[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

power22

عضو جدید
واقعا که خیلی مسخرست.بعد از یک سال تازه یادشون اومده.اخه یکی نیست بگه اگه قرار بود بریم SPGC که همون موقع که ازمون داشت میرفتیم.لطفا یه نفر پیگیری کنه ببینه که اگر نریم مصاحبه چه اتفاقی میفته.

si_ja103

عضو جدید
ریلیز نیروهای نفت و گاز

ریلیز نیروهای نفت و گاز

با سلام ، به اطلاع کلیه همکاران جدید الاستخدام می رسانم که شرکت نفت و گاز پارس شروع به تماس با همکاران شاغل کرده و از آنها برای مصاحبه برای spgc دعوت میکند. خبر موثق بوده و نکته دوم گویا این انتقال از عهده مدیریت ها هم خارج است . اگر دوستان خبر جدیدی دریافت کردند اینجا پست بفرمایند ممنون

دوستان خبر های تکمیلی :
خبر فوری: با گروه 4 دارن تماس می گیرن ، مصاحبه در شهر جم می باشد و از تاریخ 9 تا 12 تیر میباشد .رشته های عمران - مکانیک - برق قدرت تا حالا تماس گرفته شده موثق

kamran2008

عضو جدید
بعد از ما اینهمه نیروی فرسوده و منفعل از بقیه شرکت ها آوردن که هیچ کاری هم انجام نمیدن.اونوقت ما که از اول همین شرکت بودیم و تو مراحل استخدامی همین شرکت پذیرفته شدیم باید بریم. عجب عدالتی؟ باید یه اعتراض کنیم اینجور فایده نداره.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تایید میشه، با 2 تا از بچه های فاز ما(20-21) هم تماس گرفتن. گروه یک، مهندس پروسس و گروه دو، مهندس عمران. مصاحبه هم جم.

ویرایش: 2 نفر سیویل و یکی پروسس، تا این لحظه!!

آخرین ویرایش:

arthas

عضو جدید
بله تا این لحظه به 5 نفر از فاز ما زنگ زدن . گروه های بعدم گویا بعد از ماه رمضان می فرستن . فقط spgc هم نیست . پالایشگاه لامرد و انتقال گاز و .. هم هست .
فقط گروه 4 نیست از همه گروه ها هستن .

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله تا این لحظه به 5 نفر از فاز ما زنگ زدن . گروه های بعدم گویا بعد از ماه رمضان می فرستن . فقط spgc هم نیست . پالایشگاه لامرد و انتقال گاز و .. هم هست .
فقط گروه 4 نیست از همه گروه ها هستن .

مهندس جان میشه بگی که از کدوم فاز هستی و بچه ها از چه رشته هایی بودن؟

si_ja103

عضو جدید
از طریق مدیریت پیگیر امکان لغو ریلیز هستیم خبری شد در جریان میگذارم.....ممنون از اطلاع رسانی سایر دوستان

آخرین ویرایش:

safir.elc

عضو جدید
سلام
من تدارکات سایت 1 هستم امروز به شش نفر از بچه هامون از همه گروه ها (2-3-4)زنگ زدن برای 10 تیر...مصاحبه..جم

آخرین ویرایش:

si_ja103

عضو جدید
سلام ،دوستان اگر به کس دیگه اینجا زنگ زدن اگه میتونن بپرسین این سوالا رو:
بر چه اساسی همکاران انتخاب شدن؟
در صورت نرفتن به مصاحبه پیامدش چیه؟
امکان ایاب ذهاب چطوریه ؟اونایی که رستن تو این بازه چطوری بیان؟
کلیه نیروهای جدید الاستخدام شامل این انتقال میشن یا بخشیشون؟

civil 64

عضو جدید
سلام
من که دلم می خواست یه جورایی برم spgc آخه از این شرکت pogc بی درو پیکر بهتره فقط نمیدونم مزایاش چجوریه و چطوره
به نظر من بعد از اتمام فاز های عسلویه و تعداد دیگری از فاز های باقی مانده در جنوب کشور این شرکت pogc دیگه ماموریتش به پایان میرسه و منحلش میکنن بعد کارکنان اون رو در بین دیگر شرکتها تقسیم میکنن پس بهتره همین الان بریم چون اینجوری بعد از چند سال کار حتما در spgc دارای یک پست بالا خواهیم شد اما اگر بعد از چند سال کار در شرکت pogc بخوان بین بقیه شرکت ها تقسیم بشیم باید با اون همه سابقه دوباره از نو شروع کنیم که این اتلاف وقت و زندگیمون هست
این نظر من بود حالا هر کی نظر دیگه ای داره بگه

آخرین ویرایش:

palou

عضو جدید
با منم تماس گرفتن.واقعا شرکت منظمیه این pogc.دوستان کسی می دونه واسه spgc دوباره باید بریم اموزشی؟اگه مصاحبه رو خراب کنیم چی می شه یا اصلا نریم؟

saman.pogc

عضو جدید
سلام بچه هایی که رفتن اصفهان واسه دوره بجز پخش وپالایش و SPGC از شرکت دیگه ای واسه گزینش نیومدن؟ پس تکلیف بقیه چی میشه؟

سلام دوست عزیز تا الان فقط پخش و spgc اومدن همه ی دوستان نفت و گاز پارس باید منتقل بشن نگران نباش بالاخره وارد یکی از 4 شرکت اصلی خواهی شد.

saman.pogc

عضو جدید
اقا شرکت POGC داره با بچه ها تماس میگیره که برن مصاحبه واسه شرکت گاز. کسی اطلاعی نداره که انتقال اجباریه یا نه؟ و اگه تو مصاحبه رد بشه چی میشه؟ و اینکه اصلا چه کسایی رو میفرستن؟

سلام تقریبا از تمام رشته ها برای spgc اومدن اصفهان مصاحبه گرفتن من خودم چون دوست نداشتم نرفتم مصاحبه.اگه کسی رد هم بشه pogc دوباره براش کاریابی میکنه نگران نباش دوست عزیز

sreza3433

عضو جدید
سلام با دو تا از دوست های من هم تماس گرفتن رشته مدیریت و مکانیک. البته شنیدم با چند تا از بچه های فاز یک هم تماس گرفتن فکر کنم فردا هم دوباره زنگ بزنن

pogc123

عضو جدید
سلام
خیال همکاران ابزار دقیقی رو راحت کنم و بدون استرس به کارشان ادامه دهند، در این مرحله انتفال هیچ کدام از کارشناسان الکترونیک،محابرات و کنترل حضور نخواهند داشت.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخرین آمار فاز 20-21

مجموعا 12 نفر از گروه ها (گروه 1 و 2 و...) و رشته های مختلف دعوت به مصاحبه شدن.

مثل اینکه دقیقا هم مشخص نیست که الزاما برای SPGC باشه. فقط گفته شده برین فلان جا و مصاحبه بدین، همین!!
همچنین چیزی نگفتن که مثلا اگه کسی تو مصاحبه رد بشه(البته احتمالش با توجه به سطح سواد بچه ها و تجربه کاری این چند ماهه، ضعیفه) تکلیفش چیه!
به هر حال دهه 60 ها همینشون کم بود که شرکت نفت هم سرشون بازی در بیاره!!

من جز دعوت شدگان به مصاحبه نیستم(فعلا!) ولی خوب تو این چند وقته اینقدر از POGC خوشی دیدیم که اگه اسمم واسه SPGC در میومد سر از پا نمی شناختم!!!!

البته یه مدت گفتن میشه رفت و داوطلب شد برای جابجایی به SPGC، من یکی جراتش رو نداشتم(آدم ریسک پذیری نیستم)! چون نمی خواستم با پای خودم برم جایی که شاید اگه بعدا پشیمون شدم همه تقصیر ها گردن خودم باشه!!!

ولی وقتی اسم کسی در میاد، هیچ راه دیگه ای نداره، بنابراین بهتره با یه دید خوبی به قضیه نگاه کنه. همگی یه مدت تو POGC بودیم و نیاز نیست من محاسن(در صورت وجود!) و معایبش رو بگم ولی خب اگه نیاز شد به برخی اشاره می کنم.

امکانات SPGC به نظر بهتر میاد(نمونه بارزش کنار کمپ ما یعنی شیرینو، SPGC ها همه جور امکانات دارن، کمپ ما در مقابل ساختمان های SPGC دقیقا حکم حلبی آباد(یا همون زاغه نشین ها) رو داره!!!

از لحاظ حقوق و مزایا تا جایی که من دیدم و تحقیق کردم، فرقی نمی کنه، حالا اگه شد یه فیش 2-2 مربوط به SPGC رو میذارم. می دونید که اخیرا 2-2 شدن و قبلا 2-1 بودن.

از لحاظ آلودگی هوا ممکنه برای برخی فاز ها وضعیت بدتر بشه، خصوصا بچه های فازهای کنگان که از مرکز آلودگی به دور بودن.

POGC به علت نوع کاری که داره و ارتباطش با پیمانکار به نظر من اصلا جو مناسبی نداره. کارفرما کسی هست که پول رو دو دستی میده پیمانکار که واسش خدمات ارئه بده و پیمانکار هم از اونجا که پیمانکاره معلومه پول خرج نمیکنه. باورتون نمیشه تو فاز ما واسه یه جعبه بیسکویت باید چه پروسه ای طی بشه!!!

به نظر من کارفرما از قدرت کمی برخورداره و جز اعصاب خوردی مخصوصا برای پرسنل جدید و با روحیه، چیزی دیگری از کارفرما بودن نصیب ما نشد. باید دید بهره بردار بودن چطور از آب درمیاد!

گفتنی ها کم نیست...

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین آمار فاز 20-21

مجموعا 12 نفر از گروه ها (گروه 1 و 2 و...) و رشته های مختلف دعوت به مصاحبه شدن.

مثل اینکه دقیقا هم مشخص نیست که الزاما برای SPGC باشه. فقط گفته شده برین فلان جا و مصاحبه بدین، همین!!
همچنین چیزی نگفتن که مثلا اگه کسی تو مصاحبه رد بشه(البته احتمالش با توجه به سطح سواد بچه ها و تجربه کاری این چند ماهه، ضعیفه) تکلیفش چیه!
به هر حال دهه 60 ها همینشون کم بود که شرکت نفت هم سرشون بازی در بیاره!!

من جز دعوت شدگان به مصاحبه نیستم(فعلا!) ولی خوب تو این چند وقته اینقدر از POGC خوشی دیدیم که اگه اسمم واسه SPGC در میومد سر از پا نمی شناختم!!!!

البته یه مدت گفتن میشه رفت و داوطلب شد برای جابجایی به SPGC، من یکی جراتش رو نداشتم(آدم ریسک پذیری نیستم)! چون نمی خواستم با پای خودم برم جایی که شاید اگه بعدا پشیمون شدم همه تقصیر ها گردن خودم باشه!!!

ولی وقتی اسم کسی در میاد، هیچ راه دیگه ای نداره، بنابراین بهتره با یه دید خوبی به قضیه نگاه کنه. همگی یه مدت تو POGC بودیم و نیاز نیست من محاسن(در صورت وجود!) و معایبش رو بگم ولی خب اگه نیاز شد به برخی اشاره می کنم.

امکانات SPGC به نظر بهتر میاد(نمونه بارزش کنار کمپ ما یعنی شیرینو، SPGC ها همه جور امکانات دارن، کمپ ما در مقابل ساختمان های SPGC دقیقا حکم حلبی آباد(یا همون زاغه نشین ها) رو داره!!!

از لحاظ حقوق و مزایا تا جایی که من دیدم و تحقیق کردم، فرقی نمی کنه، حالا اگه شد یه فیش 2-2 مربوط به SPGC رو میذارم. می دونید که اخیرا 2-2 شدن و قبلا 2-1 بودن.

از لحاظ آلودگی هوا ممکنه برای برخی فاز ها وضعیت بدتر بشه، خصوصا بچه های فازهای کنگان که از مرکز آلودگی به دور بودن.

POGC به علت نوع کاری که داره و ارتباطش با پیمانکار به نظر من اصلا جو مناسبی نداره. کارفرما کسی هست که پول رو دو دستی میده پیمانکار که واسش خدمات ارئه بده و پیمانکار هم از اونجا که پیمانکاره معلومه پول خرج نمیکنه. باورتون نمیشه تو فاز ما واسه یه جعبه بیسکویت باید چه پروسه ای طی بشه!!!

به نظر من کارفرما از قدرت کمی برخورداره و جز اعصاب خوردی مخصوصا برای پرسنل جدید و با روحیه، چیزی دیگری از کارفرما بودن نصیب ما نشد. باید دید بهره بردار بودن چطور از آب درمیاد!

گفتنی ها کم نیست...
جناب صالحی توضیحات شما خوب بود ممنون. اما میشه خواهشی کنم؟
ما قبولی گاز spgc هستیم و باید کم کم بیایم اونجا. لطف میکنید از وضعیت کمپ ما و امکاناتی که داره بیشتر بگین چون من حدس میزدم خیلی محروم باشه و هیچی نداشته باشه تو بیابون !! (امکانات ورزشی تفریحی اینترنت و ....)
و دیگر اینکه حقوق که گفتی ماننده هم است یعنی چجوریه؟ ما با مدرک کارشناسی شیمی اگه مشغول بشیم چقدر حدودا حقوق و مزایا داره؟ اگه میشه کامل بگین : مثلا بن دریافتی حق بیمه و ...
و سوال آخر اینکه اقماری ارزش داره بیشتر واسه ما که ساکن اصفهان هستیم یا اگه زن گرفتیم خونه بگیریم توی جم؟ یعنی ارزش موندن تو جم بیشتره یا اقماری بریم و بیایم؟
ممنون

آخرین ویرایش:

palou

عضو جدید
تماس گرفتم شرکت گفتم اگه نریم واسه مصاحبه spgc چه اتفاقی میوفته گفت هیچی جای دیگه دعوت می شی حالا احتمال داره شرکت جدید بدتر باشه یا بهتر باشه ولی اموزشی ندارین دیگه.حالا من که تصمیم گرفتم نرم.ولی فکر می کنم جاهای داغونه نفت باشه.دوستانی که باهاشون تماس گرفتن مایل به اعتراض هستند یا می خوان برن؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقايوني كه باهاشون تماس گرفته شده از كدوم ديسيپلين بودن ؟؟؟؟
اين افراد تو سيستم شماره سمت و پايه شخصي و اينا هم گرفتن يا نه ؟؟؟؟؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
تماس گرفتم شرکت گفتم اگه نریم واسه مصاحبه spgc چه اتفاقی میوفته گفت هیچی جای دیگه دعوت می شی حالا احتمال داره شرکت جدید بدتر باشه یا بهتر باشه ولی اموزشی ندارین دیگه.حالا من که تصمیم گرفتم نرم.ولی فکر می کنم جاهای داغونه نفت باشه.دوستانی که باهاشون تماس گرفتن مایل به اعتراض هستند یا می خوان برن؟
مگه spgc خوب نیست؟ چرا نمیخوای بری؟ چیزی ازش میدونی؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب صالحی توضیحات شما خوب بود ممنون. اما میشه خواهشی کنم؟
ما قبولی گاز spgc هستیم و باید کم کم بیایم اونجا. لطف میکنید از وضعیت کمپ ما و امکاناتی که داره بیشتر بگین چون من حدس میزدم خیلی محروم باشه و هیچی نداشته باشه تو بیابون !!
و دیگر اینکه حقوق که گفتی ماننده هم است یعنی چجوریه؟ ما با مدرک کارشناسی شیمی اگه مشغول بشیم چقدر حدودا حقوق و مزایا داره؟ اگه میشه کامل بگین : مثلا بن دریافتی حق بیمه و ...
و سوال آخر اینکه اقماری ارزش داره بیشتر واسه ما که ساکن اصفهان هستیم یا اگه زن گرفتیم خونه بگیریم توی جم؟ یعنی ارزش موندن تو جم بیشتره یا اقماری بریم و بیایم؟
ممنون

اينا همش بستگي به خودت و روحيه ات و زني كه ميگيري داره!!!
اقماري تا وقتي مجردي خيلي حال ميده (فك كن خونه دانشجويي كه بت ميرسن و حقوقم ميگيري) اما وقتي متاهل شدي زن دهنت سرويس مي كنه كه دلم تنگ شده و اين حرفا !!! من خودم سر اين قضيه دارم رايزني ميكنم كه بيام جم (تازه اونم واسه اينكه باجناقم جم زندگي ميكنه و زن راحته اما زناي ديگه به راحتي نميان غربت!!!! اگرم بيان بعد از يه مدتي افسردگي ميگيرن و دوباره غر زدنا شروع ميشه كه حق هم دارن!!!)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينا همش بستگي به خودت و روحيه ات و زني كه ميگيري داره!!!
اقماري تا وقتي مجردي خيلي حال ميده (فك كن خونه دانشجويي كه بت ميرسن و حقوقم ميگيري) اما وقتي متاهل شدي زن دهنت سرويس مي كنه كه دلم تنگ شده و اين حرفا !!! من خودم سر اين قضيه دارم رايزني ميكنم كه بيام جم (تازه اونم واسه اينكه باجناقم جم زندگي ميكنه و زن راحته اما زناي ديگه به راحتي نميان غربت!!!! اگرم بيان بعد از يه مدتي افسردگي ميگيرن و دوباره غر زدنا شروع ميشه كه حق هم دارن!!!)
خب دقیقا مشکل همینا بود که خودت اشاره کردی .(نیان غر میزنن که خونه نیستی و من باره مشکلات بدوش میکشم و حوصلم سر میره و تنهام و میترسم تنها تو خونه شبا !! - اگه هم بیان دقیقا درست گفتی و 99% افسرده میشن و دیگه شاد و خوشحال نیستن و غر میزنن)
حالا بزارین اینجوری بپرسم: امکانات جم در حده شهرک های دیگه مثل شهرک بندعباس سازمانی و یا شهرک منتظری اصفهان یا ... است؟ یعنی مدارس درست حسابی؟ بازار و مراکزه خریده مناسب؟ استخر؟ پارک؟ کلاس های آموزشی؟ رستوران شیک؟ سینما؟ و ....
شما که اونجایی خواهشا کامل بررسی کن و بگو بمون.
موارد بالا کدومش هست کدوم نیست

tak2750

عضو جدید
ولی به نظر من اگه اقماری باشیم زیاد فرقی نداره که کجا بیوفتیم.
ولی اینکه بخان ما رو 2 به 1 کنند و یا دایم ساکن حنوب بشیم خیلی بده.واقعا سخته.کل برنامه زندگی ادمو بهم میزنه.
اگر از اول میگفتند موقعیت های شغلی زیاد دیگه داشتم.لااقل اونا رو از دست نمیدادم/

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی از spgc و امکاناتش و اینکه چقدر بهتره تا جاهای دیگه اطلاع موثقی داره؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دقیقا مشکل همینا بود که خودت اشاره کردی .
حالا بزارین اینجوری بپرسم: امکانات جم در حده شهرک های دیگه مثل شهرک بندعباس سازمانی و یا شهرک منتظری اصفهان یا ... است؟ یعنی مدارس درست حسابی؟ بازار و مراکزه خریده مناسب؟ استخر؟ پارک؟ کلاس های آموزشی؟ رستوران شیک؟ سینما؟ و ....
شما که اونجایی خواهشا کامل بررسی کن و بگو بمون. موارد بالا کدومش هست کدوم نیست

والا جم تا حالا نرفتم و ايشالا هفته ديگه ميرم از نزديك ميبينم وضعيت رو اما اگه مث شهرك منتظري هم باشه باز شهرك نزديكه اصفهان كه شهر درست و حسابيه اما فك نميكنم اطراف جم شهري به خوبي اصفهان باشه. مدارس و اينا هم فك نميكنم خيلي خوب باشه بقيه اشم بايد برم ببينم ميگن هست اما خب هركسي يه جوريه ! بستگي داره خانومت روحيه اش چجور باشه؟! بهترين امكاناتم فراهم كني اما وابسته به خونوادش باشه باز حالش گرفته ميشه ! يا فك كن هر روز شما ميري سركار و اون از صبح بايد با 4 تا ديوار و يه مشت وسيله سر و كله بزنه ! اگرم بره سر كار اونجا كه خب هر دو هر شب خسته و كوفته ميرسين به هم!!!

بالا