[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

Arbitrage

عضو جدید
سلام مهندس جان . اسم من به شركت مربوطه ارسال شده. زنگ زدم گفتن حدود 5 ماه طول ميكشه كه شروع به كار كني

ايشالاه كه خيره ( هر چي خدا بخواهد همان شود)

سلام
اسم شما به کدام شرکت ارسال شده است؟
چه زمانی ارسال شده است؟
در چه مرحله ایی از استخدام قرار داری؟

tak2750

عضو جدید
سلام
مهندسین عزیز کسی تونسته با امور مسافرت تماس بگیره؟جواب نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash:
من ساعت 3 زنگ زدم.
بلیط رو هم واسه 28 بهم داد.
و گفت خودتو به واحد اداری عسلویه معرفی کن تا واحدت مشخص بشه.
من الان باید چیکار کنم؟
الان که هوا پیما نشست کجا برم؟

honestman

عضو جدید
با سلام

من صبح تماس گرفتم ، گفتن 2 به بعد تماس بگیرین . الان هم هر چی زنگ می زنم ، کسی جواب نمی ده . صبح یکی از بچه های تهران

رفته بود حضوری ، گفته بودن بعضی شهرا باید با هزینه خودشون بیان . :surprised:

سلام
به من هم همینو گفت ولی بعد از ظهر هرچی تماس گرفتم برنداشتن :razz:فکر کنم طرف تاس میندازه جواب بده یانده:biggrin:این دیگه چه جورشه؟تو تاپیک های قبلی گفته بودن که از شهرستان تا تهران با ماست از تهران تا عسلویه با اوناست البته هیچی بعید نیست خیلی کاراشون هردم بیلی هستش:surprised:راستی یک عزیز بگه واحد اداری عسلویه کجاست؟از فرودگاه تا اونجا رو چه جوری باید رفت؟:question:یک سوال دیگه چه مدارکی لازمه بیاریم؟ شناسنامه وعکس ومدارک تحصیلی وسایر؟؟؟؟ ماکه داریم از دست اینا(شدت اطلاع رسانی) قبض روح میشیم:w47:

آخرین ویرایش:

farhangp86

عضو جدید
سلام امروز صبح زنگ زدم به شرکت نفت و گاز پارس میگم آقا پرواز ما کی هستش میگه ۶ صبح سه شنبه میگم آقا من باید از شهرستان چجوری بیام که برسم طرف بهم گفت که یک روز قبلش بیا فرودگاه بیا بخواب آخه اینم شد جواب میگم که آقا وقت دیگه ندارید گفت که نه در حالی که دروغ میگفت ۳ تا وقت برا فرودگاه دارن خدایا ما یعنی تا آخر این سی سال باید انطور خون دل بخوریم اون از اون اولش که یکسال و نیم سر کار بودیم اینم از این دوره ها و ...

آخرین ویرایش:

mostafa tehrani

عضو جدید
سلام امروز صبح زنگ زدم به شرکت نفت و گاز پارس میگم آقا پرواز ما کی هستش میگه ۶ صبح سه شنبه میگم آقا من باید از شهرستان چجوری بیام که برسم طرف بهم گفت که یک روز قبلش بیا فرودگاه بیا بخواب آخه اینم شد جواب میگم که آقا وقت دیگه ندارید گفت که نه در حالی که دروغ میگفت ۳ تا وقت برا فرودگاه دارن خدایا ما یعنی تا آخر این سی سال باید انطور خون دل بخوریم اون از اون اولش که یکسال و نیم سر کار بودیم اینم از این دوره ها و ...

سلام مهندس
اینقد جوش نزن درست میشه بعدشم فکر نکن که میخوای 30 سال اینجوری حرص بخوری جوش بزنی تو هم مثل بقیه یه چند سال که کار کردی یه چیزهای که یاد گرفتی مثل اونا بارتو میبندی و رفتم که رفتم اروپا مکزیک هیجا نشد همین امارت و قطر . رو هوا میگیرن. التماس هم میکنن با حقوق ماهی 10 هزار دلار کمه کم. پس راحت و آسوده برو جلو خوش رو و خونسرد هر چه پیش آید خوش آید فعلا که با بخور بخواب و مزایاش بی انصاف نباشیم راضی هستیم یه چند سال بیخیالی سر کنی این حرفه عاقبتش خوب چیزیه. فکر کردی چرا این همه مزایا میدن که در نرن دیگه. یه باز نشسته آموزش پرورش که 30 سال کار کرده یا یه کارمند رسمی یه سازمان ماهی نهایت 500 تا 700 تا میگیره بعد یه شخص تو نفت با بیشترین مزایای شغلی 4 یا 5 برابر اونا حقوق میگیره . خدا بهشون برکت بده سایه شونو از سر ما کم نکنه نفتشون هم هر روز بیشتر و بیشتر بشه.

farhangp86

عضو جدید
من ساعت 3 زنگ زدم. بلیط رو هم واسه 28 بهم داد. و گفت خودتو به واحد اداری عسلویه معرفی کن تا واحدت مشخص بشه. من الان باید چیکار کنم؟ الان که هوا پیما نشست کجا برم؟
سلام مهندس پرواز شما چه ساعتی هستش مال من ۶:۲۰ صبج هستش

honestman

عضو جدید
سلام
برمنکرش لعنت ولی خدایش نظم اون هم یک خوردش فکر کنم آره فکر کنم چیزه خوبیه:D

tak2750

عضو جدید
واسه من ساعت 3بعد از طهر.
به شما گفتند وقتی که رسیدید عسلویه کجا برید؟

سلام مهندس پرواز شما چه ساعتی هستش مال من ۶:۲۰ صبج هستش

سلام
به من هم همینو گفت ولی بعد از ظهر هرچی تماس گرفتم برنداشتن :razz:فکر کنم طرف تاس میندازه جواب بده یانده:biggrin:این دیگه چه جورشه؟تو تاپیک های قبلی گفته بودن که از شهرستان تا تهران با ماست از تهران تا عسلویه با اوناست البته هیچی بعید نیست خیلی کاراشون هردم بیلی هستش:surprised:راستی یک عزیز بگه واحد اداری عسلویه کجاست؟از فرودگاه تا اونجا رو چه جوری باید رفت؟:question:یک سوال دیگه چه مدارکی لازمه بیاریم؟ شناسنامه وعکس ومدارک تحصیلی وسایر؟؟؟؟ ماکه داریم از دست اینا(شدت اطلاع رسانی) قبض روح میشیم:w47:

جالبه
پرواز من ماهان هستش.
سه شنبه ساعت 3 بعد از ظهر.
ولی تو سایت ماهان ما سه شنبه پرواز نداریم.
واسه بقیه هم سه شنبه هستش؟
الانم هر چه قدر به امور مسافرت زنگ میزنمجواب نمی دند(گوشی رو ور میدارند و قطع میکنند)

سائل

عضو جدید
جالبه
پرواز من ماهان هستش.
الانم هر چه قدر به امور مسافرت زنگ میزنمجواب نمی دند(گوشی رو ور میدارند و قطع میکنند)

پرواز چارتره و تو سایت ماهان نمی زند.
من خودم قبلا بارها با این پرواز اومدم عسلویه،نگران نباش.
برای اطمینان بیشتر خودت و اطمینان از ساعت پرواز می تونی با اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تماس بگیری.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام
اسم شما چه زمانی ارسال شده است؟
در چه مرحله ایی از استخدام قرار داری؟

سلام مهندس جان. من حدود سه هفته قبل زنگ زدم گفت اسمت اومده.

اما تا الان هيچ اقدامي براي طب صنعتي و گزينش نكردم. اما مدارك گزينش رو همون روز مصاحبه از ما كامل گرفتن

تا الان به من بابت طب صنعتي و گزينش زنگ نزدن

شما در چه مرحله اي از استخدام هستيد؟ چه شركتي شما رو ميخواد؟ ممتازي هستيد؟

honestman

عضو جدید
جالبه
پرواز من ماهان هستش.

سلام
برا ما گذاشتن چهارشنبه بعد از ظهر پرواز ماهان نگران نباش همونطور که مهندس گفت پرواز چارتری هست :redface:

Arbitrage

عضو جدید
سلام مهندس جان. من حدود سه هفته قبل زنگ زدم گفت اسمت اومده.

اما تا الان هيچ اقدامي براي طب صنعتي و گزينش نكردم. اما مدارك گزينش رو همون روز مصاحبه از ما كامل گرفتن

تا الان به من بابت طب صنعتي و گزينش زنگ نزدن

شما در چه مرحله اي از استخدام هستيد؟ چه شركتي شما رو ميخواد؟ ممتازي هستيد؟

ما جزو تکمیل ظرفیت های نفت و گاز پارس هستیم. طب صنعتی و گزینش انجام یافته است.منتظر خبر اعزام به دوره آموزشی هستیم. ان شاالله که هر چه سریعتر انتظار و صبر پایان پذیرد و همه دعوت شوند.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام از بچه های نفت و گاز پارس کسی میدونه که فاز ۱۲ کنگان چطور جایی هست؟

سلام. یکی از دوستان تو تاپیک و یکی از دوستان همشهری بنده که تو فاز 12 مشغول به کارند، اینجور توصیف کردن که قرارداد این فاز به صورت BuyBack هست و عملا شرکت نفت و گاز پارس از لحاظ نظارتی هیچ کاره است! و کاری برای انجام دادن تو این فاز برای بچه های pogc وجود نداره! البته به نسبت فازهای دیگه هم نیروهای کمتری رو جذب کرده. اینجور هم فکر نکنی تو فازهای دیگه شب و روز دارن کار می کنن و... ولی خب لااقل نظارت pogc تو قرارداد دیده شده.

از لحاظ امکانات رفاهی وضع مناسبی دارن، سه وعده غذایی رو تو رستوران در شهر کنگان با منوی باز میل می کنن. اسکان در سویت های تک نفره هست، جایی نزدیک کنگان و کاملا مرتب و تمیز، LCD، ماهواره(استغفرالله ربی و ؟ )، اینترنت. خلاصه در حد و اندازه های OPEC :D

tak2750

عضو جدید
سلام. یکی از دوستان تو تاپیک و یکی از دوستان همشهری بنده که تو فاز 12 مشغول به کارند، اینجور توصیف کردن که قرارداد این فاز به صورت BuyBack هست و عملا شرکت نفت و گاز پارس از لحاظ نظارتی هیچ کاره است! و کاری برای انجام دادن تو این فاز برای بچه های pogc وجود نداره! البته به نسبت فازهای دیگه هم نیروهای کمتری رو جذب کرده. اینجور هم فکر نکنی تو فازهای دیگه شب و روز دارن کار می کنن و... ولی خب لااقل نظارت pogc تو قرارداد دیده شده.

از لحاظ امکانات رفاهی وضع مناسبی دارن، سه وعده غذایی رو تو رستوران در شهر کنگان با منوی باز میل می کنن. اسکان در سویت های تک نفره هست، جایی نزدیک کنگان و کاملا مرتب و تمیز، LCD، ماهواره(استغفرالله ربی و ؟ )، اینترنت. خلاصه در حد و اندازه های OPEC :D
بی خیال نظارت.
کاش که من بیوفتم اونجا.
امکانات اونجا خیلی منو وسوسه کرد.

roseperfume2007

عضو جدید

والله ما که نه رنگ کنگان رو دیدیم و نه منوی باز رو.

ماهواره و اینترنت و lcdهم که همه جا به جز OIEC دارن.همه هم سه وعده غذا میخورن.

مثلا من رفتم 19.اونا اپارتمان داشتن.اونم توی کنگان.ما توی دل کوه و بیابونیم.بعدشم همه چیزایی که ما داریم اونا هم دارن.

خیلی درگیر این نشین که کجا بیوفتین.فقط یه کم شرایط الودگی توی فازهای سایت2 تفاوت داره.مثل 12.14.19.22.23.24. که اونها هم تا کاراموزی ما تموم بشه راه اندازی میشن و الوده میشه هواشون.

,

roseperfume2007

عضو جدید

یه چیز دیگه صالحی جان.کمپمون همچینم نزدیک کنگان نیست.35 کیلومتر فاصله داره

roseperfume2007

عضو جدید
بی خیال نظارت.
کاش که من بیوفتم اونجا.
امکانات اونجا خیلی منو وسوسه کرد.

بیکاری میزنه به سرت.من فقط فاز 19 رو دیدم که اونم از ما بهتر بودن.حالا شاید بعضی ها 12رو با ماهشهر یا OIEC مقایسه کردن

ولی خداییش میگم خیلی به این چیزها فکر نکنید.چیزهای خیلی خیلی مهمتر هست.بهترین امکانات یا بدترین امکانات هم که باشه بعد از 2ماه عادی میشه.اما بعضی چیزها هیچ وقت عادی نمیشه

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در اخبار از استخدام مهندسین خانم برق صحبت نشده (درواقع من متوجه همچین موضوعی نشدم...)
ایا امسال خانم هم استخدام خواهند کرد؟

honestman

عضو جدید
بیکاری میزنه به سرت.من فقط فاز 19 رو دیدم که اونم از ما بهتر بودن.حالا شاید بعضی ها 12رو با ماهشهر یا OIEC مقایسه کردن

ولی خداییش میگم خیلی به این چیزها فکر نکنید.چیزهای خیلی خیلی مهمتر هست.بهترین امکانات یا بدترین امکانات هم که باشه بعد از 2ماه عادی میشه.اما بعضی چیزها هیچ وقت عادی نمیشه

سلام
مهندس میشه در مورد اون چیزای مهمتر بیشتر صحبت کنی؟ ممنون میشم:smile:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
قبل از هرچیزی، کسی اینجا قصد مقایسه امکانات رفاهی فازهای مختلف رو با هم نداره، یکی از دوستان سوالی پرسید و من هم جواب دارم، اگر جایی منطبق بر واقعیت نیست(من هم گفتم از دوستانم شنیدم)، صرفا برای جلوگیری از گمراهی شخص سوال کننده، اصلاح بشه. اگر نحوه پاسخگویی من رنگ و بوی مقایسه ای بودن به خودش گرفته، عذر خواهی می کنم. جملات زیر هم صرفا در پاسخ به دوست و همکار عزیزم هست و هیچ قصدی در اون نیست.

والله ما که نه رنگ کنگان رو دیدیم و نه منوی باز رو.

ممنون از شفاف سازی، یکی از بچه های فاز 12 بود که همچین حرفی زد، حالا شاید رستوران کنگان رو درست یادم نباشه ولی منوی باز رو یه خرده مطمئن ترم. به هرحال این امکان وجود داره که در هر دو مورد من درست یادم نباشه و با فاز 19 قاطی کرده باشم!

ماهواره و اینترنت و lcdهم که همه جا به جز OIEC دارن.

دقت کنین که کمپ OIEC شامل فازهای: 1 تا 10، فازهای 15 تا 18 و 20و 21، سایت اداری 1 و 2 میشه. پس به نظر من باید جمله اینجوری باشه:

" همه جا این امکانات رو ندارن به جز فازهای..."

همه هم سه وعده غذا میخورن.

بر منکرش لعنت!

خیلی درگیر این نشین که کجا بیوفتین.فقط یه کم شرایط الودگی توی فازهای سایت2 تفاوت داره.مثل 12.14.19.22.23.24. که اونها هم تا کاراموزی ما تموم بشه راه اندازی میشن و الوده میشه هواشون.

بله منم با شما موافقم، شرایط آلودگی از یه کم بیشتره و در مورد اینکه تا 2 سال دیگه راه اندازی بشه شدیدا شک دارم(من باب مزاح بود:smile:)

یه چیز دیگه صالحی جان.کمپمون همچینم نزدیک کنگان نیست.35 کیلومتر فاصله داره

که اینطور، می دونستم خود کنگان نیست، ولی فکر نمی کردم 35 کیلومتر فاصله داشته باشه، ممنون بابت اطلاع رسانی.

roseperfume2007

عضو جدید
سلام
قبل از هرچیزی، کسی اینجا قصد مقایسه امکانات رفاهی فازهای مختلف رو با هم نداره، یکی از دوستان سوالی پرسید و من هم جواب دارم، اگر جایی منطبق بر واقعیت نیست(من هم گفتم از دوستانم شنیدم)، صرفا برای جلوگیری از گمراهی شخص سوال کننده، اصلاح بشه. اگر نحوه پاسخگویی من رنگ و بوی مقایسه ای بودن به خودش گرفته، عذر خواهی می کنم. جملات زیر هم صرفا در پاسخ به دوست و همکار عزیزم هست و هیچ قصدی در اون نیست.

ممنون از شفاف سازی، یکی از بچه های فاز 12 بود که همچین حرفی زد، حالا شاید رستوران کنگان رو درست یادم نباشه ولی منوی باز رو یه خرده مطمئن ترم. به هرحال این امکان وجود داره که در هر دو مورد من درست یادم نباشه و با فاز 19 قاطی کرده باشم!

دقت کنین که کمپ OIEC شامل فازهای: 1 تا 10، فازهای 15 تا 18 و 20و 21، سایت اداری 1 و 2 میشه. پس به نظر من باید جمله اینجوری باشه:

" همه جا این امکانات رو ندارن به جز فازهای..."

بر منکرش لعنت!

بله منم با شما موافقم، شرایط آلودگی از یه کم بیشتره و در مورد اینکه تا 2 سال دیگه راه اندازی بشه شدیدا شک دارم(من باب مزاح بود:smile:)

که اینطور، می دونستم خود کنگان نیست، ولی فکر نمی کردم 35 کیلومتر فاصله داشته باشه، ممنون بابت اطلاع رسانی.

چاکرتیم صالحی جان

شاید منظورش از منوی باز این بوده که هر روز 2 نوع غذا طبخ میشه.

به هر حال ما ارادت داریم خدمت شما.واسه همینم هست که پست هاتون رو جواب میدم.خود فاز 12 حدودا 17 کیلومتر با کنگان فاصله داره.اما کمپ نزدیک فاز 22،24 هست که حدودا 35 کیلومتر با کنگان فاصله داره.

آخرین ویرایش:

tak2750

عضو جدید
سلام
در اخبار از استخدام مهندسین خانم برق صحبت نشده (درواقع من متوجه همچین موضوعی نشدم...)
ایا امسال خانم هم استخدام خواهند کرد؟
چون که منطقه به اصطلاح عملیاتی محسوب میشه.و تعداد اقایون بیکار هم زیاده من فکر نمی کنم که بخاند خانوم ها رو هم استخدام کنند.(البته از شرایط امسال خبر ندارم)

مگر اینکه با اعتراضی از سوی خانم ها مواجه بشند.

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون که منطقه به اصطلاح عملیاتی محسوب میشه.و تعداد اقایون بیکار هم زیاده من فکر نمی کنم که بخاند خانوم ها رو هم استخدام کنند.(البته از شرایط امسال خبر ندارم)

مگر اینکه با اعتراضی از سوی خانم ها مواجه بشند.

بله من کاملا منتظر شرایطی هستم تا ضربه مهلکی به این آقایون بزنم "فقط با یک جمله"
سپاس پاسخگویی و توجه شما

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام، یکی از دوستان به من PM داده و راجع به فیش حقوقی پرسیده، من نمی دونم کیه، چون فقط ایمیلش رسیده ولی تو سایت iran-eng پیام جدیدی رو نشون نمیده!!

به هرحال فیش این ماه هنوز وارد سامانه نشده و تا این لحظه یعنی ساعت 13:30 روز 27ام، هنوز خبری ازش نیست.

honestman

عضو جدید
سلام، یکی از دوستان به من PM داده و راجع به فیش حقوقی پرسیده، من نمی دونم کیه، چون فقط ایمیلش رسیده ولی تو سایت iran-eng پیام جدیدی رو نشون نمیده!!

به هرحال فیش این ماه هنوز وارد سامانه نشده و تا این لحظه یعنی ساعت 13:30 روز 27ام، هنوز خبری ازش نیست.

سلام دوستان
به نظر شما حقوقای ما (گروه چهارم) را تقریبا کی میدن؟:( دوستان دوره های پیشین بعد از چندی پول دوره کار آموزی رو دادن؟:smile:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
به نظر شما حقوقای ما (گروه چهارم) را تقریبا کی میدن؟:( دوستان دوره های پیشین بعد از چندی پول دوره کار آموزی رو دادن؟:smile:

سلام
بنده اطلاعات خاصی ندارم، قائدتا که باید همون ماهی که دوره ماهشهر تموم میشه، حقوق ها هم واریز بشه. البته اگر مثل گروه سوم این آقایون pogc گیج بازی درنیارن! حالا اگه فیش ها رو زدن، همینجا اعلام می کنم تا شما هم ببینید که براتون فیشی ثبت شده یا خیر

بالا