معرفی کاربران فعلی و جدید تالار مواد

ali.metal.eng

عضو جدید
سلام.اندیشه هستم.فارغ التحصیل از دانشگاه شهید باهنر کرمان.منتظر نتیجه های ارشد........:surprised:

سلام .من آرزو هستم .22 سالمه.ترم آخر متالورژی بودم.الان مشغول پایان نامه ام هستم.کارشناسی
همگی حوش اومدین ولی متاسفانه باید عرض کنم این تالار مهندسی مواد واقعا راکده هیشکی دیده نمیشه توش منم دیگه بیخیالش شدم والا

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام بچه ها..من خیلی وقته اینجام اما چندباری سوال و درخواست داشتم درستو حسابی کسی جوابمو نمیداد:razz:منم کمتر میومدم تا الان، که بیکارم یکم بیشتر میام انشالله بتونیم همه فعال تر باشیم و پرچم مواد و درست درمون ببریم بالا!:):thumbsup2:
من سرامیک شهرکرد خوندم و درسم تموم شده منتظر نتایج ارشدم الان!

سلام
خوبید
منم فریدم کارشناسی متالورژی صنعتی یزد بودم
تخصصم جوشه
مهندسی بین المللی جوش
ومهندسی جوش و برش فدرال اروپا رو گرفتم
تو یه کارخونه واگن سازی مشغول شدم
رییس خط تولید بدنه اونجا شدم
خوشحالم از اشنایی همتون

سلام.اندیشه هستم.فارغ التحصیل از دانشگاه شهید باهنر کرمان.منتظر نتیجه های ارشد........:surprised:

سلام .من آرزو هستم .22 سالمه.ترم آخر متالورژی بودم.الان مشغول پایان نامه ام هستم.کارشناسی

همگی حوش اومدین ولی متاسفانه باید عرض کنم این تالار مهندسی مواد واقعا راکده هیشکی دیده نمیشه توش منم دیگه بیخیالش شدم والا
سلام به همگی دوستان عزیز و خیر مقدم به همه تازه واردها

امیدوارم بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم و در جهت افزایش آگاهی دوستان قدم برداریم

جناب ostadostad تا حدودی درست میگن، ولی خب تالار مهندسی مواد هم برای خودش زمانی برو و بیا داشته که میتونید به تاپیک
گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی سر بزنید تا به این صمیمیت و برو و بیا پی ببرید. ان شاءاله هر جا هستید شاد و خوش و موفق باشید

پیشاپیش عید فطر بر همه مسلمین بالاخص شما دوستان عزیز مبارک باشه

التماس دعا

Morteza_mortezai

عضو جدید

امیدوارم بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم و در جهت افزایش آگاهی دوستان قدم برداریم

جناب ostadostad تا حدودی درست میگن، ولی خب تالار مهندسی مواد هم برای خودش زمانی برو و بیا داشته که میتونید به تاپیک
گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی سر بزنید تا به این صمیمیت و برو و بیا پی ببرید. ان شاءاله هر جا هستید شاد و خوش و موفق باشید

التماس دعا

سلام به همگی
من تو این دوسال که اینجا بودم واقعا بعضی وقتا خیلی سودمند بوده و امیدوارم که ی خورده فعالیت اعضا بیشتر بشه که دیگه واقعا عالی میشه

navidsaket

عضو جدید

التماس دعا

سلام عرض میکنم خدمت همه جدید هاااا!!!
و آقا مهدی گل

دیدی من نیومدم چی شد تالار؟

navidsaket

عضو جدید
واقعا آقا مهدی درست میگن

ما دو سال پیش اینجا لحظه به لحظه پیام میومد
اما متاسفانه اینجوری شد

navidsaket

عضو جدید
من اینو شهادت میدم که یکی از شلوغ ترین تالار ها بودیم!!!
من از مدیر هم سابقه ام بیشتره:biggrin:

پوریا 8

عضو جدید
یه معرفی ساده جهت آشنایی

یه معرفی ساده جهت آشنایی

سلام.
پوریا سرداریان هستم.
فارغ التحصیل رشته مهندسی ایمنی و بازرسی فنی از دانشگاه صنعت نفت و دانشجوی ارشد ورودی 93 دانشگاه تربیت مدرس، گرایش شناسایی...
pouria.sardarian8@gmail.com

m4material

مدیر تالار
تقریبا زمانی ن چندان طولانی هست که عضو شدم اما فعالیتی نداشته م به آن صورت

متالورژ هستم

ابتدای راه

:gol:

سلام بر شما دوست عزیز
خوشحالیم که در جمع ما هستید
امیدواریم بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم
موفق و سلامت و شاد باشید
یاحق

Mona 2015

عضو جدید
سلام به همه. من منا هستم دانشجوی کارشناسی متالورژی صنعتی دانشگاه شیراز.خیلی خوشحالم وارد جمعتون شدم امسال قراره ارشد بدم اگه کمکم کنید بگید چه منبع هایی بخونم خیلی لطف میکنید. ...

m4material

مدیر تالار
سلام به همه. من منا هستم دانشجوی کارشناسی متالورژی صنعتی دانشگاه شیراز.خیلی خوشحالم وارد جمعتون شدم امسال قراره ارشد بدم اگه کمکم کنید بگید چه منبع هایی بخونم خیلی لطف میکنید. ...

سلام
خوش اومدین به تالار مهندسی مواد
ان شاءاله بتونیم از تجربیات همدیگه به نحو احسین استفاده کنیم
شما میتونید یه سری بزنید به تالار کنکوری ها، فکر کنم جواب بیشتر سوالهاتونو اونجا میتونید بگیرید.
اگر سوالی علمی داشتید میتونید اینجا بپرسید.
موفق باشید

Mona 2015

عضو جدید
از خودم شروع می کنم...
رضا هستم.
دانشجوی کارشناسی ارشد شناسایی مواد دانشگاه علم و صنعت
کارشناسی متالورژی صنعتی دانشگاه آزاد نجف آباد
فیلد تخصصیم لیزر و فرایندهای لیزری مواد هست...
امیدوارم بتونم در کنار شما دوستان، لحظات خوبی رو سپری کنم...
:gol::gol::gol:
سلام بچه ها انگار این جا خیلی وقته خاک میخوره و کسی سر نمیزنه. من منا هستم ترم آخر متالورژی صنعتی شیرازی هستم و شیراز هم درس میخونم مثلاً هم چند روز ديگه کنکور دارم ولی رو امسال حساب باز نکردم ايشالا سال دیگه. اگه کسی ميدونه بهم بگه چه کتاب هایی مفید هست واسه ارشد.
خیلی هم از اینکه اومدم اینجا خوشحالم

najii

عضو جدید
سلام بچه ها انگار این جا خیلی وقته خاک میخوره و کسی سر نمیزنه. من منا هستم ترم آخر متالورژی صنعتی شیرازی هستم و شیراز هم درس میخونم مثلاً هم چند روز ديگه کنکور دارم ولی رو امسال حساب باز نکردم ايشالا سال دیگه. اگه کسی ميدونه بهم بگه چه کتاب هایی مفید هست واسه ارشد.
خیلی هم از اینکه اومدم اینجا خوشحالم

سلام
به تالار مواد خوش آمدید.
برای هر درس یک جزوه کامل استفاده کنید و در کنارش کتاب های مرجع هم داشته باشید که اگه جایی مشکل داشتید بتونید توضیح کامل از اونجا بخونید. به همراه اینا یک کتاب تست هم باید داشت و از اول برای هر فصل تست های مربوط زد. من خودم از جزوه ماهان و داریوش کوکبی استفاده کردم. برای تست هم راهیان ارشد.

nooshin sana

عضو جدید
سلام. اگه بتونی جزوه کنکوری گیر بیاری خیلی عالیه. جزوه های ماهان خوبه ( جزوه، نه کتاب) سعی کن تو یکی از آزمونا شرکت کنی و طبق برنامه ش پیش بری. خیلی کمک میکنه و یه نظمی به کارت میده. ریاضی حتما بخون. ریاضی 1 و 2 جزوه آقاسی. معادلات پارسه. مهندسی رو نمیدونم. معمولا موادیا تو ریاضی ضعیفن. پس ریاضی رو از تابستون یواش یواش شروع کن و درسای تخصصی هم از اول مهر. اگه با برنامه بخونی یه نتیجه خیلی عالی میگیری در حد 2رقمی! کنکور مواد خیلی آسونه قبولیش.