معرفی کاربران فعلی و جدید تالار مواد

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام. مریم هستم.
فارغ التحصیل سرامیک از دانشگاه شهرکرد.
امسال شناسایی کرمانشاه قبول شدم فقط یک ظرفیت خانم داشت و اونم منم!! (این یکمی نگرانم کرده)
از آشنایی با همه خوشبختم.

خوشبختیم مهندس...
ایشالا که بتونین با دوستان تعامل خوبی داشته باشید...;)

zamani_azi

عضو جدید
سلام. مریم هستم.
فارغ التحصیل سرامیک از دانشگاه شهرکرد.
امسال شناسایی کرمانشاه قبول شدم فقط یک ظرفیت خانم داشت و اونم منم!! (این یکمی نگرانم کرده)
از آشنایی با همه خوشبختم.
درود بر شما دوست گرامی.
همین تجربه رو تو گرایش خوردگی داشتم. اصلاً نگران نباشید. حتماً موفق میشید.

+نگاه

عضو جدید
سلام به همه دوستان من تازه با اینجا آشنا شدم امیدوارم آشنایی خوب و مفیدی باشه
نگاه صدام کنین این طوری راحتترم
ارشد مواد/ شناسایی می خونم
در حال حاضر فقط درس می خونم
هر کمکی هم ازم بر بیاد دریغ نمی کنم.
با آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام بر مهندسین متالوژی.
سحر.الف هستم.
دانشجوی ترم 1 ارشد شناسایی.

به امید روزی که ایران و ایرانی بی نیاز از مهندسین خارجی بشه...

سلام
خیلی خوش اومدین.
ایشالله همینطوری که میگین بشه خصوصا با وضعی که الان پیش اومده و تحریم هستیم خیلی از پروژه ها رو به بجه های مواد میدن.

سلام من رویا - ترم 1 کارشناسی - اصلا رشته مواد را دوست نداشتم اما قبول شدم

خیلی خوش مهندس...
صبر کنید مهندس به یه جاهایی بعدا میرسید که عاشق رشته مواد میشین چون قشنگتر از این رشته وجود نداره :)

لیلی بانو

عضو جدید
سلام به همگی‌ دوستان در تالار متالورژی
من لیلی‌ هستم. دانشجوی فوق‌لیسانس مرمت آثار تاریخی‌ دانشگاه تهران.
الان دارم روی فن شناسی‌ آثار فلزی تاریخی‌ مثل مس ,آهن و آلیاژهاشون کار می‌کنم که تحت عنوان متالورژی تاریخی‌ شناخته میشود. گرایش متالورژی تاریخی‌ در بین گرایش‌های این تالار دیده نمی‌شه ولی‌ بحثها و تاپیک‌های ارسالی‌ دوستان در این تالار برای من بسیار جالب و مفید بود. امیدوارم بتونم در این بحثها همراه با دوستان متخصص مواد و متالورژی همراه باشم.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
الان دارم روی فن شناسی‌ آثار فلزی تاریخی‌ مثل مس ,آهن و آلیاژهاشون کار می‌کنم که تحت عنوان متالورژی تاریخی‌ شناخته میشود. گرایش متالورژی تاریخی‌ در بین گرایش‌های این تالار دیده نمی‌شه ولی‌ بحثها و تاپیک‌های ارسالی‌ دوستان در این تالار برای من بسیار جالب و مفید بود. امیدوارم بتونم در این بحثها همراه با دوستان متخصص مواد و متالورژی همراه باشم.

باسلام
وای واقعا از حضور شما در این تالار خوشوقتیم...:) خیلی عالیه! راجع به صنایع سرامیک باستان هم چیزی خوندید؟! عموماً معماری تاریخی رو سرامیک ها و سفال ها تشکیل داده اند!

khodaparasti

عضو جدید

درود بر شما

از دید من زمینه ی جذاب و زیبایی را انتخاب کرده اید که به شما شادباش می گویم.
بی گمان همه ی دوستان خوشحال خواهند شد اگر یافته هایتان را در اینجا مطرح کنید چون گذشته چراغ راه آینده است.

یادم هست کتاب قطور "تاریخ مهندسی در ایران" تالیف دکتر فرشاد را وقتی برای نخستین بار دیدم نتوانستم آنرا زمین بگذارم چون با بیانی شیوا و البته علمی مطالب بیان شده بودند. همین حس را وقتی در شهر سوخته (بین زابل و زاهدان و باقیمانده ی تمدنی درخشان : اولین انیمیشن دنیا- چشم مصنوعی- جراحی مغز- کارگاههای سفالگری و ریخته گری و ...) بودم داشتم . اینها را گفتم تا بدانید بیشتر موادیها به این بحثها علاقه مندند و مطمئن هستم دوستان بسیاری در این تالار تجاربی مشابه من داشته اند.

راستی، چند وقت پیش تاپیکی با عنوان " نقش ایرانیان در پیشرفت متالورژی" شروع کردم اما استقبالی از آن نشد.( نمی خواهم حرفهای دو دقیقه پیشم را نقض کنم شاید خیلی از دوستان آنرا ندیدند) امیدوارم مطالب شما پر خواننده باشد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رفت-متالورژی?p=5051376&highlight=#post5051376

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

s.farshid

عضو جدید
سلام منs.farshidهستم دانشجو مهندسی مواد دانشگاه فنی مهندسی مواد ترم یک و تازه اولین گروه دانشجوی مواد دانشگاهمون و عضو هسته مرکزی انجمن علمی دانشگاه در مورد انجمن علمی از شما ها راهنمایی می خوام ممنون

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام منs.farshidهستم دانشجو مهندسی مواد دانشگاه فنی مهندسی مواد ترم یک و تازه اولین گروه دانشجوی مواد دانشگاهمون و عضو هسته مرکزی انجمن علمی دانشگاه در مورد انجمن علمی از شما ها راهنمایی می خوام ممنون

دانشگاه فني مهندسي مواد ؟!؟!؟!؟‌

كجاس؟! ميشه بيشتر توضيح بديد ؟

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
خوش اومديد.
آفرين به اين انگيزه كه از ترم 1 عضو انجمن علمي شديد....
منم 2 سال عضو يكي از انجمن هاي علمي بودم. بيشتر كاراش اجراييه و به طور محدود خود آدم هم ميتونه از دوره هاي آموزشيش سود علمي ببره ولي عمدتا يك جور تجربه فعاليت اجتماعي و گروهيه.
سمتتون دقيقا چي هست ؟ اميدوارم مسئول مالي نشده باشيد كه خيلي مكافات داره. ( البته براي من تجربه كمي هم نداشت ها ) مسئول مالي پاش تو همه جا گيره و خيلي بايد مراقب باشه البته دبير انجمن كه مسئول همس هم خيلي مسئوليت داره.
اگر ميخوايد بچه ها زياد بيان سمت انجمنتون بازديد زياد بذارين(البته اگر بودجه ميدن)

mar ash

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه ی اعضای گروه مواد ,من دانشجوی کارشناسی متالورژی صنعتی هستم و دارای دیپلم مدلسازی و ریخته گری و علاقه ی زیادی به ادامه تحصیل در رابطه با سی ان سی دارم از دوستان درخواست دارم من را با تولیدات,ویژگی ها و کاربرد این قبیل دستگاه ها آشنا کنند .با تشکر

سلام. چون یه مدت طولانی غیبت داشتم گفتم یه بار دیگه خودم رو به دوستان معرفی کنم. من امیرحسینم فارغ التحصیل متالورژی صنعتی از دانشگاه آزاد کرج. در حال حاضر هم که مشغول درس خوندن برای کنکور ارشد هستم. از آشنایی با همه تون خوشبختم

rockwusho

عضو جدید
سلام .. سعید عباسپور ، تکنسین (کاردانی) متالورژی هستم ..
علاقه خیلی زیادی به صنعت متالورژی دارم ما متاسفانه شرایط برای ادامه تحصیل فراهم نبود و حالا تصمیم دارم کارخونه ای راه اندازی کنم .. احتمالا در آینده برای کسب منبع ، سوالات زیادی از مهندسین و متخصصین گرامی میپرسم ..
احساس ضعف علمی میکنم .. دیگه فرصت و شرایطی برای تحصیل ندارم امیدوارم با مطالعه بتونم سطح اطلاعاتم رو بالا بیارم که قطعا تو کارخونه خودم هم به دردم میخوره ...
خوشحالم که این فروم رو پیدا کردم ..

راستی تو فرم ثبت نام فقط "مهندسی" مواد وجود داشت

hossein.metal

عضو جدید
سلام دوستان
من حسین هستم دانشجوی کاردانی متالورژی دانشگاه مهاجر اصفهان
گرایشم ریخته گریه و این رشته را خیلی دوست دارم :heart::gol:
خیلی خوش بختم که الان تو جمع شما هستم
امیدوارم بتونیم از اطلاعات هم دیگه استفاده کنیم
به امید دیدار