[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

mahpok

عضو جدید
دوره اصفهان دوباره تمدید شد دوباره باید برگردیم اصفهان
این دفعه دوره های تخصصی گذاشتن
بخدا خسته شدیم از بس کلاس رفتیم

arsalan.sh

عضو جدید
دوره اصفهان دوباره تمدید شد دوباره باید برگردیم اصفهان
این دفعه دوره های تخصصی گذاشتن
بخدا خسته شدیم از بس کلاس رفتیم
باز خوبه حقوقتون رو دادن.ما که پایانه رفتیم اصلا خبری نه از حقوق هست نه کار.بعد از 2ماه دوره الان بیشتر از یک ماهه که خونه هستیم

shayan yoyo

عضو جدید
دوستان میخواستم بدونم کسی که سمتش روی سکو خورده میتونه در صورتیکه روحیه سکو نداشته باشه تو همون جزیره بمونه؟؟من خیلی هارو دیدم که راحت جاشون رو عوض کردن .میخواستم بدونم میسه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اين قضيه گزارش كارآموزي چي شد؟ كسي نوشت؟;)

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقا اين قضيه گزارش كارآموزي چي شد؟ كسي نوشت؟;)

والا چه عرض کنیم، ما هم پس از مدت ها یک دانه گزارش نوشتیم و تحویل دادیم و با موفقیت Reject شد!! دیگه شد اوضای انتقال و... ما هم پیگیر نشدیم، واقعا مسخره اش رو در اوردن.

ماشالا pogc پر از تئوریسین بوده ما نمی دونستیم!! تو فاز ما هر روز یه برنامه ای هست. یه روز میگن گزارش هفتگی بنویس یه روز میگن گزارش دو هفتگی هم بنویس، یه روز میگن بیا این FINها رو دونه دونه ثبت سیسم کن. یه روز میگن شما نباید تحقیق و پژوهش کنین، اینجا اجراست، یه روز دیگه نامه میدن در این مورد پژوهش کنین!! اصلن یه وضی!

به هرحال بودن کسانی که گزارش نوشتن و در کمال ناباوری Accept شده! من که فعلا تو مود گزارش نویسی نیستم، یه روز که مجبووووووور شدم دوباره شروع به نوشتن می کنم.

این یارو که گزارش ها رو بررسی می کنه، اگه دید جمله بندیت درست و حسابی هست و واسه گزارش وقت گذاشتی گزارش رو رد می کنه! ولی اگه دادی گوگل واست ترجمه کرد، همین خودشه!!! حتما پذیرفته میشه. اصلا کاری به محتوا هم نداره، یعنی سوادش رو نداره. پس به عنوان یک توصیه واسه کسی که می خواد گزارش بنویسه:

1. تا می تونی غلط و غلوط بنویس و ساختار جمله رو رعایت نکن(مگر اینکه حوصله داشته باشی بری از گزارشت دفاع کنی، که اونجا بت میگه مثلا حالا بیا یه صفحه راجع به فلان موضوع که تو گزارشت هست بنویس)

2. اصلا خودت رو اذیت نکن که گزارش از لحاظ محتوا و بار فنی خوب باشه، هرچی دستت اومد بنویس داخلش!

3. هیچ حرفی از Spec پروژه نزن و هیچ جمله ای ازش نقل و قول نکن.

4. حداکثر 10 صفحه بنویس و عکس وغیره هم بذار داخلش تا پر بشه!

5. این گزارش ها صرفا جهت حمایت از وارد کنندگان کاغذ و تونر (1000 نفر نیرو هر کدام 8 گزارش حداقل 10 صفحه ای. منهای ارشدها که قائدتا کمتر می نویسن!) می باشد و هیچ ارزش دیگری ندارد!!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا چه عرض کنیم، ما هم پس از مدت ها یک دانه گزارش نوشتیم و تحویل دادیم و با موفقیت Reject شد!! دیگه شد اوضای انتقال و... ما هم پیگیر نشدیم، واقعا مسخره اش رو در اوردن.

ماشالا pogc پر از تئوریسین بوده ما نمی دونستیم!! تو فاز ما هر روز یه برنامه ای هست. یه روز میگن گزارش هفتگی بنویس یه روز میگن گزارش دو هفتگی هم بنویس، یه روز میگن بیا این FINها رو دونه دونه ثبت سیسم کن. یه روز میگن شما نباید تحقیق و پژوهش کنین، اینجا اجراست، یه روز دیگه نامه میدن در این مورد پژوهش کنین!! اصلن یه وضی!

به هرحال بودن کسانی که گزارش نوشتن و در کمال ناباوری Accept شده! من که فعلا تو مود گزارش نویسی نیستم، یه روز که مجبووووووور شدم دوباره شروع به نوشتن می کنم.

این یارو که گزارش ها رو بررسی می کنه، اگه دید جمله بندیت درست و حسابی هست و واسه گزارش وقت گذاشتی گزارش رو رد می کنه! ولی اگه دادی گوگل واست ترجمه کرد، همین خودشه!!! حتما پذیرفته میشه. اصلا کاری به محتوا هم نداره، یعنی سوادش رو نداره. پس به عنوان یک توصیه واسه کسی که می خواد گزارش بنویسه:

1. تا می تونی غلط و غلوط بنویس و ساختار جمله رو رعایت نکن(مگر اینکه حوصله داشته باشی بری از گزارشت دفاع کنی، که اونجا بت میگه مثلا حالا بیا یه صفحه راجع به فلان موضوع که تو گزارشت هست بنویس)

2. اصلا خودت رو اذیت نکن که گزارش از لحاظ محتوا و بار فنی خوب باشه، هرچی دستت اومد بنویس داخلش!

3. هیچ حرفی از Spec پروژه نزن و هیچ جمله ای ازش نقل و قول نکن.

4. حداکثر 10 صفحه بنویس و عکس وغیره هم بذار داخلش تا پر بشه!

5. این گزارش ها صرفا جهت حمایت از وارد کنندگان کاغذ و تونر (1000 نفر نیرو هر کدام 8 گزارش حداقل 10 صفحه ای. منهای ارشدها که قائدتا کمتر می نویسن!) می باشد و هیچ ارزش دیگری ندارد!!

آخه اگه از اسپك ننويسيم پس از چي بنويسيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عكس چي بذاريم؟؟؟؟ بعدا نگن چرا عكس برداري كردي و اطلاعات پروژه رو به راحتي لو ميدي؟!!!!!!
والا ما كه گيج شديم :|

pasefic

عضو جدید
آخه اگه از اسپك ننويسيم پس از چي بنويسيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عكس چي بذاريم؟؟؟؟ بعدا نگن چرا عكس برداري كردي و اطلاعات پروژه رو به راحتي لو ميدي؟!!!!!!
والا ما كه گيج شديم :|
والا من تو گزارش کاراموزیم ، کلیاتی راجع به فاز گفتم و بعد هم 1 کی از unit ها را شرح دادم . یعنی اول اسپک رو خوندم و بعد هم با PFD و P&ID و چیزایی که دیده بودم شرح دادم . 1 کم هم از کارایی که انجام میدادم گفتم . اما در کمال ناباوری رد شد . نکته جالب توجه اینکه به خاطر کپی برداری رد شد ؟؟؟!!!!!!!!!!
حتماً انتظار داشته من مسیر فرآندی جدیدی پیدا کنم و یک PFD نوین طراحی کنم !
زنگ هم زدم که بگم آقا همون جایی که کپی شده رو به من نشون بده ، کسی جواب نداد .

protonboy

عضو
مرخصی برای کارمند اقماری چه جوری حساب میشه؟ کی یه روز رو دو روز محسوب می کنند؟
اگه توی تایم شیت بیشتر از 14 روز کار داشته بشیم، توی سال میشه کمتر وایساد؟ بالانش سالیانه چیه؟
نفت و گاز پارس

abdol1987

عضو جدید
مرخصی برای کارمند اقماری چه جوری حساب میشه؟ کی یه روز رو دو روز محسوب می کنند؟
اگه توی تایم شیت بیشتر از 14 روز کار داشته بشیم، توی سال میشه کمتر وایساد؟ بالانش سالیانه چیه؟
نفت و گاز پارس

اقماری 14 14 در سال 1 ماه مرخصی داره . اینطوره که شما مرخصیت رو باید دوبل بنویسی. اگر یه روز میخای بری مرخصی باید دو روز بنویسی، یکی از رست یکی از کار.
واسه اقماری 14 7 به اندازه می تویسی، یه روز یه روز می نویسی.

xxx2000

عضو جدید
سلام میشه راهنماییم کنید.
من پترووشیمی قبول شدم شرو ب کارش ی ماه دیگس.نفتم قبول شدم مصاحبه ش مونده.چیکار کنم؟؟؟برم پترو باید تعهد بدم بعد اگه نفت قبول بشم میتونم برم نفت؟ خودم نفت و ترجیح میدم.
خودم میگم پتروشیمی اصلا نرم ولی میترسم نفتم از اونور قبول نشم.اون وقت هیچی ......
مرسی

مرادی میانرودی

اخراجی موقت
من پترووشیمی قبول شدم شرو ب کارش ی ماه دیگس.نفتم قبول شدم مصاحبه ش مونده.چیکار کنم؟؟؟برم پترو باید تعهد بدم بعد اگه نفت قبول بشم میتونم برم نفت؟ خودم نفت و ترجیح میدم.
خودم میگم پتروشیمی اصلا نرم ولی میترسم نفتم از اونور قبول نشم.اون وقت هیچی ......
مرسی

نقد رو ول نکن نسیه رو بچسب

golgolak

عضو جدید
بسیار از راهنماییت سپاسگذارم.من مکانیک قبول شدم و نمی دونم از این 6 نفر قبولی چند نفر رو میخوان.البته من هیچ سابقه بسیج ندارم. در کل یک ادم معمولیه معمولی. در حد نماز و روزه خودم.نمی دونم والا.. انگار رو این مساله یکم گیر هستن!!!
توکل به خدا ببینیم چی میشه..
سلام
خیلی از کسایی که سال 90 قبول شدیم عضویت بسیج نبودیم یا اگه بودیم در حد همون کارت های ساده که از دبیرستان مونده بود نه مثلا گردانهای عاشورا و ... (این از رفتارهای بچه ها و ظاهرشون پیداست ) در حد همون نماز و روزه بلد باشی کافی هست من تنها چیزایی که میتونه برات امتیاز آور باشه را گفتم و الا همه میدونند نفت به این چیزا اصلا گیر نیست.
یکی از دوستان شرکت خصوصی میگفت من نفر اول آزمون نفت تو سالهای اول دهه هشتاد بودم مصاحبه فنی را هم توپ دادم اما بعد بنا به دلایلی تصمیم گرفتم نرم نفت برا همین تو مصاحبه گزینش هر چه سوال سیاسی پرسید (شورای نگهبان و خبرگان و ...) گفتم نمیدونم بعد ازم پرسید قرآن خوندن بلدی گفتم بلدم و براش خوندم بعد چند وقت دعوتنامه شروع به کار برام اومد
در کل میخوام بگم نفت رواین چیزا گیر نیست که براش ردتون کنه (البته توصیه میکنم هیچ وقت تجربه این دوستم را امتحان نکنید) اما داشته باشیدش امتیاز مثبته.

آخرین ویرایش:

golgolak

عضو جدید
مرسی
سلام
به نظر من برو پتروشیمی بعدش اگه کارهای نفتت اوکی شد و نتیجه تحقیقاتت این شد که نفت بهتره ول کن بیا نفت
مطمئن باش پتروشیمی هم از همون اول اول ازت تعهد نمیگیره و تا چند وقت که روال اداریش طی بشه طول میکشه خیلی وقت ها هم سفته میگیرند اما بعدا اگه ول کنی بری بیرون بهت پسش میدند (به زور که نمیتونند ببرند سر کار که اما با تحقیق باید ازش مطمئن شی) اگر هم این طور نبود آخرش اینه که تعهد نمیدی و میایی بیرون آخر آخرش دو سه روز آموزش دیدی و چند تا فتوکپی و عکس حروم کردی و بی خیال میشی فقط یه قانونی هست که اگر تو مجموعه وزارت نفت pse بخوری (شماره پرسنلی بهت بدند ) از طریق آزمون و بدون هماهنگی جایی دیگه نمیتونی بری که همین هم معمولا اجرا نمیشه البته اگه پتروشیمیه خصوصی باشه که دیگه اصلا مشمول این قانون نمیشه
در کل تا جایی که مجبور به تعهد دادن نشدی جلو برو قبلش هم خوب تحقیق بکن (خوب خوب با دید سی و چند ساله تصمیم بگیر نه یه سال و ده ساله و پانزده ساله) شاید به نتیجه رسیدی که پتروشیمی بهتر نفته
بازم تاکید میکنم مراقب باش خیلی از دوستان موقعیت های خوب این طوری را از دست دادند نفتشون هم اوکی نشد خیلی ها هم مثل من روند نفتشون از آزمون تا شروع به کار یه سال و نیم طول کشید(یک سال و نیم!!!!) که خدا را شکر با اجرای همین کار ها اون یه سال و نیم بی کار نبودم

آخرین ویرایش:

a.nazari.63

عضو جدید
بیضه تاپیک گازرو آزاد کن پیرجو بیشرف
سلام
لطف كنيد مودب باشيد

liverpool fc

عضو جدید
کسی خبری از شارژ نفت کارت ها نداره؟
مگه کی می خوان واریز کنن دیگه
کسی میدونه درصد حق مقام کارمند چیه؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

سلام، بنظرتون این تاپیک مربوط به نفت کارت هستش؟ شما باید به امور اداریتون مراجعه کنید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

سلام، بنظرتون این تاپیک مربوط به نفت کارت هستش؟ شما باید به امور اداریتون مراجعه کنید.

oilandgas

عضو جدید
توجه توجه

کسایی که میخان برند طب صنعتی سعی کنند تا یک روز قبل قرص های مسکن کودوئین دار.... و قرص های معده از جمله رانتدین و سایمتدین استفاده نکنند

oilandgas

عضو جدید

سوالات مصاحبه استخدامی سراسری و رسمی شركت نفت سال 87 رشته مهندسی مكانیك پرسیده بودند :
  1. زمانیكه یك شیر آب باز می كنیم آب به صورت یك ستون مخروطی شكل فرو می ریزد. چرا اینگونه می شود و قطر ستون آب كاهش می یابد ؟
مصاحبه استخدامی سراسری و رسمی شركت نفت سال 88 رشته مهندسی مكانیك

1. پدیده كاویتاسیون چیست ؟
مصاحبه استخدامی شركت فاتح صنعت كیمیا – شیراز سال 89

1. بازده مبدل حرارتی چگونه بدست می آید ؟

ادامه سوالات مصاحبه حضوری نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه اتمی... اینجا را کلیک کنید

این سوالات مربوط به رشته مکانیکه؟

abdol1987

عضو جدید
با پوشش جدید اومدی ای ول!! :biggrin:
با لباس مبدل اومده :D، دل میگه با بچه ها یکی شبم، پول بزاریم، کتابشو بخریم و اسکن کنیم و ای بوکش رو بزاریبم، نفری ۱۰۰۰تومن هم کافیه، ولی خوشم میاد دهن مدیرا رو اسفالت کرده، تا حالا ۶تا ایدی عوض کرده:biggrin:

ali_solati

عضو جدید
سلام بر دوستان

سوالی داشتم:

از میان شما کسی بوده که تو طب صنعتی به پرانتزی پاهاش گیر بدن؟

تو طب صنعتی متخصص به من نوشت که ژنوواریوم متوسط تا شدید . و باید جراحی شود.

به نظرتون، کمسیون پزشکی چه تصمیمی در مورد من میگیره؟

سمت: کارشناس تعمیرات- SPGC (در حال استخدام)

oilandgas

عضو جدید
سلام بر دوستان

سوالی داشتم:

از میان شما کسی بوده که تو طب صنعتی به پرانتزی پاهاش گیر بدن؟

تو طب صنعتی متخصص به من نوشت که ژنوواریوم متوسط تا شدید . و باید جراحی شود.

به نظرتون، کمسیون پزشکی چه تصمیمی در مورد من میگیره؟

سمت: کارشناس تعمیرات- SPGC (در حال استخدام)
اگر موافقت کنند شما در وضعیت معلق قرار میگیرید ... به شما مهلت و اجازه میدند برید عمل بعد باز هم کمیسیون میگیرند و شما رو چک میکنند اگر مشکلی نداشته باشید قبول میشید

بالا