[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

golgolak

عضو جدید
بابا زنگنه یا همون شیخ الوزرا یه مشت فسیل رو ورداشته آورده و بهتر از این نمیشه =)). اینم دولت تدبیر و امید.
سلام
دوستان استخدامی POGC90 توصیه میکنم برای آقایsalehi.com پیام خصوصی بدند تا تو گروه مخصوص عضوشون کنه
چون ظاهرا داره قضیه انتقالی ها دوباره شروع میشه اونجا جو خصوصی تره میتونیم راحت تر صحبت کنیم
فکر کنم بازم نیازه اگه، دوباره خبری بشه این قضیه را با همدیگه ختم به خیر کنیم
البته باید یه طوری خودشون را معرفی کنند. یه راهش هم اینه که حضوری به اشخاصی که عضو شدندجیمیل خودشون را بدند تا از طریق اونا معرفی بشند

pasefic

عضو جدید
سلام
دوستان استخدامی POGC90 توصیه میکنم برای آقایsalehi.com پیام خصوصی بدند تا تو گروه مخصوص عضوشون کنه
چون ظاهرا داره قضیه انتقالی ها دوباره شروع میشه اونجا جو خصوصی تره میتونیم راحت تر صحبت کنیم
فکر کنم بازم نیازه اگه، دوباره خبری بشه این قضیه را با همدیگه ختم به خیر کنیم
البته باید یه طوری خودشون را معرفی کنند. یه راهش هم اینه که حضوری به اشخاصی که عضو شدندجیمیل خودشون را بدند تا از طریق اونا معرفی بشند
کاملاً موافقم و اینو اضافه کنم که به هر حال این احتمال همیشه وجود داره که این تاپیک همیشه در دسترس نباشه . POGC90 جای مناسبی هست و کاملا خصوصیه . لذا با اطمینان خاطر بیشتری میشه اطلاع رسانی کرد . از طرفی برای غیر اعضا هم دسترسی محدود میشه که یک حسن محسوب میشه .

djsaba2010

عضو جدید
سلام
از بچه های مهندسی شیمی که مهر مصاحبه علمی برای عملیات بهره برداری داشتن, از شما فرم گزینش گرفتن؟
در مورد حقوق توضیح دادن؟

pasefic

عضو جدید
اي خدا ميشه ي روزي هم من بيام بنويسم نفت كارتم كي شارژ ميشه؟

چرا که نه ؟ امیدوارم که روزی شما هم در این سیستم استقرار پیدا کنید .
نا امید نباشید . همه ما یک روزی اون طرف خط بودیم و با کلی تلاش به هدفمون رسیدیم . منم ی زمانی از جلوی شرکت نفت رد می شدم و با خودم می گفتم "یعنی می شه 1 روز من کارمند نفت بشم ؟ "
خواستن توانستن است .
موفق باشید

si_ja103

عضو جدید
سلام خدمت همکاران نفت و گاز پارس
با توجه به اینکه استفاده از گروهی که آقای مهندس صالحی تشکیل دادن نیازمند برخورداری از نرم افزار فی ل ت ر شکن داره درخواست من اینه از دوستان که یا جای دیگری برای این گروه در نظر گرفته شه مثلا یاهو....و یا از فرومی که یکی از همکارا تشکیل دادند استفاده بشه
متشکرم

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با توجه به اینکه استفاده از گروهی که آقای مهندس صالحی تشکیل دادن نیازمند برخورداری از نرم افزار فی ل ت ر شکن داره درخواست من اینه از دوستان که یا جای دیگری برای این گروه در نظر گرفته شه مثلا یاهو....و یا از فرومی که یکی از همکارا تشکیل دادند استفاده بشه
متشکرم

سلام. علت اصلی استفاده از گوگل پلاس، پشتیبانی کامل از زبان فارسی هست. اگر شما و یا سایر دوستان جای دیگری رو میشناسین که به طور کامل از فارسی پشتیبانی کنه(مثلا وقتی کلمه انگلیسی رو کنار فارسی می نویسیم بهم نریزه) و قابلیت دسته بندی موضاعات هم داشته باشه و مهم تر از اون به صورت امن و خصوصی باشه. بنده خوشحال میشم معرفی کنین.
البته دیگه فکر کنم تقریبا همه به ف*ل.. ش مجهز هستن! در ضمن گوگل پلاس در دستگاه های موبایل هم فیلتر نیست

hassa1

عضو جدید
چرا که نه ؟ امیدوارم که روزی شما هم در این سیستم استقرار پیدا کنید .
نا امید نباشید . همه ما یک روزی اون طرف خط بودیم و با کلی تلاش به هدفمون رسیدیم . منم ی زمانی از جلوی شرکت نفت رد می شدم و با خودم می گفتم "یعنی می شه 1 روز من کارمند نفت بشم ؟ "
خواستن توانستن است .
موفق باشید
حرف دلمو زديد
ممنونم ازتون

si_ja103

عضو جدید
سلام. علت اصلی استفاده از گوگل پلاس، پشتیبانی کامل از زبان فارسی هست. اگر شما و یا سایر دوستان جای دیگری رو میشناسین که به طور کامل از فارسی پشتیبانی کنه(مثلا وقتی کلمه انگلیسی رو کنار فارسی می نویسیم بهم نریزه) و قابلیت دسته بندی موضاعات هم داشته باشه و مهم تر از اون به صورت امن و خصوصی باشه. بنده خوشحال میشم معرفی کنین.
البته دیگه فکر کنم تقریبا همه به ف*ل.. ش مجهز هستن! در ضمن گوگل پلاس در دستگاه های موبایل هم فیلتر نیست

فکر کنم که یاهو گروپ هم شامل این امکانات باشه.ولی راستش مطمئن نیستم . در هر صورت از راهنمایی همکاردیگرمون متشکرم اینطوری میشه فعالیت دیگر دوستان رو دید از طریق جیمیل ولی متاسفانه کامنت نمیشه داد.
اوکی ما شدیم تماشا چی تا به تکنولوژی لازم دست پیدا کنیم که کامنت بیدم ...در ضمن مثلا فری گیتم جواب نمیده برای اتصال به +.
باز هم تشکر بابت اطلاع رسانی

golgolak

عضو جدید
متشکرم
من که تا حالا یک بار هم برا رفتن توش از فیلتر شکن استفاده نکردم(البته فقط یک ماهی میشه دارم استفاده میکنم) نمیدونم شما چه مشکلی داری؟ شاید هم من از راهی غیر عادی میرم که فیلتر شکن نمی خواد!!!ولی خوب چون یک شبکه اجتماعیه ممکنه به زودی فیلتر بشه.
البته بماند من هم از مخالفان گوگلم برا همین تمامی پست هایی که زده میشه و اتوماتیک به gmail من میاد تنظیم کردم اتوماتیک بیاد به میل یاهوم و اگه مهم بود میام و کاملش را تو خود گوگل پلاس میخونم یا پستی جدید میزارم یا نظر میدم. در کل مشکلی برا دسترسی بهش ندارم و اصلا تا حالا از فیلتر شکن استفاده نکردم​.
البته اینا باید بگم که کم کم دارم باهاش حال می کنم ضمن اینکه این خوبی را داره که فارسی و انگلیسی تایپ میکنی به هم نمیریزه

pogcspgc

عضو جدید
متشکرم
سلام دوستان نفت و گاز پارسی .امروز رسما از POGC خداحافظی کردم نمی دونم کار درستی بود یا نه ولی دیگه واقعا تحمل این همه استرسی که شرکت روزانه بهم وارد میکرد نداشتم نه تنها من اکثر دوستام هم اینجوری هستند امروز به اعتمادی گفتم یک بار رسما بگین میخواین چکار کنین که بچه ها از این نگرانی خارج بشن هر روز تو عسلویه یه شایعه ای درست میشه و فورا هم پخش میشه کسی هم از مسولین نیست که بگه آقا راسته یا دروغه اینجوری هم که میگفت فعلا قراره همون 517 نفر برن . چیزی که امروز تو نفت و گاز پارس دیدم وفور نعمت بود از نیرو بعد کل کارشون اینه که جدید الاستخدامی ها را یک جوری بفرستن بیرون امروز به آینه شادی را تو چشمان طهماسبی میدیدم چقدر خوشحال بود اگه 517 نفر برن فکر کنم پرواز میکنه تا بیکران ها!! خیلی دوست داشتم بهش بگم جناب آقای طهماسبی اگه خیلی میخوای کار کنی بیا 300 نفر از این نیرو های انتقالی را بفرست شرکت خودشون تا بحث جدید الاستخدامی ها تموم بشه و همه بمونن (حقوق هر انتقالی حداقل 8 میلیون میشه به اندازه 4 نفر از ما ها) ولی نمیخواستم این شادی را که بعد از مدت ها بهش رسیده بود را خراب کنم از طرفی هم نمی خواستم باهاش صحبت کنم چون قبلا خیلی باهاش بحث کرده بودم هم تو جم هم تو منطقه میدونستم انتقال قطعی هست و هیچ راهی نداره .خلاصه از همه دوستان نفت و گاز خداحافظی میکنم و امیدوارم که هر جا هستن روزهای خوبی داشته باشن .

pouya6384

عضو جدید
پالایشگاه گاز خانگیران

پالایشگاه گاز خانگیران

سلام دوستان

کسی از شرایط کار و حقوق پالایشگاه گاز خانگیران سرخس اطلاعاتی داره ؟

honestman

عضو جدید
سلام خدمت دوستان

همکاران گرامی یکی از دوستان که تهران رفته بود میگفت طهماسبی خیلی خوشحال بوده...و وبادمش گردو میشکسته...باهاش حرفش میشه اونم گفته با نیرو های جدید چه کار کنم ببندم به آغل ....طرز تفکر و ادبیات این نامرد رو ببینید ...
دوستان ظاهرا که نه باطنا دیگه شروع شده عده ای زیادی رو تصفیه دادن یا در حال تصفیه هستن ....به نظر شما چه کار باید کرد؟؟؟؟

vampsoft

عضو جدید
در مورد انتقال که چون دستور از بالا است کاری نمی شه کرد. اما در مورد طرز برخورد طهماسبی می شه به بازرسی نفت شکایت کرد. هیچ فردی در وزارت نفت حق چنین برخوردی را نداره مطمئن باش پیگیری می کنند.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...استخدامی های 90 و استخدامی اخیر و هر کس که به نحوی از این تاپیک استفاده میکنه...خوشحالم که تاپیکم اینهمه طرفدار پیدا کرد و ممنون از همه دوستانی که اطلاعات ارزشمندشون رو در اختیار بقیه قرار میدن...

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...استخدامی های 90 و استخدامی اخیر و هر کس که به نحوی از این تاپیک استفاده میکنه...خوشحالم که تاپیکم اینهمه طرفدار پیدا کرد و ممنون از همه دوستانی که اطلاعات ارزشمندشون رو در اختیار بقیه قرار میدن...

سلام.مهندس باعث و بانی خیر شدی، ما هم در حد توان راه شما رو دنبال کردیم و تا جای ممکن سعی کردیم اهداف تاپیک تامین بشه. وضعیت خودت چطوره؟ من همیشه واسم سوال بود استارتر تاپیک، سرنوشت خودش چی شد!

hassa1

عضو جدید
سلام.مهندس باعث و بانی خیر شدی، ما هم در حد توان راه شما رو دنبال کردیم و تا جای ممکن سعی کردیم اهداف تاپیک تامین بشه. وضعیت خودت چطوره؟ من همیشه واسم سوال بود استارتر تاپیک، سرنوشت خودش چی شد!

سلام دوستان كسي ميدونه
افراد سيگاري تو طب رد ميشن يا نه؟

golgolak

عضو جدید
سلام دوستان كسي ميدونه
افراد سيگاري تو طب رد ميشن يا نه؟
نه بابا نترس اینجا کلی آدم سیگاری هست که استخدام شدند. البته طبیعیه که وضعیتت نبایدقاط باشه
من به عنوان نماینده خدا تو این روستا و روستا های اطراف بهت میگم برو حالشا ببر اما زیاده روی نکن!!!!(فیلم مارمولک)

hassa1

عضو جدید
نه بابا نترس اینجا کلی آدم سیگاری هست که استخدام شدند. البته طبیعیه که وضعیتت نبایدقاط باشه
من به عنوان نماینده خدا تو این روستا و روستا های اطراف بهت میگم برو حالشا ببر اما زیاده روی نکن!!!!(فیلم مارمولک)

دمت گرم سالار حال دادي خدايي

EngMan

عضو جدید
از دوستان یه کمکی میخواستم ممنون میشم توضیح بدین تاثیرسوابق بیمه تامین اجتماعی توی شرکت نفت به چه صورت هست؟ آیا ارزشش رو داره خودم رو برای مدتی بیمه خویش فرما کنم؟ توی بازنشستگی چه تاثیری داره؟
ممنون

بالا