آن روي لينك هاي زير كليك كنيد.

http://mehrce.blogfa.com/post-112.aspx

An NDT technique for composite structures using visualized Lamb-wave propagation
S. Yashiro , J. Takatsubo and N. Toyama
aGraduate School of Science and Engineering, Ehime University, 3 Bunkyo-cho, Matsuyama, Ehime 790-8577, Japan bResearch Institute of Instrumentation Frontier, National Institute of Advanced Industrial Science and Technology (AIST), 1-1-1 Umezono, Tsukuba, Ibaraki 305-8568, Japan

Received 31 October 2006;
revised 23 March 2007;
accepted 4 April 2007.
Available online 14 April 2007.
Abstract
This study proposes a non-destructive testing ( NDT) technique that visualizes the propagation of ultrasonic waves in solids, including composite laminates. This technique provides a moving diagram of traveling waves through the use of a pulsed laser that scans a test piece. A non-contact scan by the pulsed laser for ultrasound generation with reception at a fixed point enables us to inspect an arbitrarily shaped object and also facilitates easy operation of the measurement system. We applied the proposed technique to the inspection of CFRP laminates and successfully visualized the wave scattering due to impact-induced delamination as well as the propagation of the S0 and A0 Lamb modes. We also addressed disbonding detection in a composite skin-stringer structure and concluded that the reliable detection of damage and the advantages of the proposed technique are applicable to inspections of composite structures

http://mehrce.blogfa.com/post-112.aspx

ali-javan

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام دوستان.
من دانشجوی ترم 5 عمرانم (کارشناسی) میخوام ایشاا... یک مقاله در سطح دوره ی لیسانس تو تابستون بنویسم ولی نیاز دارم قبلش چندتا مقاله در سطح معلومات دوره کارشناسی بخونم که یک تجربه و الهامی بگیرم .از دوستان اگر کسی مقاله ای در سطح لیسانس دارد توی این بخش بذارید چون این مقالاتی که توی اکثر سایتها هست نویسنده هاش یا استاد دانشگاه هستند یا دانشجوی ارشدند و سطحش کمی بالای واسه کسایی که تازه دارن شروع میکنند.اگه لطف کنید تعدادی مقاله با سطح مبتدی تر و در سطح دانشجوی کارشناسی بذارید ممنون میشم.
enrique1800@gmail.com;):)

آخرین ویرایش:
درخواست کمک علمی

درخواست کمک علمی

من در مورد زیر ساختهای شهری در ایران و جهان یه سری اطلاعات می خوام لطفا اگر چیزی دارید برام بفرستید

mch2v

عضو جدید
درخواست مقاله در مورد اصول و مقررات طراحی هتل

درخواست مقاله در مورد اصول و مقررات طراحی هتل

با عرض سلام خدمت همه مهندسین محترم
مقاله ای در مورد اصول و مقررات طراحی هتل میخواستم هر کدوم میتونید کمکم کنید.
ممنون

betelgeuse

عضو جدید
درخواست مقاله با موضوع " کاربرد ریاضیات در مهندسی عمران "

درخواست مقاله با موضوع " کاربرد ریاضیات در مهندسی عمران "

سلام دوستان
همیشه بعنوان بهترین سایت مهندسی باشگاه مهندسان رو به دوستام معرفی میکنم چون میدونم خیلی اکتیوه
الان هم از دوستان محترم درخواست مقاله با موضوع " کاربرد ریاضیات در مهندسی عمران " دارم .
حالا هر مطلبی که باشه چه فارسی چه انگلیسی :
مثلا کاربرد انتگرال
مشتق ، هندسه و ... و یا هر چیزی در مهندسی عمران
فکر کنم این سوال به دوستانی که فوق لیسانس نقشه برداری میخونن یه کم بیشتر مربوط بشه ( شاید )
در هر صورت منتظر کمک هاتون هستم ، متشکرم
موفق باشید

kalmishi

عضو جدید
نتونستم واست به اشتراک بذارم.اگه مایلی ایمیلتو بده واست ایمیل میکنم.

betelgeuse

عضو جدید
بابا دمتون گرم
این همه مهندس توی باشگاه هست ، یکی نمیدونه کاربرد ریاضی در مهندسی عمران چیه ؟
بابا حداقل دو تا راهنمایی بکنید .

satren

عضو جدید
مقاله درباره ي طاق و قوس مي خوام ... help me

مقاله درباره ي طاق و قوس مي خوام ... help me

سلام دوستان .
يه مقاله درياره ي طاق و قوس مي خوام . اگه كسي يه كتاب (pdf) درباره ي طاق و قوس داره واسم بزاره هم ممنون مي شم .

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان .
يه مقاله درياره ي طاق و قوس مي خوام . اگه كسي يه كتاب (pdf) درباره ي طاق و قوس داره واسم بزاره هم ممنون مي شم .

کتاب 12 درس مرمت رو مطالعه کن کامل نوشته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rad.m

عضو جدید
قالب تونلی

قالب تونلی

نیاز به مطالب قالب های تونلی همراه جزییات دارم اگه در این باره مطلب دارید برام بفرستید.:evil:

pym2542

عضو
درخواست ایبوک تخصصی

درخواست ایبوک تخصصی

سلام کسی میتونه ی سایت برای دانلود رایگان ایبوک تخصصی و خارجی عمران معرفی کنه. من دنبال این گتاب هستم:
soil dynamic & machine foundation by Swami Saran

ma.zo

عضو جدید
سلام . من یک مقاله رو لازم دارم . پیداش کردم ولی پولییه. امکان داره ابتونم مجانیش رو پیدا کنم؟

سلام . من یک مقاله رو لازم دارم . پیداش کردم ولی پولییه. امکان داره ابتونم مجانیش رو پیدا کنم؟

Ignatova. O.I , 2000, Moscows Jurassic clayey soils as a medium for the installation of underground structures

and deep trenches, soil mechanics and Foundation ENGINEERING, 37:49-52

مشخصات مقاله اینه. ممنونم می شم که کمکم کنید.

989376186116

عضو جدید
کمک درخواست مقاله

کمک درخواست مقاله

سلام دوستان ومهندسان اینده یک مقاله خیلی توپ میخوام درباره مهندسی پی درمورد یک چیز جدید باشه اخه استاد ما هم گیره هم به روز از همه چیز سردر میاره میخوام یک چیزی باشه که کف کنه اخه گفته 5نمره داره باید کنفرانسم بدم یک چیزی باشه که ارزش نمره داشته باشه اخه ترم اخرمه شدیدا به این نمره نیاز دارم میخوام اگه بشه معدلم بکشم بالا اگه بشه خیلی خیلی ممنونم باتشکر جبران میکنم دستدار شما(mojtaba09376186116):):eek::razz::gol::smile: