[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

کادنیار

عضو جدید
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون كتبي ارديبهشت ماه شركت ملي نفت ايران
به اطلاع پذيرفته شدگان آزمون كتبي مي رساند به حول و قوه الهي مصاحبه هاي استخدامي از ابتداي مهرماه آغاز مي گردد كه در اين خصوص جزئيات زمان و مكان مصاحبه ها طي هفته پاياني شهريورماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد گرديد .:w10:

baaroon

عضو جدید

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون كتبي ارديبهشت ماه شركت ملي نفت ايران
به اطلاع پذيرفته شدگان آزمون كتبي مي رساند به حول و قوه الهي مصاحبه هاي استخدامي از ابتداي مهرماه آغاز مي گردد كه در اين خصوص جزئيات زمان و مكان مصاحبه ها طي هفته پاياني شهريورماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد گرديد .
اعلام نتایج آزمون کتبی
به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كه نتایح آزمون کتبی از طریق منوی سمت راست قابل مشاهده می باشد.

nimaz1

اخراجی موقت
دوستان خوب ... خوشبختانه مهرماه مصاحبه برگذار میشه و این فرصت خیلی خوبیه واسه اماده شدن واسه مصاحبه...

mahpok

عضو جدید
استخدام صنعت نفت در سال 90 و 92 هم جزو این طرح بوده؟

به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود 500 هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 92 از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

فکر نکنم شامل ما بشه

alireza2022

عضو جدید
بچه ها همين جوري كه ميدونيد رقابت توي هر رشته جداست يعني مثلا هر 10 نفر با هم رقابت ميكنن... و ماها با تقريب خوبي رقيب نيستيم ميتونيم در مورد اين كه چيا خونديم يا بخونيم تو اين يه ماه به هم كمك كنيم
با تشكر از همه

pasefic

عضو جدید
فعلا که همش دارن عقب می ندازن!! خدا به خیر کنه.
دوست عزیز . به فال نیک بگیرید . جذب در شرکت نفت ، یک فرآیند دقیق و حساب شده داره . این گپ ایجاد شده ، زمان مناسبی جهت آمادگی برای مصاحبه فنی ، تخصصی هست .

Yadavaran

عضو جدید
امسال بیش از ٧٥٠ نفر جذب شرکت نفت مناطق مرکزی ایران می شود

اخبار مرتبط

شانا _ گروه نفت: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تامین نیاز نیروی سازمانی خود در سال جاری ٧٥١ نفر بوسیله برگزاری آزمون استخدام می کند.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مدیر منابع انسانی این شرکت با اعلام این خبر گفت: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی شرکت ملی نفت ایران، کاریابی از سایر شرکت ها و جذب نیروهای بورسیه و ممتاز نسبت به تکمیل نمودار سازمانی خود با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی نیروهای انسانی اقدام کرده است و در سال های گذشته دو هزار نفر در این شرکت جذب شده اند. فریبرز فرشاد در باره اقدام های انجام شده برای بهبود و اصلاح هرم تحصیلی کارکنان شرکت نفت مرکزی گفت: تعداد نیروهای زیر دیپلم در این شرکت از ٥٦ درصد به ١١ درصد کاهش یافته و از سوی دیگر تعداد کارکنان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم از ٦ درصد به ١٥ درصد و کارکنان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر نیز از ١٤ درصد به ٤٣ درصد افزایش یافته است. وی مجموع نمودار سازمانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را پنج هزار و ١٣٣ نفر در سال جاری اعلام و تصریح کرد: در ابتدای تاسیس این شرکت دو هزار و ٣٧٥ نفر در این شرکت فعالیت داشته و با توجه به نیاز شرکت هم اکنون در مجموع ١٥ هزار نفر نیروی رسمی و غیر رسمی در ستاد و شرکت های تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب مشغول فعالیت هستند. مدیر منابع انسانی از اختصاص بیش از ٧١ میلیارد ریال انواع وام های متعلق به کارکنان و ارائه خدمات رفاهی، سالانه به یک هزار نفرخبر داد و تصریح کرد: سال گذشته ساخت مجتمع های عملیاتی مناسب و ورزشگاه ها از جمله مجتمع های کنگان، چشمه خوش و سروستان با هدف بهبود وضعیت رفاهی کا رکنان مناطق عملیاتی به پایان رسید.فرشاد، درباره سرانه آموزشی و بررسی نیازهای آموزشی کارکنان شرکت نفت مرکزی گفت: پس از بررسی کارشناسی نیازهای آموزشی کارکنان، بوسیله بررسی مشاغل و تطبیق آن با نیروی انسانی موجود، نسبت به استخراج بسته های آموزشی و اجرایی اقدام می شود.به گفته وی، سرانه آموزشی کارکنان شرکت نفت مرکزی زمان استخدام ١٧٤ نفر-ساعت، سرانه مدیران در سطوح مختلف ١٠٢ نفر-ساعت و سرانه آموزش کارکنان ٦٠ نفر- ساعت است.

EngMan

عضو جدید
دوستان این قضیه پایه (11 و 12 و 13 و ...) چی هست؟ به چه میزان چه تاثیری توی حقوق داره؟ اینکه آقای حمید بورد مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب گفته بودن مهندسین دانشگاه نفت با پایه 15 یا 16 مشغول به کار میشوند راسته؟! یعنی حقوقشون از همون اول پایه 16 هست؟! مگه اینها امتیازی بر بقیه دارن؟!

EngMan

عضو جدید
ما یک پایه شخصی داریم و یک پایه یا گرید واسه سمت.....هرچه این پایه ها بالا تر باشه میزان پایه حقوقی بالاتره... تحصیلات و سابقه کار خیلی رویه این پایه ها تاثیر داره... راستی اگر پایه شخصی و سمتی رویه هم بیفته مثلا هر دو بشه 13 اصطلاحا میگنند طرف فریز شده... و حالا حالا ها سمت و گرید بهش نمیرسه

ممنون. میبخشید من متوجه نشدم منظورتون دقیقا چی هست. اونی که روی حقوق اثر میگذاره کدوم هست پایه شخصی یا گرید سمت؟

amir.mahmoudi

عضو جدید
دوستان این قضیه پایه (11 و 12 و 13 و ...) چی هست؟ به چه میزان چه تاثیری توی حقوق داره؟ اینکه آقای حمید بورد مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب گفته بودن مهندسین دانشگاه نفت با پایه 15 یا 16 مشغول به کار میشوند راسته؟! یعنی حقوقشون از همون اول پایه 16 هست؟! مگه اینها امتیازی بر بقیه دارن؟!

سلام
هر نفر تو نفت یک سمت شخصی داره یک سمت سازمانی. سمت شخصی همه کسایی که لیسانس و فوق لیسانس هستند با 11 شروع میشه و بر اساس ازرشیابی سالانه طیق قاعده خاصی افزایش پیدا می کنه. سمت سازمانی متناسب با جایگاه شغلی شما هست از سمت 16 به بالا حق مدیریت میاد روش وگرنه تاثیری در حقوق افراد نداره بلکه شما براسا سابقه کاری و پایه شخصی پایه حقوقتون مشخص میشه. ضمنا طبق قانون هیچ کس نمیتونه روی پایه سازمانی پیشینه که بیشتر از 4 پایه بالاتر از پایه شخصیش بشینه مگر با دستور وزیر

vampsoft

عضو جدید
بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت شد...

پانا نیوز با هماهنگی یکی از مشاوران ارشد آقای زنگنه وزیر نفت، قصد دارد یک نظرسنجی درباره مهمترین انتظارات کارکنان صنعت نفت از وزیر جدید نفت شنبه هفته آینده 26 مرداد ماه منتشر کند.
گویا قراره نتایج اون به دفتر وزیر هم ارسال بشه.

همکاران گرامی به ویژه دوستان POGC می تونیم مشکلات خودمون رو از این طریق به گوش وزیر برسونیم.

abdol1987

عضو جدید
بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت شد...

پانا نیوز با هماهنگی یکی از مشاوران ارشد آقای زنگنه وزیر نفت، قصد دارد یک نظرسنجی درباره مهمترین انتظارات کارکنان صنعت نفت از وزیر جدید نفت شنبه هفته آینده 26 مرداد ماه منتشر کند.
گویا قراره نتایج اون به دفتر وزیر هم ارسال بشه.

همکاران گرامی به ویژه دوستان POGC می تونیم مشکلات خودمون رو از این طریق به گوش وزیر برسونیم.
خیلی خوشحال نباشین، ایشون استعداد خاصی در گرفتن مزایا و امتیازات شرکت نفتی ها داره، گرچه خیلی هاشم حقشون نبوده و نیست (با این وضع کار نکردن). به هر حال ما که ته سازمانیم و با این ارزشیابی ها که همه B و C هست به جایی نمی رسیم و فرقی نداره واسه مون. بازم خدا رو شکر ترکان نشد، ایشون از کسانی بودند که سرسختانه مخالف بزرگ شدن چارت POGC بود و فقط POGC رو به عتوان یک شرکت ستادی قبول داشت نه عملیاتی.گرچه ایشون هم درست میگفتن و واقعا باید همین باشه.

lonelinesspains

عضو جدید
خیلی خوشحال نباشین، ایشون استعداد خاصی در گرفتن مزایا و امتیازات شرکت نفتی ها داره، گرچه خیلی هاشم حقشون نبوده و نیست (با این وضع کار نکردن). به هر حال ما که ته سازمانیم و با این ارزشیابی ها که همه B و C هست به جایی نمی رسیم و فرقی نداره واسه مون. بازم خدا رو شکر ترکان نشد، ایشون از کسانی بودند که سرسختانه مخالف بزرگ شدن چارت POGC بود و فقط POGC رو به عتوان یک شرکت ستادی قبول داشت نه عملیاتی.گرچه ایشون هم درست میگفتن و واقعا باید همین باشه.
سلام، دوستان برای من و خیلی از بچه های فاز اصلا ارزشیابی نزدن میدونید دلیلش چی میتونه باشه؟

civil 64

عضو جدید
سلام دوستان
این ارزشیابی را باید هر ساله برای همه رد کنند و به هر شخص نحوه کارش را در طول یک سال گذشته اطلاع رسانی کنند اگر هنوز ارزشیابی های بعضی ها را رد نکردند شاید به علت تعداد زیاد کارمندان باشد اما بلاخره ارزشیابی همه را خواهند زد نگران نباشید.
من الله توفیق

mehdi_rmz

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تو ازمون نفت امسال به یاری خداوند متعال قبول شدم، که مصاحبه هم افتاده تو مهرماه...
دو تا پرسش دارم که خوشحال میشم راهنمایی کنید،اول اینکه مصاحبه اول فقط فنی هستش یا عقیدتی هم هست؟؟؟معمولا روی چه مطالبی برای مطالعه تمرکز منیم؟؟
دوم من از یه سازمان دولتی دیگه میخوام بیام تو صنعت، آیا کسی بین دوستان این کار رو کرده؟ آیا نفت مشکلی بوجود نمیاره؟ممنون از همه دوستان

golgolak

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تو ازمون نفت امسال به یاری خداوند متعال قبول شدم، که مصاحبه هم افتاده تو مهرماه...
دو تا پرسش دارم که خوشحال میشم راهنمایی کنید،اول اینکه مصاحبه اول فقط فنی هستش یا عقیدتی هم هست؟؟؟معمولا روی چه مطالبی برای مطالعه تمرکز منیم؟؟
دوم من از یه سازمان دولتی دیگه میخوام بیام تو صنعت، آیا کسی بین دوستان این کار رو کرده؟ آیا نفت مشکلی بوجود نمیاره؟ممنون از همه دوستان

سلام
من از برق اومدم
ببین اصلا براشون مهم نیست قبلا یه جای دولتی بودی یا خصوصی چونکه نفت اصلا شرکت دولتی نیست(قوانین اونا شرکت خصوصی میدونی با اینکه کاملا رفتاری دولتی داره اما قانونا شرکتی دولتی نیست حتی قانون کار را هم اجرا نمیکنه و قوانین خودش را داره علتش را هم غیر دولتی بودن خودش میدونه)
البته یه نکته ای برات میگم که به سلیقه مصاحبه کننده مربوط میشه
من از یکی از مصاحبه کننده های نفت تو دهه هفتاد شنیدم که میگفت من اگه کسی کار داشت ردش میکردم تا یه شخص بی کار را سر کار بزارم البته اینم میگفت که اگه کسی هم سابقه کار نداشت هم رد میکردم چون فرد بی سابقه اصلا مناسب کار تو یه جای صنعتی نیست!!! وقتی بهش گفتم خوب چکار کنم میگفت سوابقت را بگو اما بگو در حال حاضر بی کارم و یه دلیل خوبم براش بیار مثل مشکلات مالی با کارفرمای قبلی اما من خودم کلیه سوابقم را گفتم و نه گفتم سر کارم نه گفتم بی کارم مصاحبه کننده هم اصلا نپرسید از چه سالی تا چه سالی کجا بودی و الان سر کار هستی یا نه
در کل میخوام بگم محل کارت و زمانش زیاد براشون مهم نیست (نگفتم اصلا ها گفتم زیاد مهم نیست) حتی اگه نامه هم از اونجا داشته باشی. اونا ازت میپرسند اونجا چه کار میکردی و چون خودشون خبره های مثلا رشته برقند از اون کارها ازت سوال میکنند تسلطت و جواب هایی که میدی خیلی تعیین کننده خواهد بود. توصیه میکنم مصاحبه را به سمت کارهایی که توش تسلط کامل دارید و عملی کار کردید بکشونید. و اگه کاری را نمیتونید خوب (نگفتم عالی عالی اما مناسب) توصیف کنید و به سوالات معمول جواب بدید عنوان نکید بهتره
یه توصیه دیگه هم به همه دارم اگه عضو بسیج هستید یا تو مراکز مذهبی و ... فعالیتی داشتید حتما نامه از اونجا خطاب به شرکت نفت بگیرید و با خودتون ببرید و اونجا به نماینده گزینش تحویل بدید که شنیدم فوق العاده (حتی اگه مثلا گردانهای عاشورا باشید به اندازه نمره فول آزمون)اثر داره البته برا اینکه شائبه ای پیش نیاد باید بگم معمولا روز مصاحبه سوال عقیدتی نمی پرسند و همه سوالات تخصصی خواهد بود اما گزینش یک سری مدارک مثل عکس و ... تحویل میگیره که اگه نامه هایی این جوری هم داشته باشد تحویل میگیره
دوستان همه این مراحل را گذروندند و مطلعند یه چرخی هم تو این تاپیک بزنید همه اطلاعات دستتون میاد (ولو اینکه چرت و پرت زیاد داره) اینا را میگم که بگم خودم کم سر میزنم و اگه سوالی داشتید و نبودم جواب بدم از بقیه دوستان بپرسد مطمئنا کمک میکنند. شرمنده

EngMan

عضو جدید
سلام
من از برق اومدم
ببین اصلا براشون مهم نیست قبلا یه جای دولتی بودی یا خصوصی چونکه نفت اصلا شرکت دولتی نیست(قوانین اونا شرکت خصوصی میدونی با اینکه کاملا رفتاری دولتی داره اما قانونا شرکتی دولتی نیست حتی قانون کار را هم اجرا نمیکنه و قوانین خودش را داره علتش را هم غیر دولتی بودن خودش میدونه)
من از یکی از مصاحبه کننده های نفت تو دهه هفتاد شنیدم که میگفت من اگه کسی کار داشت ردش میکردم تا یه شخص بی کار را سر کار بزارم البته اینم میگفت که اگه کسی هم سابقه کار نداشت هم رد میکردم چون فرد بی سابقه اصلا مناسب کار تو یه جای صنعتی نیست!!! وقتی بهش گفتم خوب چکار کنم میگفت سوابقت را بگو اما بگو در حال حاضر بی کارم و یه دلیل خوبم براش بیار مثل مشکلات مالی با کارفرمای قبلی اما من خودم کلیه سوابقم را گفتم و نه گفتم سر کارم نه گفتم بی کارم مصاحبه کننده هم اصلا نپرسید از چه سالی تا چه سالی کجا بودی و الان سر کار هستی یا نه
در کل میخوام بگم محل کارت و زمانش زیاد براشون مهم نیست (نگفتم اصلا ها گفتم زیاد مهم نیست) حتی اگه نامه هم از اونجا داشته باشی. اونا ازت میپرسند اونجا چه کار میکردی و چون خودشون خبره های مثلا رشته برقند از اون کارها ازت سوال میکنند تسلطت و جواب هایی که میدی خیلی تعیین کننده خواهد بود. توصیه میکنم مصاحبه را به سمت کارهایی که توش تسلط کامل دارید و عملی کار کردید بکشونید. و اگه کاری را نمیتونید خوب (نگفتم عالی عالی اما مناسب) توصیف کنید و به سوالات معمول جواب بدید عنوان نکید بهتره
یه توصیه دیگه هم به همه دارم اگه عضو بسیج هستید یا تو مراکز مذهبی و ... فعالیتی داشتید حتما نامه از اونجا خطاب به شرکت نفت بگیرید و با خودتون ببرید و اونجا به نماینده گزینش تحویل بدید که شنیدم فوق العاده (حتی اگه مثلا گردانهای عاشورا باشید به اندازه نمره فول آزمون)اثر داره البته برا اینکه شائبه ای پیش نیاد باید بگم معمولا روز مصاحبه سوال عقیدتی نمی پرسند و همه سوالات تخصصی خواهد بود اما گزینش یک سری مدارک مثل عکس و ... تحویل میگیره که اگه نامه هایی این جوری هم داشته باشد تحویل میگیره
دوستان همه این مراحل را گذروندند و مطلعند یه چرخی هم تو این تاپیک بزنید همه اطلاعات دستتون میاد (ولو اینکه چرت و پرت زیاد داره) اینا را میگم که بگم خودم کم سر میزنم و اگه سوالی داشتید و نبودم جواب بدم از بقیه دوستان بپرسد مطمئنا کمک میکنند. شرمنده

شرکت نفت دولتی نیست؟!

hassa1

عضو جدید
سلام دوستان
من كارداني برق شركت نفت قبول شدم نميدونم چه قسمتهايي رو بايد بلد باشم
اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه ممنون ميشم

mehdi_rmz

عضو جدید
سلام
من از برق اومدم

بسیار از راهنماییت سپاسگذارم.من مکانیک قبول شدم و نمی دونم از این 6 نفر قبولی چند نفر رو میخوان.البته من هیچ سابقه بسیج ندارم. در کل یک ادم معمولیه معمولی. در حد نماز و روزه خودم.نمی دونم والا.. انگار رو این مساله یکم گیر هستن!!!
توکل به خدا ببینیم چی میشه..

parsaie

عضو جدید
سلام

از دوستان منطقه ویژه کسی هست اینجا که تمام مراحل رو گذرونده باشه ولی هنوز دعوت به کار نشده باشه؟!!!!!!

arsalan.sh

عضو جدید
سلام . بچه هایی که اصفهان دوره رفتن الان کجا مشغولن؟ چرا دیگه توی تاپیک چیزی نمیذارین؟ قضیه انتقال به کجا رسید ؟

بالا