مطالعه گروهی دکتری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

architect_mary

عضو جدید
سلام متشکرم دوست عزیز
حالا نحوه شروع کردن مهمه، به نظرم بخونیم و نکات مهمی که یاد گرفتیم نه همشون رو داخل کاغذ بنویسیم ، به صورت عکس بزاریم تا بقیه دوستان هم استفاده کنن (البته خودشون هم حداقل یه دور روخونی کنن).
اگه روش دیگه ای به نظرتون بهتر میرسه دوستان لطفا بگید.

روش پیشنهادیتون بسیار عالی هست
تصور می کنم در فرصت اندک باقی مانده کمک خیلی خوبی میتونه باشه

sweet.roonak

کاربر فعال
دوستان بیاین ب کمک هم اول منابع دست اول رو مشخص کنیم بعد تقسیم کنیم هر کی بخشی رو خلاصه کنه ، خلاصه ک با همکاری هم شاخ کنکور دکتری رو بشکونیم ب امید خدا

architect_mary

عضو جدید
یکی از کارهایی که خیلی مفید میتونه باشه اینه که یه ساعتی رو مشخص کنیم و همه در اون ساعت بیاییم تا با هم تبادل نظر کنیم
مثلا روزهای زوج هفته ساعت نه شب یا هر روز...یه همچین چیزی...
این جوری با این عدم هماهنگی و تاخیر در پاسخگویی کارمون بسیار عقب میفته...نظر و پیشنهاد شما چیه دوستان؟؟؟ :)

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکی از کارهایی که خیلی مفید میتونه باشه اینه که یه ساعتی رو مشخص کنیم و همه در اون ساعت بیاییم تا با هم تبادل نظر کنیم
این جوری با این عدم هماهنگی و تاخیر در پاسخگویی کارمون بسیار عقب میفته...نظر و پیشنهاد شما چیه دوستان؟؟؟ :)

من موافقم. روزکه معمولا همه درگیر کار هستند. من از 7عصر می تونم بیام.بقیه هم اعلام کنند

MK6

کاربر بیش فعال

منم موافقم، پیشنهاد خوبی دادید، ساعت 9 شب به بعد روزهای زوج عالیه، وقتی برای خومدنم داشته باشیم، فقط دیگه بچه ها شروع کنیم...:redface:

architect_mary

عضو جدید
خب امشب که حضار محترم غایب بودند!!
قرار ما، دوشنبه، ساعت 9 شب تقریباً ( یعنی با حدود بیست دقیقه تاخیر هم حضور خلق الله! پذیرفته ست! بالاخره ممکنه کار و گرفتاری پیش بیات! :cry: )
لطفا منایع و کتاب ها و غیره و ذلک رو دم دستتون داشته باشین که بتونیم سریع کارمون رو جمع کنیم...
همه اعضای کلاس اعلام حضور کنند ذیل این پست عضویت خودشون رو در کلاس اعلام کنند...;)

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. این مربوط به ما میشه ؟؟

"ثبت نام از متقاضیان دوره های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال 94 به ترتیب در روزهای یکشنبه مورخ 9 آذرمــاه و دوشنبــه مــورخ 10 آذرماه از طریق همین پایگاه آغاز خواهد شد. رشته /محل های دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامـی بـرای سـال تحصیلـی 95-94 از تاریخ 4 آذرماه در پایگاه www.azmoon.net در دسترس متقاضیان قرار داده شده است."

architect_mary

عضو جدید
سلام و شب همه آقایان و خانم های دکتر بعد از این بخیر
بنده به عنوان یک فقره معمار خوش قول (یافت می نشود!!! ) اعلام حضور میکنم...
منتظر حضرات فخیمه و نظرات گهربار تان هستیم...
سپاس و قدردانی پیشاپیش

chobina

عضو جدید
سلام منم حاضر:child::child::child::child:

architect_mary

عضو جدید
دوستان همین جا هم خیلی جای خوبیه ها؟؟ مهم اینه که ما صادقانه و با پشتکار همه سعیمون رو بکنیم...
خب منابعی که من دارم همه رو از سرچ های گوگل کشف کردم! آیا نیازی هست لینکش رو بگذارم؟؟
کسی منابع خاصی رو از کسی که مثلا سال های پیش قبول شده داره؟ البته یکی از دوستان منابع خانم یاراحمدی رو هم گذاشته بودند در همین پیج
بچه ها دوستی یا استادی یا کسی بوده که منابع یا کتاب خاصی رو به عنوان رفرنس امسال به شما معرفی کرده باشه؟

parvin24

کاربر فعال
خوبه ولی اینجا اعلام شه که چه کتابایی بخونیم و کدوم و کی حلاصه می کنه

architect_mary

عضو جدید
بچه ها من توی هیچ کدوم اینا عضو نیستم و تمایلی هم به عضویت ندارم اگه میشه همین جا ادامه بدیم، به نظرم از کتابای که جزوه منابع هستند با توجه به اینکه هر کسی چه کتابایی رو داره (فکر نمیکنم همه کتابایی که جزوه منابع هستند رو همه داشته باشن) شروع به خوندن کنیم و خلاصه مطالبمون رو به صورت عکس تو تایپیک بزاریم دوستان نظراتشون رو اعلام کنند مرسی.

منظورتون این هست که از کتاب هایی که می خونیم عکس بگیریم؟ منظورتون از جزوه های منبع چی هست؟

architect_mary

عضو جدید
این ها منابع خانم یاراحمدی هست
- سازه در معماری، دکتر گلابچی
- درک رفتار سازه‌ها، دکتر گلابچی
- معمار، مهندس، ساختار، دکتر گلابچی
- سیستم‌های ساختمانی آینده، دکتر گلابچی
- نانوفناوری در معماری و مهندسی ساختمان، دکتر گلابچی
- معماری دیجیتال، دکتر گلابچی
- جزئیات ارتقا‌دهنده معماری، دکتر گلابچی
- فناوری‌های نوین ساختمانی، دکتر گلابچی
- طراحی ساختمان‌های بلند، دکتر گلابچی
- معماری آرکی تایپی، دکتر گلابچی
- درآمدی بر هویت اسلامی در معماری، عبدالحمید نقره کار
- سبک‌شناسی معماری، محمد کریم پیرنیا
- مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب، وحید قبادیان
- از زمان و معماری، منوچهر مزینی
- آشنایی با معماری جهان، ابراهیم زارعی
- و جزوات دانشگاهی اساتید دانشگاه تهران
کسی در موردشون نظری داره؟
و کسی جزوه خاص و مفیدی در این باب داره؟

parvin24

کاربر فعال
این ها منابع خانم یاراحمدی هست
- سازه در معماری، دکتر گلابچی
- درک رفتار سازه‌ها، دکتر گلابچی
- معمار، مهندس، ساختار، دکتر گلابچی
- سیستم‌های ساختمانی آینده، دکتر گلابچی
- نانوفناوری در معماری و مهندسی ساختمان، دکتر گلابچی
- معماری دیجیتال، دکتر گلابچی
- جزئیات ارتقا‌دهنده معماری، دکتر گلابچی
- فناوری‌های نوین ساختمانی، دکتر گلابچی
- طراحی ساختمان‌های بلند، دکتر گلابچی
- معماری آرکی تایپی، دکتر گلابچی
- درآمدی بر هویت اسلامی در معماری، عبدالحمید نقره کار
- سبک‌شناسی معماری، محمد کریم پیرنیا
- مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب، وحید قبادیان
- از زمان و معماری، منوچهر مزینی
- آشنایی با معماری جهان، ابراهیم زارعی
- و جزوات دانشگاهی اساتید دانشگاه تهران
کسی در موردشون نظری داره؟
و کسی جزوه خاص و مفیدی در این باب داره؟

یعنی فقط اینارو خوندن؟؟؟ چه جوری میشه جزوات دانشگاهی اساتید دانشگاه تهران رو پیدا کرد؟؟

architect_mary

عضو جدید
یعنی فقط اینارو خوندن؟؟؟ چه جوری میشه جزوات دانشگاهی اساتید دانشگاه تهران رو پیدا کرد؟؟

ظاهراً که اینطور گفتند!
نمیدونم! من دسترسی به دانشجویان دانشگاه تهران ندارم و البته متاسفانه سال های زیادی از فارغ التحصیلیم گذشته و کلاً به هیچ کس دسترسی ندارم...
اما خب خوندن همین ها هم برای من به مثابه شق القمر هست!

MK6

کاربر بیش فعال
منظورتون این هست که از کتاب هایی که می خونیم عکس بگیریم؟ منظورتون از جزوه های منبع چی هست؟

نه عزیزم ، از مطالبی که می خونیم (چه جزوه باشه چه کتاب)فرقی نمی کنه خلاصه مطالب در بیاریم و به صورت عکس برای بچه های دیگه هم بزاریم که استفاده کنن.

architect_mary

عضو جدید
نه عزیزم ، از مطالبی که می خونیم (چه جزوه باشه چه کتاب)فرقی نمی کنه خلاصه مطالب در بیاریم و به صورت عکس برای بچه های دیگه هم بزاریم که استفاده کنن.

خب پیشنهادتون عالی هست البته بسی سخت!!! :cry:
با اینحال من منتظر نظرات جمع هستم که اگر بزرگواری کنند و سریعتر به اجماع نظر برسیم کتاب ها رو تقسیم کنیم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.