-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sana82

عضو جدید
حالا کسی هست که شرکت کرده باشه؟
من یکشنبه زنگ زدم ثبت نام کردم گفتن باهاتون تماس می گیریم
دیروز دیدم خبری نشد یه زنگ زدم بعد دو سه بار که جواب نمیدادن طرف برداشته میگه بچه ها باهاتون تماس گرفتن یا خاموش بودین یا در دسترس نبودین
می خواستم بگم جون عمت، خودتی
نمی دونم قصدشون از این حرکت چی بوده؟
میخواستن اسم موسسه رو سر زبونا بندازن
نه اصلآ این طور نیست با من هم تماس گرفتن و حتی رمز ورود برای ازمون اینترنتی رو بهم دادن

golab

عضو جدید
راستی دوستای عزیز من سوال داشتم از عزیزانی که ازمون های مرکز معماری را شرکت کردن و اون اینکه شما سیلابس هایی که برای ازمونا دادن عینا میخونین مثلا کتابای خود مرکزو واسه درسای فنی یا زبان ؟و اینکه جزوه هارو از کجا می آرین؟

sana82

عضو جدید
راستی دوستای عزیز من سوال داشتم از عزیزانی که ازمون های مرکز معماری را شرکت کردن و اون اینکه شما سیلابس هایی که برای ازمونا دادن عینا میخونین مثلا کتابای خود مرکزو واسه درسای فنی یا زبان ؟و اینکه جزوه هارو از کجا می آرین؟
جزوه هایی که تو سیلابس اومده رو می تونی از خود مرکز بگیری، کتابای خود مرکزم که ایستایی هنوز نیومده عناصر که خیلی خوب و کامل و منظر هم خلاصه مقاله های مهم

tiny memar

عضو جدید
سلام دوست عزيز همون طور كه ميدونيد504 از منابع زبان ارشد هست ولي به تنهايي به هيچ وجه كافي نيست .من با بررسي تست هاي سال هاي گذشته به اين نتيجه رسيدم كه چند سال اخير از كتاب Essential Words for the TOEFL بيشتر سوال مياد.ولي بايد قبل از اين كتاب به 504 مسلط باشيد.
منظورتون همان كتاب زرد رنگ هست كه با قرمز روش نوشته 400 essential words for toefl?

peymanarmin

عضو جدید
نه اصلآ این طور نیست با من هم تماس گرفتن و حتی رمز ورود برای ازمون اینترنتی رو بهم دادن
نمیگم آزمون برگزار نشده
میگم اون جوری که گفتن نبوده
یه چیزی میزنن تو سایت یه قیافه ای هم باهاش میگیرین اون وقت این طوری
شما احتمالاً همه آزمون ها رو ثبت نام کردی و خوب بهتون گفتن
یا بین تهرانی ها و بقیه تفاوت قایل شدن

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كسي ميتونه جلد كتاب تنظيم شرايط قيابكلو+ جلد باغ هاي ايراني غلامرضا نعيما رو بزاره اينجا؟
گويا تو بازار نيس
ممنون ميشم

elig

عضو جدید
بچه ها واسه عناصر و جزئیات چه کتابی کامل و کافیه ؟

arefeh

کاربر ممتاز
من یه چی بپرسم ؟
کتاب برای مصالح می گن سام فروتنی بخونیم.اما از نظر من خیلی چرت.حتی جزوه پارسه از اون بهتره.با اینکه هر فصلش 4 صفحه است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چی بپرسم ؟
کتاب برای مصالح می گن سام فروتنی بخونیم.اما از نظر من خیلی چرت.حتی جزوه پارسه از اون بهتره.با اینکه هر فصلش 4 صفحه است.

کتاب فروتنی هم همین طوره! هر فصلش همون 4-5 صفحه س!
ولی منم باهاش مشکل دارم!
همون 3-4 صفحه ش کلی طول میکشه! 2-3 ساعت!
ولی من تو 2-3 ساعت میتونم 30 صفحه تاریخ بخونم!

مثکه متن کتابش زیاد روان نیست! شاید هم ماهیت درسش این طور باشه!

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من یه چی بپرسم ؟

ولی منم باهاش مشکل دارم!

من كه فعلا از خوندنش صرف نظر كردم

arefeh

کاربر ممتاز
من شاید کارم اشتباه باشه .اما بر طبق آزمون ها درس می خونم.آخه من از اون دسته آدمهایی هستم که اصلا وقت نداره و همزمان کار هم می کنه.اینجوری حداقل از هر درسی یه چی دستم میاد.
من كه فعلا از خوندنش صرف نظر كردم

arefeh

کاربر ممتاز
آره دیگه همون 4-5 صفحه اما به قول شما بد توضیح داده اما این نظر من پارسه خوب گفته و اینکه من همه این کتابها رو همزمان می خونم و موقعی که خلاصه بر می دارم کم و کسری هاشو جمع می کنم.که واسه مرور دیگه به کتاب سر نمی زنم مگر برای استفاده از عکسای اون.که خوب شناخت خیلی با عکس درگیر نیست.

ولی منم باهاش مشکل دارم!

sana82

عضو جدید
من امروز رو ابرا پرواز میکنم
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون کتاب باغ های ایرانی نعیما رو خرییییییییییییییییییییدم
نوی نو ها

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز رو ابرا پرواز میکنم
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون کتاب باغ های ایرانی نعیما رو خرییییییییییییییییییییدم
نوی نو ها

بچه ها من برای منظر فقط جزوه ها و راهیان ارشد رو میخوام بخونم، نمی خوام واسه ضریب 1 زیاد وقت بذارم...کار اشتباهی که نیس؟:razz:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها من برای منظر فقط جزوه ها و راهیان ارشد رو میخوام بخونم، نمی خوام واسه ضریب 1 زیاد وقت بذارم...کار اشتباهی که نیس؟:razz:
فك كنم منم همين كارو كنم
ليست جزواتتو ميزاري لطفا؟

nima arc

عضو جدید

سلام ، دروس معماری منظر دقیقه 90 به داد بچه های معماری می رسه ،فاصله رتبه 265 با 685 فقط ، 1 تست درک و 2 تست منظر بوده ،پس نمی شه از منظر ساده گذشت ،منظر درس تقریبا ساده و قابل فهمه که با خوندن چند کتاب میشه بالای 80 درصد زد.
1. کتاب غلامرضا نعیمیا -باغ ایرانی
2.باغ ایرانی باز تابی از بهشت ص 71 تا 148
3.طراحی باغ و احداث فضای سبز غزاله روحانی-فصول 1و2و3و4و8
4.باغ ایران و کوشک های آن (60 در صد مطالب این کتاب با باغ ایرانی نعیمیا هم پوشانی دارد )
5.پارادایم های پردیس شاه چراغی-(این کتاب برگرفته از 4 کتاب فوق با اضافه نگاه مولف )
از جزوات فقط جزوه منصوری و جزوه اعتضادی معتبرند.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، دروس معماری منظر دقیقه 90 به داد بچه های معماری می رسه ،فاصله رتبه 265 با 685 فقط ، 1 تست درک و 2 تست منظر بوده ،پس نمی شه از منظر ساده گذشت ،منظر درس تقریبا ساده و قابل فهمه که با خوندن چند کتاب میشه بالای 80 درصد زد.
1. کتاب غلامرضا نعیمیا -باغ ایرانی
2.باغ ایرانی باز تابی از بهشت ص 71 تا 148
3.طراحی باغ و احداث فضای سبز غزاله روحانی-فصول 1و2و3و4و8
4.باغ ایران و کوشک های آن (60 در صد مطالب این کتاب با باغ ایرانی نعیمیا هم پوشانی دارد )
5.پارادایم های پردیس شاه چراغی-(این کتاب برگرفته از 4 کتاب فوق با اضافه نگاه مولف )
از جزوات فقط جزوه منصوری و جزوه اعتضادی معتبرند.

مرسی نیما جان از راهنماییت!
من اون پست رو دیشب گذاشتم ولی الان حرفمو پس می گیرم!
الان از جلسه آزمون پارسه اومدم و منظرو سفید گذاشتم!!!:confused:

همه ی منابع رو باید کامل حداقل 2دور خوند+خلاصه نویسی! هیچ راه دیگه ای نداره!!!

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزم شما پارسه رو خوب زدی؟
به نظرم خیلی خیلی سخت گرفته شده یود.(اشک.اشک)
مرسی نیما جان از راهنماییت!
من اون پست رو دیشب گذاشتم ولی الان حرفمو پس می گیرم!
الان از جلسه آزمون پارسه اومدم و منظرو سفید گذاشتم!!!:confused:

همه ی منابع رو باید کامل حداقل 2دور خوند+خلاصه نویسی! هیچ راه دیگه ای نداره!!!

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما پارسه رو خوب زدی؟
به نظرم خیلی خیلی سخت گرفته شده یود.(اشک.اشک)

ناراحت نشو عزیزم! سوالا زیاد منطبق بر سر فصلای برنامه نبود! یکم جلو جلو سوال اومده بود!
8 تا از سوالای درک هم درست چاپ نشده بود به ما گفتن حذف میشه!
خلاصه زیاد آزمونش خوب نبود!

nima arc

عضو جدید
مصالح کتاب کزازی پوران پژوهش خوبه

سلام ،کتاب پوران پژوهش کتاب خوبیه (اما به صورت خلاصه و تاکید به سولات کنکور گذشته نوشته شده )و برای تسلط بر مصالح بهتره کتاب هایی مثل احمد حامی(دانشگاه تهران ) یا ،فصل دوم نشریه 55 ،مصالح دکتر سرتیپی دانشگاه شهید بهشتی) ،مصالح هنرستان (برای زمان خلاصه برداری مناسبه) ،مصالح سام فروتن . البته بهتره برای تسلط یکی از منابع رو مطالعه کنید.

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
آره منم دیدم که اون چیزایی که من خونده بودم به این سئوالا ربطی نداشت.مشخص بود سئوالاش استانداردم نبود.من زیاد واسه این آزمون تست زده یودم اما حتی یه دونه هم تو این آزمون تکرار نشده بود.
شنبه بهشون زنگ می زنم و اعتراض می کنم.
ناراحت نشو عزیزم! سوالا زیاد منطبق بر سر فصلای برنامه نبود! یکم جلو جلو سوال اومده بود!
تا از سوالای درک هم درست چاپ نشده بود به ما گفتن حذف میشه!
خلاصه زیاد آزمونش خوب نبود!

nikta_20

عضو جدید
آره منم دیدم که اون چیزایی که من خونده بودم به این سئوالا ربطی نداشت.مشخص بود سئوالاش استانداردم نبود.من زیاد واسه این آزمون تست زده یودم اما حتی یه دونه هم تو این آزمون تکرار نشده بود.
شنبه بهشون زنگ می زنم و اعتراض می کنم.
ازمون از این افتضاح ترم میشه؟؟سر فصل های منظر که اصلا با سوالا یکی نبود..سوالای درک معماریم که اشکال داشت..اگه پاسخنامه رو هم بررسی کنین میبینین حتی جوابای پاسخنامه ام یه سری غلط داره..

arefeh

کاربر ممتاز
آره چی کار کنیم حالا؟حداقل بیایم خودمون سئوالارو با هم مطابقت بدیم ببینیم چه جوریه
ازمون از این افتضاح ترم میشه؟؟سر فصل های منظر که اصلا با سوالا یکی نبود..سوالای درک معماریم که اشکال داشت..اگه پاسخنامه رو هم بررسی کنین میبینین حتی جوابای پاسخنامه ام یه سری غلط داره..

arefeh

کاربر ممتاز
راستی تا الان کارنامه هم نفرستادند با همون سئوالا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.