[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

tabrizsari

عضو جدید
سلام دوستان.من 1 تیر باید برای آموزش برم ماهشهر.متاسفانه هر سه امتحان دانشگاه توی تاریخهای 2 و 23 و 27 تیر افتاده.نمیدونم توی آموزش مرخصی میدند یا نه.لطفا اگر کسی اطلاعی در این مورد داره راهنمایی کنه.با تشکر.
سلام دوست عزیز
اتفاقا من هم چنین مشکلی دارم مهندس فکر هم میکنم کم نباشند افرادی که شرایط مارو داشته باشند. ممکنه دوستانی که الان ماهشهر هستن اگه اطلاعی دارن یا با مسئولین سازمان ارتباط دارند به ما هم بگن. انقد این روزا فکر کردم و استرس گرفتم که دیگه مغزم جواب نمیده

bikar20

عضو جدید
سلام دوستان من از قبول شده های 10 خردادم(تکمیل ظرفیت) چند بار تماس گرفتم با شرکتpogc ببینم کی برا گزینش و طب خبرمون می کنند خانم وصل می کرد ولی کسی جواب نمی داد اینجور که من بقیه نظر هارو خوندم حالا حالا منتظریم.

rezatm

عضو جدید
نمی دونم چی بگم خدا کنه کار بقیه بچه ها هم مشخص بشه...
خیلی طول کشید طبق حرفاشون پیش نرفتن.
دیگه هر روز صبح دارم با استرس تماس از خواب بیدار میشم
روزها هم میگذره و من منتظر
جالبه یه سری رو دعوت کردن ولی از زمان بندی دعوت بندی خبری نیست
این استرس رو زیاد میکنه
دیگه حتی روم نمیشه زنگ بزنم شرکت
فکر کنم شناختن منو دیگه
فقط میپیچونن

eh.ie

عضو جدید
سلام

سلام

شرمنده
چند روزی مسافرت بودم.
دوستان مازندرانی
از ساری به ماهشهر پرواز داره.
کسی همسفر نیست.
آمل هستم.
تشکر.

mahdi8051

عضو جدید
بچه ها از این پخش و پالایش هم چیزی بنویسید
انصاف خرج دهید پس ما چی
کسی از حال و وضعیت ما خبر نداره

آقا بنده خدا راست میگه یه خبری هم از پالایش بدید دل ما رو هم شاد کنید

وقتی خبری نسیت چیکار کنیم:(

احسان تو مطمئنی که پالایشگاه ابادانی؟ یا چون انتخاب اولتو زدی ابادان میگی ابادان؟ اخه هستن بچه هایی که انتخابشون ابادان بوده مصاحبه شون هم ابادان بوده ولی ابادان نیفتادن بلکه افتادن پالایشگاه های خصوصی. بچه های ابادان و اراک خیلی وقته مشغول شدن.

در ضمن متاسفانه کار استخدام بچه های پالایش و پخش به مشکل خورده بخاطر همین فکر میکنم فعلا با کسی تماس نگیرن. بچه های پالایش و پخش دچار یه آپارتاید استخدامی شدن، بچه هایی که تنها گناهشون این بود که شرکت ملی پالایش و پخش رو انتخاب کردن... یه آزمون مشترک و این همه تبعیض..... ای روزگار... رفیقای من تو ملی حفاری و فلات قاره مشغول شدن و من هنوز اندر خم یک کوچه ام... کلی هم تیکه بارمون میکنن...

babakv

عضو جدید
سلام دوستان.من 1 تیر باید برای آموزش برم ماهشهر.متاسفانه هر سه امتحان دانشگاه توی تاریخهای 2 و 23 و 27 تیر افتاده.نمیدونم توی آموزش مرخصی میدند یا نه.لطفا اگر کسی اطلاعی در این مورد داره راهنمایی کنه.با تشکر.

سلام
واسه همین گفتن کسایی که تیر مشکل دارن با امور اداری تماس بگیرن که واسه ماه بعدش اعزام کن دیگه ، اما دریغ. . . !!!!

ehsan6472

عضو جدید
احسان تو مطمئنی که پالایشگاه ابادانی؟ یا چون انتخاب اولتو زدی ابادان میگی ابادان؟ اخه هستن بچه هایی که انتخابشون ابادان بوده مصاحبه شون هم ابادان بوده ولی ابادان نیفتادن بلکه افتادن پالایشگاه های خصوصی. بچه های ابادان و اراک خیلی وقته مشغول شدن.

در ضمن متاسفانه کار استخدام بچه های پالایش و پخش به مشکل خورده بخاطر همین فکر میکنم فعلا با کسی تماس نگیرن. بچه های پالایش و پخش دچار یه آپارتاید استخدامی شدن، بچه هایی که تنها گناهشون این بود که شرکت ملی پالایش و پخش رو انتخاب کردن... یه آزمون مشترک و این همه تبعیض..... ای روزگار... رفیقای من تو ملی حفاری و فلات قاره مشغول شدن و من هنوز اندر خم یک کوچه ام... کلی هم تیکه بارمون میکنن...
تو سایت واسم زدن پالایشگاه ابادان...
سراغ دارم هنوز از کسانیکه پالایشگاه آبادان هستن ولی هنوز دعوت به کار نشدن...
آمار افرادیکه رفتن واسه دوره آموزشی دستمه یکسری 22 نفر و یکسری 17 نفر فرستادن.
هنوز تعداد زیادی مونده...
یکی از دوستام که الان مشغول دوران آموزشی هست سوال کرد از مسولین شرکت که چرا بقیه رو دعوت نکردن ایشون گفت که دست ما نیست باید اسامی از تهران واسه ما فرستاده بشه و ما هم بهشون زنگ میزنیم وگرنه ما احتیاج به نیرو دارم و به تعداد نیاز شرکت اعلام نیاز کردیم.

dashhadi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اتفاقا من هم چنین مشکلی دارم مهندس فکر هم میکنم کم نباشند افرادی که شرایط مارو داشته باشند. ممکنه دوستانی که الان ماهشهر هستن اگه اطلاعی دارن یا با مسئولین سازمان ارتباط دارند به ما هم بگن. انقد این روزا فکر کردم و استرس گرفتم که دیگه مغزم جواب نمیده

دوست عزیز تماس بگیرین شرکت و تاریخ اعزامتونو عقب بندازین

sasan91

عضو جدید
سلام به همگی
برای من هم شنبه اس آمد 1/4 ماهشهر باشم تاریخ طب اواخر فروردین بودش گزینش هم اسفند
همگی موفق باشید:)

majid2798

عضو جدید
مجید جان ، الان با داوری چت میکردم و لیست بچه های تیر ماه رو داشت

اسم شما و من نبود تو لیست تیر ماهش

ممنون از پیگیریت مهندس
آره میدونم.
اینطور که بوش میاد ماها موندیم برای شهریور.
من که چشمم آب نمیخوره مرداد اعزام بشم.
اگه 1018 نفر میخوان اعزام کنن من احتمالا 1017 نفر هستم
:biggrin:

jalal1400

عضو جدید
ممنون از پیگیریت مهندس
آره میدونم.
اینطور که بوش میاد ماها موندیم برای شهریور.
من که چشمم آب نمیخوره مرداد اعزام بشم.
اگه 1018 نفر میخوان اعزام کنن من احتمالا 1017 نفر هستم
:biggrin:
سلام دوستان عزيز
از تكميل ظرفيت و تاريخ طب و گزينش اين افراد كسي اطلاعاتي نداره.
از ببچه هايي كه توي پايانه ها جذب شدند كسي اينجا نيست

sayalat83

عضو جدید
سلام مجید جان .وقتی تاریخ اعزام گروه بعد مشخص هست چرا اسامی مشخص نیست .شاید میدونند ولی نمیخوان بگن.نظر شما چیه؟

majid2798

عضو جدید
سلام مجید جان .وقتی تاریخ اعزام گروه بعد مشخص هست چرا اسامی مشخص نیست .شاید میدونند ولی نمیخوان بگن.نظر شما چیه؟

والا نمیدونم مهندس.
شاید هم به گفته شما اسامی آماده باشه.
اما به نظر من اگه آماده میبود میگفتن یهمون،باید نیاز سنجی بشه که به چه رشته هایی نیاز هست،از طرفی اونها امکانات مرکز آموزش رو هم در نظر میگیرن.
برای همین شاید لیست افراد آماده نیست و فقط زمان اعزام مشخص شده.
(هرچند تجربه نشون داده رو حرفاشون نمیشه زیاد اعتماد کرد)

majid2798

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
از تكميل ظرفيت و تاريخ طب و گزينش اين افراد كسي اطلاعاتي نداره.
از ببچه هايي كه توي پايانه ها جذب شدند كسي اينجا نيست

دوست عزیز
نتایج مصاحبه ما بهمن ماه اعلام شد.
و خیلی از بچه ها هنوز هم ظب صنعتی و یا گزینش نرفتن. یعنی بعد از 5 ماه.
ماهایی هم که رفتیم هنوز منتظریم.

پس با خیال راحت به کارات برس،تا چند ماه دیگه خبری نیست

salehy3067

عضو جدید
سلام دوستان
من رشته ام برق قدرته و بچه اهواز هم هستم. میخواستم بدونم کسی از اهواز یا خوزستان هست که هم رشته ای من باشه و واسه شرکت پارس دعوت شده باشه؟

tak2750

عضو جدید
منم همین مشکل رو دارم.واسه همین دایم دعا میکنم که تیر اعزام نشم.
هرچند چون هم رشته هستیم احتملا منم تیر اعزام بشم

amir.mahmoudi

عضو جدید
سلام آقا امیر
شما دانشگاه ساری بودی ؟
اطلاعی ندارید سیالات تا حالا دعوت بکار شدند یا نه ؟

سلام
نه ساری نبودم
ظاهرا که سیالاتی هم دعوت کردن تو پستهای قبلی هستند دوستانی که سیالاتی هستند و براشون ذعوتنامه تومده

farhangp86

عضو جدید
سلام به همگی
برای من هم شنبه اس آمد 1/4 ماهشهر باشم تاریخ طب اواخر فروردین بودش گزینش هم اسفند
همگی موفق باشید:)

سلام مبارکه ببخشید یه سوال داشتم گرایش شما چیه گرایش من قدرته ولی هنوز خبری نشده

dashhadi

عضو جدید
سلام؛ من همین الان با پارس تماس گرفتم ( 2121 ) راجع به پرونده ام و اعزام ازش پرسیدم:
1- لیست اعزام مرداد ماه هنوز معلوم نیست و 20 روز قبل از اعزام نهایی می شه
2- اعزام بر اساس نیاز به رشته ها صورت می گیره

controli

عضو جدید
سلام منم کنترلم کسی میتونه کمکی بمن کنه مرسی. هنوز اس ام اس ندادن نگرانم

controli

عضو جدید
سلام مهندس جان دقیقا منم شرایط شمارو داشتم گزینش اسفند و طب فروردین اما اس ام اس ندادن :(
نمی دونم باید دنبال کار باشم یا....

بالا