[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

saleh-sinava

عضو جدید
سلام
اینجا ماهشهر
کل بازی پرسپولیس و استقلال برق خوابگاه رفت

باور کن چیزی از دست ندادی . . . . . . کل هیجان بازی به این ختم شد که پرسپولیسیها چندتا گوجه پرت کردن داخل زمین یه چیز هم خورد سر عمران زاده . . . . . چیز دیگه نداشت منم پشیمون شدم بازی رو دیدم کاش رفته بودم میخوابیدم حیف شد . . . . .

saleh-sinava

عضو جدید
سلام به همگی مخصوصا فلاتیای گل که الان محمود اباد هستن
دوستمون ادرس خواسته بود:محموداباد ابتدای جاده نور بلوار شهدای نفتکش مجتمع اموزشی ورزشی نفت
ایشالا از فردا کلاسامون شروع میشه
غذاخوبه رازی هستیم(البته تا الان:biggrin:)
اگه سوالی هست درخدمتم
منم سعی میکنم هرهفته گزارشی از کلاسا رو خدمت دوستان ارائه کنم هرچند تعداد محدودی از فلاتیا باقی موندن

این چند روز که بارون بود . . . . . انشالله از شنبه شنا تو دریا رو هم شروع میکنین دیگه!!!!!!?!!! . . . . . . .

Mohsen406

عضو جدید
بهتره که شنبه صبح بری و استعفا بدی چون مدتی طول خواهد کشید تا کارهای استعفا انجام بشود.در ضمن شرکت نفت و یا هر دستگاه دولتی در بدو استخدام کارکنان را از معاونت توسعه مدیریت و نیروی انسانی ریاست جمهوری استعلام میکنه که (کارمند جای دیگری هست نیست کارمند اخراجی هست بازنشسته است و...) آن موقع اگه اسعفایت به دست آنها نرسیده باشد شما را شاغل دستگاه دولتی میشناسه و در شرکت نفت نمیتونی استخدام بشوی.

سلام دوست عزیز من
حرف شما متین
ولی من از نیروی انسانی نفت شنیدم که استعلامی از معاونت توسعه انجام نمیدن
ولی راستش هنوز که دعوت به کار نشدم کمی میترسم که پروسه استخدامم تو نفت با مشکلی مواجه بشه آخه هنوز جواب قطعی گزینش من نیامده بعدش هم باز هم تا شروع به کار ممکنه کلی اتفاق بیافته
با این اوضاع پیشنهادت چیه عزیز؟

Mohsen406

عضو جدید
من جای شما باشم تا وقتی دعوت به کار نشدم استفعا نمیدم چون این پروسه استخدام کذایی ممکنه تا یک سال طول بکشه ( شاید هم بیشتر ) و تو این یک سال کسی چه میدونه که چه اتفاقات و تحولاتی ممکنه اتفاق بیفته . پس اگه از کارت راضی هستی مواظب باش از حول حلیم نیفتی تو دیگ . در ضمن ، انجام مراحل گزینش به معنای شروع به کار نیست . بیشتر بچه های NOGC که منتظر شروع به کار هستند حدود شش ماهه که مراحل گزینش آنها کاملا انجام شده.

حق با شماست خودم هم چنین تصمیمی داشتم ولی همونطور که Arbitrage عزیز تو پست های قبلی نوشتن می ترسم که از جایی استعلام کنند
به نظرت چیکار کنم؟

Mohsen406

عضو جدید
چون اگه به موقع استعغا نده وفتی شرکت نفت استعلام کرد و جواب استعلام نشون داد که در جای دیگری کارمند دستگاه دولتی است استخدام ایشان در شرکت نفت کان لم یکن تلقی میشود.
مراحل استعفا در دستگاه دولتی زمان بر است.
دوست عزیز بهتر است قبل از استعفا از آموزش و پروش ، از شرکت نفت سوال کنی که آیا استعفا بدهم استخدامم میکنید؟

یکی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی سال90 شرکت نفت:
شرایط داوطلبان استخدام:
عدم اشتغال و تعهد به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و همچنین عدم استخدام بصورت پیمانی یا رسمی در شرکت‌های تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، پتروشیمی‌و شرکتهای فرعی آنها

راستش من یکبار بدون معرفی کردن خودم زنگ زدم نیروی انسانی نفت بهم گفتن اگه کسی قبلا جایی استخدام بوده باشه مشکلی نداره . من اگه مطمئن بشم که نفت 100% وارد می شوم اینطرف استعفا می دهم

Arbitrage

عضو جدید
سلام دوست عزیز من
حرف شما متین
ولی من از نیروی انسانی نفت شنیدم که استعلامی از معاونت توسعه انجام نمیدن
ولی راستش هنوز که دعوت به کار نشدم کمی میترسم که پروسه استخدامم تو نفت با مشکلی مواجه بشه آخه هنوز جواب قطعی گزینش من نیامده بعدش هم باز هم تا شروع به کار ممکنه کلی اتفاق بیافته
با این اوضاع پیشنهادت چیه عزیز؟

راستش من یکبار بدون معرفی کردن خودم زنگ زدم نیروی انسانی نفت بهم گفتن اگه کسی قبلا جایی استخدام بوده باشه مشکلی نداره . من اگه مطمئن بشم که نفت 100% وارد می شوم اینطرف استعفا می دهم

سلام
همانطور که خودتان اعلام میکنید که نیروی انسانی گفته قبلا جایی استخدام بودید مشکلی نداره. و نه اینکه همزمان در آموزش و پرورش باشید و اومده باشید برای استخدام.
دوست گرامی شما بهتر است با نیروی انسانی شرکت نفت تماس بگیری و بدون اینکه خودت را معرفی کنی ماجرا را به آنها شرح بده واز آنها راهنمایی درخواست کن و این پرسش خود را حداقل از دو نفر آدم حسابی سوال کن تا مطمئن باشی.

mahdi8051

عضو جدید
سلام از دوستانی که مشغول شدن یه سوال داشتم. اگه کسی که روی پایه سمتی که پایین تر از مدرکش باشه بشینه مشکلی پیش میاد؟ از نظر حقوقی چه جوریه؟ مثلا کسی که لیسانس داره و از نظر قانونی باید روی گرید 13 و13به بالا بشینه اگه بهش سمت تکنیسین(گرید12) بدن وضعش چه جوریاس؟ غیر از اینکه آخر دوره پیمانی برای تبدیل وضعیتش مشکل پیش میاد، آیا از نظر حقوق و مزایا هم ضرر میکنه؟

mehdi-hp

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من دوسه روزه که از محل کارم (سکوی گازی سلمان - فلات قاره) برگشتم.15 مرداد اعزام شدیم منطقه و 4 روز در جزیره لاوان rotation داشتیم. بعد هر کس سر کار خود رفت.
من بعد از 17 روز کار برگشتم.
تا جاییکه فهمیدم بقیه فلاتی ها هم دعوت شدن برای آموزشی.خیلی خوشحال شدم.
همه موفق باشید.

takmilzarfiat

اخراجی موقت
الخبر عاجل الستخدامی
اتکمیل ظرفیت اعلام شد خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه مهم در خصوص آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران
براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 10 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<
جهت اطلاع از نتايج تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران "اينجا" را كليك كنيد >>>

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

تکمیل ظرفیت اعلام شدخووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 10 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

mahtab_chem

عضو جدید
تکمیل ظرفیت اعلام شدخووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

شما تونستید ببینید این که همش erorr میده؟:confused:

mahtab_chem

عضو جدید

خدایا بازم مصاحبه ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:cry::eek::w00::w00::w00::w06::w06::w06::w06::w13::w13::w00::w00::w39:
چرا اینجوری میکنید و جواب منو ندادید؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

ehsan6472

عضو جدید
چرا اینجوری میکنید و جواب منو ندادید؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
دوست عزیز شما مثل اینکه با این آقا آشنایی ندارید کولا همینطوری جواب میده.
تو سایت نوشتن که از 10 شهریور پس اون موقع اعلام میشه.

mahtab_chem

عضو جدید
دوست عزیز شما مثل اینکه با این آقا آشنایی ندارید کولا همینطوری جواب میده.
تو سایت نوشتن که از 10 شهریور پس اون موقع اعلام میشه.
ممنون از کمکتون، خیلی خیلی مرسیییییییییی;)
بله آشنایی ندارم ولی اصن درست نیست که با کسی که نمیشناسن اینجوری برخورد کنن، شاید به یکی بر بخوره! حالا که لطف کرده گفته نتایج تکمیل....... پس دیگه این برخوردا واسه چیه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!:confused:

سائل

عضو جدید
دعوت به دوره آموزشی

دعوت به دوره آموزشی

دوستان و همکاران عزیز

شرکت نفت و گاز پارس الان بهم اطلاع داد که در لیست مهرماه هستم و خودم رو واسه اعزام آماده کنم. باید شنبه 1/7/91 ره آوران فنون باشم. واسه مابقی هماهنگی ها هم گفت که تقریبا ده روز دیگه پیامک و تماس می گیرند.
با وجود اینکه آنقدرها زیاد خوشحال نشدم(نمی دونم واسه چی!شاید قابل پیش بینی بودن) اما به رسم سایر دوستان که در این جور مواقع از آن استفاده می نمایند:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w42:
:w33::w32::w33::w32:

ehsan-control

عضو جدید
دوستان و همکاران عزیز

شرکت نفت و گاز پارس الان بهم اطلاع داد که در لیست مهرماه هستم و خودم رو واسه اعزام آماده کنم. باید شنبه 1/7/91 ره آوران فنون باشم. واسه مابقی هماهنگی ها هم گفت که تقریبا ده روز دیگه پیامک و تماس می گیرند.
با وجود اینکه آنقدرها زیاد خوشحال نشدم(نمی دونم واسه چی!شاید قابل پیش بینی بودن) اما به رسم سایر دوستان که در این جور مواقع از آن استفاده می نمایند:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w42:

تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
زنگ زدن به شما یا sms ؟؟

چطور به شما خبر دادن اما به بقیه گفتن 10 روز دیگه. نکنه خودت تماس گرفتی ؟؟ آره؟؟

saleh-sinava

عضو جدید
دوستان و همکاران عزیز

خودتون تماس گرفتین یا اونا زنگ زدن بهتون?
من تماس گرفتم گفتن هنوز لیستی واسه مهر اماده نشده
بهم اسمس دادن بعد اجلاس تماس میگی

farhangp86

عضو جدید
دوستان و همکاران عزیز

سلام با تبریک فراوان چند سوال ازتون داشتم اینکه گرایشتون چیه و اینکه آیا خودتون زنگ زدید یا اینکه باهاتون تماس گرفتن؟ با تشکر

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام از دوستانی که مشغول شدن یه سوال داشتم. اگه کسی که روی پایه سمتی که پایین تر از مدرکش باشه بشینه مشکلی پیش میاد؟ از نظر حقوقی چه جوریه؟ مثلا کسی که لیسانس داره و از نظر قانونی باید روی گرید 13 و13به بالا بشینه اگه بهش سمت تکنیسین(گرید12) بدن وضعش چه جوریاس؟ غیر از اینکه آخر دوره پیمانی برای تبدیل وضعیتش مشکل پیش میاد، آیا از نظر حقوق و مزایا هم ضرر میکنه؟

سلام
طبق قوانین و مقررات

انتصاب کارمندان در سمتي با دو پايه بيشتر از پايه شخصي آنان مجاز نمي باشد و صرفاً در موارد استثنائي انتصاب با دو پايه بيشتر از پايه شخصي و حداکثر تا چهار پايه اختلاف و با توجه به نياز عملياتي و توجيه منطقي براساس پيشنهاد مدير مربوط يا رئيس واحد مستقل ستادي و بررسي و تائيد و برسي و تائيد برنامه ريزي نيروي انساني شرکت / مديريت ذيربط به شرح زير انجام مي گيرد.

الف [FONT=$$*Times]–[/FONT] انتصاب کارمندان در سمتهاي پايه 15 و کمتر :
تصويب مدير اداري شرکت اصلي / مدير عامل شرکت فرعي / مدير کل پشتيباني ستاد/ رؤساي سازمانهاي مستقل تابعه وزارت نفت ( حسب مورد ) .
.....

انتصاب کارمند درسمت سازماني با پايه کمتر از پايه شخصي مجاز نمي باشد، مگر در موارد ذيل :

1- تقليل پايه سمت سازماني ناشي از ارزيابي مجدد ياحذف سمت سازماني .

2- انتقال ازيک محل جغرافيائي به محل ديگر به دليل گرفتاري شخصي يا رأي کميسيون پزشکي با تأييد مدير يا مدير عامل ذيربط .

3- منع اشتغال در واحد قبلي به علل انضباطي .

=========================================================================
حقوق و مزایا هم ضرر می کنه مثلا یه نمونه اینکه حق مسکن کمتری میگره و...
با اینکاری که کردن و شما رو روی گرید 12 قرار دادن به زودی شما فریز خواهی شد و پایه شخصی(برای لیسانس و بدون سابقه آنچنانی 11) با پایه سمت با هم برابر میشه که اون هم بحث مفصلی داره که بعدش چه اتفاقی می افته. من تو پست های قبلی یه خورده این بحث رو باز کردم.

m1984mm

عضو جدید
شما تونستید ببینید این که همش erorr میده؟:confused:
سلام دوست عزیز......................من هم مثل شما منتظر هستم.........................اعلام کردن دهم یعنی اول هفته دیگه.........البته شما چند روزیا حتی یک هفته اونورتر هم حساب کن.......آخه حرفاشون دقیق نیست

mfd.online

عضو جدید
دوستان و همکاران عزیز

سائل جان من هم همان سوال تکراری دارم. خودتون زنگ زدید یا با شما تماس گرفتند ؟ اگه خودتون زنگ زدید با کدوم شماره تماس گرفتید ؟

ehsan6472

عضو جدید
دوستان و همکاران عزیز

تبریک دوست عزیز انشالله موفق باشی.

mjafarip

عضو جدید
310 هم اتاق خوبی بود یادش بخیر :دی
راستی دیگه کیا موادی هستن اونجا؟ ( زمان ما کل اون بال دست موادیا بود)

اینجا الان بقیه رشته‌ها هم هستند اما هنوز با خیلی از بچه‌ها آشنا نشدیم فقط می‌دونم در حد ۵الی۶ نفر موادی هستیم اگه اشتباه نکنم :)

VIVA_POGC

عضو جدید
من هم امروز با شرکت ( POGC) تماس گرفتم و گفتن که مطمئنا مهر ماه اعزام هستی. فقط کمی خوشحال شدم. از بس که انتظار کشیدم. رشته کنترل-ابزار دقیق

Mohsen406

عضو جدید
سلام
همانطور که خودتان اعلام میکنید که نیروی انسانی گفته قبلا جایی استخدام بودید مشکلی نداره. و نه اینکه همزمان در آموزش و پرورش باشید و اومده باشید برای استخدام.
دوست گرامی شما بهتر است با نیروی انسانی شرکت نفت تماس بگیری و بدون اینکه خودت را معرفی کنی ماجرا را به آنها شرح بده واز آنها راهنمایی درخواست کن و این پرسش خود را حداقل از دو نفر آدم حسابی سوال کن تا مطمئن باشی.
سلام
بله راستش من زنگ زدم اداره تامین اونا تا حدی دلک را قرص کردن که مشکلی پیش نمیاد
یعنی کارم به لحاظ قانونی مشکل داره ولی ظاهرا به این قانون چندان عمل نمیشود و سخت گیری نمی کنن
ولی با هر کس مشورت می کنم می گن بزار شرکت نفت کارت 100% اوکی بشه بعد استعفا بده ولی من که فعلا اینجا منتظر جواب گزینش هستم اوناه هم گفتن بعد از تعطیلات تهران تماس بگیرم

سائل

عضو جدید
تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
زنگ زدن به شما یا sms ؟؟

چطور به شما خبر دادن اما به بقیه گفتن 10 روز دیگه. نکنه خودت تماس گرفتی ؟؟ آره؟؟

خودتون تماس گرفتین یا اونا زنگ زدن بهتون?
من تماس گرفتم گفتن هنوز لیستی واسه مهر اماده نشده
بهم اسمس دادن بعد اجلاس تماس میگی

سلام با تبریک فراوان چند سوال ازتون داشتم اینکه گرایشتون چیه و اینکه آیا خودتون زنگ زدید یا اینکه باهاتون تماس گرفتن؟ با تشکر

سائل جان من هم همان سوال تکراری دارم. خودتون زنگ زدید یا با شما تماس گرفتند ؟ اگه خودتون زنگ زدید با کدوم شماره تماس گرفتید ؟

جناب سائل پاسخ نمیدین به سوالات دوستان؟؟

ehsan6472,mohandes851,mohsen406,rezatm,saleh-sinava,takmilzarfiat و dashhadi گل و عزیز و سایر دوستان که با تشکر و تبریکتان مرا شرمنده کردید.از همگی بسیار سپاسگزارم و بابت تاخیر در جواب سوال دوستان که ناشی از اتمام حجم adsl بنده بود خاضعانه پوزش می طلبم.

در جواب عرض نمایم که بنده همچون بختک! امروز بر سر شرکت افتاده بودم(ایمیل،تلفن و در مرحله بعد تصمیم به اعزام نیرو داشتم) که خوشبختانه نتیجه داد.
در آخرین وهله که تماسم با 2124 برقرار شد گفتند که "یک ساعت دیگه باهات تماس می گیرم" و با یادداشت شماره حدود دو ساعت بعد خودشان تماس گرفتند و پس از پرسش دگرباره نام و جستجو در لیست قطعی اعزام این خبر که در همان دقایق اولیه در اینجا کار نمودم را به بنده دادند و گویا تمام کنترلی ها(به نیابت از شما سوال نمودم) که تاکنون اعزام نشده اند در این لیست حضور دارند.ضمن بیان روز حضور و مدارک لازم که سایر دوستان اعزامی شهریور ماه قبلا بیان نموده بودند، از تماس مجدد بعلاوه پیامک، حداکثر تا ابتدای نیمه دوم شهریور به اینجانب و مابقی افراد سخن به میان آورد.(باشد که خوش قول باشند)
به امید شنیدن اخبار خوش از مابقی دوستان مجازی عزیزم که در این محفل همنشین شادی و دلواپسی ام بوده اند.

آخرین ویرایش:
بالا