معرفی سایت های معماری

mo2020

عضو جدید
salam farahnoosh jan man natonestam linkaro bebinam baz nashodan

آخرین ویرایش توسط مدیر:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
این سایت جالبه نمیدونم قبلا کسی اینو معرفی کرده یا نه؟
حتما سر بزنید، من که خیلی استفاده کردم.
www.big.dk

eng.tajvidi

عضو جدید
دعوت به انجمن معماران کرج

دعوت به انجمن معماران کرج

سلام
یه وبلاگ ایجاد کردم که شروعیه برای انجمن معماران تحصیل کرده کرجی.از دوستان عزیز خواهش میکنم که یه سری بهش بزنن و به بچه کرج های معمار هم بگن که عضو بشن.ممنون.
www.aakaraj.blogfa.com

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سایت دانلود کتاب

سایت دانلود کتاب

سلام به دوستان و همکاران عزیز

من چند سالیه با سایت بسیار خوبی آشنا هستم و ازش کتابهای زبان اصلی دانلود می کنم

بعضی وقتها هم ویدیو های آموزشی بسیار خوبی داره

http://avaxhome.ws/ebooks/architecture

البته اگه با فیل-تر سکن وارد شید می تونید عکس های کتاب ها رو هم ببینید و شاید بد نباشه اینو هم اضافه کنم که کتابها تو سایتهای اشتراکی گذاشته شده که دیگه تکنیک دانلود از اون سایتها رو باید بلد باشید...

در خدمتتون هستم

البته اگه کسی سایتی سراغ داره ک کتابهای معروف رشته ما رو هم توش قرار می دن..مثله کارای آقای الکساندر و یا تام ترنر...لطفا به من هم آدرسش رو بده...

در پناه حق

یا علی

pritzker

عضو جدید
سلام به دوستان و همکاران عزیز

من چند سالیه با سایت بسیار خوبی آشنا هستم و ازش کتابهای زبان اصلی دانلود می کنم

بعضی وقتها هم ویدیو های آموزشی بسیار خوبی داره

http://avaxhome.ws/ebooks/architecture

البته اگه با فیل-تر سکن وارد شید می تونید عکس های کتاب ها رو هم ببینید و شاید بد نباشه اینو هم اضافه کنم که کتابها تو سایتهای اشتراکی گذاشته شده که دیگه تکنیک دانلود از اون سایتها رو باید بلد باشید...

در خدمتتون هستم

البته اگه کسی سایتی سراغ داره ک کتابهای معروف رشته ما رو هم توش قرار می دن..مثله کارای آقای الکساندر و یا تام ترنر...لطفا به من هم آدرسش رو بده...

در پناه حق

یا علی

سایت بسیار خوبی هستش ولی باید اینو بگم که بعضا کتابهارو ناقص میزاره! مثلا 30% از کتاب رو برای دانلود میزاره! ولی کلا سایت جامعی هستش

atena.s

عضو جدید
سایت طرح تفصیلی 24 منطقه تهران

سایت طرح تفصیلی 24 منطقه تهران

http://tehran.ir/Portals/0/Other/Detailed_Plan/Detailed_Plan.html

این سایته طرح تفضیلی 24 منطقه تهران هستش 
امیدوارم این سایت برای کسایی که ازش خبر نداشتن مفید باشه
برای کار خودم که خیلی مفید بود

ariana6088

عضو جدید
سایت آموت مرجع مشاغل صنعت ساختمان ایران راه اندازی شد

سایت آموت مرجع مشاغل صنعت ساختمان ایران راه اندازی شد

www.amoott.com

هدف از تاسیس این وب سایت ایجاد محیطی برای معرفی حرفه های حاضر در صنعت ساختمان و مشاغل مربوط به آن با هزینه ای اندک می باشد . در این سایت شما می توانید صفحه اختصاصی خود را داشته باشید و درآن به معرفی تخصص و تجربه کاری خود پرداخته و عکس های مورد نظرتان را قرار دهید .
اگر کارفرما می باشید :

این امکان برای شما فراهم است که با جستجو در سایت ، مشاغل و تخصص های مورد نیاز خود را یافته و نیز از تعرفه خدمات ارائه شده توسط آنها مطلع گردیده و با مقایسه عملکرد آنها و قیمت خدمات و یا مصالح ارائه شده ، مورد دلخواه خود را انتخاب نموده و جهت همکاری اقدام نمایید.
همچنین میتوانید تصاویر پروژه های در دست اقدام یا تمام شده خود را در صفحه خود قرار داده و به معرفی خود و توانایی های خود بپردازید . ونیز می توانید هر قسمت از پروژه دردست اجرای خود را ( بعنوان مثال رابیتس کاری و یا گچ کاری ) به مناقصه گذاشته و از بین درخواستهای ارائه شده ، بهترین را جهت پروژه خود برگزینید .
اگر پیمانکار می باشید :

باعضویت در این سایت میتوانید به معرفی توانمندی های خود پرداخته و با قرار دادن عکس پروژه های اجرا شده توسط خود و نیز تعرفه خدمات ارائه شده توسط شما امکان بهتری برای خود جهت جذب پروژه های ساختمانی به منظور اجرا ایجاد نمایید .
همچنین میتوانید جهت معرفی توانمندی های خود به کارفرمایان و مهندسین عضو در سایت به تبلیغات در سایت بپردازید و نیز این امکان برای شما وجود دارد که ازمناقصات و یا مزایداتی که توسط کارفرمایان و مهندسان و یا سایر اعضا در سایت برگزار میشود اطلاع یافته و در آن شرکت نموده و یا خود مزایده و یا مناقصه ای را برگزار نمایید .
اگر در زمینه فروش فعالیت دارید:

میتوانید با قرار دادن تصویر لوازم ، مصالح ، ابزار آلات و محصولات و...و نیز بروز آوری قیمت آنها ( مانند آهن آلات ، سیمان و ...) ونیز مشخص کردن نحوه فروش محصول ( با پرداخت چک و یابصورت نقدی ) و درصد تخفیف آن در سایت به فعالیت بپردازید .
همچنین میتوانید از مناقصات و مزایدات قرار گرفته در سایت جهت فروش محصولات خود استفاده نموده و نیز به تبلیغ محصولات خود به صورت اختصاصی ، زمینه بهتری برای فروش آن ایجادنمایید .
اگر مهندس آماده به کار یا دانشجو می باشید :

میتوانید توانمندی های خود را در سایت به نمایش بگذارید .این امکان برای شما فراهم شده است تا با قرار دادن تصاویر پروژه هایی که در مدت اشتغال به کار و یا تحصیل در آنها به فعالیت مشغول بوده اید ، تجربیات و تخصص خود را به دیگر اعضای سایت معرفی نمایید .
همچنین در وبسایت آموت امکانی مهیا گردیده است که می تواند زمینه ساز شفافیت و معرفی بهتر مشاغل مربوط به صنعت ساختمان و بطور کلی تر عمران باشد . بدین شکل که اعضای سایت در صورت انعقاد قرارداد با یکدیگر می توانند در انتهای پروژه پس از ارزیابی نحوه انجام کار طرف قرارداد خود ، در سایت امتیازاتی را برای یکدیگر منظور نمایند که میانگین این امتیازات را میتوان به عنوان شاخص میزان رضایتمندی از عضو مربوطه دانست .
بدیهی است که بالاتر بودن این امتیازات میتواند به تسهیل عقد قراردادهای آتی بیانجامد و همچنین با ایجاد فضایی صادقانه ، میزان تعهد افراد و شرکت ها را نسبت به پروژه های در دست اجرا بیفزاید .
در پایان تلاش این مجموعه در جهت ایجاد مرجعی در فعالیت های عمرانی و ساختمانی می باشد تا فضایی بهتر در فعالیت های صورت گرفته در این زمینه ایجاد گردد و گامی هرچند کوچک برای بهبود وضعیت کسب وکار و اشتغال بردارد .

با امید فردایی بهتر برای میهن عزیزمان

shs1366

عضو جدید
محلی برای یافتن مقالات ترجمه شده انگلیسی

محلی برای یافتن مقالات ترجمه شده انگلیسی

دانشجویان عزیز سایت زوم لینک مقالات ترجمه شده ی جالبی رو که از سایت ساینس دایرکت ترجمه شده رو در قسمت مقالاتش قرار داده شما هم می تونید از این مقالات استفاده کنید
راستی حتی می تونید مقالات ترجمه شده ی خودتون رو هم در این سایت قرار بدین
آدرس ایمیل سایت:
iranzoomlink@gmail.com
info@zoomlink.ir
هم نشانی های الکترونیکی سایت هست که می تونید مقالاتتون رو با نام خودتون در این سایت قرار بدین
نشانی بخش مقالات سایت هم در زیر قرار داده شده
می تونید برین و از مقالات ترجمه شده استفاده کنید
www.zoomlink.ir

shs1366

عضو جدید
دوستان عزیز این سایت بوسیله ی خود دانشجویان آپدیت می شود یعنی دانشجویان رشته های مختلف مقالاتی رو که ترجمه کردند میفرستند به ایمیل سایت و با نام خودشون در سایت قرار می گیره
شما هم می تونید مقالاتتون رو با نام خودتون در سایت ثبت کنید تا دوستانتون این مقالات رو بخونند در ضمن در آینده ای نه چندان دور این مقالات ترجمه شده به فروش خواهد رفت که از هزینه ی فروش این مقالات به خود دانشجویان ترجمه کننده هم پرداخت خواهد شد
از همه ی دوستان علاقه مند دعوت می شود تا مقالات ترجمه شده ی خود را با نام خود در سایت مذکور قرار دهند
برای اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر در تماس باشد یا مقالاتتون رو به آدرس ایمیل زیر بفرستین
iranzoomlink@gmail.com
ya
info@zoomlink.ir

Fatimba

عضو جدید
سلام.این یه سایته که هم همه جور کتاب معماری هم همه جور پلان وسایت پلان ونما و مقطع و... همه جور بنامعروف و غیر معروف واطلاعات مختلف میشه توش پیدا کرد.فقط زبان اصلیه! : www.archdaily.com

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان این سایتم بد نیست واسه چنتا دانشجوس بهش سر نزنید
www.alpnu.blogfa.com