مطالعه گروهی دکتری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MK6

کاربر بیش فعال
خب قرار نیست همه ماف همه کتاب ها رو یکی یکی بخونیم...
قرار هست هر کدوممون چند تا از کتاب ها رو بخونیم و برای بقیه از خلاصه دیگران استفاده کنیم...
به نظرتون عملی نمیاد دوست عزیز؟

منم همین رو پیشنهاد دادم، ولی انگار منظور دوستمون چوبینا یه چیز دیگه ای بود.

architect_mary

عضو جدید
منم همین رو پیشنهاد دادم، ولی انگار منظور دوستمون چوبینا یه چیز دیگه ای بود.

من تصور می کنم خدا رو شکر قدم اول رو برداشتیم
کم کم شروع کنیم تا ببینیم بهترین روش چی هست...
سعی می کنیم با سرعت پیش بریم و تصمیم بگیریم که روشمون مناسب هست یا نه...

parvin24

کاربر فعال
عالییییییییییییه
من سعی میکنم اگه به نت دسترسی داشتم چهارشنبه 10 اینجا باشم چون مسافرم ومطمئن نیستم ولی اگه نیومدم هر چی و تا هر زمانی که باید حلاصه تموم شه رو قبول میکنم البته سعی میکنم حتما بیام

architect_mary

عضو جدید
عالییییییییییییه
من سعی میکنم اگه به نت دسترسی داشتم چهارشنبه 10 اینجا باشم چون مسافرم ومطمئن نیستم ولی اگه نیومدم هر چی و تا هر زمانی که باید حلاصه تموم شه رو قبول میکنم البته سعی میکنم حتما بیام

تشکر پروین عزیز...
به سلامتی برید و برگردید...

baharestan.f

کاربر بیش فعال
سلام. منم کتاب سیری در مبانی نظری معماری غلامحسین معماریانو بر می دارم.
ولی احتمالا ساعت 10 چهارشنبه شب حاضر نباشم. انشالا که قسمت میشه میام.
به نظرم برای تبادل خلاصه ها هم می تونیم یه تاپیک دیگه بزنیم و خلاصه هامونو اونجا بذاریم.
بعد هم نظرم اینه که هر کتابی را پارت بندی کنیم. چون تموم کردن یک کتاب زمان میخواد. می تونیم هر کتابو با توجه به تعداد بخش های اون پارت پارت بذاریم.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شب قبل متاسفانه کاری پیش اومد کع نتونستم بیام.
منابع رو چک میکنم و کتاب انتخابی م رو شب اعلام میکنم

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منابع رو که چک میکردم حق با دوستان بود .سراسری و آزاد خیلی فرق داشت. (از رو منابع مرکز معماری)

دوستان بهتر نیست از هر موضوع انتخاب کنیم مثلا تاسیسات -معاصر - اسلامی؟
من کتابهایی رو که از هر کدوم تو خونه دارم میگم :
تنظیم شرایط : قیابکلو - اقلیم کسمایی -
تاسیسات : سلطان دوست - فیزیک ساختمان قیابکلو- جزوه قیابکلو از نت
ایستایی : گلابچی :سازه به مثابه ...-سازه در معماری- سیستم های آینده -مهندس+معمار
معماری ایران : سبک شناسی - معماری اسلامی-
معماری معاصر : فضا زمان - ی معماری معاصر بانی مسعد دارم که جزو منابع نیست گویا.
مبانی :فایل مبانی نقره کار-مبانی معماریان - زیبا شناسی که کامل نیست - حس وحدت-

دوست دارم نقره کار رو بخونم اول اما خیلی زیاده 456 صفحه. مدت ش رو بگید بعد انتخاب کنم.دوستان نظری ندارن؟

MK6

کاربر بیش فعال
سلام دوستان شبتون خوش، منم حاضرم. فقط اگه امکانش هست سریع کارا رو جمع بندی و به نتیجه برسیم، مرسی

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
صفحه قبل یکی از دوستان لینک ی تاپیک گذاشتن که خلاصه بعضی کتابها رو داره. نظرتون چیه؟

architect_mary

عضو جدید
سلام
شب بخیر
من ضمن تشکر از دوستی که لینک جزوات موجود در باشگاه رو در تاپیک گذاشتند، سرچ های دیگه ای هم زدم و متوجه شدم بسیاری از کتاب هایی که ما توافق کردیم برای خلاصه کردن اون ها، لینک خلاصه ای از خیلی از اون ها پیدا کردم...
پیشنهاد من هم این هست که دو تا کار انجام بدیم، اولا لینک ها رو بازبینی کنیم و لینک های سالم و البته بدردبخور رو در تاپیک قرار بدیم و ثانیا منابع بدون خلاصه رو مشخص و بعد کار خلاصه نویسی رو شروع کنیم

آخرین ویرایش:

MK6

کاربر بیش فعال
سلام
شب بخیر
من ضمن تشکر از دوستی که لینک جزوات موجود در باشگاه رو در تاپیک گذاشتند، سرچ های دیگه ای هم زدم و متوجه شدم بسیاری از کتاب هایی که ما توافق کردیم برای خلاصه کردن اون ها، لینک خلاصه ای از خیلی از اون ها پیدا کردم...
پیشنهاد من هم این هست که دو تا کار انجام بدیم، اولا لینک ها رو بازبینی کنیم و لینک های سالم و البته بدردبخور رو در تاپیک قرار بدیم و ثانیا منابع بدون خلاصه رو مشخص و بعد کار خلاصه نویسی رو شروع کنیم

سلام، موافقم، ممنون از دوست عزیز که این لینک رو گذاشتند فقط به نظرتون بررسی کردن لینک زمان زیادی نمیبره؟؟؟

architect_mary

عضو جدید
شما اگر پیشنهادی دارید بفرمائید... من متاسفانه چیزی به ذهنم نمیرسه...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستانی ک میخاین کنکور دکتری بدین یه سوال دارم همتون کار دارید یا نه؟؟؟ لطفا جواب بدید
من لیسانسم میخام ببینم ارزش داره بخونم یا نه ممنون ....

MK6

کاربر بیش فعال
ببینید اینکه بخواییم از خلاصه ها لینک ها استفاده کنیم خیلی عالیه، ولی علاوه بر اون خودمون هم یه دور کتابا رو بخونیم چون هم روخوانی می شه و هم اینکه بعضی نکاتی که داخل اونا نیست رو می تونیم بهش اضافه کنیم و به دست بچه ها برسونیم،این نظر من ولی باز تابع نظر جمع هستم.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بازبینی لینک ها زمان میبره.خوبه که زودتر شروع کنیم و با منابع چک کنیم

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام، من دیشب نرسیدم خلاصه هارو آماده کنم
الان برنامه چیه؟
من از فردا تقریبا آزادم

fereshte1111

عضو جدید
سلام سلااااام
من قبلا بودم اما به دلیل مشغله تازه تونستم بیام؟
خوب یه کتاب هم بدین من خلاصه کنم، فقط تاسیسات نباشه

و بگید که چطور تصمیم گرفتین خلاصه کنیم؟

من هستممممم

chobina

عضو جدید
فک کنم بچه ها تصمیم گرفتن خصوصی بخونن واسه دکتری...
به نظرم اگه مطالب بیاییم اینجا بحث کنیم بهتر از روش پیشنهادی دوستان باشه... بقیه هم استفاده می کنن بعد ما...
البته اینم یه پیشنهاده....!!!!!!!!!!

fereshte1111

عضو جدید
فک کنم بچه ها تصمیم گرفتن خصوصی بخونن واسه دکتری...
به نظرم اگه مطالب بیاییم اینجا بحث کنیم بهتر از روش پیشنهادی دوستان باشه... بقیه هم استفاده می کنن بعد ما...
البته اینم یه پیشنهاده....!!!!!!!!!!

موافقم باهات عزیزم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آخیییییییییییی خیلی خوبه ایشالله همتون موفق بشید...برای منم دعا کنید سال بعد امتحان میدم...ولی الان نیاز دارم برام دعا کنید که توی ارشد موفق باشم و تا ترم 3 همه دروس به نمره خوب پاس کنم
منم برای شما بهترین ها رو آرزو میکنم ...سارا جان و فرشته عزیز رو مخصوص و بهارستان اگر اشتباه نگفته باشم ...چون از قدیم میشناسمشون...البته چشمی دیدم شاید بقیه دوستان رو هم بشناسم/
رتبه تک رقمی ما شماها هستید امثال;)

fereshte1111

عضو جدید
آخیییییییییییی خیلی خوبه ایشالله همتون موفق بشید...برای منم دعا کنید سال بعد امتحان میدم...ولی الان نیاز دارم برام دعا کنید که توی ارشد موفق باشم و تا ترم 3 همه دروس به نمره خوب پاس کنم
منم برای شما بهترین ها رو آرزو میکنم ...سارا جان و فرشته عزیز رو مخصوص و بهارستان اگر اشتباه نگفته باشم ...چون از قدیم میشناسمشون...البته چشمی دیدم شاید بقیه دوستان رو هم بشناسم/
رتبه تک رقمی ما شماها هستید امثال;)

مرسی عارفه جونم. ایشاالله تو هم موفق باشیییی

chobina

عضو جدید
اگه موافقین روزهای زوج ساعت 10 یا 11 بیاییم روی یه موضوع بحث کنیم مثلا یه موضوع انتخاب کنیم هر کسی تا روز بعدش مطالعاتش رو انجام بده و هر کس تو چند نکته خونده هاشو بگه آخر سره یه سری نکات داریم که اساسی هستن و عمق مطلب رو ارائه می دن برامون...
حالا دوستان فردا بیایین موضوع خودمون رو واسه چهارشنبه مشخص کنیم... و حتی می تونیم روز توی یک ساعت رو دو موضوع تمرکز کنیم نیم ساعت روی هرکدام...
دکترای آینده منتظره نظراتتون هستم....
در ضمن دیگه فرصت نیست دوستای گلم زود باشین...:w17::w17::w17:
چند نفرم بعد ما میاد از مطالب استفاده می کنه برامون هم دعا می کنه کلی ثواب داره...

وضعیت
موضوع بسته شده است.