مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mon-@-rchitect

عضو جدید
خوشحالم که 5 ماه از ثانیه به ثانیه عمرمو در کنار شما بودم شما مثل خونواده من بودین و هستین اگه ی روز نمی اومدم انگار ی چیزی گم کرده بودم وقتی میدیدم شماها هر جزوه و اطلاعاتی که داشتین در اختیار ما قرار میدادی از خودم خجالت میکشدم که چیزی ندارم که بتونم بهتون کمک کنم فقط تنهاکاریکه میکردم دعا واسه موفقیتتون بود شما بهترین دوستا من هستین............دوستتون دارم

ojahan

عضو جدید
آزمون امروز رو که خوب دادیم..........
ببنیم فردا چند مرده حلاجیم

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]لحظه ی خداحافظییییی :cry::cry:

[/FONT]
[FONT=&quot]حالا چیه بغض کردید حالا کو تا خداحافظی تازه قراره از اینجا کوچ بکنیم بریم منزل جدیدمون ( اسکیس 93 :w16::w16: )[/FONT]
[FONT=&quot][FONT=&quot]پس الکی بغض نکنید ما حالا حالاها هستیم :w11::w11:
[/FONT]
[/FONT]دقیق نمیدونم چقدر با شما بودم ولی یادم از تاپیک آزاد 92 بود که تصمیم گرفتم بیام به جمع شما اصلا فکرشم نمیکردم که بخوام روزی واس سراسری بخونم ولی به اصرار Mahyar 21 عزیز بود که اونقد بهم امید و انگیزه داد که تو میتونی بخونی و راهنمایی اون بود که منم شروع کردم به خوندن جا داره اینجا از آقا Ebram 0412 (همشهری عزیزم) تشکر بکنم که خیلی بهم کمک کرد

توی این مدت که با شما ها بودم خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم واقعا همتون نمونه اید همیشه واسه تک تکتون دعا میکنم که به همه اون چیزایی که آرزوش رو دارید برسید و خدا جواب نیت پاک و قلب مهربونتون رو بده بعضی روزا نا امید بودم ولی این شماها بودید که بهم روحیه میدادید ( خصوصا اون سجاد که خدا میدونه چقدر ازش میترسم و هی دعوام میکرد که درست رو بخون دختر :w13:
توی این مدت خیلی زحمت و سختی کشیدیم ولی بچه ها نا امید نباشد شما دیگه تلاش خودتون رو کردید بقیه اش رو بسپارید به خدا هرچی اون بخواد همون میشه همه چیز کنکور نیست کنکور بخشی از زندگیمونه ولی کل زندگی نیست قرار نیست اگه خدایی نکرده قبول نشدید اتفاقی بیفته یادتون باشه توی این مدت چقدر از خانواده ، دوستان و اون چیزایی که باید ازش لذت میبردیم دور بودیم سعی کنید تا اون جایی که میتونید قدر لحظه لحظه زندگی رو بدونید و ازش بهترین استفاده ها رو ببرید ما خیلی چیزای با ارزشتر از کنکور هم تو زندگیمون داریم سعی کنیم اونا رو از دست ندیدم که بخوایم در آینده حسرتش رو بخوریم ( ببخشید که خیلی حرف زدم :redface:)

اگه توی این مدتی که باهاتون بودم حرفی زدم که ازم دلخور شدید منو ببخشید ( عارفه جوونم ببخشید اگه گاهی سر به سرت گذاشتم واسه نکات مهمت :biggrin: من که تو دلم موند نکات مهمی بزاری :w15:) خیلی دوستون دارم و از خدا میخوام که همیشه و هرجا که هستید موفق و سربلند باشید ;)

1798678_570555713040959_1556323896_n[1].jpg

farhadarch

عضو جدید
امیدوارم همه بچه های گل گروه فردا بترکونن تا به همه ثابت بشه که قدرت خروار بیشتر از مشته و اونایی که خسیس بودنو به جمعمون ملحق نشدن چون فک میکردن همه دنیا فقط اون جزوه یا سوالاییه که دارن مطمئنا به جایی نمیرسن ... بازم واسه همتون آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم و امیدوارم بعد کنکور همه رتبه های عالیشونو با درصدا تو یه تاپیک بذارن در ملاء عام. اگه هم نشد نباید خودمونو ببازیم به قول صادق که میگه : چه می شود کرد؟وقتی نمی شود،نمی شود..

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم حالا حالاها به سایت سر نزنم ولی دلم نیومد اینو نگم.
بچه ها یه لطفی به خودتون کنید حتما اگه جزوه ای چیزی از کتاب ساختمانهای بلند دارید یه نگاه به عکسهای ترسیمی و زیر نویساش دقیق بندازید.
نه اینکه خیلی دقیق شید فقط در حد نامگذاری یه جوری که غاطی نکنید باهم.
تو کنکور هنرهای ساخت بی اغراق نزدیک 20 تا سوال ازش اومده بود.

این پست را یه جایی بزارید که که همه بینن.

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادگاری خخخخخخخ

خععععلی خوشحالم ک این مدت دوستایی پیدا کردم ک آرزوم این بود ک ای کاش مجازی نبود

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
لحظه ای آرامش ... برای موفقیت :

(شاید اسپم باشه و اخطار بگیرم اما خواستم ی چیزی بگم ک اگه بعضی از دوستام استرسی چیزی دارن آروم بشن ی کم......امیدوارم کنکور فردامون عااالی باشه و هممون نتیجه ی تلاش هامون رو بگیریم ... این نتیجه هیج جوری مگر با اعتماد ب نفس ، آرامش و اعتماد ب قدرت خدا و توکل ب خودش حاصل نمیشه .... پس توکلمون ب خودشه ... پیش ب سوی موفقیت )

آرامش چیست ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه هایت سر شار از بوی خدا

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﺧﺪﺍﯾـــــــــــا...
ﺍﻣﺸﺐ خیلی ها ﺩﺍﺭند ﺑﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺻﺪﺍیت می کنند:
یک نفر ﺭﻭی ﺗﺨﺖ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ
یک نفر داخل یک سلول ﺯﻧﺪﺍﻥ ...
یک نفر ﮐﺎﺭتن خواب ﮔﻮﺷۀ ﺧﯿﺎﺑاﻥ
یک نفر نگران فرداش...
یک نفر ﺗﻨﻬﺎیی در ﺍﺗﺎﻗﺶ و خیلی های دیگر...
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﺩ ﺩلهایشان ﮔﻮﺵ ﺑﺪﻩ و ﺣﺮفهایشان را بشنو...
ﺧﯿﻠﯽ ها به تو ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭند...
ﺩﺳﺘﯽ ﺑﻪ ﺯندگی هایشان ﺑﮑﺶ...

امشب ﺣﺎﻝِ خیلی ها ﺧﺮﺍﺑﻪ!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم فردا یکی از بهترین روزای زندگی هممون باشه...
آمین....
:D;)
امضات عاااالیه

قبل از اینکه پرواز کنی
هر چقدر خواستی بترس ؛ فکر کـــن ؛ شـــک کن ؛ دو دل شــو ؛ پشیـــــمون شو اما بعد اینکه پریـــــدی،
اگه وسط راه پشیمون شــــدی ...
بازی رو باختی... پس برو وبه امید خدا وتوانائی هایت ادامه بده .
تو برنده ای ..شک نکن......

oham lucky

عضو جدید
یادگاری

یادگاری

واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم.
خصوصا دوستای گلی که جزوه ها و ازموناشون در اختیار ما قرار دادن:w27::w27:

وضعیت
موضوع بسته شده است.