مطالعه گروهی آزمون نــظارت - مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افروغ

عضو جدید

48- مبحث 11 ص 27 (ارتفاع )و ص 28(شهر) .......و با توجه به استاندارد 2800،تهران با لرزه خیزی زیاد و گلپایگان با خطر متوسط هست

39- مبحث 21 ص 25 (21-2-5-6-4)

46- مبحث 8 ص 14 (آخر صفحه)

52- با توجه به مبحث 4 ص 29 ، مبحث 15 ص 9 (15-2-1-3)

سلام دوستان عزیز شما میتونید از چارت های خلاصه نویسی شده به جای کلید واژه استفاده کنید سرچ کنید آدرسش رو پیدا میکنید من قبلا قبول شدم

bakhshan10

عضو جدید
تهران و گلپایگان برا شلوغ کردن مسئله است قاب فولادی سبک با پوشش تخته سیمانی lsfص28و34 مبحث11

بهروز27

عضو جدید
48- مبحث 11 ص 27 (ارتفاع )و ص 28(شهر) .......و با توجه به استاندارد 2800،تهران با لرزه خیزی زیاد و گلپایگان با خطر متوسط هست

39- مبحث 21 ص 25 (21-2-5-6-4)

46- مبحث 8 ص 14 (آخر صفحه)

52- با توجه به مبحث 4 ص 29 ، مبحث 15 ص 9 (15-2-1-3)
مرسی بابت جواب های کاملت ...فقط مبجث 21 صفحه 25 که چیزی ننوشته ... یا کتابمون فرق داره ؟؟

bakhshan10

عضو جدید
دوستان ممنون میشم جواب این سوال از مبحث11 رو بدین:smile:
1-دریک دیوارخارجی با عایق ازداخل در محل اتصال دیوار به کف ودرروش تجویزی باید کدامیک از مقادیر مقاومت حرارتی ارائه شه زیر استفاده کرد؟
1)از25/.تا4/.و1/2.55 m.k/w
2)1)از25/.تا4/.و1/2.1 m.k/w
3)1)از25/.تا4/.و1/2.35 m.k/w
4)هیچکدام

افروغ

عضو جدید
دوستان ممنون میشم جواب این سوال از مبحث11 رو بدین:smile:
1-دریک دیوارخارجی با عایق ازداخل در محل اتصال دیوار به کف ودرروش تجویزی باید کدامیک از مقادیر مقاومت حرارتی ارائه شه زیر استفاده کرد؟
1)از25/.تا4/.و1/2.55 m.k/w
2)1)از25/.تا4/.و1/2.1 m.k/w
3)1)از25/.تا4/.و1/2.35 m.k/w
4)هیچکدام

فک کنم جواب تو مبحث 19 هست......صفحات 37 به بعد

pishgam_9999

عضو جدید

30- گزینه 4 طبق مبحث12 ص 40 بند 12-6-1-9
6- بند 5-5-6-5 ص 32 مبحث پنجم و اینکه نمای شمالی کمترین آفتابگیری را دارد جواب گزینه 3 هستش
51- گزینه 2 مبحث 14 ص 66 بند14-6-3-4 قسمت ب و ت

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...خسته نباشید..به نظرتون توو این روزهای باقیمانده چی بخونم؟؟ اصلا بخونم؟؟تست بزنم؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...خسته نباشید..به نظرتون توو این روزهای باقیمانده چی بخونم؟؟ اصلا بخونم؟؟تست بزنم؟؟
و به نظرم تستای دوره قبلو ببین و اینکه از تو کدوم مبحثا بیشتر سوال اومده اون مبحثارو سریع و روزنامه وار بخون و علاوه بر این کلیه مبحث هارو حداقل فهرستاشو و تیتراشو بخون که بدونی راجب چی هستن

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید بچه ها میشه لطفا یکی راجع به این سوالا راهنمایی کنه..

سوال 2 ازمون خرداد93....جوابش چجوریاست؟!!

و سوال 10 ابان93....که جوابش تو مبحث 18 هست تو اون نمودار خوب چرا 0.7نشه!!

EHSAN.1984

عضو جدید
دوستان کسی کتابی نداره که جواب آزمون اجرا این دو سری اخیر رو عکس بگیره بگذاره ممنون میشم.:smile:

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی کتابی نداره که جواب آزمون این دو سری رو اخیر رو عکس بگیره بگذاره ممنون میشم.:smile:
سلام
اینا رو دانلود نکردین مهندس؟
سوالات و پاسخ تشریحی آزمون نظارت خرداد 93
حجم : 21.1 مگابایت
دانلود از پیکو
لینک
.
.
.
سوالات و پاسخ تشریحی آزمون نظارت آبان 93
حجم : 19.2 مگابایت
دانلود از پیکو
لینک

negin jf

عضو جدید
سلام دوستان. کسی هست که کلید واژه ها رو داشته باشه و لطف کنه فایلشو برام ایمیل کنه؟ممنون میشم کمکم کنید.همیشه موفق باشید.:)

negin jf

عضو جدید
دوستان
من مبحث 4 و 21 رو خوندم ، و کلا مطالعم 7 روز طول کشید ، مبحث چهار خیلی شیرین تر از مبحث 21 بود ، باز فکر می کنم اون فصلهای آخر 21 که نمی خواستم بخونمش خیلی پر بار تر از فصل های اولش بود ! یکسری قسمتهای مبحث چرا وقعا مضحک بود چون جز مثلا مقررات ملی بود اما ابدا در واقعیت اجرا نمی شد.
من مبحث چهار رو پراکنده تو دوره دانشجوی هم خونده بودم اما به قول ذبیح الله منصوری ، "بعضی کتابها رو باید تو دوره های مختلف سنی خوند" ، حتی کتاب مبحث 4 مقررات ملی رو

راجع به زمان مطالعه با توجه به اتفاقات خارق العاده ای که یکباره رخ می دن و پیش بینی نشده هستند ، به نظرم زمان پیش رو اصلا زیاد نیست و بلکه ناکافی هست ، برای خودم دو هفته ی گذشته اتفاق پیش بینی نشده ای رخ داد که پنج روزم رفت و هنوز خیلی از ساعات روزم درگیر همون اتفاق هست

راجع به همزمان خوندن کتاب ، به این نتیجه رسیدم بهتره یک کتاب رو خوند و تموم کرد ، چون هدف به یاد سپردن مکان هر مطلبی در مبحث خاصی هست و همزمان مطالعه کردن چند مطلب ممکنه باعث جابجا شدن بشه .
من مبحث چهار رو با دو رنگ خودکار و یک مارکر خوندم و الان به این نتیجه رسیدم یا یک رنگ خودکار برای خط کشیدن زیر خطهای خیلی مهم و یک رنگ مارکر برای شاخص کردن تیتر ها نتیجه مطلوب تر هست و در نهایت موقع مطالعه تستها با رنگ مارکر متفاوتی فقط تستها رو مشخص کنم تو کتاب ، یعنی همه ی تسهای موجود در مباحث رو با رنگ مثلا نارنجی مشخص کنم .

سلام
منم اولین بار تو زندگیم حس شکست رو در مواجه با سازه از نوع بتنی لمس کردم، البته نه در آزمون نظام مهندسی
در هر حال برای من تجربه خیلی خوبی بود
امیدوارم برای شما هم تجربه خوبی باشه وبرای آزمون بعدی با برنامه ای خوب نتیجه مطلوبی بگیرید

سلام دوست عزیز
خیلی لطف کردید با اشتراک گزاشتن کلیدواژه ای که مطمئنن برای تهیه اش هزینه کردید .
ان شا الله آزمون پیش رو رو با موفقیت بگذرونید .
.
.
.
اما دوستان
این جزوه فقط برای استفاده شخص خریداری کرده می باشد و دیگران حق کپی ازش رو ندارند و از نظر اخلاقی درست نیست :razz: و گویا کپیش از نظر شرعی حرام است این توی جزوه نوشته بود ، صفحه اولش :cool:

مرسی از محبتت.یعنی برای مباحث 94 اصلاحی نداشته؟

mukrian

عضو جدید
سلام دوستان اگه کسی لطف کنه و فایل جزوه عناصر و جزییات نظارت را بگذاره ممنون میشم

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان. کسی هست که کلید واژه ها رو داشته باشه و لطف کنه فایلشو برام ایمیل کنه؟ممنون میشم کمکم کنید.همیشه موفق باشید.:)
سلام دوست عزیز
کلیدواژه آزون دوره قبل در پستهای ابتدای قرار گرفته بود
این جزوه فقط برای استفاده شخص خریداری کرده می باشد و دیگران حق کپی ازش رو ندارند و از نظر اخلاقی درست نیست و گویا کپیش از نظر شرعی حرام است این توی جزوه نوشته بود.
مرسی از محبتت.یعنی برای مباحث 94 اصلاحی نداشته؟
اگر منظور شما این هست که کلید واژه 94 با 93 متفاوت هست یا نه ، من اطلاعی ندارم اما دوستان می گفتن یکی هست .

ghazal eng

عضو جدید
سلام دوستان امیدوارم از این اندک زمان باقی مونده بتونین به خوبی استفاده کنین. یه سری آزمونای آزمایشی هست که تو سایتا گذاشتن، میخواستم ببینم کسی استفاده کرده؟ به نظرتون چطوریه.. ارزش داره تهیه کنم یا نه؟ سوال بعد اینکه من آزمونای سال قبل نظارتو زدم به نظر شمام نظارت آبان خیلی مشکل تر بود ؟؟؟

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشین

چرا کلید واژه ایی که خوده نظام داده این همه اشکال داره و بعضی از گزینه ها رو جواب اشتباه داده

افروغ

عضو جدید

سوال 55 : م 5 ص 75

سوال 60: م 15 با توجه به ص 9 (15-2-1-3) 2 آسانسور لازمه و با توجه به ص 57 (انواع آسانسور بر حسب وزن قابل حمل) ، 300 و 375 و 450 (چون تو صورت سوال گفته برای انتقال عادی مسافرین)مشاهده پیوست پاسخنامه اجرا آبان 93.pdf

EHSAN.1984

عضو جدید
خانم مهندس جواب کاملشو ندارین؟!

سوال 60: م 15 با توجه به ص 9 (15-2-1-3) 2 آسانسور لازمه و با توجه به ص 57 (انواع آسانسور بر حسب وزن قابل حمل) ، 300 و 375 و 450 (چون تو صورت سوال گفته برای انتقال عادی مسافرین)مشاهده پیوست 245997

بهروز27

عضو جدید

سوال 60: م 15 با توجه به ص 9 (15-2-1-3) 2 آسانسور لازمه و با توجه به ص 57 (انواع آسانسور بر حسب وزن قابل حمل) ، 300 و 375 و 450 (چون تو صورت سوال گفته برای انتقال عادی مسافرین)مشاهده پیوست 245997
مرسی از لطفت .... بچه ها بقیه سوالات کسی نمیدونه جوابشون کجا میشه؟:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.