[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

Arbitrage

عضو جدید
مدير عامل شركت نفت و گاز پارس اعلام كرد: همزمان با فعاليت‌هاي سخت افزاري و پيروزي‌هاي بزرگ، در دو حوزه نرم افزاري و مغز افزاري نيز با فعاليت هاي گسترده علمي، دستاوردهاي درخشاني براي صنعت نفت و كشور حاصل شده است.وي ادامه داد كه با حمايت هاي وزير محترم نفت و دولت خدمتگزار، سال گذشته از طريق آزمون سراسري تعداد ١٢١٦ نفر از فارغ التحصيلان ممتاز و نخبه كشور از ميان بهترين‌ها، توسط مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران براي پارس جنوبي جذب و مشغول به كار شده اند كه اين نيروهاي نخبه و تحصيلكرده، تخصص هاي مورد نياز صنعت نفت كشور را در حوزه پارس جنوبي در بخش كارشناسي و مديريتي تامين خواهند نمود.وي توضيح داد كه ٥٠ درصد نيروهاي جذب شده طبق مصوبه دولت، بومي استان بوشهر مي‌باشند.

http://www.pogc.ir/Default.aspx?tabid=581&articleType=ArticleView&articleId=2661

ebi646464

عضو جدید
سلام.به بچه های که هنوز به محمود اباد جهت دوره نرفتند(فلاتی ها) رشته های مثل برق مکانیک ,باید بگم شرکت دنبال اینه که 7 الی 10 نفری بفرستند قشم

k.mr

عضو جدید
سلام دوستان من 16 آبان امسال نفت خیز جنوب قبول شدم هنوز هیچ خبری نیست نه زنگ زدن برای تکمیل مدارک نه طب صنعتی نه گزینش .... کسی از دوستان هست که شرایطش مثل من باشه به خدا کلافه شدم بیکاری داریم دیوونه میشیم دوستان خواهشا کسی خبر نداره چه باید بکنیم کجا مراجعه کنیم؟

icofc

عضو جدید
سلام
منم 16 آبان نفت زاگرس قبول شدم
من زنگ زدم زاگرس گفتن 20 روز دیگه سمت تعیین میشه و بعد مراحل طب صنعتی . گزینش
گفتن سعی میکنن تا قبل سال جدید ببرنمون آموزشی

moosavina.a

عضو جدید
:biggrin: داداش مگه چه بلایی سرتون آوردن؟؟؟ بگین ما هم در جریان باشیم:cry:

راستی یه سوال: به مهندس های شیمی که قبل از ما رفته بودن مصاحبه پالایشگاه لاوان، راجع به میزان حقوق بهشون گفته بودن کارشناسی 1.100 کاردانی 900 تومن. حالا یه ابهامی که من دارم اینه که این میزان حقوق مال زمان کارآموزیه یا اینکه بدون مزایا هستش؟ در ضمن هر کدوم از دوستانی که راجع به پالایشگاه لاوان و شرایطش اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه.

بستگی به شرکتش داره.فلات قاره برای لیسانس فنی حدود 400 هزار پایه حقوق داره و برای فوق 440 هزار بعلاوه ی یک سری مزایا.این حقوقا ضریب بالای 4 میخورن . یک از دوستان اکتشافات بود توی دوره ی آموزش 800000 بعلاوه ی 250 هزار نفت کارت می گرفت.

آخرین ویرایش:

bahramps

عضو جدید
سلام
منم 16 آبان نفت زاگرس قبول شدم
من زنگ زدم زاگرس گفتن 20 روز دیگه سمت تعیین میشه و بعد مراحل طب صنعتی . گزینش
گفتن سعی میکنن تا قبل سال جدید ببرنمون آموزشی

دوست عزیز نمیخوام نا امیدتون کنم ولی با تجربه ای که توی این یک سال و نیم ازین آزمون هفت خوان بدست آوردم میدونم که مراحل طب صنعتی و گزینش حداقل 4ماه طول میکشه بعیده قبل از سال92 کاراتون راه بیوفته اونا یه چیزی میگن اما این ایده آله نه واقعیت در عمل هرچی اونا گفتن شما سه ماه بهش اضافه کنید .

• Like
واکنش ها: k.mr

Amir2009t

عضو جدید
بستگی به شرکتش داره.فلات قاره برای لیسانس فنی حدود 400 هزار پایه حقوق داره و برای فوق 440 هزار بعلاوه ی یک سری مزایا.این حقوقا ضریب بالای 4 میخورن . یک از دوستان اکتشافات بود توی دوره ی آموزش 800000 بعلاوه ی 250 هزار نفت کارت می گرفت.

پالایشگاه لاوان زیر مجموعه فلات قاره اس...حالا من واقعا حکمت این عدد 1.100 که گفتن رو نمیدونم.
از دوستان کسی هست که در حال حاضر تو پالایشگاه لاوان مشغول باشه؟؟

bahramps

عضو جدید
پالایشگاه لاوان زیر مجموعه فلات قاره اس...حالا من واقعا حکمت این عدد 1.100 که گفتن رو نمیدونم.

وای خدای من چی میگی برادر ؟؟؟؟ شوخی نکن! فلات قاره هیچ ربطی به پالایشگاه لاوان نداره !!! اینا زمین تا آسمون باهم فرق دارن اون زیر مجموعه شرکت نفته ولی پالایشگاه لاوان اصلا نفتی نیست دیگه !! اول زیر نظر وزارت نفت و پالایش و پخش بود الان زیر نظر بانک ملی و تامین اجتماعیه و اصلا جزء وزارت نفت نیست دیگه !شما خبر نداری با همین استخدامی سال 90 حدود صد نفر رو فرستادن پالایشگاه لاوان بعد که بچه ها رسیدن اونجا بهشون گفتن شما باید قید استخدام رسمی شدن رو بزنید و خبری از مزایای نفت نیست !! علت هم این بود که پالایش لاوان خصوصی شده مث پتروشیمی های خصوصی بهمین دلیل همه بچه ها اعتراض کردن و 2 روز بیشتر اونجا نبودن برگشتن تهران و جمعا نامه ای به وزیرنفت نوشتن و ملاقات با نماینده مجلس و معاون وزیر و این حرفا عاقبت نتیجه داد و تمام افرادی که به پالایش لاوان و سایر پالایشگاههای خصوصی شده معرفی شده بودن رو مجددا کاریابی کردن و به خطوط لوله و سایر واحدهای تابعه وزارت نفت فرستادن و همه رسمی شدن بعد این قضایا که لاوان بدون نیرو مونده بود خودش آزمون برگزارکرد و نیروهاشو گرفت فقط اینو بگم که قصد ندارم بگم بده و این حرفا فقط خواستم در جریان باشید که این پالایشگاه خصوصی شده و مزایای نفت رو نداره بیمه درمانی نفت و پاداش ها و .... چون وزارت نفت فروختتش به تامین اجتماعی و شما نباید فکر کنید که استخدام نفت (منظوزم مجموعه وزارت نفته) میشین !!! با دید باز برین برای شروع خوبه 5 سال کار کنید اونجا درضمن اون 1.100 که گفتن حقوق نهایی سرکارتونه طبق جداول تامین اجتماعی حقوق میدن نه حقوق نفت آموزشم حدود 2 یا سه ماهه تو همون پالایشگاه بهر حال خواستم آگاه باشین نرین اونجا غافلگیر بشید.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام دوستان من 16 آبان امسال نفت خیز جنوب قبول شدم هنوز هیچ خبری نیست نه زنگ زدن برای تکمیل مدارک نه طب صنعتی نه گزینش .... کسی از دوستان هست که شرایطش مثل من باشه به خدا کلافه شدم بیکاری داریم دیوونه میشیم دوستان خواهشا کسی خبر نداره چه باید بکنیم کجا مراجعه کنیم؟

سلام مهندس عزيز

منم شرايطي مشابه شما دارم اما براي عسلويه هستم

هنوز هيچ خبري نيست. معلوم نيست چه خبره. به شما هيچ اطلاعي ندادن ؟ زنگ نزديد شركت نفت خيز جنوب؟

shayan yoyo

عضو جدید
دوستان کسی اطلاع داره که حقوقه یک مهندس برق قدرت با سمت تکنسین تعمیرات برق در جزیره سیری در شرکت فلات قاره حدودا چقدره؟ممنون میشم در صورت اطلاع ضرایب حقوقی رو هم بگین...با آرزوی موفقیت تمامی مهندسان عزیز...

hatef montazer

عضو جدید
سلام دوستان من 16 آبان امسال نفت خیز جنوب قبول شدم سلام. منم قبولی 16 آبان نفت خیز جنوبم. باهاشون تماس گرفتم گفتن که اسامی تازه از تهران اومده و تا دو سه هفته دیگه باهاتون بابت طب صنعتی تماس میگیریم. منم شرایطم مثل شماست خواهشا اگه خبری شد به منم بگین

Yadavaran

عضو جدید
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت خبر داد:
برگزاری آزمون استخدامی سال 91 در بهمن ماه

۱۴:۱۱ (دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱)
شانا _ گروه نفت: معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت از برگزاری آزمون استخدامی سال 91 در بهمن امسال خبر داد و افزود: امسال برای 2 هزار و 676 نفر مجوز استخدام کسب شده است.

به گزارش خبرنگار شانا، کریم سلحشور در پنجمین نشست تخصصی بررسی راهکارهای افزایش راندمان حفاری گفت: به درخواست شرکت ملی حفاری و برای راه‌اندازی 22 دستگاه حفاری جدید برنامه شده است در قالب مجوزهای استخدامی امسال 835 نفر در صنعت حفاری جذب شوند.وی افزود: در ساختار ارکان ثالث نیز برای راه‌اندازی این تعداد دستگاه حفاری، جذب هزار و 566 نفر با مهارت‌ها و تخصص‌های لازم پیش‌بینی شده است.سلحشور تعداد نیروهای شاغل در شرکت ملی حفاری را 6 هزار و 790 نفر اعلام کرد و افزود: بیشترین نیروی جذب شده در این شرکت در مقطع لیسانس بوده است.وی سختی کار در صنعت حفاری را یکی از چالش‌های کار در این صنعت دانست و تاکید کرد: به دلیل سختی کار شاهد ریزش نیروی انسانی در این صنعت هستیم.سلحشور ادامه داد: کار اقماری، عدم تامین به موقع نیروی انسانی به دلیل فرآیند طولانی جذب، عدم علاقه نیروی غیر بومی به کار در مناطق کمترتوسعه یافته و توسعه نیافته، جاذبه کاذب ایجاد شده در کشورهای همسایه و کمبود نیروی متخصص به دلیل عدم استمرار در سیستم جذب نیرو از دیگر چالش‌های صنعت حفاری در کشور است.معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت درباره راهکارهای برون رفت از این چالش‌ اظهار کرد: به کارگیری نیروی‌های بومی، کاهش سن بازنشستگی به دلیل وجود فرسودگی‌های بالای شغلی و بازنگری در حقوق و مزایا از جمله این راهکارهاست.به گفته او روند جذب و استخدام نیروهای بومی بیش از گذشته در برنامه‌های وزارت نفت قرار گرفته است به نحوی که برنامه شده در استان‌های بوشهر و خوزستان، در مقطع کاردانی 70 درصد، در مقطع کارشناسی 60 درصد و در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر 50 درصد از نیروها بومی باشند.سلحشور افزود: از سوی دیگر تعداد مجوزهایی که برای کار به صورت اقماری داده می‌شود، رفته رفته کاهش می‌یابد و شرکت‌ها موظف به تامین امکانات رفاهی برای کارکنان و خانواده‌های آن‌ها در مناطق عملیاتی می‌شوند.

gulunc

عضو جدید
بله . برای من تحقیقات محلی آمده اند و همین پنج شنبه هم مصاحبه گزینش رفتیم . والله شایعاتی که این روزها تو بازار می چرخه حاکی از این هست که همگی در یک گروه اعزام میشیم . و احتمالا این اعزام بهمن ماه خواهد بود . اگر گزینش نرفته اید هم زیاد استرس نداشته باشید ، احتمالا از همه مصاحبه گزینش نمی گیرند
سلام مهندس شما چه تاریخی فرم گزینشو تحویل دادین که پنجشنبه رفتین مصاحبه عقیدتی؟ برای تحقیقات محلیتون چه تاریخی اومدن؟

nima_4321

عضو جدید
سلام مهندس شما چه تاریخی فرم گزینشو تحویل دادین که پنجشنبه رفتین مصاحبه عقیدتی؟ برای تحقیقات محلیتون چه تاریخی اومدن؟

ما فرم گزینش رو همون موقع مصاحبه علمی تحویل دادیم . و دقیقا در ذهنم نمانده که چه تاریخی برای تحقیقات محلی آمدند . شما هم نگران نباشید . گویا تمامی نفرات باقی مانده نفت و گاز پارس در یک دوره و به همراه هم به آموزشی اعزام خواهند شد

reza_sss

عضو جدید
سلام به همه دوستان
دوستان کسی اطلاع داره مرکز اموزش نفت اصفهان,بعد از اموزش نیروهاشو کجا میفرسته سر کار؟؟؟؟؟

gulunc

عضو جدید
ما فرم گزینش رو همون موقع مصاحبه علمی تحویل دادیم . و دقیقا در ذهنم نمانده که چه تاریخی برای تحقیقات محلی آمدند . شما هم نگران نباشید . گویا تمامی نفرات باقی مانده نفت و گاز پارس در یک دوره و به همراه هم به آموزشی اعزام خواهند شد
مصاحبه گزینشی شما تهران بود؟ میشه بفرمایید چه سوالاتی تو مصاحبه گزینشی ازتون پرسیدند؟

k.mr

عضو جدید
سلام مهندس عزيز

هنوز هيچ خبري نيست. معلوم نيست چه خبره. به شما هيچ اطلاعي ندادن ؟ زنگ نزديد شركت نفت خيز جنوب؟
سلام من زنگ هم زدم جواب درستی نمیدن که میگن اطلاع میدیم بین زمین هوا آدم میمونه همش استرس استرس مصاحبه اش یکجور ردی میشی یکجور دوباره مصاحبه تکمیل ظرفیت یک جور الانش یکجور....

mosykardorost

عضو جدید
سلام مهندس عزيز

سلام عزیزان منم مثل شمام (مرده ی متحرک) هستم و همچنان هیچ خبری نیست:cry:

nima_4321

عضو جدید
مصاحبه گزینشی شما تهران بود؟ میشه بفرمایید چه سوالاتی تو مصاحبه گزینشی ازتون پرسیدند؟

خیر . مصاحبه بنده عسلویه بود . سوالاتی که می پرسند تقریبا ساده است . 70 درصد زمان مصاحبه به پرسیدن سوالاتی از زندگی نامه شما (شغل پدر ، شغل مادر تعداد خواهر و برادر محل تحصیل شغل و .... ) می گذرد و همچنین دیگاه های شما در مورد مسائل سیاسی روز ، جریانات سیاسی داخلی و بین المللی و ... حدود سی درصد دیگر به سوالات مذهبی اختصاص دارد مثل دیدگاه شما نسبت به خدا چیست ، چرا معاد باید باشد ، اقامه بگو ، نماز احتیاط چیه و ...
نکته مهم این است که من تصور می کردم که یک مصاحبه چالشی پیش رو دارم . یعنی مصاحبه گر سعی می کند این قدر سوالات را بپیچاند که یک سوال را نتوانی جواب بدی . ولی این گونه نیست . سوالات خیلی راحت پرسیده می شوند و طرف مقابل شما هم سعی می کند متناسب با سطح آگاهی های شما سوال بپرسد.

voltage

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان -----------بنده هم نهم دی ماه مصاحبه گزینش عقیدتی در هسته گزینش جنوب داشتم.
مصاحبه تقریبا ساده بود و گفتند 3 هفته دیگه جوابش رو می فرستند شرکت مربوطه و احتمالا تا اواخر سال شروع بکار می شویم.

eset

عضو جدید
منم ملی حفاری قبول شدم و گزینش عقیدتی هم دادم +تحقیقات محلی آمدند+طب صنعتی و ... هم انجام دادم

m1_hero98

عضو جدید
برگزاری آزمون استخدامی سال 91 در بهمن ماه

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت از برگزاری آزمون استخدامی سال 91 در بهمن امسال خبر داد و افزود: امسال برای 2 هزار و 676 نفر مجوز استخدام کسب شده است.

به گزارش خبرنگار شانا، کریم سلحشور در پنجمین نشست تخصصی بررسی راهکارهای افزایش راندمان حفاری گفت: به درخواست شرکت ملی حفاری و برای راه‌اندازی 22 دستگاه حفاری جدید برنامه شده است در قالب مجوزهای استخدامی امسال 835 نفر در صنعت حفاری جذب شوند.

وی افزود: در ساختار ارکان ثالث نیز برای راه‌اندازی این تعداد دستگاه حفاری، جذب هزار و 566 نفر با مهارت‌ها و تخصص‌های لازم پیش‌بینی شده است.

سلحشور تعداد نیروهای شاغل در شرکت ملی حفاری را 6 هزار و 790 نفر اعلام کرد و افزود: بیشترین نیروی جذب شده در این شرکت در مقطع لیسانس بوده است.

وی سختی کار در صنعت حفاری را یکی از چالش‌های کار در این صنعت دانست و تاکید کرد: به دلیل سختی کار شاهد ریزش نیروی انسانی در این صنعت هستیم.

سلحشور ادامه داد: کار اقماری، عدم تامین به موقع نیروی انسانی به دلیل فرآیند طولانی جذب، عدم علاقه نیروی غیر بومی به کار در مناطق کمترتوسعه یافته و توسعه نیافته، جاذبه کاذب ایجاد شده در کشورهای همسایه و کمبود نیروی متخصص به دلیل عدم استمرار در سیستم جذب نیرو از دیگر چالش‌های صنعت حفاری در کشور است.

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت درباره راهکارهای برون رفت از این چالش‌ اظهار کرد: به کارگیری نیروی‌های بومی، کاهش سن بازنشستگی به دلیل وجود فرسودگی‌های بالای شغلی و بازنگری در حقوق و مزایا از جمله این راهکارهاست.

به گفته او روند جذب و استخدام نیروهای بومی بیش از گذشته در برنامه‌های وزارت نفت قرار گرفته است به نحوی که برنامه شده در استان‌های بوشهر و خوزستان، در مقطع کاردانی 70 درصد، در مقطع کارشناسی 60 درصد و در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر 50 درصد از نیروها بومی باشند.

سلحشور افزود: از سوی دیگر تعداد مجوزهایی که برای کار به صورت اقماری داده می‌شود، رفته رفته کاهش می‌یابد و شرکت‌ها موظف به تامین امکانات رفاهی برای کارکنان و خانواده‌های آن‌ها در مناطق عملیاتی می‌شوند.

ehsan_pk

عضو جدید
سلام به همه دوستان
دوستان کسی اطلاع داره مرکز اموزش نفت اصفهان,بعد از اموزش نیروهاشو کجا میفرسته سر کار؟؟؟؟؟
[/QUOTE]
سلام مهندس به سلامتی رفتی واسه آموزش؟

king5000

عضو جدید
منم ملی حفاری قبول شدم و گزینش عقیدتی هم دادم +تحقیقات محلی آمدند+طب صنعتی و ... هم انجام دادم
شما مصاحبه گزینشتون کی بود و چند روز بعد از تحقیقات محلی رفتید مصاحیه؟
محل مصاحبه گزینشتون اهواز بود یا تهران؟
چیا ازتون پرسیدن؟
راجع به شروع دوره آموزشی چیزی نمیدونید؟

eset

عضو جدید
با سلام -
مصاحبه من 9/10/91 بود - اهواز -تقریبا بعد از 10 روز که اومده بودند تحقیقات محلی رفتم مصاحبه-----سعی کنید با صداقت به سوالهاشون پاسخ دهید. چون اگر کسی بخواد دروغ بگه دستش رو میشه --من فقط یکه چیز بگم تا الان خدا خودش کمک کرده و قبول شدیم سعی کنید با صداقت باشید و به خدا توکل کنید - مصاحبه هم خیلی ساده است.--کمی احکام و نماز و بعدش نظرت در مورد ولایت فقیه و ...

شروع دروره رو شرکت مشخص خواهد کرد.

bahramps

عضو جدید
با سلام -
مصاحبه من 9/10/91 بود - اهواز -تقریبا بعد از 10 روز که اومده بودند تحقیقات محلی رفتم مصاحبه-----سعی کنید با صداقت به سوالهاشون پاسخ دهید. چون اگر کسی بخواد دروغ بگه دستش رو میشه --من فقط یکه چیز بگم تا الان خدا خودش کمک کرده و قبول شدیم سعی کنید با صداقت باشید و به خدا توکل کنید - مصاحبه هم خیلی ساده است.--کمی احکام و نماز و بعدش نظرت در مورد ولایت فقیه و ...

شروع دروره رو شرکت مشخص خواهد کرد.

دوست عزیز با احترام باید بگم اینطورا هم نیست مثلا فکر کردین برین اونجا بگین نماز نمیخونم یا راهپیمایی و نماز جمعه نمیرم اونها هم میگن به به عجب راستگوه و میرین سر کار ؟ نه برادر من بنده حقیر صداقت بخرج دادم و گفتم نماز صبحم غذا میشه همین یه کلمه ناقابل باعث شد بعنوان "شخص کاهل در نماز" رد بشم ضمن اینکه متوجه شدم توی تحقیقات شخصی خباثت کرده بود برای همین بعد از 9ماه چند وقت پیشها بازم اومدن برای تحقیقات برام این بار از گزینش وزارت نفت !! درحالیکه افرادی بودند که ولله مورد اخلاقی مخفیانه هم داشتن اما رفتن سر جلسه مصاحبه جانماز آب کشیدن و تظاهر کردن الان پنجمین حقوقشونم دارن میگیرن !! خدای ناکرده قصد توهین به بچه های گل این تاپیکو ندارمکه صد درصدشون پاکو عزیزن بیرونو میگم کساییکه میشناختم 99 درصد افراد پاک و درستن بحثم اون یه درصده آدم میسوزه داغون میشه وقتی این چیزارو میبینه شما اشتباه منو نکن بحث یه عمر زندگیه ساده نباید باهاش برخورد کرد ماکه ساده گرفتیم این شد پناه برخدا هرچی خیره انشاالله

ehsan6472

عضو جدید
دوست عزیز با احترام باید بگم اینطورا هم نیست مثلا فکر کردین برین اونجا بگین نماز نمیخونم یا راهپیمایی و نماز جمعه نمیرم اونها هم میگن به به عجب راستگوه و میرین سر کار ؟ نه برادر من بنده حقیر صداقت بخرج دادم و گفتم نماز صبحم غذا میشه همین یه کلمه ناقابل باعث شد بعنوان "شخص کاهل در نماز" رد بشم ضمن اینکه متوجه شدم توی تحقیقات شخصی خباثت کرده بود برای همین بعد از 9ماه چند وقت پیشها بازم اومدن برای تحقیقات برام این بار از گزینش وزارت نفت !! درحالیکه افرادی بودند که ولله مورد اخلاقی مخفیانه هم داشتن اما رفتن سر جلسه مصاحبه جانماز آب کشیدن و تظاهر کردن الان پنجمین حقوقشونم دارن میگیرن !! خدای ناکرده قصد توهین به بچه های گل این تاپیکو ندارمکه صد درصدشون پاکو عزیزن بیرونو میگم کساییکه میشناختم 99 درصد افراد پاک و درستن بحثم اون یه درصده آدم میسوزه داغون میشه وقتی این چیزارو میبینه شما اشتباه منو نکن بحث یه عمر زندگیه ساده نباید باهاش برخورد کرد ماکه ساده گرفتیم این شد پناه برخدا هرچی خیره انشاالله
سلام دوست عزیز خوبی؟
خیلی نگران شدم از این موضوع.....
انشالله که هر چه زودتر همه چیز حل بشه... واست دعا میکنم چون واقعا میدونم دل صادقی داری.

eset

عضو جدید
سلام
بخدا خیلی ناراحت شدم -
تا اینجا خواست خدا بوده -- شک نکن قبولی فقط صبر داشته باش و به خدا توکل کن

بالا