[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

cxbxzbxcb

عضو جدید
بچه های ماهشهر چرا دیگه خبری نمیذارن؟ کسی از امور مالی اومد براتون حساب باز کنه؟

babakv

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان

در جواب آقا بابک باید بگم من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات دارم اصالتاً مشهدی ام

در جواب آقای jagzira هم اینکه امروز تماس گرفتن تلفنی البته سر ظهری هم آدرس ماهشهر رو دوباره اس ام اس کردن

با تشکر از همه دوستان
رامین عزیز تاریخ طبت رو نگفتی !!!؟

active2010

عضو جدید
اما نکنه مثله سپاه میخوان ضبط کنن پاسپورت رو تا کسی بیرون نره از کشور؟

هنوز اینقدر آدمهای مهمی نشدیم که بریم خارج بدزدنمون:D
نه بابا میخان ببینن کی اهل حال و هول بوده...کی کجا رفته...آنتالیا، پاتایا....;)
اگه یادتون باشه تو اون فرمی که روز مصاحبه به اون مسئول حراست دادیم هم پرسیده بودن که " آیا سفر خارجی داشتین؟"

controli

عضو جدید
با سلام مجدد خدمت همه دوستان
آقا میخاستم بدونم کسی هست که بدونه قطعا مرداد ماه بچه های کنترل دعوت میشن؟؟
یا معلوم نیست امکان هست شهریور بشه....؟
آخه همه شاغلن کارو زندگی دارن بلاتکلیفی تا کی؟
مرسی

controli

عضو جدید
از دوستان کنترلی خواهش میکنم بیان و هر چی میدونن بگن اینجا
همه برا 2 و 3 ماه بعدشون برنامه دارن خب.....
:(

palou

عضو جدید
سلام دوستان اینجا کسی از بچه های مهندسی شیمی هست که واسه تیر اموزشی دعوت شده باشه؟ممنون میشم یه جوونو از نگرانی در بیارین.با تشکر

controli

عضو جدید
دیگه از بچه های پارس اینجا نمیان...؟
آقا کسی نیست مارو دریابه...........

rezatm

عضو جدید
میگم اگه قراره هر ماه یه سری برن آموزشی، بعد کل دوره هم دوماهه، اون موقع همیشه دو سری از کارآموزها تو آموزی هستن دیگه؟ درست نمیگم؟

roseperfume2007

عضو جدید
بچه هایی که ماهشهر هستن میشه یه امار بدید ببینیم سمت ها رو چی زدن؟مخصوصا اگه کسی سیالات هست.مرسی

roseperfume2007

عضو جدید
یه سوال دیگه از بچه هایی که ماهشهر هستن
بدنسازی و استخر برنامش چطوره؟نزدیکه به خوابگاه؟چند روز در هفته میتونید برید؟

استخرش خوبه؟سونا نداره؟بدنسازی چی؟دستگاته کم داره یا خوبه؟

مرسی دوستان

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه از بچه های پارس اینجا نمیان...؟

برادران عزیز هیچ خبری نیست، یعنی کلا هیچ خبری نیست.... از حقوق ماه اول خبری نیست! از برنامه ریزی خبری نیست! از دل خوش خبری نیست....
اگه قراره ازدواج کنین ، عقب بندازین، ما که عقب انداختیم، با این بی پولی از ازدواج هم خبری نیست.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خواهشی از دوستان و برادران عزیزم دارم، جدیداً مد شده هر کی حوصله خوندن صفحات قبلی تاپیکُ نداره، یه پیام خصوصی میده به اندازه یه طومار و هر مطلبی که قبلا نه یک بار ، بلکه چند بار گفته شده رو خصوصی می پرسه. از یه طرف ادب حکم میکنه جواب بدیم و از یه طرف دیگه...:mad:
دوستان لطف کنن رعایت کنن، توی این اوضاع دپرسی و بی حوصلگی ، واقعاً این حرکات ضد حاله.

safir.elc

عضو جدید
داداش شما ماهشهر هستید و بیشتر مسیر رو رفتین اینه وضع
پس ماهایی که هنوز اینجا منتظر 1 تیر هستیم یا دوستان عزیزی که منتظر یک پیامک از سمت شرکتن چی؟

مثل این که فعلا خر همه دسته جمعی رو پل گیر کرده :surprised:

ان شالله مشکل هممون رفع میشه و با خیالی راحت زندگی کاری خوبی رو شروع میکنیم
توکل به خدا

controli

عضو جدید
برادران عزیز هیچ خبری نیست، یعنی کلا هیچ خبری نیست.... از حقوق ماه اول خبری نیست! از برنامه ریزی خبری نیست! از دل خوش خبری نیست....
اگه قراره ازدواج کنین ، عقب بندازین، ما که عقب انداختیم، با این بی پولی از ازدواج هم خبری نیست.

آرش خان با این چیزایی که گفتی من شدید انرژی گرفتم امید به زندگی گرفتم......
زدی تو برجک همه ....
ما حالا میخایم سروسامون بگیریم شما میگی از پول خبری نیست....
شوخی کردم فضا عوض بشه
آقا من از طرف همه تشکر میکنم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه از بچه هایی که ماهشهر هستن
بدنسازی و استخر برنامش چطوره؟نزدیکه به خوابگاه؟چند روز در هفته میتونید برید؟

استخرش خوبه؟سونا نداره؟بدنسازی چی؟دستگاته کم داره یا خوبه؟

مرسی دوستان

استخر که فک کنم 3 روز تو هفته اس که تايمی که به ما تخصيص دادن دو سانس ميشه که يکی منطبق بر زمان شام هستش و اون يکيش رو اگه بتونيد زود شام بخوريد ميرسيد بريد. که البته هر سانس بچه های ما فقط 20 نفر ميتونن استفاده کنن!!!!!!!!
بدنسازی هم روزای زوج داره اونم دوتا سانس که ميگن زياد جالب نيست امکاناتش !( اونم برنامه اش منطبق با شامه!!!!)

آره نزديکه پياده 10 دقه راهه و آژانس هم داره
استخرش خيلی بزرگ نيست و خيلی انتظار خوبی ازش نداشته باشين اما در کل قابل قبوله آره سونا و جکوزی داره اما بوفه نداره مثلا !
بدنسازی رو هم من نرفتم اما بچه هايی که رفته بودن ميگفتن مالی نيست !!!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

آرش جون دپرسی چرا؟؟؟؟
بابا اینا از اولش معلوم بود همينه ، سعی کن مث من که فقط يه طبقه بالاتر از توام اما خاک پاتم، باشی و نکات مثبتش رو ببينی! ;)
به جای اینکه شبا ساعت 8 بخوابی و مارو شرمنده کنی:biggrin: بيا باهم ميريم تفريح ! ما امشب رفتيم آبودان کلی حال کرديم بيا بريم ممکو دم حوض بشينيم جک بگيم:biggrin: ، بيا ميريم فوتبال واليبال همه چی هست ! ديگه شاخش رو شکونديم و فقط 2 هفته مونده تا رست! از اولش هم معلوم بود که نميتونن این همه حقوق و پول رو منيج کنن و به سر انجام برسونن! همين که ته خونه ننشستيم و خونواده فک ميکنن داريم آپولو هوا ميکنيم خودش کليه :دی

dashhadi

عضو جدید
یه خواهشی از دوستان و برادران عزیزم دارم، جدیداً مد شده هر کی حوصله خوندن صفحات قبلی تاپیکُ نداره، یه پیام خصوصی میده به اندازه یه طومار و هر مطلبی که قبلا نه یک بار ، بلکه چند بار گفته شده رو خصوصی می پرسه. از یه طرف ادب حکم میکنه جواب بدیم و از یه طرف دیگه...:mad:
دوستان لطف کنن رعایت کنن، توی این اوضاع دپرسی و بی حوصلگی ، واقعاً این حرکات ضد حاله.

آرش خان چرا و چطور شده که حقوق ماه اولتون خبری نیس؟ یعنی با ماه دوم میدن یا ... ؟!!! :redface:
در ضمن بابت پاسخ های قبلی هم که ندادی مرسی و دمت گرم، البته توی همین تاپیک مطرح شده بودند نه خصوصی! ;)

saeedpower66

عضو جدید
نمیدونم شما همون یه دونه قدرتی که دعوت شده یا نمه اما من هم که قدرتم گفت تو لیست تیر نیستی:cry:
مطمئن باشید قدرتی های دیگه ای هم هستن که دعوت شدن ولی چون از این تاپیک خبر ندارن نمیان پستبزارن که دعوت شدن

saeedpower66

عضو جدید
بچه هایی که ماهشهر هستن یه سوال گفته بودید کسی که لب تاب داره برداره بیاره یعنی بدون لب تاب نمیشه سرکرد؟حوصلمون سرمیره؟

بالا