[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال گاز پارس جنوبی قبول شدم و احتمال زیاد مهرماه بریم آموزشی
در ضمن دانشگاه شیراز ارشد مهندسی شیمی گرایش گاز قبول شدم
من اولویتم کارم هست
کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ آیا راهی هست بتونم هم سر کار باشم هم دانشگاه برم
با این تفاسیر که کارمون 14-14 هست و آموزشی هم فکر کنم 6 ماه طول بکشه و بهمون مرخصی ندن
اگه کسی این تجربه رو داشته ممنون میشم کمکم کنه.

mercedec_11

عضو جدید
سلام دوستان
من اولویتم کارم هست
کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ آیا راهی هست بتونم هم سر کار باشم هم دانشگاه برم
با این تفاسیر که کارمون 14-14 هست و آموزشی هم فکر کنم 6 ماه طول بکشه و بهمون مرخصی ندن
سلام دوشتان. من هم دقيقا همين مشكل رو دارم. چي كار كنم ؟

abdol1987

عضو جدید
سلام دوستان
من اولویتم کارم هست
دانشگاه شیراز؟بعید میدونم باهات راه بیان، خیلی استادای نچسبی داره. استادا باید باهات راه بیان، سعی کن حاضریت رو یجوری بزنی، واسه امتحانات مرخصی بگیر، شرکت باهات راه میاد ولی دانشگاه نه.

UNVRAZI

عضو جدید
سلام دوستان
من اولویتم کارم هست

سلام مهندس

زبان مهندس با زبان همه چی حله،حیفه جای خوبی قبول شدی باید با استادا حرف بزنی و راضی شون کنی باهات راه میان فقط اول ترم صاف و صادق بهشون بگو که مشغله داری ولی نگو که فقط برا امتحام میام بگو 2 هفته حتی اگه بتونم 1 هفته یک بار میام و میان ترم امتحان میدم و با بچه های کلاس هماهنگم خلاصه باید با حرف راضی شون کنی
:smile:

hassa1

عضو جدید
سلام
تورو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
من موقع ثبت نام سال تولدمو اشتباه وارد کرده کافی نتی خودمم متوجه نشدم سال تولدم به استخدامی هم میخوره
حالا باید چکار کنم بهم گیر میدن ؟
خوهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

oilandgas

عضو جدید
دوستان به نظر شما چقدر احتمال داره شرکت پخش فرآورده ها خصوصی بشه؟
و اگه خصوصی بشه میشه از اونجا انتقالی بگیریم؟

دوست من داخل پخش و پالایش شیراز کار میکنه ... اون میگفت که پخش و پالایش خصوصی شده.... احتمالش خیلی زیاده تنها شرکت هایی که مخازن نفتی دارند مثل فلات قاره و ...... و شرکت پایانه های نفتی خصوصی نمیشند بقیه جاهای که غیر استراتژیک باشند حتما خصوصی میشه

آخرین ویرایش:

bahramps

عضو جدید
دوست من داخل پخش و پالایش شیراز کار میکنه ... اون میگفت که پخش و پالایش خصوصی شده.... احتمالش خیلی زیاده تنها شرکت هایی که مخازن نفتی دارند مثل فلات قاره و ...... و شرکت پایانه های نفتی خصوصی نمیشند بقیه جاهای که غیر استراتژیک باشند حتما خصوصی میشه

...............................

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارس جنوبی هم ممکنه خصوصی بشه؟

aznamajid

عضو جدید
ممنون دوست عزیز ، آره فک کنم پروندم تکمیل شده ولی کی دوره شروع میشه خدا میدونه

سلام آقا فرید فکر کنم دیگه توی آموزش باشی اگه وقت کردی یه سر به اینجا زدی خوشحال میشم جواب ما رو بدی

civil 64

عضو جدید
سلام
دوستانی که مصاحبه spgc رو دادن الان نتیجه کسانی که پذیرفته شدن برای spgc اعلام شده هر کسی بخواد میتونه تماس بگیره با نیروی انسانی نفت و گاز به این شماره 02183762124 یا 02183762121 و اسمش رو بپرسه که قبول شده یا نه

*hagh*

عضو جدید
سلام دوستان
من اولویتم کارم هست
دوست خوبم من دقیقا شرایط شما رو داشتم و هنوز هم درگیرم ، فردوسی مشهد بودم نشد ، روزانه کرمانشاه بودم نشد ، اومدم صنعتی شیراز باز هم نشد ، حالا هم مجازی هستم ولی باز مشکل هست .
من به شدت دست و پا زدم و میزنم چون به علم علاقه دارم .
به نظر من با توجه به شرایط خودم و همکاران میگم نمیتونی بخونی چون دانشگاه دولتی به ویژه شیراز که جزء دانشگاه های خوب هست باهات راه نمیان و حتی وقتی همکلاسی ها بفهمن شاغل هستی اون هم تو صنعت نفت بهت حسادت میکنن و جزوه و اطلاعات بهت نمیدن ، اینها چیزهایی هست که به سر من اومده پس اگر میدونی این هزینه ها ی مالی و سختی ها ارزش داره ادامه بده اگر نه بذار 4 -5 سال کار کن و بعد ارشد بخون کاری که قدیمی ها داران انجام میدن ، ولی میتونی ترم اول رو مرخصی بگیری تا شرایطت بهتر بشه .
ولی بدون شروع کارت خیلی مهم هست ، تمرکز داشته باش و تجربه خودت رو بالا ببر که شغل از هر چیزی مهمتر هست.

oilandgas

عضو جدید
آقا اصلا طب صنعتی چیکار میکنن؟برام بگیدخو بدونم
.

در طب صنعتی.. بینایی از جمله دور یا نزدیک بینی و کور رنگی .... شنوایی سنجی..... عکس از قفسه سینه .... گرفتن ضربان قلب... ازمایش خون و بیمارهای عفونی.... ازمایش اعتیاد..... تست تنفس.... تست روانشناسی.....و در اخر بازدید از کل بدن... راه رفتن با پاشنه پا جلوی پزشک و معاینه پایین تنه توسط پزشک و کلی دنگو فنگ دیگه

mahpok

عضو جدید
به احتمال خیلی زیاد پارس جنوبی هم خصوصی بشه.. البته اگر استراتژیک نباشه....... بعد منظور از خصوصی این نیست که بدهند بدست یک نفر شخصی.... بفرض یکی از پتروشیمی های جنوب که خصوصی شده بود رو تامین اجتماعی خریده بود که بعد بدلیل یک سری مثال فروختن به پتروشیمی شیراز... اینجوری خصوصی میشه

به نظر من شرکتی مثل خطوط لوله و مخابرات خصوصی نمیشه چون مسول تامین بنزین کشور رو داره کارش مهمه و استراتژیک

به نظر من شرکتی مثل خطوط لوله و مخابرات خصوصی نمیشه چون مسول تامین بنزین کشور رو داره کارش مهمه و استراتژیک

اطلاع ندارم... اما هرچی خصوصی نشه بهتره... چون امنیت شغلی بهتره... تنها جایی که خصوصی شد و خوب میرسند پتروشیمی هست ولا غیر

vampsoft

عضو جدید
صفحه مهندس زنگنه در فیسبوک با نام " Bijan Namdar zanganeh " توسط ایشان ایجاد شده است همکاران می توانند در صورت دسترسی مشکلات خودشان را اطلاع رسانی کنند.

آخرین ویرایش:

پرفسور حفاری

اخراجی موقت
دوستان اگر کسی اصل مدرک لیسانسش رو نداشته باشه و هیچ طوره نتونه ارائه بده باید چی بگه که قانع کنه افراد رو؟
مثلا بگه گم شده؟
یا یادم رفته بیارم؟
اگه اینطوری بگه که خیلی ضایع است
نظر شما چیه؟

ferferfer

عضو جدید
سلام
کسی اینجا میدونه واسه مصاحبه نفت که قراره توی مهر ماه بریم، باید گواهی سوابق کاریمونو داشته باشیم و ببریم؟
مرسی

golgolak

عضو جدید
دوستان اگر کسی اصل مدرک لیسانسش رو نداشته باشه و هیچ طوره نتونه ارائه بده باید چی بگه که قانع کنه افراد رو؟
مثلا بگه گم شده؟
یا یادم رفته بیارم؟
نظر شما چیه؟
ایرادی نداری فقط دروغ شاخ دار نگو
برا گواهی سابقه کار من که باید از بیمه میگرفتم این طور شد pogc ازم تعهد گرفت که تا 15 روز براشون به آدرسی که بهم داد پست کنم(البته اونجا بیمه اذیت میکرد و به من گواهی نمیداد این نکته هم هست که اون تنها یه نامه بود اما الان باید مدرک را داشته باشی تا کپی برابر اصل کنند و اصلش را بهت پس بدند)
البته به نظر من راستش را بگو گم کردی شاید قضیه با نشون دادن یک کپی و یک استعلام از دانشگاهتون حل بشه و اگه ان شا الله قبول شدی تا شروع به کار بهت گیر ندند
ضمن اینکه هیچ ارگان دولتی به اون یک تیکه کاغذ که دستت باشه یا نباشه اعتماد نمیکنه و حتما حتما از دانشگاهت استعلام میگیره

golgolak

عضو جدید
سلام
کسی اینجا میدونه واسه مصاحبه نفت که قراره توی مهر ماه بریم، باید گواهی سوابق کاریمونو داشته باشیم و ببریم؟
مرسی
اگه موقع ثبت نام آزمون گفته باشی سابقه کار دارم باید گواهی از بیمه بگیری و ببری
برا ما که این طور بود و حتی نامه از محل کار را هم قبول نمی کردند
مگه مدارکی که باید بیارید تو همون سایت براتون نگفتند؟!!!!

ferferfer

عضو جدید
اگه موقع ثبت نام آزمون گفته باشی سابقه کار دارم باید گواهی از بیمه بگیری و ببری
برا ما که این طور بود و حتی نامه از محل کار را هم قبول نمی کردند
مگه مدارکی که باید بیارید تو همون سایت براتون نگفتند؟!!!!

نه هنوز تاریخ مصاحبه رو نزدن..گفتن مهرماهه فقط.
چه مدارکی باید ببریم؟ ممنون میشم بگین.

mr.sijal

عضو جدید
دوستان محترم بنده با مدرک کارشناسی قبول شدم،در حال حاضرم فقط مونده از پایان نامه م دفاع کنم،روز مصاحبه پرسیدن بگم کارشناسی ارشدم و فقط پروژم مونده دفاع کنم یا نگم ؟
لطفا راهنماییم کنید
:cry:

hkmg

عضو جدید
مثلا بگه گم شده؟
یا یادم رفته بیارم؟
نظر شما چیه؟
سلام منم همین مشکل رو دارم به خاطر یه سری مشکلات هنوز مدرکم آماده نشده بهمون وقت میدن چقدر زمان میخواد تا مدارک ببریم ؟؟؟ اصلا قبول میکنن ؟

oilandgas

عضو جدید
با سلام

نمیدونم صحت و سقم این حرفی که میگم چقدر هست و نمیخام خبر الکی داده باشم اما یکی از دوستام که پدرش ردیس امور اداری یکی از مناطق عملیاتی هست بهم گفت که پدرش گفته احتمال زیاد هست که دی ماه تعداد محدودی رو دوباره جذب و استخدام کنه.... امیدوارم این خبر حقیقت داشته باشه.... اگر باز هم خبر جدیدی شنیدم خبرتون میدم

mr.sijal

عضو جدید
فرم های دعوت نامه آمادس برید بگیرید
دوستان تاریخ مصاحبه رو بیان اعلام کنن به علاوه مدرکشون
مال من 20 مهرماه ست
کارشناسی

بالا