مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام
ممنون عزیز بابت لینک جزوه!
می دونستم دوتاش یکیه می خواستم بدونم کدوم بهتره که شما پاسخش رو دادی;)
جزوه تایپ شده اش رو شما خوندید ؟!کامله؟!
بهتر از دست نویس هاست؟

عزیزم خودم تایپ کردم بله کامله، فقط یه چند تا سوال آخر ترم توی یکی از صفحات اول بود
دیدم به درد کنکور نمی خوره اون 3 4 تا رو ننوشتم
بقیش کامله :gol:

faezeh fazi

عضو جدید
عزیزم خودم تایپ کردم بله کامله، فقط یه چند تا سوال آخر ترم توی یکی از صفحات اول بود

آسمانه جان متدین 2میشه لینک مستقیمشو بزاری فایل ضمیمه برام باز نمیشه

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
آسمانه جان متدین 2میشه لینک مستقیمشو بزاری فایل ضمیمه برام باز نمیشه

اینم جزوه متدین 2(تو پیکو آپ کردم) که مریم جان حسابی واسش زحمت کشیده و همین جا ازش تشکر میکنم:gol:

متدین 2

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو برنامتون همیشه چند روز برای اتفاقات غیر منتظره بزارین مثلا این نشه که از شنبه تا شنبه بعد برنامه بچینین.از شنبه مثلا تا ظهر پنجشنبه برنامه بریزین یا حتی تا چهار شنبه تا برای اونایی که نرسیدن بخونین تو اون روزای فرجه بخونین
و اینکه من روزی 6-7 ساعت میخوندم مامانم بستری شد بیمارستان بخاطر قلبش....تا یه هفته بستریه بعدشم که میاریمش خونه عیادت کننده میاد خیلی......من نمیدونم چیکار کنم یکی راهنماییم کنه......برای سلامتی مامانم و همه مریضام دعا کنین
گلم ایشالا که حال مادرتون زود خوب میشه:w24:.:gol::gol:
حرف شما کاملا منطقیه(200 درصد منطقیه از نظر من)ولی من وقتایی که اینطوری برنامه ریزی می کنم تنبل میشم و همش میگم امروز نخون تو اون مهلته که به خودت دادی بخون!این طوری درس نخوندنم و توجیه می کنم.ولی وقتی فشرده برنامه میذارم،درسته استرس و سردرد می گیرم و بعضی وقتا کارم میکشه به قرص خوردن ! ولی تمام تلاشمو انجام می دم.
ای یادش بخیر دانشگاه!!!
تو طراحی بیمارستان اولویت اول و اصلی سیرکولاسیون هستش.
واقعا سیرکولاسیونه!!!ا:cry:چرا به فکر خودم نرسید پس؟!!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو برنامتون همیشه چند روز برای اتفاقات غیر منتظره بزارین مثلا این نشه که از شنبه تا شنبه بعد برنامه بچینین.از شنبه مثلا تا ظهر پنجشنبه برنامه بریزین یا حتی تا چهار شنبه تا برای اونایی که نرسیدن بخونین تو اون روزای فرجه بخونین
و اینکه من روزی 6-7 ساعت میخوندم مامانم بستری شد بیمارستان بخاطر قلبش....تا یه هفته بستریه بعدشم که میاریمش خونه عیادت کننده میاد خیلی......من نمیدونم چیکار کنم یکی راهنماییم کنه......برای سلامتی مامانم و همه مریضام دعا کنین
ایشالا هم بیتا جون هم مادرش همیشه سلامت باشن....
من که برنامرو جوری چیدم که هر روز و بخونم اما هر روز برام اتفاقا غیر منتظره میفته.... درگیری طرح و پروجه ها و مهمونی و چیزا دیگه...
ولی ناراضی نیسم... چون مسبب هیچ کودومش خودم نیسم اون روزی ناراحتم که بیکار بودم و کلی وقتو هدر دادم... به هر حال بیتا جون یه چند روز کم تر بخونی مشکلی پیش نمیاد... مهم اینه تا چند ماه دیگه کم نیاریمو فاصله نندازیم بین برناممون:love::w12:

مارال 110

عضو جدید
سلام بچه ها کسی جزوه مبانی طراحی منظردکتر منصوری داره برام بذاره ممنون میشم .:victory:

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز

وااای ممنون !
ان شاالله که خدا خودش لطفتون رو جبران کنه!

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان و رقیبان عزیز ...
واقعا از مهربونی ها و خیر خواهی ها آدم به وجد میاد این جا ...
ان شاالله همه شمایی که توی داشته هاتون خساست به خرح نمی دید ... خدا براتون جبران کنه ... و قطعا همین طوره!

دوستان کسی هست که کتاب بانی مسعود معماری جهان و معاصرش رو داشته باشه و بتونه فهرستش رو برای من بذاره آیا؟!

mehriman

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز این فصل برای درک مطالب موجود در کتاب مبانی سازه میتونه مفید باشه
از طرفی هم میتونه مستقیما از این مباحث براتون سوال طرح بشه
مخصوصا راجع به مبحث بسیار مهم ممان اینرسی
اگر دوست داشتید میتونم این مباحثو به صورت مفید و خلاصه براتون در قالب درس و تست در این انجمن مطرح کنم

با سلام
عذر خواهی بابت دست خط بد

http://s5.picofile.com/file/8145459926/1.jpg
http://s5.picofile.com/file/8145460326/2.jpg
http://s5.picofile.com/file/8145460426/3.jpg
http://s5.picofile.com/file/8145460518/4.jpg
http://s5.picofile.com/file/8145460642/5.jpg

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ایوان خانه یه همایش داره به اسم تحلیل آزمون 93 و پیش بینی آزمون 94 !

الان ایملش برام اومده به نظرتون مفیده ؟ آدم بره ؟

مشاهده پیوست 223572

چرا تاریخ نداره!!
نمی دونم والا
همایش منابعش رو من رفتم
چیزی نداشت برام ...
این رو هم نمی رم دیگه!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شاالله همه شمایی که توی داشته هاتون خساست به خرح نمی دید ... خدا براتون جبران کنه ... و قطعا همین طوره!

دوستان کسی هست که کتاب بانی مسعود معماری جهان و معاصرش رو داشته باشه و بتونه فهرستش رو برای من بذاره آیا؟!
اگه منظورتون ریشه ها و مفاهیم معماری غربه، این فهرستشه گلم.....

بخش اول:خاستگاه های معماری غرب

فصل اول: بین النهرین
فصل دوم:مصر

بخش دوم:جهان باستان

فصل سوم:تمدن اژه ای
فصل چهارم:یونان
فصل پنجم:اتروریا
فصل ششم: روم

بخش سوم: قرون وسطا

فصل هفتم: صدر مسیحیت و بیزانس
فصل هشتم:پیش رمانسک: کارولنژی و اتونی
فصل نهم: رمانسک
فصل دهم: گوتیک

بخش چهارم: خرد گرایی در معماری

فصل یازدهم: رنسانس
فصل دوازدهم: باروک
فصل سیزدهم: میراث رنسانس
فصل چهاردهم: تکنولوژی جدید
فصل پانزدهم: مکتب شیکاگو

بخش پنجم: رمانتیسم

فصل شانزدهم: ریشه ها و گرایش های رمانتیسم
فصل هفدهم: اکسپرسیونیسم
فصل هجدهم: ارگانیک

بخش ششم: معماری مدرن

فصل نوزدهم: خاستگاه های هنری معماری مدرن
فصل بیستم: مدرنیسم
فصل بیست و یکم: میراث معماری مدرن

بخش هفتم: معماری بعد از 1960

فصل بیست و دوم: پست مدرنیسم
فصل بیست و سوم: نئو کلاسیک
فصل بیست و چهارم: دیکانستراکشن
فصل بیست و پنجم: اکو-تک
فصل بیست و ششم: نئو مدرن
فصل بیست و هفتم: سوپر مدرن

واژه نامه
ارجاعات و یادداشت ها
فهرست منابع و مراجع
نمایه
پیشگفتار انگلیسی

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بچه ها من زبانم خیلییییی ضعیف تو این زمان کم چکار کنم بیخیال بشم؟؟؟:w09:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نــــــــــــــه. چرا بی خیال؟ از لغات دبیرستان شروع کنین اگه ضعیفین. بعد 504 بعد تافل. زبان مهم ترینه تقریباً. خیلی تعیین کننده س. شاید چون بلد نیستین بدتون میاد ازش. اما کم کم راه می افتین. شرط اول تو کنکور اعتماد به نفسه. نگران نباشین. شروع کنین آسه آسه پیش برین. موفق میشین.

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نــــــــــــــه. چرا بی خیال؟ از لغات دبیرستان شروع کنین اگه ضعیفین. بعد 504 بعد تافل. زبان مهم ترینه تقریباً. خیلی تعیین کننده س. شاید چون بلد نیستین بدتون میاد ازش. اما کم کم راه می افتین. شرط اول تو کنکور اعتماد به نفسه. نگران نباشین. شروع کنین آسه آسه پیش برین. موفق میشین.
یعنی واقعا از دبیرستان شروع کنم؟؟؟ وقتم کم نیست؟؟ واقعا زبانم ضعیف!:(

sh.enayati

عضو جدید

زحمت پیداکردن لینکشوmorteza2010کشیده:
http://rosependar.ir/paper-media/memar/moaser.htm

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

به نظر من از 504شروع کنید روزی یک درس فقط لغاتشو بخونید و حفظ کنید و مثالها رو فقط با معنیاش روخونی کنید
روز دوم اول لغات درس اول رو دوره کنید بعد لغات درس دو رو بخونید
روز سوم اول لغات درس. یک و دو رو دوره کنید و بعد درس سه رو بخونید
این کارو تا درس 10ادامه بدین
و هر ده درس ده درس این کاررو انجام بدین
بعد تموم شدن کل 42درس هر 14درس رو که حسابی قبلا دوره کردید روزانه دوره کنید و بعد برید سراغ تافل اینجوری تا دی ماه تافل و 504رو فول بلدید بدون صرف وقت زیاد

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز یه اتفاقی برام افتاد تو دانشگاه باور کنین مثل کابوس بود.
بعد کلاسم رفتم کتابخونه دانشگاه تا ببینم کتاب مناسب برا کنکور دارن یا نه.مسئول قبلی خانوم بود و مسئول تازه یه آقای جوونی بودن.ازشون خواستم به خاطر اینکه بخش شناسنامه کتابا خیلی قر و قاطیه و اصلا امکان پیدا کردن کتاب نیس بهم اجازه بدن برم بخش کتب و خودم ببینم.(دقیقا مثل دانشگاه دوره کاردانیم و یا مثل ترم قبل که خانومه به خاطر اینکه میدونستن آدم مسئولیت پذیری هستم و معدل الف دو ترم این اجازه رو بهم میدادن)اینم بگم که کلا شمار قفسه کتابا و به عبارتی راهروهای بینشون بیشتر از چهار یا پنج تا نمیشه.مسئول کتابخونه بهم گفت خانوم اگه من این اجازه رو به شما بدم که بری اون پشت برا من بد میشه!!!باور کنین چشام چارتا شد.تو عمرم یه همچین چیزی از کسی نشنیده بودم.گفتم خب چرا؟گفت چون تو یه دختری اگه پسر بودی میذاشتم بری کتابارو ببینی؟!!!!در کل کاملا به بی منطقی و بی پایه و اساس بودن دلیلش پی بردم برا همین خواستم محترمانه راضیش کنم که اجازه بده.گفت برو یه مسئول خانوم یا خانم نظافتچی و پیدا کن با خودت بیار و باهاش برو اون پشت(در ضمن تو کل این ماجرا دوستم همرام بود و مسئول کامپیوترمون که داشتن کامپیوتر این آقای محترم رو تعمیر میکردن).منم رفتم آبدارخونه تا خانم نظافت چی رو پیدا کنم که دیدم تشریف ندارن.یه فکری به سرم زد گفتم برم از مسئولای اصلی اجازه بگیرم.کلا به هرکی گفتم گفت اصلا اشکالی نداره ولی برو از فلانیم بپرس.بلاخره رفتم از مسئول حراست اجازه گرفتم و رفتم کتابخونه.گفتم آقای فلانی از مسئولین اجازه گرفتم حالا شما اجازه میدین؟یه هویی داد زد گفت کی یه همچین حرفی زده خانوم؟هرکی گفته بی خود کرده!!!!!!!!!!!!!تلفن و برداشت و گفت یالا زود باش بگو کی گفته تا من حسابش و برسم!!!!......................هیچی دیگه....منم شروع کردم به گریه کردن.خدا شاهده گریم بند نمی اومد انقد که شوکه شدم از طرز حرف زدنش.نمیدونم چه طوری مسیر کتابخونه تا حراست و رفتم.آقا حراستی:smile:زنگ زدن خانم نظافتچی و یه یادداشت دستم داد گفت بده به آقای فلانی و با خانوم برو هر کتابی که دلت می خواد وردار.جلو آسانسور غلغله بود چار پنج طبقه رو گریون رفتم پایین.حالم از خودم بهم می خورد هرکی من و میدید فکر می کرد چی شده.خلاصه رفتم و با خانوم نظافتچی رفتم پشت قفسه ها.چشام انقد باد کرده بود که اسم کتابارو تار میدیدم.یارو به خاطر صورت و قیافم فکر کرده بود 17 18 سالمه.داشت به خانومه می گفت بچس!!!!حالیش نیس که اگه کسی بیاد و اون و اون پشت ببینه چه فکرایی که نمی کنه!!!!!!!!!!!!!!!خلاصه سرتون و درد آوردم کتابارو گرفتم و رفتم سرویس دست و صورتم و شستم تا مامانم متوجه گریم نشه.
راستش نمیدونم تلخترین بخش این داستان کجاش بود شاید اونجایی داستان و بدون اینکه بخش گریش و بگم واسه مامانم تعریف کردم و ایشونم بدون اینکه بذارن حرفام تموم شه گفتن که مقصر خودتی، یه طوری رفتار کردی که فک کردن داری کتاب گدائی می کنی و اصلا پول یه دونه کتاب مگه چنده که میری کتابخونه و از این جور حرفا............
کلا احساس گناهکار بودن می کنم.احساس می کنم تو سالن و راهروا مضحکه عام و خاص شدم.احساس میکنم من مقصرم با وجود رفتار محترمانم و خیلی چیزای دیگه........................امروز عصر کلاس دارم ولی اصلا دوس ندارم برم.سرتون و درد آوردم ببخشین تورو خدا بچه ها.من همیشه هروقت سوالی ازتون پرسیدم با نهایت مهربونیی بهم جواب دادین.واقعا ازتون ممنونم ولی این دفعه سوال و جواب مطرح نیس.فقط خواستم درد و دل کنم تا یکم سبک شم.فک کنم امروز به اندازه یه سالم گریه کردم.بازم معذرت می خوام.....ببخشید که تاپیک و بیهوده پر کردم و الکی وقتتون و گرفتم.قول میدم تا هفته دیگه همین موقع پیام ندم.این خط / اینم نشون . فعلا:gol::gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

تست چکار کنم؟؟ اصلا چجوری بخونم؟؟؟

به نظر من از 504شروع کنید روزی یک درس فقط لغاتشو بخونید و حفظ کنید و مثالها رو فقط با معنیاش روخونی کنید
روز دوم اول لغات درس اول رو دوره کنید بعد لغات درس دو رو بخونید
روز سوم اول لغات درس. یک و دو رو دوره کنید و بعد درس سه رو بخونید
این کارو تا درس 10ادامه بدین
و هر ده درس ده درس این کاررو انجام بدین
بعد تموم شدن کل 42درس هر 14درس رو که حسابی قبلا دوره کردید روزانه دوره کنید و بعد برید سراغ تافل اینجوری تا دی ماه تافل و 504رو فول بلدید بدون صرف وقت زیاد
با دوستمون digitalarch موافقم. اما به نظرم اگه 504 هم براتون خیلی سخته ، اول لغات دبیرستان رو بخونین. انتشارات گاج یه کتاب کوچیک داره که همه لغات دبیرستان رو داره. بعد ازون برید واسه 504. تست هم کتابای کنکوری دارن. من کتاب بابک رستمی رو دارم. هم تست لغت داره هم کنکور هم گرامر.

venus.

عضو جدید
منم زبانم افتضاحه 2 سال همش پشت گوش انداختم الان حالم زاره امسال جدی می خوام بخونم حداقل یه 20 % بزنم
منم از کتاب دبیرستنا می خوام شروع کنم
زبانو کنار نزار به حالو روز من می یوفتی

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
ببینین الان مهم ترین قسمت کنکور بلد بودن لغته
پس اصلا ناامید نباشید
شما چهار ماه زمان دارید و می تونید کلی لغت یاد بگیرین
اگه ساکن تهرانید
به شدت و قویا بهتون پیشنهاد می کنم کلاس های آقای ترقی رو برین
که می دونم توی موسسه آموخته توی توحید کلاس برگزار می کنه

یاد گیری لغات به روش کدینگ
حقیقتا موثره توی یادگیری و فوق العاده بهتون سرعت می ده و اعتماد به نفس
اگه تهران هم نیستید
می دونم هستند کسانی که توی شهرهای مختلف به روش کدینگ یاد می دند !
حتما استفاده کنید

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من برای زبان تخصصی هنوز شرو نکردم . این کتاب رستمی خوبه؟ اگه فقط این کتاب رو یاد بگیرم کافیع بنظرتون ؟عایا؟
http://www.babakrostami.net/newsView.aspx?id=77
http://www.arch-house.com/rostami_book.html
مشاهده پیوست 223585

سلام عزیز
توی همایش منابع ایوان خانه که رفته بودم
علی مدد می گفت
دیگه مثل گذشته نمیان لغت تخصصی رو مستقیم مورد سوال قرار بدند
چیزی که باید توی زبان تخصصی یاد گرفت ... تمرین ریدینگ و فوت و فن های زدن تست های ریدینگ
و سر در آوردن از کلیت متن بدون این که نیاز باشه کل لغات رو بدونی !
اینا رو باید تمرین کرد ...
حالا لابه لای ریدینگ ها چند تا کلمه تخصصی هم یاد گرفتی چه بهتر

خلاصه تو باید ریدینگ کار کنی ... حالا از هر کتابی
که البته من شنیدم کتاب آقای رستمی کتاب خوبیه!

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها من برای زبان تخصصی هنوز شرو نکردم . این کتاب رستمی خوبه؟ اگه فقط این کتاب رو یاد بگیرم کافیع بنظرتون ؟عایا؟
http://www.babakrostami.net/newsView.aspx?id=77
http://www.arch-house.com/rostami_book.html
مشاهده پیوست 223585

این کتاب پر از ریدینگ و ترفندهای ریدینگ هست، دوستام گرفته بودن نگاه انداختم خیلی خوب بود
بهتون پینشهادش می کنم;)

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها کسی کتابب ارشد زیر زربین رو گرفته؟کاغذش گلاسس؟:(
من جلد یکش رو گرفتم برگه هاش معمولی و کیفیتش خوب نبود .
(البته من نزدیکای نمایشگاه بین المللی گرفتم شاید اونموقع خواستن زود چاپ کنن به تعداد زیاد و بیارن برای نمایشگاه)

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جلد یکش رو گرفتم برگه هاش معمولی و کیفیتش خوب نبود .
(البته من نزدیکای نمایشگاه بین المللی گرفتم شاید اونموقع خواستن زود چاپ کنن به تعداد زیاد و بیارن برای نمایشگاه)
واسه منم اینجوریه.اخه انگار قبلا گلاسه بوده.خیلی کیفیتش بده من از خود سایتش گرفتم چاپ 93 ویرایش 3

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا