مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.bsr

عضو جدید
آفرین پس کل کتاب تافل و 504 و زیر و رو کردی.
من فقط لغات و جملات لغات و می خونم.
فکر کنم یه 3 یا 4 ماه وقت گذاشتی درسته؟
من تافل و دارم.پس اونو بخونم بعد زیر ذره بین بگیرم یا اینکه تافل و بخونم و از زیر ذره بین تست های مربوط به لغات تافل و 504 و بزنم.نظرت چیه؟
اره دقیقا خوردمشون در این حد که جملات ادمای معروف هس که اول هر درس 504 نوشته اونام خوندم من :D:w05::thumbsup2:
نه من از مرداد که شروع کردم تابستونو فقط زبان و ایستایی خوندم اینه که زبان افتاد جلو یکم
اره این برنامه ریزیه خوبیه با زیر ذره بین دوره ام میشه دیگه تستای زیر ذره بین کلیه ینی اینجوری نیس از درس خاصی تست داده باشه تو تستاش همه منابعو در نطر گرفته پس اول تافل و 504 باید فول باشی ولی حالا الانم بگیریش و گهگاهی ی نگاه بهش بندازی (ناخونک منظورمه :D)بدک نیس بلخره که میخای بخریش دیگه ولی گرامرشو الانم میتونی شروع کنی :)
ولی بنظر من تافلو زودتر شروع کن کنار 504 موفق باشی

آخرین ویرایش:
اره دقیقا خوردمشون در این حد که جملات ادمای معروف هس که اول هر درس 504 نوشته اونام خوندم من :D:w05::thumbsup2:
نه من از مرداد که شروع کردم تابستونو فقط زبان و ایستایی خوندم اینه که زبان افتاد جلو یکم
اره این برنامه ریزیه خوبیه با زیر ذره بین دوره ام میشه دیگه تستای زیر ذره بین کلیه ینی اینجوری نیس از درس خاصی تست داده باشه تو تستاش همه منابعو در نطر گرفته پس اول تافل و 504 باید فول باشی ولی حالا الانم بگیریش و گهگاهی ی نگاه بهش بندازی (ناخونک منظورمه :D)بدک نیس بلخره که میخای بخریش دیگه ولی گرامرشو الانم میتونی شروع کنی :)
ولی بنظر من تافلو زودتر شروع کن کنار 504 موفق باشی

زبان رو همیشه بخونید همیشه هیچ وقت به اینکه زبان رو بلدید ااطمینان پیدا نکنید

متون و مقالات گلابچی و موضوعاتی از قبیل معماری پایدار که تو چند سال اخیر خیلی تکرار شده رو پیشنهاد میکنم بهتون که بخونید

ali.bsr

عضو جدید
زبان رو همیشه بخونید همیشه هیچ وقت به اینکه زبان رو بلدید ااطمینان پیدا نکنید

متون و مقالات گلابچی و موضوعاتی از قبیل معماری پایدار که تو چند سال اخیر خیلی تکرار شده رو پیشنهاد میکنم بهتون که بخونید
ممنون دوست عزیز حتما ;)
کدوم منبعو پیشنهاد میکنی واس معماری پایدار؟

faezeh fazi

عضو جدید
سلام آقاے اسدی منظورتون اینه مباحث درمورد معماری پایدار بخونیم یانه متون ومقالات انگلیسی گلابچی در این مورد بخونیم؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی کتاب درک عمومی معماری منظر عصر کنکاش و گرفته؟....چجوریاس منبع خوبیه برا منظر؟

اره من گرفتمش 200و خورده صفحه است والا ظاهرا که زیر 300صفحه است اصلا کنار کتاب عسگری میزارمش بهچشم نمیاد .....................من کههنوز دست نخوندمش ولی فک کنم خوب باشه بزار یک نگاهی برات میندازم ولی یک جورایی فک کنم خوب خلاصه کرده ...............والا من برا منظر هم فقط همین یک دونهکتاب را دارم

sh.enayati

عضو جدید
چجوری؟ اینترنتی؟ یا بریم مرکز؟ یا ایوانخانه؟ من ناجور دنبال این کتابما ینی جدیدش البته :w10::w34:
زنگ بزن مرکز(021-88731444)قسمت انتشارات و بگیر...شماره حساب بهت میده...خود کتاب با هزینه پستش میشه62تومن...با پست سفارشی برات میفرستن

sh.enayati

عضو جدید
اره من گرفتمش 200و خورده صفحه است والا ظاهرا که زیر 300صفحه است اصلا کنار کتاب عسگری میزارمش بهچشم نمیاد .....................من کههنوز دست نخوندمش ولی فک کنم خوب باشه بزار یک نگاهی برات میندازم ولی یک جورایی فک کنم خوب خلاصه کرده ...............والا من برا منظر هم فقط همین یک دونهکتاب را دارم

من منظرو از ابان شروع میکنم.الان تمرکزم تو زبان و فن و تاریخه...پس خبرشوبهم بده;)

بچه ها برنامه ریزی مطالعاتی رو (بخصوص تاریخ و فن) با سیلابس ایوانخانه بهتره جلو برم یا مرکز معماری؟

آخرین ویرایش:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مطالغه موفق با تمرکز

مطالغه موفق با تمرکز

سلام دوستای خوبم. این یه پی دی اف راجب تمرکز حواسه. یکی از دوستان خواسته بود واسش بفرستم. گفتم اینجا آپلود کنم که اگه کسی موقع خوندن تمرکز نداره یه نگاهی بش بندازه و شاید به کارش بیاد.:smile:

پیوست ها

• مطالعه موفق با تمرکز.pdf
    491.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

faezeh fazi

عضو جدید
سلام دوستای خوبم. این یه پی دی اف راجب تمرکز حواسه. یکی از دوستان خواسته بود واسش بفرستم. گفتم اینجا آپلود کنم که اگه کسی موقع خوندن تمرکز نداره یه نگاهی بش بندازه و شاید به کارش بیاد.:smile:

سلام ممنون, میشه فایل ضمیمه نزارین لینکشو مستقیم بزارین ممنون میشم؟چون فایل ضمیمه برام بازنمیشه

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ممنون, میشه فایل ضمیمه نزارین لینکشو مستقیم بزارین ممنون میشم؟چون فایل ضمیمه برام بازنمیشه
سلام عزیزم. اینو من از کامپیوتر خودم آپلود کردم. از اینترنت دانلود کردم. فک کنم همین اسمو سرچ کنی پیدا کنی.
http://www.parsbook.org/دانلود-کتاب-pdf-مطالعه-موفق-با-تمرکز

http://irpdf.com/book-2960.html
این دو تا رو من پیدا کردم.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
معبد بعلبک از اثار تمند رومی تو دورهی اخر امپراطوری روم -ابراهیم زارعی-
کتاب مسعود بانی تو قسمت تاریخ جهانش خیلی از بناهارو نیاورده
خاک به سرم....................واقعا!!!:cry:پس باس حتما بخونمش

سلام آقاے اسدی منظورتون اینه مباحث درمورد معماری پایدار بخونیم یانه متون ومقالات انگلیسی گلابچی در این مورد بخونیم؟

سلام دوست عزیز
من هردو رو پیشنهاد میکنم
چه مقالات و مباحث انگلیسی و چه مباحث فارسی
شما اگر به درک مطلب ها توجه کنید در گرایش فناوری که بیشتر از کتابهای و مقالات ترجمه شده ی گلابچی میدن
که حتی در یکی از پسج ها به شخصه متوجه مبحث تنفس گنبده ها در کتاب سازه در معماری شدم و چون این مبحث رو به صورت فارسی خونده بودم حضمش برام راحت بود
به همین خاطر به دوستان مخصوصا گرایشهای هنرهای ساخت سفارش میکنم متن کتابهای گلابچی به ویژه ترجمه شده ها رو حتی به صورت روزنامه وار هم شده بخونن

faezeh fazi

عضو جدید

faezeh fazi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من هردو رو پیشنهاد میکنم
چه مقالات و مباحث انگلیسی و چه مباحث فارسی
شما اگر به درک مطلب ها توجه کنید در گرایش فناوری که بیشتر از کتابهای و مقالات ترجمه شده ی گلابچی میدن
که حتی در یکی از پسج ها به شخصه متوجه مبحث تنفس گنبده ها در کتاب سازه در معماری شدم و چون این مبحث رو به صورت فارسی خونده بودم حضمش برام راحت بود
به همین خاطر به دوستان مخصوصا گرایشهای هنرهای ساخت سفارش میکنم متن کتابهای گلابچی به ویژه ترجمه شده ها رو حتی به صورت روزنامه وار هم شده بخونن

ببخشید سایتے هست که مقالات گلابچی به انگلیسی داشته باشه ؟

ببخشید سایتے هست که مقالات گلابچی به انگلیسی داشته باشه ؟

سایتی خاصی تو نظرم نیست اما اگر بگردین میتونید پیدا کنید
مخصوصا تو سایتهایی که مقالات بین المللی و Isi ارایه میکنن
ولی قبلش توصیه میکنم تمامی درک مطلب های در دسترس رو مطالعه کنید بعد سراغ مقالات و منابع باشید

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من برای تنظیم-نور و صوت باید جزوه خوند.
اون کتابهای قیابکلو هم می تونی تو کتاب فروشی یه نگاه بندازی.
من برای نور و صوت جزوه ی ایزدی که تو باشگاه هست و برای تنظیم شرایط می خوام جزوه ی بهزادی که اونم تو باشگاه هست بخونم.
درس های نور و صوت و تنظیم و نمی شه از رو کتاب خوند به نظر من.به جز کتبهای کسمایی و قبادیان که روون و قابل فهمه.
فقط تاسیسات مکانیکی از رو کتاب خوندن قابل فهمه.
دوستان کسی جزوه ی تنظیم ایزدی نداره؟
مثل اینکه جزوه ش قابل فروش نیست و حتما باید کلاسش بری.
کسی اینجا کلاس ملاس نمی ره؟:weirdsmiley:
این که باید براشون جزوه خوند حرفی نیست... اما برای فهم همون نکته های جزوه بهتره کتابتو باز کنی و ب سرفصلا نگاه کنی و همون نکترو مفصل تر شده فقط روخونی کنید.... اینجوری نوشته های نکته ای تو جزوه حالت حفظی نداره و بیشتر درکش میکنید....

arch.fr

عضو جدید
بچه ها به نظرتون خوندن فصل 11 استاتیک(خواص سازه ای سطوح،ممان اینرسی و مرکز ثقل و...) لازمه؟ خیلی سخته آخه:redface:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون خوندن فصل 11 استاتیک(خواص سازه ای سطوح،ممان اینرسی و مرکز ثقل و...) لازمه؟ خیلی سخته آخه:redface:

به نظرم تو کنکور بیشتر از تیر و بارگذاریش و منحنی های گشتاور خمشی و برشی و خرپا سوال میاد.من که خودم اول از خرپا شروع کردم و دارم می خونم بعد می خوام برم سراغ تیر.ولی این سرفصلاییم که شما بهش اشاره کردین اتفاقا خیلی زمان بر نیس.منظورم اینه که شاید سخت باشن ولی حجمشون نسبتا کمه;)

faezeh fazi

عضو جدید
سلام دوستان گلم کسے زبان تخصصی مرکز معماری داره ؟باید خوندش ؟کتاب خوبیه؟

Arc.a

عضو جدید
بچه ها کمک...
من سازه در معماری رو تا فصل هفتم و درک رفتار سازه فصل 1-2-3-10-11-12-17 رو خوندم
بنظرتون شرو کنم همینارو دوره کنم یا بقیه شو بخونم؟؟؟:confused:
میترسم ب مرور نرسم... چون دور اولم خوب نخوندم...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کمک...
من سازه در معماری رو تا فصل هفتم و درک رفتار سازه فصل 1-2-3-10-11-12-17 رو خوندم
بنظرتون شرو کنم همینارو دوره کنم یا بقیه شو بخونم؟؟؟:confused:
میترسم ب مرور نرسم... چون دور اولم خوب نخوندم...
مرور هم خودش برنامه میخواد.... برنامت چیه برای خوندن فن؟؟؟؟ اگه با سیلابسا پیش میری همون فصلای سیلابسو چند بار مرور کن تو زمانی که داده... بدون برنامه پیش نرو...

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من برنامه ام این طوره که تا 23 یا نهایتا25 مهر کل منابع کنکورم یه دور خونده شه
باور نمیکنید حس خوبی دارم یه دور روزنامه وار خوندم چون میتونیم تخمین بزنم از ابان به بعد چند ساعت چه درسی وقت میگیره
دور اول وسواس نباشن؛ هرچقدرم که الان چز رو حفظ کنید تا موقع کنکور فراموش میشه و درضمن الان سرعتتون رو میگیره
جلو برید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من برنامه ام ان طوره که تا 23 یا نهایتا25 بهمن کل منابع کنکورم یه دور خونده شه
باور نمیکنید حس خوبی دارم یه دور روزنامه وار خوندم چون میتونیم تخمین بزنم از ابان به بعد چند ساعت چه درسی وقت میگیره
دور اول وسواس نباشن؛ هرچقدرم که الان چز رو حفظ کنید تا موقع کنکور فراموش میشه و درضمن الان سرعتتون رو میگیره
جلو برید
موفق باشید
عزیزم چجوری برنامه ریزی کردی....
چرا میگی یادتون میره... دارم درس میخونم الان این حرفتو خوندم خیلی انرجی بدی گرفتم ...:cry:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا میگی یادتون میره... دارم درس میخونم الان این حرفتو خوندم خیلی انرجی بدی گرفتم ...:cry:
نه نه نمیخواستم انژی بد بدم گفتم حساس نشین تند تند برید جلو که بهتر برنامه ریزی کنید
عزیزم معذرت میخوام
شاید قلق درس خوندن شما اینطوریه من یه چیز کلی گفتم که برسید تا وقت کنکور 3 یا 4 دور مرور کنید

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه نمیخواستم انژی بد بدم گفتم حساس نشین تند تند برید جلو که بهتر برنامه ریزی کنید
عزیزم معذرت میخوام
شاید قلق درس خوندن شما اینطوریه من یه چیز کلی گفتم که برسید تا وقت کنکور 3 یا 4 دور مرور کنید
:redface::gol: اوهوم با دوره چند باره مطالب همه چی برامون جا میفته...
بالاخره بعد این همه مدت تونستم یه روز 10 ساعت بخونم... :w42::w33::w31::w42::w42::w42::w42:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم هرکسی یه جوری میخونه لازم نیس همه مث هم باشیم، ایشون میدونه تا روز کنکور یادش میره ولی شما حتما با شناختی که از خودت داری صلاح دونستی که دور اول رو با دقت بخونی :smile: من خودمم همینم، واسه کنکور کارشناسی اول ترم درس میخوندم آخر ترم با همون یه دور خوندن تستارو میزدم :D پس بیخودی به خودت استرس وارد نکن، به تعداد آدم ها راه هست برای درس خوندن ;):)

Arc.a

عضو جدید
مرور هم خودش برنامه میخواد.... برنامت چیه برای خوندن فن؟؟؟؟ اگه با سیلابسا پیش میری همون فصلای سیلابسو چند بار مرور کن تو زمانی که داده... بدون برنامه پیش نرو...

برنامه خاصی ندارم آخه سیلابسا خیلی زیاده! اصلن نمیتونم با اون برنامه جلو برم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا