مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

az.sa

عضو جدید
سلام به همه
من تازه امروز مطالب این تاپیک رو از اول خوندم...
خیلی تحقیق کردم.و تنها نتیجه ای که تا الان به دست آوردم اینه که دیگه تراز مهم نیست!فقط اولویت بر حسب دانشگاه های برتر یا مورد علاقه ست.اینو پریروز مشاور آکادمی معماری بهم گفت.

شما که مشاوره رفتید برای آزاد منابع واستون مشخص نکردن که به ما هم بگید؟ منابعش مثل سراسریه یا فرق داره ؟

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا آزاد دیگه منظر نباید بخونیم؟!!!چرا اینقدر منابعش با سراسری فرق داره !!!!!؟؟؟

secretbird

عضو جدید
مرسی ممنونم،آخه واسه کنکوری که تو پیش دانشگاهی دادیم تراز مهم بود مثلا تراز انتخاب دوم از تراز انتخاب اول بیشتر می شد،حالا می خوام بدونم واسه ارشد هم اینجوری هستش یا نه؟؟؟

ماده ۳۶ - نمره كل داوطلب در هر يك از رشته و
گرايش هاي انتخاب ي در اولويت هاي ۲۰ گانه، ميانگين
وزني نمرات تراز دروس مجموعه امتحاني مورد نظر با
توجه به ضريب هر درس در رشته/گرايش انتخابي
مي باشد.
ماده ۳۷ - از ميان داوطلباني كه بالاترين نمرات را در
هر رشته/گرايش كسب نموده اند براساس اولويت هاي ۲۰
گانه، گزينش علمي انجام مي شود. لازم به ذكر است كه
انتخاب يك رشته/شهر توسط داوطلب در انتخاب اول،
امكان پذيرش وي را افزايش نخواهد داد و تنها به منزله
اولويت اين رشته/شهر به نسبت انتخاب هاي بعدي وي
در گزينش علمي مي باشد.

Sh_Ans

عضو جدید
مرسی ممنونم،آخه واسه کنکوری که تو پیش دانشگاهی دادیم تراز مهم بود مثلا تراز انتخاب دوم از تراز انتخاب اول بیشتر می شد،حالا می خوام بدونم واسه ارشد هم اینجوری هستش یا نه؟؟؟

میدونم.منم به خاطر همین نگران بودمو نمیتونستم به اطلاعیه خود دانشگاه آزاد هم اعتماد کنم!چون سالهاست سیستم انتخابشون همینجوریه که شما میگی.ولی امسال فرق میکنه.همه اهل فن اینو میگن...

Sh_Ans

عضو جدید
شما که مشاوره رفتید برای آزاد منابع واستون مشخص نکردن که به ما هم بگید؟ منابعش مثل سراسریه یا فرق داره ؟

راستش من بیشتر نگران انتخاب دانشگاه بودمو با این هدف رفتم مشاوره.اگه تهران هستید یکشنبه 22 بهمن ساعت 3 آکادمی معماری همایش ارشد داره

abbasbostaniasl

عضو جدید
بچه ها..... منابع آزاد با سراسری فرق داره؟ سوالاش در چه حده؟ منظر نداره ولی باقی درسا رو چی؟ منبع بخونیم یا از کتابای موسسات استفاده کنیم ؟ یا ترکیبی بخونیم؟

abbasbostaniasl

عضو جدید
راستی قضیه اسکیس چطوره؟ مثل سال پیش ترسیم فنیه یا اسکیسه؟ من که گیج شدم؟!؟!؟؟

mahsa_archi_arch

عضو جدید
بچه ها یه سوال.. میدونم که اینجا نباید پرسید ولی ببخشید دیدم میخواستم زودتر جوابم و بگیرم
اگر کسی ترم بهمن آزاد ثبت نام کرده باشه میتونه مجددا برای آزمون آزاد ارشد 92 شرکت کنه ؟؟ امشب آخرین فرصت ثبت نامه ..

sallarmelli

عضو جدید
کاش از دوستانی که در تهران هستن فیلمی یا نوشته ای از این همایش ها که در رابطه با کنکور و اسکیس برگزار می شه در سایت بذارن تا غیر تهرانی ها هم بتونن استفاده کنند جای دوری نمی ره ممنون

abbasbostaniasl

عضو جدید
بچه ها یه سوال.. میدونم که اینجا نباید پرسید ولی ببخشید دیدم میخواستم زودتر جوابم و بگیرم
اگر کسی ترم بهمن آزاد ثبت نام کرده باشه میتونه مجددا برای آزمون آزاد ارشد 92 شرکت کنه ؟؟ امشب آخرین فرصت ثبت نامه ..

تا 28 ام تمدید شد

Rebika

عضو جدید

ترم بهمن ؟ منظورت ثبت نام خود دانشگاه دیگه؟
چرا نشه؟؟؟
ثبت نام ارشد آزاد تا 28 تمدید شد

hooman_archi

عضو جدید
مگه سال پیش ترسیم فنی بود؟ پارسال موضوع اسکیس و مدارک خواسته شده چی بود؟ چقدر زمان داشت؟ و از چه ساعتی شروع شد؟

موزه یا نمایشگاه هنر های معاصر
البته به صورت الحاقی به موزه هنرهای معاصر کامران دیبا
زمان 2 ساعت

sinana

عضو جدید
یکی از دوستان لطف میکنن منابع اصلی کنکور ازاد بذارن من تا حالا nتا منبع دیدم که هیچ کدوم هیچ ربطی به هم ندارند :w19::w19:
ممنون

az.sa

عضو جدید
راستش من بیشتر نگران انتخاب دانشگاه بودمو با این هدف رفتم مشاوره.اگه تهران هستید یکشنبه 22 بهمن ساعت 3 آکادمی معماری همایش ارشد داره
شما همایش رو رفتید؟ چه خبر؟؟ اطلاعاتی اگه دادن لطفا اینجا هم بذارید .. دعاتون میکنیم به خداا:)

Paradiso100

عضو جدید
منابع آزاد
زبان مثل سراسری
تاریخ و معاصر هم همینطور
اما پیشنهاد میکنم که مهدوی نژاد رو هم بخونین
همچنین سپهری مقدم
تنظیم شرایط : جزوه اختر کاوان
ایستایی هم جدیدن مثل سراسری شده اما یکم ساده تر
تاسیسات هم همینطور
منظر لازم نیست بخونین
درک عمومی هم عسگری
مبانی نظری معماری : غلامحسین معماریان

سوالی بود بپرسین

Paradiso100

عضو جدید
یکی از دوستان لطف میکنن منابع اصلی کنکور ازاد بذارن من تا حالا nتا منبع دیدم که هیچ کدوم هیچ ربطی به هم ندارند :w19::w19:
ممنون

نقل قول ها همه درستن ! بخاطر اینکه اینجا ایرانه و هر سال یجور سوال میدن

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
منابع آزاد
زبان مثل سراسری
تاریخ و معاصر هم همینطور
اما پیشنهاد میکنم که مهدوی نژاد رو هم بخونین
همچنین سپهری مقدم
تنظیم شرایط : جزوه اختر کاوان
ایستایی هم جدیدن مثل سراسری شده اما یکم ساده تر
تاسیسات هم همینطور
منظر لازم نیست بخونین
درک عمومی هم عسگری
مبانی نظری معماری : غلامحسین معماریان

سوالی بود بپرسین

فقط تاسیسسات مکانیکی یا الکتریکی و صوت هم باید بخونیم؟

Sh_Ans

عضو جدید
شما همایش رو رفتید؟ چه خبر؟؟ اطلاعاتی اگه دادن لطفا اینجا هم بذارید .. دعاتون میکنیم به خداا:)

متاسفانه نتونستم برم :( ولی این آدرس سایت شخصی دکتر سعیدی پور:
http://www.saeidipour.com/index.aspx?ID_Type=1#Page
خیلی از بچه ها ازشون خواستن که منابع رو بذارن ولی هنوز نذاشتن... منم منتظرم

secretbird

عضو جدید
بچه ها ما که شهرستان هستیم این جزوات چجوری گیر بیاریم..جزوه تنظیم اختر کاوان هرچی سرچ کردم لینکی واسه دانلود نداشت حداقل کسی می دونه کجا داره میشه خرید؟

آگرین

عضو جدید
بچه ها ما که شهرستان هستیم این جزوات چجوری گیر بیاریم..جزوه تنظیم اختر کاوان هرچی سرچ کردم لینکی واسه دانلود نداشت حداقل کسی می دونه کجا داره میشه خرید؟

یک کتاب هست به نام "تنظیم شرایط همساز با بوم و اقلیم ایران" تالیف دکتر مهدی اختر کاوان و دکتر صدیق و مهندس حمید اختر کاوان
به نظر من کتاب خوبیه

lili arch

عضو جدید
قبولی در دانشگاه آزاد

قبولی در دانشگاه آزاد

سلام دوستان
من همین چند روز پیش دفاع کارشناسی ام رو تمام کردم :)و می خواهم برای کنکور آزاد امسال گروه معماری مطالعه کنم و قبول بشم . با توجه به این 3 ماهی که برای کنکور وقت هست به نظرتون از چه منابعی شروع کنم و اولویت بندی مطالعه ام بر چه اساسی باشه ؟ برای اسکیس اگر از عید شروع کنم مناسبه؟ :redface:
ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید

arezooo82

عضو جدید
سلام دوستان
من همین چند روز پیش دفاع کارشناسی ام رو تمام کردم :)و می خواهم برای کنکور آزاد امسال گروه معماری مطالعه کنم و قبول بشم . با توجه به این 3 ماهی که برای کنکور وقت هست به نظرتون از چه منابعی شروع کنم و اولویت بندی مطالعه ام بر چه اساسی باشه ؟ برای اسکیس اگر از عید شروع کنم مناسبه؟ :redface:
ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید

تبریک میگم ...واسه ارشد آزاد زیاد نگران نباشید..امسال تقریبا همه تو کنکور ارشد آزاد قبول شدن!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم ...واسه ارشد آزاد زیاد نگران نباشید..امسال تقریبا همه تو کنکور ارشد آزاد قبول شدن!

والا قبول شدن که همه قبول میشن ولی‌ چند درصد می‌رن ثبتنام کنن خدا میدونه.... معمولا فقط تهراناشو همه می‌رن ...

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

من نمیدونم این چه حرفی هست که جا افتاده
اره همه قبول شدن اما دوغوز اباد ایا میرن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.