-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rasoulll

عضو جدید
آخه هر مبحثی رو که میخونم می خوام تستاشم بزنم تا مسلط شم :cry: اشتباس کارم؟ پس از کی باید شروع کنم تست بزنم؟
بله که اشتباس...
شما بعد از این که کتابارو خوندی سعی میکنی شروع کنی خلاصه هاشو بخونی... که اگه تا حالا خوب خونده باشی معمولا تا اواخر مهر خلاصه هات 1بار تموم میشن که میشه قبل از ازمون اموزشگاهها...
اونوقت میتونی هم تست بزنی هم باز اگه جایی ایراد داشتی رفع کنی..

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . موسسه هست که فلش کارت از دروس مختلف داشته باشه ؟
من فلش کارت بعضی از درسای مدرسان توی کتابفروشی دیدم ولی کاردانی به کارشناسی . واسه ارشد هم هست ؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی وقت بود به این جا سر نزدم ... توی این سه ماه که شروع کردم به خوندم خیلی از کتابارو خوندم ... یه سوالی دارم ... امتحانی که ازم میگیرن معماری منظر هستش یا معماری ؟ چون من سوالات کنکور 84 تا 89 رو دارم پشت بعضیاش نوشته معماری و برای بعضی نوشته معماری منظر ... بالاخره خودمه ؟

nikta_20

عضو جدید
نه عزیزم. نبودی شما. دوستمون پرسید کی؟ من گفتم من!!
تا اینجا 3 نفریم. امیدوارم بیشتر هم بشیم:)
البته خیلی خوبه اگه بتونیم سوالات آزمون رو با بچه های دیگه که تو موسسات دیگه امتحان می دن شیر کنیم.

بچه ها شما واسه مبانی نظری با توجه به سرفصل آزمون چی می خونین؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
يني چي؟خوب واس چه گرايشي داري ميخوني؟
معماري معماري؟
اگه اره خوب سوالا كه همونه ولي بستگي داره تو دفترچه چي زده باشي

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يني چي؟خوب واس چه گرايشي داري ميخوني؟
معماري معماري؟
اگه اره خوب سوالا كه همونه ولي بستگي داره تو دفترچه چي زده باشي

آخه راستش من اولین بارمه که دارم کنکور جدی میدم ... من تا کاراشناسی همرو بدون کنکور و بصورت ممتازی و 4 ترم و معدل 18 رفتم دانشگاه ;) :)

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام دوستای عزیز:smile:
منم پارسه شرکت کردم
یه هفته خوب پیش رفتم اما چند روز که عقبم:(
من فقط میخوام جزوه های پارسه رو بخونم، راستش هم منابع ام کامل نیست هم اینکه فکر نمیکنم برسم
باز میگم اول پارسه رو بخونم اگر وقت کردم اوون منابعی رو هم که دارم بخونم
جزوه های ماهان رو هم دارم، اما خیلی غلط املایی داره

arefeh

کاربر ممتاز
نگران نباش عزیزم منم پارسه شرکت کردم خیلی خیلی هم عقبم.ایشالله از اول هفته دیگه عقب نیافتیم.
سلام دوستای عزیز:smile:
منم پارسه شرکت کردم
یه هفته خوب پیش رفتم اما چند روز که عقبم:(
من فقط میخوام جزوه های پارسه رو بخونم، راستش هم منابع ام کامل نیست هم اینکه فکر نمیکنم برسم
باز میگم اول پارسه رو بخونم اگر وقت کردم اوون منابعی رو هم که دارم بخونم
جزوه های ماهان رو هم دارم، اما خیلی غلط املایی داره

yashel

عضو جدید
خیلی وقت بود به این جا سر نزدم ... توی این سه ماه که شروع کردم به خوندم خیلی از کتابارو خوندم ... یه سوالی دارم ... امتحانی که ازم میگیرن معماری منظر هستش یا معماری ؟ چون من سوالات کنکور 84 تا 89 رو دارم پشت بعضیاش نوشته معماری و برای بعضی نوشته معماری منظر ... بالاخره خودمه ؟

متوجه منظورت نشدم دوست عزیز!
ببین آزمونی که می دیم واسه معماری و منظر مشترکه ولی فقط ظرایب دروس فرق می کنه که در آخر دو تا رتبه بهمون می دن. یه رتبه واسه معماری و یه رتبه واسه منظر.
ولی آزمون و سوالات مشترکه.

8727412

عضو جدید
انشالا همه تون موفق بشین منم سال دیگه میخونم واسه ارشد..ترم 2 کارشناسی ام

آخرین ویرایش:

peymanarmin

عضو جدید
مجموعه کتابهای مدرسان شریف، جلدهای قرمز دارن+ 2تا آزمون خود سنجی و 4تا دی وی دی زبان 145 تومان میشه، من از نمایندگیش تو مشهد خریدم.
هر کتاب خلاصه تمامی کتابهای مرجع تو اون درس (مثلا درک عمومی معماری) هست، مباحث رو تفکیکی گفته و تستهای طبقه بندی شده کنکورهای سالهای پیش رو هم اورده.
یعنی بدون این که تو آزمون ها ثبت نام کنید اینا رو خریدید؟
من امروز زنگ زدم پرسیدم گفتن این بسته آموزشی با آزمون ها با هم دیگست و قیمتش هم حدود 400 تومنه و بدون ثبت نام توی آزمون ها نمیدن. غیر شما یه نفر دیگه فکر کنم raz1367 هم اینجا همین طوری گرفته بود.
شماها چه جوری گرفتید؟

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
کسی مدرسان شریف اسم نوشته توی این جمع ؟
اگر هست اعلام کنه ;)
متشکرم :gol:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
من امروز زنگ زدم پرسیدم گفتن این بسته آموزشی با آزمون ها با هم دیگست و قیمتش هم حدود 400 تومنه و بدون ثبت نام توی آزمون ها نمیدن. غیر شما یه نفر دیگه فکر کنم raz1367 هم اینجا همین طوری گرفته بود.
شماها چه جوری گرفتید؟

من هم مدرسان نوشتم و اون موقع گفتن که اگه آزمون ننویسی تقریبا فکر کنم 145 - 150 تومان قیمت بسته هاش بود و اگه آزمون مینوشتی 70 تومان میدادن .
البته من آزمون نوشتم و چون کتابای راهیانو داشتم دیگه نگرفتم بستشو !

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط منابع ... خیلی از مطالب توی منابع با منابع دیگه یکیه ... مثلا شما درک رفتار سازه رو بخونید انگار تا حدی معماری معاصر غرب رو هم خوندید ...

raz1367

کاربر فعال
شماها چه جوری گرفتید؟

سلام دوست عزيز درسته من بسته ها رو به تنهايي گرفتم از نمايندگي قزوين به قيمت 145 تومان ولي دوستام كه تهران بودند گفتند كه اونجا بسته ها رو به تنهايي نميفروشن براي همين اومدند قزوين خريدند..اينم شماره نمايندگي قزوين 02813358322

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
فقط منابع ... خیلی از مطالب توی منابع با منابع دیگه یکیه ... مثلا شما درک رفتار سازه رو بخونید انگار تا حدی معماری معاصر غرب رو هم خوندید ...
اغراق نكن ديگه
2تا اسم معمار حفظ كردن نميشه معاصر غرب

چه اعتماد به نفسي داري تو

peymanarmin

عضو جدید
من هم مدرسان نوشتم و اون موقع گفتن که اگه آزمون ننویسی تقریبا فکر کنم 145 - 150 تومان قیمت بسته هاش بود و اگه آزمون مینوشتی 70 تومان میدادن .
البته من آزمون نوشتم و چون کتابای راهیانو داشتم دیگه نگرفتم بستشو !

سلام دوست عزيز درسته من بسته ها رو به تنهايي گرفتم از نمايندگي قزوين به قيمت 145 تومان ولي دوستام كه تهران بودند گفتند كه اونجا بسته ها رو به تنهايي نميفروشن براي همين اومدند قزوين خريدند..اينم شماره نمايندگي قزوين 02813358322
پس هر جایی قانون خودشو داره
مرسی بچه ها

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین عزیز من علکی حرف نمیزنم ... دوست و رفیق زیاد دارم که تهران قبول شدم ... حرفهای اونها رو دارم ... میگم ... منابع ارشد معماری نا محدود ... یعنی ممکن از هر جاای نویفرت سوال بیاد یا مثلا از مجله معمار سوال بیاد... پس کسی نمیتونه همه منابع رو بخونه و اینم که میگم شما یه کتاب مثلا تاسیسات رو بخونی انگار تا حدی کتاب های دیگه رو هم خوندی ( تا حدی نه کامل ) برای خودم تجربه شده ...

rasoulll

عضو جدید
ببین عزیز من علکی حرف نمیزنم ... دوست و رفیق زیاد دارم که تهران قبول شدم ... حرفهای اونها رو دارم ... میگم ... منابع ارشد معماری نا محدود ... یعنی ممکن از هر جاای نویفرت سوال بیاد یا مثلا از مجله معمار سوال بیاد... پس کسی نمیتونه همه منابع رو بخونه و اینم که میگم شما یه کتاب مثلا تاسیسات رو بخونی انگار تا حدی کتاب های دیگه رو هم خوندی ( تا حدی نه کامل ) برای خودم تجربه شده ...
اره اما خداییش دیگه نه با درک رفتار سازه ها معماری معاصر غربو...!!!!

vera88

عضو جدید
منم اره ثبت نام کردم
اماچجوریه هیچ خبری نیست گویا
شما هم؟

sana82

عضو جدید
دوستان کسی هست که ازمون های مرکز معماری ثبت نام کرده باشه؟

peymanarmin

عضو جدید

منم اره ثبت نام کردم
اماچجوریه هیچ خبری نیست گویا
شما هم؟

مال ما که گویا سر کاری بوده.

حالا کسی هست که شرکت کرده باشه؟
من یکشنبه زنگ زدم ثبت نام کردم گفتن باهاتون تماس می گیریم
دیروز دیدم خبری نشد یه زنگ زدم بعد دو سه بار که جواب نمیدادن طرف برداشته میگه بچه ها باهاتون تماس گرفتن یا خاموش بودین یا در دسترس نبودین
می خواستم بگم جون عمت، خودتی
نمی دونم قصدشون از این حرکت چی بوده؟
میخواستن اسم موسسه رو سر زبونا بندازن

Saretus

کاربر فعال
دوستان کسی هست که ازمون های مرکز معماری ثبت نام کرده باشه؟

من کل دوره آزمونا رو ثبت نام کردم؛
امتحان امروز سرکاری نبود!!!
من شرکت کردم و نتیجه ش رو هم یه ساعتی میشه گرفتم!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.