[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز یه سوال داشتم لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.من مهر ماه مراسم عروسیمه اگردر این زمان اموزشی باشم بهم مرخصی میدن؟ منم مثل خیلی ازدوستان تیر ماه دعوت نشدم حالا هم معلوم نیست که مرداد دعوت بشم یانه
انشالا مبارکه!
من پیشنهاد می کنم حضوری برید شرکت و مشکلتونو مطرح کنید و بخواید که در مورد تاریخ اعزام در صورت تکمیل پرونده باهاتون مساعدت کنن یا حداقل تاریخ اعزام رو به شما اطلاع بدن که بتونید برنامه ریزی کنید.
امتحانش ضرر نداره!

علی تهرانی

عضو جدید
ازبچه های مکانیک ارشدکسی برای تیر زنگ زدن بهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای دوستم میخام بدونم بهش زنگ نزدن آخه.

saoshyant

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل تاپیک.
چه اونهایی که اعزام شدند و دارن حالشو می برن، چه اونهایی که مثل من هنوز تو خان به خان این استخدامی موندن.

آقایون چند صفحه قبل یه بنده خدایی سوال خوبی مطرح کرد. بالاخره تکلیف اینهایی که پروندشون تکمیله اما گزینش نرفتن چیه. آخر بهمون زنگ می زنن یا یه عده قراره بدون گزینش برن آموزشی؟ اگه آره آیا همون دسته ای هستند که تحقیقات محلیشون خیلی خوب بوده؟ یا اینها همش شایعست؟
ممنون

mirara

عضو جدید
پرواز هاي ماهشهر همه به يك فرودگاه ميره؟
ظاهرا ماهشهر دو تا ناحيه و فرودگاه داره؟
بليط كجارو بايد بگيريم؟

saeedpower66

عضو جدید
آقا اولا تبريک ميگم ایشالا به پای هم پير بشين نه به دست هم.آقا به ما گفتن مرخصی تو دوره آموزشی به هيچ وجه مقدور نيست! حتی بچه های خوزستانی که به اینجا نزديکن رو گفتن واسه این 3 روز تعطيلی بمونن و جايی نرن چون ميخوان ببرن اردو!با توجه به اون بند 11 قرار هم که ما امضا کرديم ترک کردن آموزشی هم بدون اطلاع قبلی به منزله ی ترک محل کار در دوران پيمانی محسوب ميشه و شرکت ميتونه قطع همکاری بکنه! پس ريسک نکنيد که اگه ندادن ميرم و ميام!
اقا ممنون ولی یه خواهشی داشتم میتونید در این موردخاص سوال کنید ببینید چی میگن؟

saeedpower66

عضو جدید
انشالا مبارکه! من پیشنهاد می کنم حضوری برید شرکت و مشکلتونو مطرح کنید و بخواید که در مورد تاریخ اعزام در صورت تکمیل پرونده باهاتون مساعدت کنن یا حداقل تاریخ اعزام رو به شما اطلاع بدن که بتونید برنامه ریزی کنید.امتحانش ضرر نداره!
اقا ارش تشکرنظر شماهم خوبه تماس میگیرم ببینم چی میگن

majid2798

عضو جدید
پيراهن و کفش و شلوار میدن !
اولش ميان ميگن سايزاتون رو تو فلان فرم بنويسين! بعد شمايی که لارج ميپوشی مينويسی لارج بعد که واست ميارن ميبينی خودت و داداشات باهم بايد بپوشين!
فعلا گفتن شنبه خياط مياد تو خوابگاه که اندازه هارو درست کنه! کفش ها همينطور ! 44 ميپوشی ميبينی کوچيکه يا 41 ميبينی بزرگه! بعد ميبينی يه سرياش آستين کوتاس يه سرياش آستين بلند! بعد مث من گيج ميشی که کدوم بهتره؟ خلاصه که اصن يه وضی :D:surprised:

:biggrin::biggrin:

پس مثل نظامیا باید لباس فرم بپوشیم ها:confused:

من فکر میکردم فقط یه پیراهنه.
باز مثل لباسای سربازی نباشه خوبه:biggrin:

MiSs.

عضو جدید
پرواز هاي ماهشهر همه به يك فرودگاه ميره؟
ظاهرا ماهشهر دو تا ناحيه و فرودگاه داره؟
بليط كجارو بايد بگيريم؟

شهرستان ماهشهر از دو بخش تشکیل شده:1- ماهشهر قدیم 2- ناحیه صنعتی(بیشتر ساکنین شرکتی هستند)،شهرک بعثت(ممکو) هم 30 کیلومتری ماهشهر قرار داره و هواش هم تمیز تره چون از پتروشیمی ها دورتره(همه ساکنین شرکتی هستند).. کل این منطقه یک فرودگاه کوچیک داره ..برنامه پرواز ها رو می تونید اینجا ببینبد www.posc.ir

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:

پس مثل نظامیا باید لباس فرم بپوشیم ها:confused:

من فکر میکردم فقط یه پیراهنه.
باز مثل لباسای سربازی نباشه خوبه:biggrin:

نه لباساش قشنگه و آدم رو خوشتيپ ميکنه :cool:;)
احتمالا از هفته آينده که شلوارم بدن ديگه رسما مث کارمندای راهنمايی رانندگی بشيم چون لباساش خيلی شبيه اوناس :biggrin:

majid2798

عضو جدید
شهرستان ماهشهر از دو بخش تشکیل شده:1- ماهشهر قدیم 2- ناحیه صنعتی(بیشتر ساکنین شرکتی هستند)،شهرک بعثت(ممکو) هم 30 کیلومتری ماهشهر قرار داره و هواش هم تمیز تره چون از پتروشیمی ها دورتره(همه ساکنین شرکتی هستند).. کل این منطقه یک فرودگاه کوچیک داره ..برنامه پرواز ها رو می تونید اینجا ببینبد www.posc.ir

این پروازها همه چارتر هستن.
فکر نمیکنم بشه بلیط گیر آورد،میشه؟
اگه بشه که خوبه،برای مشهد هم پرواز داره منو هروقت دعوت کنن مستقیم میرم ماهشهر،اما فکر نمیکنم به مسافرین عادی بلیط بدن.این پروازها چارتر نفته و برای ماهایی که دفعه اوله میخوایم بریم آموزش بعید میدونم ، حالا شاید برای اون مرخصی میان دوره آموزش خود شرکت هماهنگ کنه.

پیشنهاد من به شما دوستان اینه که برین اهواز بعد از اهواز برین ماهشهر،مثل داوود و آرش که چند صفحه قبل حتی قیمت تاکسی رو هم گذاشته بودن.

pejman4u

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل تاپیک.
چه اونهایی که اعزام شدند و دارن حالشو می برن، چه اونهایی که مثل من هنوز تو خان به خان این استخدامی موندن.

آقایون چند صفحه قبل یه بنده خدایی سوال خوبی مطرح کرد. بالاخره تکلیف اینهایی که پروندشون تکمیله اما گزینش نرفتن چیه. آخر بهمون زنگ می زنن یا یه عده قراره بدون گزینش برن آموزشی؟ اگه آره آیا همون دسته ای هستند که تحقیقات محلیشون خیلی خوب بوده؟ یا اینها همش شایعست؟
ممنون

سلام به همه دوستان خوبم
با عرض تبریک به دوستانی که اخیرا دعوت شدن
دوستانی که مصاحبه گزینش دعوت نشدن زیاد نگران نباشن من اینجا خیلی از دوستانو دیدم که مصاحبه گزینش دعوت نشدن و فقط به تحقیق محلی بسنده کردن
سوال دیگه داشتین در خدمتم
به امید دیدار تک تک بچه های گل این تاپیک در ماهشهر

mohandes851

عضو جدید
سلام به همه همکاران عزیز
بچه های فلات که رفتین محموداباد لطف کنین بیایین ازشرایط اونجابرامون بگید
درمورد قرارداد شرایط اسکان ،ایاب وذهاب ،و...
هرچیزی که به نظرتون براماکه هنوز نیومدیم مهم باشه

شفق1

عضو جدید
سلام مجدد خدمت دوستان نفتی و دوستان ناکام شده ی پالایشی.

دوستان میخاستم بگم ما قراره سه شنبه هفته اینده 16 خرداد بریم تهران پیش دکتر سلحشور یا اقای کاوه برای پیگیری نتیجه استخدامیمون. حالا گفتم دوستان پالایش و پخشی که مشکل مارو دارن و حق و حقوقشون براشون مهمه اگه براشون مقدوره، صبح سه شنبه ساعت 8 بیان تهران جلوی وزارت نفت (خیابون طالقانی) تا دسته جمعی پیگیر استخداممون بشیم. حالا سختی این یه شب مسافرت با اتوبوس یا قطار رو هم به جون بخرین(ما چندین و چند بار این سختی رو به جون خریدیم تا حالا!!). دوستان پارسی و فلات قاره ای و نفتخیر جنوبی و خلاصه بروبچی که تو این تاپیک حضور دارن اگه دوست پالایشی دارن لطفا اطلاع رسانی کنند. بازم میگم دوستان پالایش و پخشی که تاحالا باهاشون تماس نگرفتن، فکر میکنم تا مشکل استخدام حل نشه بعید میدونم فعلا باهاتون تماس بگیرن.(البته این نظر شخصی منه) خلاصه اول باید مشکل حل بشه....پس دوستان جدی بگیرن.
هر کس که میتونه بیاد برای من پیام خصوصی بذاره.
ممنون

عزیز میترسم اعتراض را زیاد کنید بخان هم دعوت کنن دیگه دعوت نکنن. قانون که توی این مملکت نداریم

شفق1

عضو جدید
استخدام شرکت نفت سال 91
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت نفت ایران از برنامه جذب 3000 نیروی انسانی مورد نیاز در سال 91 خبر داد و گفت تاریخ برگزاری آزمون استخدامی به زودی اعلام میشود.​
به گزارش شانا عباس خنیفر در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی و پالایش با بیان اینکه مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت نفت به طور میانگین در برنامه پنجم سالانه 3 هزار نفر نیرو جذب میکند تاکید کرد امسال نیز این روند ادامه می یابد و علاوه بر هزار نفر باقی مانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته ازمون استخدامی جدید برای جذب نیروهای جدید هم برگزار میشود.​
وی درباره آزمون پارسال اعلام کرد به دلیل کامل نشدن فرآیند جذب،هزار نفر از تعهد شرکت نفت باقی ماندند که به زودی با برگزاری نشست های مصاحبه این تعداد هم جذب میشوند.:eek:

babakv

عضو جدید
نه لباساش قشنگه و آدم رو خوشتيپ ميکنه :cool:;)
احتمالا از هفته آينده که شلوارم بدن ديگه رسما مث کارمندای راهنمايی رانندگی بشيم چون لباساش خيلی شبيه اوناس :biggrin:

خوب یه عکس از خودتون با لباسای جدیدتون بزارین اینجا لایکتون کنیم :D:D:D

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینم از لینک مجموعه قوانین و مقررات شرکت نفت

http://tadvin.nioc.ir/Tadvin/TadvinChapterTree.aspx

راجع به هرچی که فکرش کنی و سوال تو ذهنت باشه نوشته شده. از ضرایب فوق العاده ها گرفته تا قوانین مرخصی و پاداش و کارانه و عیدی و....

فقط دقت کنین صفحات به صورت popup باز میشه پس اگه بروزر اتوماتیک popup رو بلاک می کنیه، این قسمت رو غیر فعال کنید.

تو قوانین نوشته که باید پول ایاب و ذهاب واسه مراحل قبلی رو هم بدن(جلسه حضوری و طب صنعتی)

کلا خوندن این قوانین واسه اینکه حق خودمون رو بدونیم واجب است!! :دی

saoshyant

عضو جدید
سلام به همه دوستان خوبم
با عرض تبریک به دوستانی که اخیرا دعوت شدن
دوستانی که مصاحبه گزینش دعوت نشدن زیاد نگران نباشن من اینجا خیلی از دوستانو دیدم که مصاحبه گزینش دعوت نشدن و فقط به تحقیق محلی بسنده کردن
سوال دیگه داشتین در خدمتم
به امید دیدار تک تک بچه های گل این تاپیک در ماهشهر

ای من خودم جیگرتو برم عزیزم.
ممنونم از این خبر خوبی که دادی. راستش ما سهمیه فرزند شاهد هستیم. به یه تعدادی از دوستانم زنگ زدند که هفته پیش و این هفته بیان، اما به من و خیلی های دیگه هنوز زنگ نزدن، موندیم که تکلیف چیه، 7 خان رو رد کردیم یا نه.
ایشالله موفق باشی، اگه پستمون خورد ماهشهر می بینمت همکار;)

sayalat83

عضو جدید
سلام آقا بابک. شما کی طب صنعتی رفتید.؟آخه من جزء نفرات اول طب بودم ولی هنوز دعوت نشدم .2 هفته پیش به اعتمادی زنگ زدم گفت تو گروه دوم(تیر) هستی ولی هنوز تماس نگرفتند.از مکانیکی ها کسی این سری دعوت شده؟

babakv

عضو جدید
سلام آقا بابک. شما کی طب صنعتی رفتید.؟آخه من جزء نفرات اول طب بودم ولی هنوز دعوت نشدم .2 هفته پیش به اعتمادی زنگ زدم گفت تو گروه دوم(تیر) هستی ولی هنوز تماس نگرفتند.از مکانیکی ها کسی این سری دعوت شده؟

سلام مهندس جان
تاریخ طب من 2 اردیبهشت بود.:redface: فکر نکنم ترتیب خاصی داشته باشه. رو تاریخ طبت نمیشه حساب کنی !
دیروز چند تا مکانیک رو که دعوت کردن (کامنت های دیروز رو ببین) پس اگه اینو گفت بهتون باید هفته جاری هم منتظر تماسشون باشیم.ایشالله بهت زنگ میزنن.;)

mahdi8051

عضو جدید
عزیز میترسم اعتراض را زیاد کنید بخان هم دعوت کنن دیگه دعوت نکنن. قانون که توی این مملکت نداریم

داداش من نمیخایم که بریم اونجا شعار بدیم و شیشه بشکونیم. فقط میخایم پیگیر حقمون بشیم. دفعه اول هم نیس که داریم میریم. بعدشم اگه شما فکر میکنی با خونه نشستن و انتظار کشیدن کارت درست میشه پس بشین خونه. در ضمن شما الان نیروی شرکت پالایش و پخش هستی و ازمون استخدامی شرکت کردی و کلی مرحله رو پشت سر گذاشتی و شرکت در قبال شما قانونا مسئوله. پس نترس همینجوری کشکی که نیس دعوتت نکنن و بیخیالت بشن.

mahdi8051

عضو جدید
سلام مجدد خدمت دوستان نفتی و دوستان ناکام شده ی پالایشی.
دوستان میخاستم بگم ما قراره سه شنبه هفته اینده 16 خرداد بریم تهران پیش دکتر سلحشور یا اقای کاوه برای پیگیری نتیجه استخدامیمون. حالا گفتم دوستان پالایش و پخشی که مشکل مارو دارن و حق و حقوقشون براشون مهمه اگه براشون مقدوره، صبح سه شنبه ساعت 8 بیان تهران جلوی وزارت نفت (خیابون طالقانی) تا دسته جمعی پیگیر استخداممون بشیم. حالا سختی این یه شب مسافرت با اتوبوس یا قطار رو هم به جون بخرین(ما چندین و چند بار این سختی رو به جون خریدیم تا حالا!!). دوستان پارسی و فلات قاره ای و نفتخیر جنوبی و خلاصه بروبچی که تو این تاپیک حضور دارن اگه دوست پالایشی دارن لطفا اطلاع رسانی کنند. بازم میگم دوستان پالایش و پخشی که تاحالا باهاشون تماس نگرفتن، فکر میکنم تا مشکل استخدام حل نشه بعید میدونم فعلا باهاتون تماس بگیرن.(البته این نظر شخصی منه) خلاصه اول باید مشکل حل بشه....پس دوستان جدی بگیرن.
هر کس که میتونه بیاد برای من پیام خصوصی بذاره.
ممنون

kuwait

کاربر فعال
سلام بر همه دوستان
قابل توجه دوستان مناطق که تا الان از طرف شرکت دعوت نشدن:
گروه بعدی که قرار دعوت بشه احتمالا 2 یا 3 هفته دیگس
برای یکی از دوستام تازه 3روز پیش رفتن تحقیقات و برای بعضیا هنوز جواب طب و گزینش نیومده
اصلا جای نگرانی نیست

علی تهرانی

عضو جدید
چندصفحه قبل این چیزایی که بچه هاگفتن4/5نفردعوت شدن ازمکانیک.
شماارشدمکانیکی؟؟؟؟
ارشدکسی نیست دعوت شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمکککککککککککککککککک...ارشدمکانیک کسی هست اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tanha_1900

عضو جدید
سلام مهندس جان
تاریخ طب من 2 اردیبهشت بود.:redface: فکر نکنم ترتیب خاصی داشته باشه. رو تاریخ طبت نمیشه حساب کنی !
دیروز چند تا مکانیک رو که دعوت کردن (کامنت های دیروز رو ببین) پس اگه اینو گفت بهتون باید هفته جاری هم منتظر تماسشون باشیم.ایشالله بهت زنگ میزنن.;)

سلام
شما مگه دعوت شدی؟؟

abadanput

عضو جدید
سلام مهندس جان
تاریخ طب من اردیبهشت بود.:redface: فکر نکنم ترتیب خاصی داشته باشه. رو تاریخ طبت نمیشه حساب کنی !

میشه لطفا شماره اعتمادی رو یه ما هم بدید تا تماس بگیریم ببینیم پروندمون در چه مرحله ای هست ؟

majid2798

عضو جدید
اینم از لینک مجموعه قوانین و مقررات شرکت نفت

http://tadvin.nioc.ir/Tadvin/TadvinChapterTree.aspx

راجع به هرچی که فکرش کنی و سوال تو ذهنت باشه نوشته شده. از ضرایب فوق العاده ها گرفته تا قوانین مرخصی و پاداش و کارانه و عیدی و....

فقط دقت کنین صفحات به صورت popup باز میشه پس اگه بروزر اتوماتیک popup رو بلاک می کنیه، این قسمت رو غیر فعال کنید.

تو قوانین نوشته که باید پول ایاب و ذهاب واسه مراحل قبلی رو هم بدن(جلسه حضوری و طب صنعتی)

کلا خوندن این قوانین واسه اینکه حق خودمون رو بدونیم واجب است!! :دی

جالب بود.
ممنون مهندس

بالا