[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه این پرسیدم که به بچه های پارس یه قرارداد داده بودن که چند تا از مواردش ایهام داشت.
نکته دیگه ای که به نظرم عجیب اومد این بود که نه تنها از بچه ها تعهد نگرفتن بلکه تو یکی از بندهای قرارداد نوشته که در طول 2 سال پیمانی هرکدام از طرفین (شرکت - کارمند) میتواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام کند.

هرچند دوستمون arash3566 توضیح دادن که مشکلی نیست اما بازم یه خورده نگرانم.
می ترسم بعد از اینهمه انتظار بلایی که سر دوستان پالایشی اومد سر ماهم بیاد،حالا به یه شکل دیگه شاید.

مهندس شبهه ایجاد نکن عزيزم ،
متن اون بند 11 که ميگی رو يه بار ديگه بخون ، نوشته فرد اگر بخواد بره ميتونه بدون اطلاع شرکت بره و شرکت هم ميتونه بدون اخطار کتبی و قبلی "از این بابت" او را از کار منع کند!!!! این "از این بابت" معنيش اینه اگه يکی نخواست بياد و غيبت کرد شرکت اخراجش ميکنه! نه اینکه يکی که کارش خوبه رو بش بگن از فردا نيا!!!!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همکارانی که دوره آموزشی ماهشهر هستند یه سوال دارم:
به من گفتن یکم تیرماهشهرباشم ولی واقعیتش من صبح یک تیرماه ساعت 8تا12آخرین امتحان پایان ترم دارم .حیفم میادیه ترم دیگه دوباره معطل همین درس بشم وبعدشم دیگه فکرنمی کنم وقت داشته باشم بتونم درس بخونم .
می خام بعدازامتحان ازبوشهربااتوبوس یاتاکسی به ماهشهرحرکت کنم ،فکرکنم ساعت 7تا8شب برسم ،
سوالم اینه:
1-گفتن یکم آنجاباشیم ،بایدساعت خاصی آنجابود؟
2-بافرض اینکه بایدوقت اداری آنجاباشی جهت معرفی نامه برای اسکان،اگه من شب برسم اسکان نمیدن،بایدبرم هتل های بیرون؟
3-یکم پنجشنبه میشه،قسمت اداری شرکت تعطیله یا نه؟
4-اگه بجای یکم ،دوم بیام چه اتفاقی میفته،یکم که اومدیم چه کارهایی میخان کنن؟
ممنون ازهمکارن نفت وپارس که راهنمایی کنند

تو پست های قبلی خدمت بچه ها گفتم که واسه ما اینجوری بود که تا عصر جمعه هم به بچه ها اسکان ميدادن!!! يعنی اصن اینجوری نيست که تو وقت اداری نميرسم و ساعت 7 صبح يک تير بايد اونجا باشم و این حرفا!
شما امتحانت رو بده و بعد از امتحان بياد 11 شب هم برسی آقای شير علی زاده مسؤل خوابگاه ها با روی باز ازت استقبال ميکنه
جمعه هم بيای فک کنم اسکان بدن اما زود بياد و زود تر با شرايط اخت بشی بهتره (این قسمت نظر شخصيم بود)

mirara

عضو جدید
برای دوره هایی که در این 3 ماه آموزشی برگزار میشهCertificates داده نمیشه، ولی در آینده هر دوره ای که شرکت کنید در پایان دوره Certificates داده میشه.

امروز به من ساعت 12.5 زنگيدن.چيز جديدي غير از مطالب دوستان ديگه نگفتن.براي خودم كارت معافيت مهم بود كه گفت رسيد تعويض و كپي رو ببرم كفايت ميكنه
خانوم Miss ميشه لطف كنيد بگيد چه دوره هايي برگزار ميشه كه گواهينامه هم ميدن؟عمومي هستش يا بسته به رشته متفاوته؟

دوستاني ك قرارداد گرفتن ميشه بگيد بچه هاي فوق هم همون 24 ماه رو زده براشون؟گفته بودن فوق ليسانس فني 6 ماهه رسمي ميشه

ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی 1 سوال از بچه هایی که الان ماهشهر هستن: آرش، داوود و yas , ....
این آقایی که تماس گرفت، گفت مدرک تحصیلی رو هم باید ببریم در حالیکه تا جایی که یادمه شما قبلا فقط مدارک شناسایی و پایان خدمت رو گفته بودید
اصل مدرک لازمه؟؟ یعنی اونجا تحویل میگیرن؟؟ یا فقط با کپی تطبیق میدن؟؟ یا اصن فقط کپی کفایت میکنه؟؟؟
چون من مدرکم دانشگاه گرو هستش...بعید میدونم بتونم بگیرم

به ما هم گفتن بيارين اما کسی از ما نگرفت! تازه قرار شنبه يه سری مدارک از ما بگيرن اما فک نکنم مدرک تحصيلی جزء شون باشه! اگه ميتونی بگيری و کپی برابر اصل کنی انجام بده من این کارو کردم کپی برابر اصل آوردم

eh.ie

عضو جدید
با سلام ...
کسی اگه صنایع دعوت شده خبر بده. POGC
کارشناسی ارشد صنایع.
طب 9-10 اسفند
گزینش 17 اسفند
هنوز دعوت نشدم!!!
خبر بدید.
و میدونید صنایع کی دعوت میشه.
آقا نعیم همشهری شما خبری ندارید؟
با تشکر فراوان.

roseperfume2007

عضو جدید
fبچه ها من تماس گرفتم با 06522625242 گفت که اسمم توی لیست تیرماه نیست.خیلی مودبانه هم جواب دادن

اگه کسی ابهام داره بزنگه اونجا.من از 6 تا مکانیک که پرسیدم فقط یه نفر دعوت شده بوذ.2تا مدیریت پرسیدم که یکیشون دعوت شده بود.و یکی عمران که دعوت شده بود.

aa313

عضو جدید
صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

کد رهگیری شما : 106769

آقای محسن علی بیگی بنی

با كمال تاسف به اطلاع مي رساند جنابعالي در مرحله تكميل ظرفيت، مورد پذیرش قرار نگرفته ايد .
با آرزوی توفیق و سلامتی برای جنابعالی.

توجه : جهت جلوگیری از دستیابی به اطلاعات شما توسط دیگران ، پس از مشاهده نتیجه آزمون خود از سیستم خارج شوید.
شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

سلام
نمیدونم کی هستین، ولی خداییش خیلی دوست داشتم قبول شین، باید آدم اخلاق منحصر به فرد و جذابی داشته باشین، انشاء الله تو آزمون امسال شرکت کنیین و با تجربه ای که نسبت به شیوه آزمون پیدا کردین قبول شین.
یا علی مدد

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همکارانی که دوره آموزشی ماهشهر هستند یه سوال دارم:
به من گفتن یکم تیرماهشهرباشم ولی واقعیتش من صبح یک تیرماه ساعت 8تا12آخرین امتحان پایان ترم دارم .حیفم میادیه ترم دیگه دوباره معطل همین درس بشم وبعدشم دیگه فکرنمی کنم وقت داشته باشم بتونم درس بخونم .
می خام بعدازامتحان ازبوشهربااتوبوس یاتاکسی به ماهشهرحرکت کنم ،فکرکنم ساعت 7تا8شب برسم ،
سوالم اینه:
1-گفتن یکم آنجاباشیم ،بایدساعت خاصی آنجابود؟
2-بافرض اینکه بایدوقت اداری آنجاباشی جهت معرفی نامه برای اسکان،اگه من شب برسم اسکان نمیدن،بایدبرم هتل های بیرون؟
3-یکم پنجشنبه میشه،قسمت اداری شرکت تعطیله یا نه؟
4-اگه بجای یکم ،دوم بیام چه اتفاقی میفته،یکم که اومدیم چه کارهایی میخان کنن؟
ممنون ازهمکارن نفت وپارس که راهنمایی کنند

داداش گلم، اصلا نگران نباش، با خیال راحت امتحانتو بده، بعد راه بیوفت بیا. مسئولین خوابگاه تا آخر شب هستن، اونا هم نباشن، مگه ما مردیم، دربست در خدمتیم. اصلا شما بیا من خودم پذیرشت می کنم.:biggrin:
برای اسکان کار اداری لازم نیست انجام بشه. فقط دم در ورودی یه فرم مشخصات پر می کنی و میای داخل، از توی لیست اسمتو چک می کنن و کلید اتاقتو بهت میدن.
توی اتاق هم همه چی هست (قبلا گفتیم اتاقا چیا دارن)
من فکر می کنم همون یکم (حتی آخر شب) بیای بهتر باشه.
فقط یه 14، 15 تایی عکس باخودت بیار که همینطور دارن از ما عکس می خوان.
حق نگهدارت!

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش ميکنم
اینترنتش که واسه من خوبه (آخه بعضی از دوستان هستن که ناراضی ان و قرار شده پهنای باند رو افزايش بدن) هيچ محدوديت و پس ورد و اینايی نداره ! من خودم 2 تا فيلم دانلود کردم تا حالا
الان که هوا خوبه ! فقط عصرا که از کلاس بر ميگرديم گرمه و تش باد مياد و گرنه شبا خوبه ميشه راحت همه جا رفت ! اما نميدونم يک ماه ديگه وضعيت چجوری باشه اما نگران نباش بيشتر اوقات روز رو زير کولر هستی جوری که سردت هم میشه

دستت درد نکنه! آخه اینجا جای این کاراست. مثلا اومدیم تحصیل علم کنیم ها!:)
دارم بهت هشدار میدم اگه فیلما رو به منم ندی میرم دابلیکیتت می کنم:w02: تا همین فردا ثروتی دیپورتت کنه بری بشینی خونه گریه کنی!:crying:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

babakv

عضو جدید
داداش گلم، اصلا نگران نباش، با خیال راحت امتحانتو بده، بعد راه بیوفت بیا. مسئولین خوابگاه تا آخر شب هستن، اونا هم نباشن، مگه ما مردیم، دربست در خدمتیم. اصلا شما بیا من خودم پذیرشت می کنم.:biggrin:
برای اسکان کار اداری لازم نیست انجام بشه. فقط دم در ورودی یه فرم مشخصات پر می کنی و میای داخل، از توی لیست اسمتو چک می کنن و کلید اتاقتو بهت میدن.
حق نگهدارت!
آرش جان از رژیم غذایی که اونجا بهتون میدن حرفی نزدینا !!!
کیفیت غذاها چطوره؟؟

naeem63

عضو جدید
با سلام ...
کسی اگه صنایع دعوت شده خبر بده. POGC
کارشناسی ارشد صنایع.
طب 9-10 اسفند
گزینش 17 اسفند
هنوز دعوت نشدم!!!
خبر بدید.
و میدونید صنایع کی دعوت میشه.
آقا نعیم همشهری شما خبری ندارید؟
با تشکر فراوان.

سلام داداش
منم ارشد صنایع ام
ان شالله که شنبه بهت زنگ میزنن

JYH6656

عضو جدید
آرش جان از رژیم غذایی که اونجا بهتون میدن حرفی نزدینا !!!
کیفیت غذاها چطوره؟؟
سلام
چطوری مهندس گل،،،، غذا هم خدا رو شکر خوب هست ،، فقط دوستانی که اینجا میان بدونن که حوله حمام ، چاقو(برای میوه خوردن) و حدودا 16 تا عکس چون چپ و راست عکس میخوان و تعدای کپی از شناسنامه(از تمامی صفحات )و کپی کارت ملی و خدمت بیارن و اگه دوست داشتن با خودشون لب تاپ بیارن که حوصله شان سر نره و چیزه دیگه ای با خودشون نیارن چون لازم نیست.
حق نگهدار تمامتون باشه. یا علی

naeem63

عضو جدید
دستت درد نکنه! آخه اینجا جای این کاراست. مثلا اومدیم تحصیل علم کنیم ها!:)
دارم بهت هشدار میدم اگه فیلما رو به منم ندی میرم دابلیکیتت می کنم:w02: تا همین فردا ثروتی دیپورتت کنه بری بشینی خونه گریه کنی!:crying:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

سلام آرش خان
در مورد لوازم شخصی که باید با خودمون بیاریم، لطفا یه توضیحی بدین؟
از فرودگاه ماهشهر تا شهرک بعثت چقدر راهه؟
ماشین لباسشویی داره؟ چند دست لباس بیاریم؟
و ....

آخرین ویرایش:

جاسم س

عضو جدید
تو پست های قبلی خدمت بچه ها گفتم که واسه ما اینجوری بود که تا عصر جمعه هم به بچه ها اسکان ميدادن!!! يعنی اصن اینجوری نيست که تو وقت اداری نميرسم و ساعت 7 صبح يک تير بايد اونجا باشم و این حرفا!
شما امتحانت رو بده و بعد از امتحان بياد 11 شب هم برسی آقای شير علی زاده مسؤل خوابگاه ها با روی باز ازت استقبال ميکنه
جمعه هم بيای فک کنم اسکان بدن اما زود بياد و زود تر با شرايط اخت بشی بهتره (این قسمت نظر شخصيم بود)

خیلی ممنون مهندس ازراهنمایتون
من خیلی نگران همین بودم،چون یه ترم دیگه توی کار باید برم همون درس بگیرم،کلی هم طول ترم روش وقت نهاده ام تا فقط سمیناروپایان نامه بمونه برای ترم های باقیمانده

جاسم س

عضو جدید
حق نگهدارت!

دمت گرم آقا آرش ،خیلی گلی
یه سوال :لباس ورزشی ،کفش ورزشی هم نیازه بیاریم یا خودشون میدن ،درمورداینا هم همکارعزیزتوضیحی بده

ممنون

tanha_1900

عضو جدید
fبچه ها من تماس گرفتم با 06522625242 گفت که اسمم توی لیست تیرماه نیست.خیلی مودبانه هم جواب دادن

اگه کسی ابهام داره بزنگه اونجا.من از 6 تا مکانیک که پرسیدم فقط یه نفر دعوت شده بوذ.2تا مدیریت پرسیدم که یکیشون دعوت شده بود.و یکی عمران که دعوت شده بود.

درباره مرداد خبري نداشت؟ليستش حاضر شده؟

m.ahmad.kntu

عضو جدید
کفش ورزشی با خودتون بیارید + یک دست لباس ورزشی
حوله و چاقو هم همونطور که دوستان گفتن بیارید + تعداد زیادی عکس
راستی دوستان متاهل علاوه بر کپی مدارک خودشون (تمام صفحات)، کپی مدارک همسرشون رو هم بیارن چون ازشون میخوان
یا حق

civil 64

عضو جدید
سلام دوستان
دوستانی که اول تیر از شیراز میخواهند بروند به ماهشهر یک هماهنگی بکنید تا با هم برویم

farkhaniii

عضو جدید
دیگه بعید میدونم کسی مونده باشه،اگه میخواستن زنگ بزنن امروز میزدن. شنبه که تقریبا نیمه تعطیله،بعدشم که 2 روز تعطیل رسمیه. مطمئن باشید به تمام اونایی که تو لیست 250 نفره تیر ماه بودن زنگ زدن.
بچه هایی که دعوت نشدن مثل خودم بهتره برای مرداد برنامه ریزی کنیم.(هرچند یادمه یه بار داوری گفت تو ماه مبارک شاید اعزام نباشه که یعنی میره برای شهریور)
من که میرم پی کارای دانشگام یکم خودمو جلو بندازم که کارام نمونه برا دقیقه 90.

ولی جالبه ها
همه رشته ها دعوت شدن الا کنترل و ابزار دقیق:surprised:
البته خوب شاید بودن بعضی از افراد که دعوت شدن ولی ازین تاپیک خبر دار نیستن که بیان بگن.

آقای farkhaniii شما هم قدرت بودی دیگه،نه؟
به شما خبر ندادن؟؟

نه والا تماس نگرفتن !

m.ahmad.kntu

عضو جدید
این مواردی هست که در عسلویه ضریب رو تشکیل میده (البته مربوط به آخرین آیین نامه است که الات در حال اجرا است اما به میگن به زودی ضریب به طرز جالبی زیاد میشه و 15 درصد دولت هم بهش اضافه میشه.

عنوان
ضریب
پایه حقوق
1
فوق العاده بدی آب و هوا (25 درصد پایه حقوق)
0.25
فوق العاده ویژه (30 درصد حقوق پایه و بدی آب وهوا)
0.375
فوق العاده محرومیت از تسهیلات زندگی (28.4 درصد پایه و بدی آب و هوا)
0.355
جبران صرف وقت اضافی (15 درصد پایه و بدی آب و هوا)
0.188
فوق العاده ایاب و ذهاب (0.006 درصد پایه و بدی آب و هوا ضربدر 22 روز کاری)
0.165
فوق العاده صعوبت محیط کار و زندگی (30 درصد پایه و بدی آب و هوا)
0.375
فوق العاده مخصوص منطقه (25 درصد پایه و بدی آب و هوا)
0.313
دوری از خانواده (30 درصد پایه و بدی آب و هوا)
0375
اضافه کاری (41.6 درصد پایه و بدی آب و هوا و فوق العاده ویژه و کارگاهی)
0.728
فوق العاده کارگاهی
0.125
فوق العاده جذب (درصد پایه و بدی آب و هوا و فوق العاده ویژه) (بر مبنای پایه های سازمانی)
0.26
جمع کل ضرایب
4.509

tak2750

عضو جدید
منم رشته ام قدرته هنوز دعوت نشدم
اگه تا چهارشنبه دعوت نشم احتمالا رفتم واسه مرداد.
هر چند بعید میدونم.چون امکانات اونجا محدوده و بچه های تمام رشته رو با هم دعوت می کنند.بعید میدونم که بخاند 5 6 نفر رو نگه دارند دوره بعد بفرستند.
هر چند که من از خدامه مرداد برم چون 15 تیر امتحان دارم

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهام

تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهام

سلام
نمیدونم کی هستین، ولی خداییش خیلی دوست داشتم قبول شین، باید آدم اخلاق منحصر به فرد و جذابی داشته باشین، انشاء الله تو آزمون امسال شرکت کنیین و با تجربه ای که نسبت به شیوه آزمون پیدا کردین قبول شین.
یا علی مدد

آقا جان این لیست 1000 نفری آقای دامن پاک برای تیرماه که میخاد مصاحبه بگیرند .چیست کسی اگه می دونه راهنمایی کنه

mahdi8051

عضو جدید
با عرض پوزش از دوستان بابت زدن پست تکراری. صرفا جهت دیده شدنه!

با عرض پوزش از دوستان بابت زدن پست تکراری. صرفا جهت دیده شدنه!

سلام من یه صحبتی دارم با بچه های پالایش و پخش ، اونایی که قراره تو پالایشگاه های تبریز، لاوان و بندر عباس مشغول بشن و هنوز دعوت به کار نشدن. دوستان من نمیدونم شما چقدر در جریان قرارداد کاری این سه تا پالایشگاه هستین ولی میخواستم بگم زیاد له له نزنین که باهاتون تماس بگیرن و دعوت به کارتون کنن چون که اصلا آش دهنسوزی نیس. محض اطلاعتون بگم که قرارداد این سه تا شرکت، قرارداد مدت معین یکساله ی تامین اجتماعیه و طبق قانون کاره(چون به بخش خصوصی واگذار شدن و زمان واگذار شدنشون هم بعد برگزاری آزمونه و اصلا تو متن آگهی استخدام حرفی از واگذاری این شرکت ها نبود!) یعنی شما مثلا پا میشی میری یه جزیره تو جنوب کشور مثل لاوان با قانون کار مشغول میشی و سال به سال قرارداد امضا میکنی!!! در ضمن بر طبق اقرارنامه و قراردادی که شما امضا میکنین ارتباط شما با صنعت نفت کامل قطع میشه و کاملا از مزایای نفت محروم میشین (نفتی که همه اونو به مزایاش میشناسن وگرنه کسی عاشق چش و ابروی مناطق عملیاتی جنوب نیس).حتی دیگه از استخدام هم خبری نیس چون سال به سال قراردادتون تمدید میشه(تازه اونم اگه شرکت لازمتون داشته باشه!!!) خلاصه از نفتی بودن فقط اسمش براتون میمونه!!!یعنی ما که با بچه های پالایشگاه اراک و ابادان(این دوتا پالایشگاه هنوز واگذار نشدن و کماکان دولتی هستن) و بچه های شرکت ملی نفت تو یه روز ازمون مشترک دادیم و به سوالای مشترک جواب دادیم شرایطمون کاملا با اونا فرق میکنه چراکه اونا بصورت دوسال پیمانی و سپس رسمی میشن ولی ما نه. به هر حال من فقط خواستم بگم که اگه باهاتون تماس گرفتن نرین اونجا از هول حلیم بیفتین توی دیگ! کاملا در جریان قرارداد قرار بگیرین و سبک سنگین کنید و بعدا چیزی رو امضا کنید. هر چند تا تکلیف این عده که قراره اینجوری استخدام بشن روشن نشه بعید میدونم فعلا با کسی تماس بگیرن. من و یه گروه دیگه 50 روز پیش دعوت به کار شدیم و وقتی رفتیم دیدیم شرایط قرارداد اینه، زیر بار نرفتیم برگشتیم و الان داریم از طریق تهران پیگیری میکنیم. خلاصه از حقتون نگذرین. به دوستاتون هم اطلاع رسانی کنید.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرش خان
در مورد لوازم شخصی که باید با خودمون بیاریم، لطفا یه توضیحی بدین؟
از فرودگاه ماهشهر تا شهرک بعثت چقدر راهه؟
ماشین لباسشویی داره؟ چند دست لباس بیاریم؟
و ....
سلام مهندس، همونطور که دوستان گفتن همه چیز هست از صابون و شامپو بگیر تا آویز لباس و ملافه و رو بالشی.
ولی چاقوی میوه خوری، حوله، کفش و لباس ورزشی (اگه ورزشکارید!) بیارید همراتون.
ماشین لباسشویی و اتو هم هست.
لباس هم من سه دست آوردم (هم لباس رسمی و هم لباس استراحت) فکر نمی کنم بیشتر احتیاج باشه.
شهرک بعثت هم حدود 20 کیلومتر تا ماهشهر فاصله داره.
البته من از فرودگاه اهواز اومدم شهرک، از مسیرهای ماهشهر تا شهرک اطلاعی ندارم.

m.ahmad.kntu

عضو جدید
دوستان راستی اگر از در خوابگاه برید بیرون میتونید ماشین بگیرید یا میتونید آژانسم بگیرید و برید یک جایی به اسم جراحی. کرایشم 1000 یا 1500 هستش. 5 دقیقه ای میرسه اونجا. اونجا همه چیزهای ضروریتون رو میتونید پیدا کنید. من رفتم با بچه ها بد نبود.

mahdi8051

عضو جدید
سلام مجدد خدمت دوستان نفتی و دوستان ناکام شده ی پالایشی.

دوستان میخاستم بگم ما قراره سه شنبه هفته اینده 16 خرداد بریم تهران پیش دکتر سلحشور یا اقای کاوه برای پیگیری نتیجه استخدامیمون. حالا گفتم دوستان پالایش و پخشی که مشکل مارو دارن و حق و حقوقشون براشون مهمه اگه براشون مقدوره، صبح سه شنبه ساعت 8 بیان تهران جلوی وزارت نفت (خیابون طالقانی) تا دسته جمعی پیگیر استخداممون بشیم. حالا سختی این یه شب مسافرت با اتوبوس یا قطار رو هم به جون بخرین(ما چندین و چند بار این سختی رو به جون خریدیم تا حالا!!). دوستان پارسی و فلات قاره ای و نفتخیر جنوبی و خلاصه بروبچی که تو این تاپیک حضور دارن اگه دوست پالایشی دارن لطفا اطلاع رسانی کنند. بازم میگم دوستان پالایش و پخشی که تاحالا باهاشون تماس نگرفتن، فکر میکنم تا مشکل استخدام حل نشه بعید میدونم فعلا باهاتون تماس بگیرن.(البته این نظر شخصی منه) خلاصه اول باید مشکل حل بشه....پس دوستان جدی بگیرن.
هر کس که میتونه بیاد برای من پیام خصوصی بذاره.
ممنون

fasele111

عضو جدید
سلام دوستان. از مناطق خبرجدیدی نیست؟؟؟؟
کسی میدونه واسه پرسیدن جواب گذینش باید با چه شماره ای تماس بگیرم....؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون:gol:

saeedpower66

عضو جدید
کمک

کمک

دوستان عزیز یه سوال داشتم لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.من مهر ماه مراسم عروسیمه اگردر این زمان اموزشی باشم بهم مرخصی میدن؟ منم مثل خیلی ازدوستان تیر ماه دعوت نشدم حالا هم معلوم نیست که مرداد دعوت بشم یانه

MiSs.

عضو جدید
ماهشهر(ناحیه) - خوابگاه ره آوران(ممکو یا همون شهرک بعثت)،15 دقیقه
فرودگاه ماهشهر - خوابگاه، 15 دقیقه
خوابگاه - بازارچه کیمیا (1000 واحدی) پیاده 15 دقیقه ..
جراحی هم که ترسناکه پیشنهاد نمیدم..ولی 2 تا سوپر خوب داره؛ ولی بهترین گزینه واسه خرید اینجا می شه که همه چیز داره << ناحیه - روبروی باشگاه پیروز-فروشگاه پیروز>>
فست فود هم میتونید برید پارمیدا،پیتزا شب ،ساندویچ حمید..(ناحیه)
رستوران هم صوفی (ناحیه) ، بیستون (ماهشهر قدیم)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز یه سوال داشتم لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.من مهر ماه مراسم عروسیمه اگردر این زمان اموزشی باشم بهم مرخصی میدن؟ منم مثل خیلی ازدوستان تیر ماه دعوت نشدم حالا هم معلوم نیست که مرداد دعوت بشم یانه

آقا اولا تبريک ميگم ایشالا به پای هم پير بشين نه به دست هم.

آقا به ما گفتن مرخصی تو دوره آموزشی به هيچ وجه مقدور نيست! حتی بچه های خوزستانی که به اینجا نزديکن رو گفتن واسه این 3 روز تعطيلی بمونن و جايی نرن چون ميخوان ببرن اردو!
با توجه به اون بند 11 قرار هم که ما امضا کرديم ترک کردن آموزشی هم بدون اطلاع قبلی به منزله ی ترک محل کار در دوران پيمانی محسوب ميشه و شرکت ميتونه قطع همکاری بکنه! پس ريسک نکنيد که اگه ندادن ميرم و ميام!

بالا