مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله یاسمن

جملات انرژی بخش خاله یاسمن

" -لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند " علی شریعتی

" -
باید دنبال شادی ها گشت ولی غمها خودشان ما را پیدا می‌کنند فردریش نیچه

-بهترین چیزها زمانی رخ می‌دهد که انتظارش را نداری. گابریل گارسیا مارکز

عید همگی پیشاپیش مبارک و التماس دعا
:w23::w30:

صفحه 300 هم مال خودم شد..اول
:biggrin:

آخرین ویرایش:

rozo

عضو جدید
سلام بچه ها.من از 4مرداد تا حالا نتونستم درست و حسابی بخونم:(خیییییییییییییلیییییییییییییییییییییییییی ناراحتم!:cry::cry:روزی 13 ساعت میخوندما!!!! خیلی خوب شروع کرده بودم!ولی الان.....:redface:کمکم کنینننننننننننننننننن من میخوام قبول شم!!!!!! تا الانم 15 درس 504 فووووووله فووووولم و همه ی تاریخارو خوندم (سبک شناسی، فضازمان،از زمان،معماری معاصرغرب،تاریخ هنرکیانی،معماری جهان زارعی،معماری اسلامی استاد پیرنیا...) الانم میخوام شروع کنم کتابای گلابچی رو بخونم.اوضاع من چطوره؟؟؟؟ خیلی عقبم؟؟؟ ککککککککککککککمممممممممممممممممممممکککککککککککککککک....:cry::cry::crying::wallbash::wallbash:

rozo

عضو جدید
بازم سلام:( بچه ها با فرصت باقی مونده پیشنهادتون برا خوندن کتابای گلابچی به ترتیب کدوماس؟؟لطفا ....:(

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام
:( بچه ها با فرصت باقی مونده پیشنهادتون برا خوندن کتابای گلابچی به ترتیب کدوماس؟؟لطفا ....:(
سلام.شما خیلی خوب خوندی که..الان واسه فن از کتابای ساده تر شروع کن..مثل درک رفتار سازه و بقیه منابعم اگه تایپیک رو بخونیین کاملا متوجه کدوم منابع رو مطالعه کنین.موفق باشین.

بچه ها واسه ساختمان ها چگونه عمل می کنند پیشنهادتون چیه؟اگه همون جزوه سینا شریفی رو که تو باشگاه هست بخونم کافیه؟ممنون

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سبک شناسی ، نسیم عسکری ، جزوه متدین. همین. قسمت تیپولوژی اونقدری سوال نمیاد. همون نسیم عسکری کافیه.
منم همینارو میخوام بخونم اون کتاب معماریان لازم نیس؟؟؟شما واسه سیلابس مرکز میخونینش؟؟

سر جلسه کنکور مگه میزارن خط کش ببری؟
من پارسال همرام بود کسیم چیزی نگفت

سلام بچه ها.من از 4مرداد تا حالا نتونستم درست و حسابی بخونم:(خیییییییییییییلیییییییییییییییییییییییییی ناراحتم!:cry::cry:روزی 13 ساعت میخوندما!!!! خیلی خوب شروع کرده بودم!ولی الان.....:redface:کمکم کنینننننننننننننننننن من میخوام قبول شم!!!!!! تا الانم 15 درس 504 فووووووله فووووولم و همه ی تاریخارو خوندم (سبک شناسی، فضازمان،از زمان،معماری معاصرغرب،تاریخ هنرکیانی،معماری جهان زارعی،معماری اسلامی استاد پیرنیا...) الانم میخوام شروع کنم کتابای گلابچی رو بخونم.اوضاع من چطوره؟؟؟؟ خیلی عقبم؟؟؟ ککککککککککککککمممممممممممممممممممممکککککککککککککککک....:cry::cry::crying::wallbash::wallbash:
ایول بابا من نصف تو هم نخوندم.......عقب کجا بود وایسا با هم بریم داداش:D

rozo

عضو جدید
منم همینارو میخوام بخونم اون کتاب معماریان لازم نیس؟؟؟شما واسه سیلابس مرکز میخونینش؟؟

من پارسال همرام بود کسیم چیزی نگفت

ایول بابا من نصف تو هم نخوندم.......عقب کجا بود وایسا با هم بریم داداش:D

بچه ها من واقعا عقب نیستم؟؟؟؟؟کس دیگه ای هست که به من امید بده؟؟؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزم امیدو باید به ما بدن که :biggrin: ما تازه اندر خم یه کوچه ییم. شما تاریختم تموم کردی. بابا شما شاخ غولو شکستــــــــــــی. :D
اما یه چیزی. نباید بشینی یه سره فقط یه درسو بخونی. بقیه درسات می مونه. جزوه سروش نیا رو بخون واسه سیستم و ایستایی.
همه درسا رو همزمان پیش ببر. طبق اولویت و اهمیت.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا منم هستم ...با کلی ذوق نشستم برنامه ریزی کردم که بخونم بعد یهو یه کاری پیش اومد و فاز خوندن هم پرید ...:(
ایشالا دیگه از اول هفته بعد باید بشینم بخونم ....که جبران کنم این عقب موندن رو...ولی خب هنوز فرصت هست میشه خوند وقت زیاده پس امیدوار باشید .

shima jo0on

عضو جدید
دوستان یکی سر فصلهای فصل 1 و 2 فیزیک 3 قیابکلو رو واسم میذاره کتابشو ندارم...ممنون:)

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز دلم 90؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوههههههههههههه اصن به درد نمی خوره اگرچه مال سال 85 سروش می ارزه به هزارتا طباطبایی و فاطمی
ولی جزوه هاش برا همون سال تنظیم میشه و خودش همیشه تاکید میکنه نرین جزوه یه قرن پیشو بخونین بد وبیراش برا من باشه تو این کنکوری که هرسال 4-5 تا کتاب اضافه میشه
مثالم میزد که مثلا چنتا مطلب تو کتابا تناقض داره و تو کنکور اگه بیاد کتاب جدیدتر و تخصصی تر ملاکه تصحیحه. کلی هم کیس استادی اضافه شده تو کتابا
ضمن اینکه اینقدر این بشر خلاقه که دوره به دوره به روشهاش اضافه میکنه مثلا برو ببین برا خرپا چنتا روش گفته اونجا؟ امسالو میدونم 7تا بوده
ریسک نکن قدیمیه. جزوه رو ول کن کتابا رو بخون مخصوصا جدیدترا (ساختمانهای بلند، مبانی سازه و طراحی لرزه ای و فولاد و بتن البته بعد از پایه ای ها مث درک و رفتار و سازه در معماری) تیماج جون بیا تایید کن حرفامو
فعلا تا اول آبان کتاب نخر چون قولشو داده یه جزوه خوب آقای باقری تهیه کنه برا همه. یه هفته صبر کن گلم
نانو هم همین جزوه ای که سارا گذاشته به همراه نمونه سوالاش بخون بس که هیچی زیادم هس مگه معماری چنتا سوال مصالح داره؟

سحرجونم اومدم عزیزم! مهر تایید من نخونده پای حرفای شما هست...........
فقط انقدر ناامید نکن این دوستمون رو !! من پیشنهادم اینه که اگه به جزوه جدید دکتر دسترسی ندارید با قدیمیا سرکنید اما کتابم بخونید طبق گفته ی سحر عزیزم.........اخه واقعیت اینه که من خودم پارسال یه بخش از ایستایی رو با جزوه سال 87 دکتر خوندم که دستنویس یکی از بچه ها بود خوب بود چون بهتر ازاون پیدا نکرده بودم اما چند ماه بعدش که باجزوه 91 استاد همونا رو خوندم دیدم خب خیلی چیزارو که قبلش متوجه نشده بودم خیلی اسونتر و بهتر متوجه شدم
در واقع جزوه جدیدتر =راحت الحلقوم تر!!

آخرین ویرایش:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.شما خیلی خوب خوندی که..الان واسه فن از کتابای ساده تر شروع کن..مثل درک رفتار سازه و بقیه منابعم اگه تایپیک رو بخونیین کاملا متوجه کدوم منابع رو مطالعه کنین.موفق باشین.

بچه ها واسه ساختمان ها چگونه عمل می کنند پیشنهادتون چیه؟اگه همون جزوه سینا شریفی رو که تو باشگاه هست بخونم کافیه؟ممنون
فقط یه فصل 17 کتاب ساختمانهاس که مهمه اونو از رو کتاب بخونید ...جزوه شریفی رو هم بزنید تنگش

venus.

عضو جدید
سلام
بچه ها میشه راهنماییم کنین چندتا سوال دارم
من کتاب تاسیسات مکانیک سالطاندوست چاپ 89 دارم خیلی با چاپ جدیدش فرق داره؟؟؟؟؟

برای عنصر جزییاتم کتاب مرکز معماری کزازی رو دارم ولی تو سیلابس ناشرش عوض شده کتاب جدیدش برا شریفیه خیلی فرق داره؟ کتاب کزازیو بخونم کفایت می کنه؟

کتاب نانو فناوریو شما چطو می خونین این که فقط شیمیه اصلا نمی دونم چطور و کدوم قسمتاشو بخونم؟

کتاب زهرا قیابکلو جلد 4 خیلی مهمه اونو نتونستم پیدا کنم؟

فصل 13 و12 مبانی سازه برای معمارانو باید بخونیم؟

ببخشید سوالام یکم !!!! زیاد بود ممنون میشم کمکم کنین :que::smile::)

mousavi1369

عضو جدید
بچه ها کتاب استاتیک کاربردی رو که تو ازمون مرکز معماری برا ایستایی خیلی زیاد گفته رو باید بخونیم؟
خیلی زیاده اخه.مهمن ینی؟

shematik

عضو جدید
بچه ها به نظرتون من این کتابا رو بخونم واسه تاریخ،کافیه؟؟ یا حتما باید معماری غرب ریشه ها و مفاهیمو بانی مسعودم هم بخونم؟
-سبک شناسی پیرنیا
-معماری اسلامی پیرنیا
-معماری غرب قبادیان
-معماری غرب(ازعهدباستان تا شیکاگو) بانی مسعود
-جزوه متدین و نسیم عسگری و مانا قابوسی که بچه ها تو باشگاه گذاشتن

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون من این کتابا رو بخونم واسه تاریخ،کافیه؟؟ یا حتما باید معماری غرب ریشه ها و مفاهیمو بانی مسعودم هم بخونم؟
-سبک شناسی پیرنیا
-معماری اسلامی پیرنیا
-معماری غرب قبادیان
-معماری غرب(ازعهدباستان تا شیکاگو) بانی مسعود
-جزوه متدین و نسیم عسگری و مانا قابوسی که بچه ها تو باشگاه گذاشتن

منابع تاریخ جهان هیچ کدوم را نخوندی
یا کتاب زارعی را بخون یا کتاب بانی مسعود

mousavi1369

عضو جدید
ینی اونا مهم نیستن؟ پس چرا گفته؟ اخه من کتاب فاطمی و نمیخونم، اون استاتیک کاربردی جوابگو هست یا اصن مهم نیست؟ دیدم تو سوالای پارسالش سوال اورده

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
کتاب جهان زارعی رو دارم
اونو یادم رفت بنویسم
یعنی همینا کافیه؟ دیگه نخرم کتاب بانی مسعودو!

اگه درس فن و منظر هم منابعشا تقریبا در همین حد خوندی برو سراغ بانی مسعود ولی اگه هنوز اونا مونده فنت هم به این حد برسون بعد اگه وقت کردی برو سراغ اون

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحرجونم اومدم عزیزم! مهر تایید من نخونده پای حرفای شما هست...........
فقط انقدر ناامید نکن این دوستمون رو !! من پیشنهادم اینه که اگه به جزوه جدید دکتر دسترسی ندارید با قدیمیا سرکنید اما کتابم بخونید طبق گفته ی سحر عزیزم.........اخه واقعیت اینه که من خودم پارسال یه بخش از ایستایی رو با جزوه سال 87 دکتر خوندم که دستنویس یکی از بچه ها بود خوب بود چون بهتر ازاون پیدا نکرده بودم اما چند ماه بعدش که باجزوه 91 استاد همونا رو خوندم دیدم خب خیلی چیزارو که قبلش متوجه نشده بودم خیلی اسونتر و بهتر متوجه شدم
در واقع جزوه جدیدتر =راحت الحلقوم تر!!

Timaj گلی سحر فقط می خواد خیلی ایده آل گرایانه به همه کمک کنه و بهترینا رو برا همه می خواد
چون درسته که ایشون دیگه آخرشه اما دانش آدم و روش تدریسش و روش هاش با تجربه بیشتر به روز میشه
من که باز میگم جزوه می خواین بخونین فیروزیو بخونین

lotfiabolfazl

عضو جدید
منم مثل شما شهرستانی هستم و هیچ کلاسی هم نرفتم با همین کتابایی که خریدم و جزوه هایی که بچه ها تو باشگاه گذاشتن وازشون هم خیلی تشکر میکنم رتبه های خوبی تو آزمونا میارم فقط یه توصیه به شما که خیلی زودتر میخوای شروع کنی میکنم اینکه رو زبان خیلی کار کن اول لغات 504 بعدش تافل و بعدهم لغات 5 سال آخر کنکور رو با نرم افزار جی 5 بخون این نرم افزار معجزه میکنه یه سرچ کنی تو اینترنت فایلاشو پیدا میکنی اگه پیدا نکردی هم به خودم بگو برات بفرستم متن های انگلیسی که تو سایت ها ی معماری رو میبینی واسه خودت ترجمه کن کتاب زیبایی شناسی در معماری رو هم توصیه میکنم حتما تو این روزا که سرت خلوته بگیر و بخون حجمش زیاده و ممکنه نرسی تو ماه های آخر بخونی کتاب فوق العاده ای هست که به درک معماریت کمک میکنه سفر هم تا میتونی و زمان و هزینه بهت اجازه میده برو از نزدیک بناهای مختلف ایران رو ببین امیدوارم که شما هم سال بعد موفق بشی

سلام دوستان کسی هست جواب بده ؟ من تازه میخوام از 25 مهر شروع کنم میتونم برسم کامل وکتابارو تموم کنم و به مرور هم برسم؟:(؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی هست جواب بده ؟ من تازه میخوام از 25 مهر شروع کنم میتونم برسم کامل وکتابارو تموم کنم و به مرور هم برسم؟:(؟

عزیزم نیازی نی اینقدر پست برنی...یه بار مینوشتی جواب میدادیم...همه چی بستگی به خودت داره چرا نرسی؟؟؟البته اگه وقتی میگی از 25 مهر....واقعا دیگخ شروع کنی ...نه اینکه بری 1 ماه دیگه بیای دوباره این سئوال رو بکنی;)

beni belazi

کاربر بیش فعال

من پارسال از هفته دوم آبان شروع کردم...یه 2 هفته واسه پایان نامه چیزی نخوندم و یه دو هفته از قبل کنکور به خاطر استرس... شدم 300. استرس نداشته باش...اول منابع اصلی رو بخون و دوره فراموش نشه...ارشد کنکور کارشناسی نیست که 12 ساعت در روز به مدت یک سال درس بخونی تا نتیجه بگیری....

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال از هفته دوم آبان شروع کردم...یه 2 هفته واسه پایان نامه چیزی نخوندم و یه دو هفته از قبل کنکور به خاطر استرس... شدم 300. استرس نداشته باش...اول منابع اصلی رو بخون و دوره فراموش نشه...ارشد کنکور کارشناسی نیست که 12 ساعت در روز به مدت یک سال درس بخونی تا نتیجه بگیری....
میشه بگی پارسال چیا خوندی و روزانه چقد؟؟کاش اونایی که پارسال آزمون دادن از تجربشون بیشتر بگن:redface:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
Timaj گلی سحر فقط می خواد خیلی ایده آل گرایانه به همه کمک کنه و بهترینا رو برا همه می خواد
چون درسته که ایشون دیگه آخرشه اما دانش آدم و روش تدریسش و روش هاش با تجربه بیشتر به روز میشه
من که باز میگم جزوه می خواین بخونین فیروزیو بخونین
اره میدونم راست میگی منم با هردوتون موافقم اما همون طور که سحر هم گفت جزوه قدیمی استاد به جزوه خیلیا میچربه! و من برا کسانی که دسترسی ندارن گفتم با همون قدیمیه و کتابای دکتر گلابچی میتونن به جاهای خوب برسن و ناامید نباشن
البته یه چیزی که حواسم نبود و تو هم بهش اشاره کردی اینه که برای فهمیدن جزوه دکتر سروش نیا باید یه کم با نحوه درس دادنش سر کلاس اشنا باشی تا بهتر منظورش رو بگیری من جزوه دکتر فیروزی رو ندیدم اما بچه ها خودشون باید ببینن با کی راحت ترند

وضعیت
موضوع بسته شده است.