[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

takmilzarfiat

اخراجی موقت
من خود علی بیگی هستم متاسفانهذهمتون بر علیه من جبهه گرفتید وبه تخریب من پرداختید تا اونجایی که چند بار منو بلک لیست کردید .

hysteric

عضو جدید
آرش جان از تو بعید بود!!!!!!بابا این همون بلکبریِ خودمونه دیگه:biggrin: با سیمایی جدید وارد شده...یعنی از آیدیش نفهمیدی؟؟؟ hysteric :redface: مهندسی شیمی...تکمیل ظرفیت...دامن پاک...امضاش که دیگه از همه تابلوتره : "مهم نيست كه شما سرنگون شويد، مهم آن است كه دوباره به پاخيزيد.((ونسان لومباردي)) " :cool:نکته جالب اینه که دیگه از قالب "محسن علی بیگی" که رتبش 54 بود دراومده ...الان میگه رتبش 3 هستش:surprised:
1.
اگه کسی فکر میکنه من بلکبری هستم بگم اشتباه میکنه چون فقط وظیفه شخصی خودم دونستم اطلاعتم در اختبار دیگران بذارم
2.اگه شک دارید از حامد وشهرام(البته جفتشون رفتن اموزشی) که ازمان دانشگاه دوستیم و همینطور چشمک که باهم مصاحبه تو یک روز داشتیم بپرسه تا مشکلش حل شه البته اونها اینجا رو به من معرفی کردنن(میخواهید شمارهشون رو بدم)
3.در مورد ایدی هم بگم من اینو تو ابان قبل از مصاحبه ام ساختم(به تاریخ عضویت نگاه کنید) .
درمورد امضائ هم ببخشید نمیدونستم جمله زیبای لومباردی ایجاد اشکال برای شما و من میکنه(بازهم ببخشید)
رتبه من هم همینه شک دارید کارنامه رو بذارم تا رفع ابهام بشه
زود قضاوت نکنیم بهتره دوست من

آخرین ویرایش:

takmilzarfiat

اخراجی موقت
من خود علی بیگی هستم متاسفانهذهمتون بر علیه من جبهه گرفتید وبه تخریب من پرداختید تا اونجایی که چند بار منو بلک لیست کردید .

takmilzarfiat

اخراجی موقت
اقاجان این پیامی که توی سایت زده azmoon.nioc.irزده یعنی چی خو لیست مصاحبه شوندگان واجد شرایط یکی توضیح بده خواهشا خووووووووووووووووووووووووووو

majid2798

عضو جدید
خبری نشد بچه ها؟ زنگ،sms،ایمیل،...؟

میشه خواهش کنم از بچه های تهران که حضوری برن یه پرس و جویی بکنن ببینن چه خبره شرکت؟

جاسم س

عضو جدید
نفت وگازپارس:خبری نشد؟
خیلی مسخره است یکساله تو انتظارمون گذاشتن.
یه کسی تهران باشه زحمت بکشه بره بپرسه.
مناطق نفت خیز همشو برده آموزش ،استخدامیش دوبرابربوده.
منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس هم دورشون شروع شده ولی
نفت وگازپارس هیچ خبری نیست
فقط 250 نفربرده.
هرچی زنگ می زنیم گوشی برنمی دارن.smsمی زنم هیچ.نمی دونم چکارکنم.

majid2798

عضو جدید
نفت وگازپارس:خبری نشد؟
خیلی مسخره است یکساله تو انتظارمون گذاشتن.
یه کسی تهران باشه زحمت بکشه بره بپرسه.
مناطق نفت خیز همشو برده آموزش ،استخدامیش دوبرابربوده.
منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس هم دورشون شروع شده ولی
نفت وگازپارس هیچ خبری نیست
فقط 250 نفربرده.
هرچی زنگ می زنیم گوشی برنمی دارن.smsمی زنم هیچ.نمی دونم چکارکنم.

حرفه دل خیلی از بچه هارو زدی جاسم جان.
واقعا تحمل این وضعیت سخته

majid2798

عضو جدید
امروز انگار بچه ها همه خوابن :crying2:

البته بچه های گل فلات که باید فردا معرفی کنن محمود آباد حتما یا تو راهن و یا دارن آماده میشن.
اون 250 تا بچه های پارسم همینطور.
بچه های مناطقم که فکر میکنم امروز فردا حقوق اولو میگیرن
:biggrin:

فقط ما موندیم:cry::cry:

ehsan6472

عضو جدید

البته بچه های گل فلات که باید فردا معرفی کنن محمود آباد حتما یا تو راهن و یا دارن آماده میشن.

شما تنها نیستین ما بچه های پخش وپالایش نصف بیشتر هنوز منتظریم که هیچ خبری نیست:(

shahbal1

عضو جدید
خبری نشد بچه ها؟ زنگ،sms،ایمیل،...؟

میشه خواهش کنم از بچه های تهران که حضوری برن یه پرس و جویی بکنن ببینن چه خبره شرکت؟

همين الان زنگ زدم گوشي روبرداشتن گفتم اعزام كي هست؟گفت برج 4به بعد!!!!!!گفتم قبل عيدرفته بوديم طب گفت برج4به بعد!!!!گفتم كي اطلاع ميديد بهمون؟گفت 20روزقبلش.....باشماره021-83762121.......اس هم دادم چه عجب جواب دادن نوشته بودباپوزش ازتاخيرما ..شمادرگروه اول نبوديد اعزام گروه دوم هم مشخص نيست...30006473 شماره پيامك نفت وگازپارس...فكركنم حرفاي اعتمادي درست ترازآب درومد تا داوري كه الكي ميگفت مشهدهم داريم ...:confused:

naeem63

عضو جدید

سلام دوستان
به قول کارمندان POGC : اندکی صبر، سحر نزدیک است
واژه اندکی به چه معناست؟؟؟
یا علی

حمید غضنفری

عضو جدید
POGC

POGC

سلام دوستان
یا علی

به معنای 153215496481984651 روز دیگه انشالله با تولد نوه سوممون میریم سر کار
البته فکر کنم تا اون موقع نفت تموم شده باشه!!!!!:redface:

arthas

عضو جدید
فکر کنم اینا میخوان چند تا رکورد رو تو کتاب گینس ثبت کنن : 1- طولانی ترین پروسه استخدامی 2 - کوتاهترین دوره آموزشی 3 - بیشترین پست ارسال شده به یک تاپیک !
اصلا هدفشون استخدام نبوده !

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان از تو بعید بود!!!!!!
بابا این همون بلکبریِ خودمونه دیگه:biggrin: با سیمایی جدید وارد شده...
یعنی از آیدیش نفهمیدی؟؟؟ hysteric :redface: مهندسی شیمی...تکمیل ظرفیت...دامن پاک...
امضاش که دیگه از همه تابلوتره : "مهم نيست كه شما سرنگون شويد، مهم آن است كه دوباره به پاخيزيد.((ونسان لومباردي)) " :cool:

نکته جالب اینه که دیگه از قالب "محسن علی بیگی" که رتبش 54 بود دراومده ...الان میگه رتبش 3 هستش:surprised:

عزیزم، هر گردی که گردو نیست، فدات!:smile:
این مهندس hystric از اون انسان های شریف روزگاره، شاید باورت نشه ولی من همه بچه های این تاپیکو با پست هایی که تا حالا گذاشتن یادمه.:cool:
اون مهندس بلکبری هم ، اگه مطابق شئون خودش و این تاپیک پست بذاره، از گذاشتن پستهای تکراری و فونت های عجیب و غریب خودداری کنه، من به شخصه هیچ مشکلی باهاش ندارم.

آخرین ویرایش:

DARKANGEL

عضو جدید
مطمئن باش که خیلی خیلی کم پیش میاد کسی انصراف بده اکثرا همه میرن صدر صد مطمئن باش ...
چرا رفیق ؟؟ یکیش خوده من... به خیالم قراره با کلاس ترین شغل کشور رو داشته باشم و توی رفاه باشم ... دیروز منو بردن تویه بیابون انگار جرمی مرتکب شده باشم و تبعیدم کرده باشن ... رشته ی عمران رو چه به لوله ...5 سال تو برق آفتاب ده ساعت باید وایستم توی اون بیابون بالا سره چند تا کارگر که دارن لوله میسازن ... این همه درس خوندم رتبه برتر دانشگاهم شدم نمیفهمم اصلا آزمون روانشناختی و مصاحبه و اینها چه کمکی به این تقسیم بندی ها کرد درست بر خلاف روحیاتم و توانایی هام و رشته ی کاری و تحصیلی م برام حکم زدن... به هر مسئولی هم میگم اولش تعجب میکنه که منو با این سوابق فرستادن اونجا ولی بعد میگن که کاری از دستشون بر نمیاد...یعنی بدون پارتی کاری از دستشون بر نمیاد...حالا ما که با هزار زحمت اومدیم تا اینجا و تلاش کردیم پارتی از کجا بیاریم...
الان توش موندم و دارم منصرف میشم ... در عرض این 5 سال دقیقا پدره خودم و خانواده م در میاد ...

peykar

عضو جدید
سلام به بچه های گل
من شنبه و یکشنبه طبم تموم شد و بعدشم برگشتم!!!!
فکر کنم بازم می گید این دیگه کیه؟همه الان دارن میرن آموزشی!!! و .....
اما یه نکته جالب که بود مقطع لیسانس بودم واسم زده بودن کارشناس ارشد ......
نکته جالبتر که رشتم هم انسانی بود انداخته بودنم رو سکو!!!!

hiby

عضو جدید
سلام به بچه های گل
من شنبه و یکشنبه طبم تموم شد و بعدشم برگشتم!!!!
فکر کنم بازم می گید این دیگه کیه؟همه الان دارن میرن آموزشی!!! و .....
اما یه نکته جالب که بود مقطع لیسانس بودم واسم زده بودن کارشناس ارشد ......
نکته جالبتر که رشتم هم انسانی بود انداخته بودنم رو سکو!!!!

تبریک میگم
کدوم سکو افتادی دوست عزیز؟
بهرگان که سکو نیست! منطقه است.....سکوی بهرگانسر داریم ولی بهرگان نداریم!
البته تا اونجا که من میدونم

peykar

عضو جدید
تبریک میگم
کدوم سکو افتادی دوست عزیز؟
بهرگان که سکو نیست! منطقه است.....سکوی بهرگانسر داریم ولی بهرگان نداریم!
البته تا اونجا که من میدونم
خیلی ممنون
چون نمیدونستم کدوم سکو هستم کلی نوشتم بهرگان
اما احتمالا سکوی سروش باشم چونکه بهرگانسر خیلی اوضاش بیریخته!!!

peykar

عضو جدید
از بچه ها کسی اطلاعاتی راجع به منطقه بهرگان نداره؟
نمی دونم پست هایی که واسه بچه های فلات زدن بر چه مبنایی زدن؟
مثلن واسه من زدن کارشناس ارشد فلان قسمت، خوبه یا بده؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه،خییییلی ممنونم

majid2798

عضو جدید
پرسش : با سلام و تشکر از پاسخگوییتان در آزمون سال قبل در شرکت نقت و گاز پارس پذیرش شدم و تمامی مراحل را در اسفند سال ۹۰ با موفقیت پست سر گذاشتم. از شرکت هم به صورت حضوری پرسیدم و گفتن که پرونده شما تکمیل شده و باید منتظر بمانید. خواهش میکنم از شما این موضوع را پیگیری نمایید تا تاریخ اعزام به آموزشیمان را بدانیم. ممنون از شما بزرگواران

پاسخ :
با سلام

سوال شما به سايت نفت و گاز ارسال شده است در صورت پاسخگويي جواب ارسال مي شود .
با تشكر

منبع:سایت وزارت نفت
http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...8279a&ID=105486e0-d1fe-4d1e-af21-06d1fed74834

naeem63

عضو جدید
پرسش : با سلام و تشکر از پاسخگوییتان در آزمون سال قبل در شرکت نقت و گاز پارس پذیرش شدم و تمامی مراحل را در اسفند سال ۹۰ با موفقیت پست سر گذاشتم. از شرکت هم به صورت حضوری پرسیدم و گفتن که پرونده شما تکمیل شده و باید منتظر بمانید. خواهش میکنم از شما این موضوع را پیگیری نمایید تا تاریخ اعزام به آموزشیمان را بدانیم. ممنون از شما بزرگواران

پاسخ :
با سلام

با تشكر

http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...8279a&ID=105486e0-d1fe-4d1e-af21-06d1fed74834

سوال:
آقای داوری سلام
خسته نباشید
برای 250 نفر دوم، چه زمانی پیامک میدین؟
هنوز مکان و شروع آموزش مشخص نشده است؟
ممنون از راهنمایی شما

پاسخ:
سلام

نه هنوز

ehsan6472

عضو جدید
چرا رفیق ؟؟ یکیش خوده من... به خیالم قراره با کلاس ترین شغل کشور رو داشته باشم و توی رفاه باشم ... دیروز منو بردن تویه بیابون انگار جرمی مرتکب شده باشم و تبعیدم کرده باشن ... رشته ی عمران رو چه به لوله ...5 سال تو برق آفتاب ده ساعت باید وایستم توی اون بیابون بالا سره چند تا کارگر که دارن لوله میسازن ... این همه درس خوندم رتبه برتر دانشگاهم شدم نمیفهمم اصلا آزمون روانشناختی و مصاحبه و اینها چه کمکی به این تقسیم بندی ها کرد درست بر خلاف روحیاتم و توانایی هام و رشته ی کاری و تحصیلی م برام حکم زدن... به هر مسئولی هم میگم اولش تعجب میکنه که منو با این سوابق فرستادن اونجا ولی بعد میگن که کاری از دستشون بر نمیاد...یعنی بدون پارتی کاری از دستشون بر نمیاد...حالا ما که با هزار زحمت اومدیم تا اینجا و تلاش کردیم پارتی از کجا بیاریم...
الان توش موندم و دارم منصرف میشم ... در عرض این 5 سال دقیقا پدره خودم و خانواده م در میاد ...
داداش بچه خوزستان همشهری دمت گرم باید کار کرد چاره ای نیست هر جا که باشه تو هرشرایطی که باشه اولش سخته عادت میکنی کم کم سال به سال اوضاع بهتر میشه تو این مملکت بدست آوردن کار خیلی سخته اگر کسی به جزء این کار به تونه وپارتی داشته باشه (که کم هست) یه کار خوب رسمی گیر بیاره آره میشه گفت انصراف میده.

gold power

عضو جدید
دوست عزيز شما كه اهوازي هستي ازت بعيده
خب الان همه مي دونن كه شرايط نفت همينه ديگه
متاسفانه الان ديگه مدرك مثل گذشته ارزش نداره مثلا اگه شما با مدرك الانت سال 76 برا نفت استخدام مي شدي شرايطت عالي بود.
بنظر من يه كار معمولي با شرايط زندگي مناسب و در كنار خانواده بودن از همه چيز مهم تره.اين حرف تمام كسايي هست كه تجربه نفت رو دارن.
اون هايي هم كه با اين نظر مخالفن يه روزي بهش مي رسن

roseperfume2007

عضو جدید
چه شرکت مسخره ای داریم ؟؟؟

یعنی باید تا اواسط خرداد صبر کنیم تا شاید جز تیر ماهی ها باشیم و اگه نبودیم بازم روز از نو و روزی از نو؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا اینا خیلی شوتن؟

از اولش پیداست ما باید خرخمالی کنیم و کسی به هیچ سوالی جواب نده.فقط هر چی گفتن بگیم چشم

سالی که نکوست از بهارش پیداست.
:warn:
بخدا اگه بخاطر حقوق و نیاز نبود نمی رفتم.

roseperfume2007

عضو جدید
سلام دوستان
یا علی

به معنای اینه که خودشون هم نمیدونن دارن چیکار میکنن

به معنای اینه که تازه یادشون اومده 1000 نفر نیرو گرفتن و باید برن آموزشی

به معنای اینه کحه احتمالا 2 یا 3 ماه ما بیشتر توی خونه میمونیم

به معنای اینه که ما 2 یا 3 ماه کمتر حقوق میگیریم

به معنای اینه که اونا که زودتر میرن تجربشون از ما بیشتره و زیر دستشونیم تا مدتی حداقل

به معنای اینه که 2 یا 3 ماه دیرتر بازنشست میشیم
.
.
.
.

roseperfume2007

عضو جدید

پاسخ :
با سلام

با تشكر

حالا اگه دلشون خواست و جواب ندادن چی؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی محبت کردن که ارسال کردن اما باید پیگیری کنن

DARKANGEL

عضو جدید
دوست عزيز شما كه اهوازي هستي ازت بعيده
خب الان همه مي دونن كه شرايط نفت همينه ديگه
متاسفانه الان ديگه مدرك مثل گذشته ارزش نداره مثلا اگه شما با مدرك الانت سال 76 برا نفت استخدام مي شدي شرايطت عالي بود.
بنظر من يه كار معمولي با شرايط زندگي مناسب و در كنار خانواده بودن از همه چيز مهم تره.اين حرف تمام كسايي هست كه تجربه نفت رو دارن.
اون هايي هم كه با اين نظر مخالفن يه روزي بهش مي رسن

چیزی که باعث حسرت من میشه اینه که من فک میکنم همین میزان درآمد رو توی شهر خودم داشتم در میآوردم بدون شکنجه جسمی و روحی ...فک کردم حالا این نفت قراره زیر و رومون کنه ... فک میکردم صبح میرم اداره طراحی ساختمان عصر هم مثل آدمهای عادی میام خونه... آخه این جور کارها در تخصص ما نیست اصلا تجربه ای نداریم من از این زورم میاد که کاری رو باید بکنم که هیچ چی ازش نمیدونم و کاری که چند سال واسش درس خوندم رو باید بذارم یه گوشه بهش به شکل خاطره نگاه کنم ...اگه رشته و تخصص خودم بود شرایط سختش رو هم میپذیرفتم چون بچه ی همین خطه هستم و خیلی گرما و ... اهمیتی نداره برام...ولی واقعا دلزده شدم...

majid2798

عضو جدید
چیزی که باعث حسرت من میشه اینه که من فک میکنم همین میزان درآمد رو توی شهر خودم داشتم در میآوردم بدون شکنجه جسمی و روحی ...فک کردم حالا این نفت قراره زیر و رومون کنه ... فک میکردم صبح میرم اداره طراحی ساختمان عصر هم مثل آدمهای عادی میام خونه... آخه این جور کارها در تخصص ما نیست اصلا تجربه ای نداریم من از این زورم میاد که کاری رو باید بکنم که هیچ چی ازش نمیدونم و کاری که چند سال واسش درس خوندم رو باید بذارم یه گوشه بهش به شکل خاطره نگاه کنم ...اگه رشته و تخصص خودم بود شرایط سختش رو هم میپذیرفتم چون بچه ی همین خطه هستم و خیلی گرما و ... اهمیتی نداره برام...ولی واقعا دلزده شدم...

تحمل کن دوست عزیز
اول کار همیشه سخته اما به امید خدا خوب میشه.
از قدیم گفتن نابرده رنج گنج میسر نمیشود.

majideng

عضو جدید
من پخش و پالایشی هستم همه مراحل طب پزشکی را دادم الان واسه هفته بعد دعوت کردن گزینش! باید بگم که قبلا گزینش دعوت نکرده بودن منو! الان در تعجبم از کار اینا اول طب پزشکی میگیرن یا گزینش؟

abd888

عضو جدید
مناطق نفت خیز

مناطق نفت خیز

از دوستان مناطق نفت خیز خبری نیست؟
دعوت به کارها به کجا رسید؟

بالا