معرفی کاربران فعلی و جدید تالار مواد

bahar2030

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اسمم توی فضای مجازی بهار هست.دانشجوی ترم 6 کامپیوتر دانشگاه اصفهان.البته اصفهانی نــیستم.
انشالله میخوام ارشد نانومواد امتحان بدم.درسهای مواد رو که خوندم فوق العاده زیبا بود.
هم عاشق کامپیوتر هستم هم مواد مخصوصا نانو.البته همه مسخرم میکنن چون به نظرشون غیرممکنه بتونم درسهای 4 سال یه رشته دیگه رو بخونم و قبول شم.اونم حالا که هنوز فارغ التحصیل هم نشدم.
ولی من میتونم!! از آشنایی با همتون خوشحالم.این سایت فوق العادست و اعضای سایت واقعا واقعا خیلی بهم کمک کردن.از همشون ممنونم

fered_sch

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من والا 2سال پیش عضو شدم، اما مشغله زیاد بود، نمی اومدم، اما حالا میخوام در خدمت دوستان باشم.
فرهاد هستم، دانشجو لیسانس ترم 8 مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی دانشگاه علم و صنعت هستم.
امیدوارم که بتونم دانسته هام رو در اختیار دوستان گلم قرار بدم و بتونم از دانسته ها و تجربیات شان حداکثر استفاده را داشته باشم و من رو به جمع خودتون بپذیرید.
با اراادت فراوان:redface:

mohammad.h777

عضو جدید
سلام به همه ...
محمد حسین هستم از تهران ...
دانشجوی ارشد خوردگی و حفاظت مواد دانشگاه آزاد یزد ، کارشناسی رو هم متالورژی صنعتی خوندم . راستش تو کنکور کارشناسی این رشته رو اصلا نمی شناختم و خیلی اتفاقی سمتش اومدم . الانم خوشحالم که تو این رشته تحصیل می کنم .
سلامتیه همه متالورژیست ها که حتی رشتمونم کسی درست نمی شناسه ...

به امید روزای خوب برای هممون ...

آخرین ویرایش:

dejan900

عضو جدید
سلام...امیر هستم...دانشجوی کارشناسی متالورژی صنعتی از اراک...آرزوم >رسیدن وطن عزیزم ایران به رتبه 1 دنیا در حوزه متالورژی ومواد...هدفم>نقش موثر و پررنگ در پیشرفت وطنم...خیالم>خیال بی کسی...

shemsh

عضو جدید
سلام‏ ‏دوست‏ ‏عزيز‏ ‏شما‏ ‏خوبين‏ ‏مشغول‏ ‏كار‏ ‏شما‏ ‏جه‏ ‏خبر‏ ‏كجايى‏ ‏جيكار‏ ‏ميكنين

vern

عضو جدید
سلام مارو به سودمندی عشق مو برسون
سلام به همه ...
محمد حسین هستم از تهران ...
دانشجوی ارشد خوردگی و حفاظت مواد دانشگاه آزاد یزد ، کارشناسی رو هم متالورژی صنعتی خوندم . راستش تو کنکور کارشناسی این رشته رو اصلا نمی شناختم و خیلی اتفاقی سمتش اومدم . الانم خوشحالم که تو این رشته تحصیل می کنم .
سلامتیه همه متالورژیست ها که حتی رشتمونم کسی درست نمی شناسه ...

به امید روزای خوب برای هممون ...

shemsh

عضو جدید
سلام‏ ‏خوب‏ ‏هستين‏ ‏اكه‏ ‏امكان‏ ‏داره‏ ‏در‏ ‏مورد‏ ‏امون‏ ‏ارشد‏ ‏ازاد‏ ‏و‏ ‏منابع‏ ‏براى‏ ‏ازمون‏ ‏ارشد‏ ‏مواد‏ ‏اطلاعات‏ ‏ميخواستم‏ ‏ممنون‏ ‏از‏ ‏راههاى‏ ‏تون‏ ‏

R E

عضو جدید
سلام‏ ‏خوب‏ ‏هستين‏ ‏اكه‏ ‏امكان‏ ‏داره‏ ‏در‏ ‏مورد‏ ‏امون‏ ‏ارشد‏ ‏ازاد‏ ‏و‏ ‏منابع‏ ‏براى‏ ‏ازمون‏ ‏ارشد‏ ‏مواد‏ ‏اطلاعات‏ ‏ميخواستم‏ ‏ممنون‏ ‏از‏ ‏راههاى‏ ‏تون‏ ‏
به تالار کنکوری های مواد مراجعه فرمایید

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/350-کنکوری-ها

میثم ش

عضو جدید
سلام به همه عزیزان. من یکم نسبت به اعضای اینجا تو متالورژی قدیمی ترم. برا همین اومدم تا کمی به روز بشم و چیز یاد بگیرم. امیدوارم همه در کارهامون موفق باشیم

Sent from my Lumia 1520 Tapatalk

roshak1

عضو جدید
دانیال هستم دانشجو ترم 10 متالورژی صعنتی دانشگاه شیراز
همیشه از اطلاعات اینحا استفاده میکردم از الان تصمیم گرفتم فقط مصرف کننده نباشم

Sent from my LT26w using Tapatalk

toranj217

عضو جدید
سلام دوستان.
ترنج ام ( اسم واقعیم نیست)از طبرستان ( همون مازندران :D). درسم تموم شده .متالورژی صنعتی دانشگاه صنعتی سهند تبریز خوندم .کنکور ارشد دادم و منتظر جوابم .میخوام خیلی بیشتر راجع به مواد بدونم و با بقیه هم رشته ایام در ارتباط باشم.خوشحالم اینجام.شاد باشید

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام دوستان.
ترنج ام ( اسم واقعیم نیست)از طبرستان ( همون مازندران :D). درسم تموم شده .متالورژی صنعتی دانشگاه صنعتی سهند تبریز خوندم .کنکور ارشد دادم و منتظر جوابم .میخوام خیلی بیشتر راجع به مواد بدونم و با بقیه هم رشته ایام در ارتباط باشم.خوشحالم اینجام.شاد باشید

سلام من فرامرز هستم
فارغ التحصیل 76 کرج و 78 تهران جنوب دانشگاه ازاد
در شرکت ایران خودرو کار میکنم
به قول مرحوم نظم دا ر
casting is great art

دانیال هستم دانشجو ترم 10 متالورژی صعنتی دانشگاه شیراز
همیشه از اطلاعات اینحا استفاده میکردم از الان تصمیم گرفتم فقط مصرف کننده نباشم

Sent from my LT26w using Tapatalk

سلام فرزاد هستم كارشناسي ارشد مهندسي سراميك دانشكاه علم و صنعت و شريف

سلام دوستای عزیز...
صهبا هستم.. دانشجوی ترم 8 سرامیک.. دانشگاه آزاد تاکستان

من علی هستم ترم اخر متالورژی امیدوارم بتونیم از اطلاعات همیدگه استفاده کنیم

سلام به همه عزیزان. من یکم نسبت به اعضای اینجا تو متالورژی قدیمی ترم. برا همین اومدم تا کمی به روز بشم و چیز یاد بگیرم. امیدوارم همه در کارهامون موفق باشیم

Sent from my Lumia 1520 Tapatalk

سلام به همگی
ترم 2 متالورژی هستم :)) دانشگاه سمنان
بسیار خرسندم از آشنایی با شما :)

سلام به همگی شما دوستان عزیز و بزرگورا
خوبید ان شاءاله؟

خیلی خوشحالیم که در جمع ما هستید، ان شاءاله بتونیم از اطلاعات همدیگه به نحو احسن استفاده کنیم.
منتظر حضور سبز شما هستیم:)

r_saeedi

عضو جدید
سلام بچه ها..من خیلی وقته اینجام اما چندباری سوال و درخواست داشتم درستو حسابی کسی جوابمو نمیداد:razz:منم کمتر میومدم تا الان، که بیکارم یکم بیشتر میام انشالله بتونیم همه فعال تر باشیم و پرچم مواد و درست درمون ببریم بالا!:):thumbsup2:
من سرامیک شهرکرد خوندم و درسم تموم شده منتظر نتایج ارشدم الان!

on_x81

عضو جدید
سلام
خوبید
منم فریدم کارشناسی متالورژی صنعتی یزد بودم
تخصصم جوشه
مهندسی بین المللی جوش
ومهندسی جوش و برش فدرال اروپا رو گرفتم
تو یه کارخونه واگن سازی مشغول شدم
رییس خط تولید بدنه اونجا شدم
خوشحالم از اشنایی همتون