[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

MiSs.

عضو جدید
زنگ زدن به شما؟
دوست من صحبت 2 روز و 1 ماه نیست که...خودشون گفتن آموزش 3 ماهه که مرخصی هم نداره
كسي كه خوزستاني باشه مي تونه آخر هفته بره منزل خودش واسه همين به ايشون گفتن واسه 2 روز وسايل بيار به عبارتي واسه 3 شنبه و 4 شنبه ..

آخرین ویرایش:

حمید غضنفری

عضو جدید
نفت و گاز پارس

نفت و گاز پارس

الان 2 روزه شکر خدا پارس دیگه جواب sms هم نمیده.کسی خبر تازه ای نداره؟؟؟؟؟

من امروز اس ام اس دادم که برنامه چجوریه
الان جواب داد که
"سلام متاسفانه خبر جدیدی نداریم"
جالبه خودشون هم دیگه نمیدونن که چه خبره:eek:

blae

عضو جدید
بچه ها برید خدارو شکر کنید.دارند مارو میفرستند رو دکل،تو این گرما!حالا نه رشته ما حفاریه نه کارمون رو دکله.بهشون میگیم میگن براتون خوبه.3ماه.14-14
تو این هوا وحشتناکه!خدا به خیر کنه.
حالا باز خداروشکر که ما کارمون همیشه اینطور نیست.اونایی که کارشون اینطوره خیلی بده.

javan51

عضو جدید
سلام آقا شهرام.خوبی؟ بنده ه م افتادم آغاجری البته تو نامه طبم نوشته بود.
خواستم بپرسم یه خلاصه ای از شرایط کار و محیطش از نظر موندن و محل کار اون جزئیات مهمی که تو این مدت که اونجا بودی به چشمت خورده رو بگی ممنون میشم. سمتو زده بود : تکنسین ارشد.منم لیسانسم مهندسی برق قدرت.البته ترم آخر ارشدم دانشگاه علم و صنعت.حالا با این جزئیات کلا نظرت راجع به رفتن من به اونجا چیه؟ :que::que:من توزیع برق تبریز هم قبول شدم. خودمم تبریزیم.اونجام پرسیدم حدود 1 تومن میدن.
البته اگه دوستای دیگه هم نظر بدن خوشحال میشم.
با تشکر

سلام خدمت دوستان عزیز
اینجانب از روزهای اول ایجاد این تاپیک از بینندگان پروپاقرص آن بودم ولی عضو نشدم و اطلاعاتی بیشتر از دوستان دیگه نداشتم که بخواهم ارائه نمایم اما امروز پیام این دوستمان را دیدم که شاید مشغله ذهنی بسیاری دیگر از دوستانمان هم باشد و لازم دیدم عضو شده و نظر خودم را اعلام نمایم .
بنده بچه اهوازم و با چند سال سابقه کار ، تقریبا در همه شهرهای خوزستان کار کردم.طبق معمول ، مناطق کمتر توسعه یافته و بد آب و هوا مثل خوزستان و بوشهر سیستان و ... البته درآمدهای اغلب اقشار جامعه نسبت به سایر شهرهای دیگه بالاست از کارمندا گرفته تا کسبه و صنف خدمات دهنده و حتی قاچاق فروش ها !!!!!! چون کلا گردش مالی این مناطق بالاست یعنی درآمد بیشتر بواسطه تزریق بیشتر پول از طرف دولت .
ولی این درآمد بیشتر الزاما شما را پولدار نمیکنه چون حقوق بیشتری که اینجا میگیری هزینه های بالاتری هم داری مثلا شما باید برای خونه خودت حتما 2-3 میلیون برای خرید کولر هزینه کنی بعلاوه هزینه نگهداری تعمیرات و برق - دستگاه تصفیه آب . ماشین کولردار . مسکن با قیمت بالا ضمن اینکه تقریبا شش ماه از سال نمیتونی برای ساعتی را در فضای سبز بگذرونی چون هوا آنقدر گرمه که حتما باید زیر کولر باشی یا چند ساعت طی کنی تا به تفریگاه برسی .
"""عدم امنیت""" که بخاطر اقشار خاصی که در این منطقه سکونت دارن یکی از مناطق نا امن ایران محسوب میشه یعنی نه جونت امنیت داره نه مالت
برای کسانیکه از سایر مناطق ایران میان اینجا ، تا یکی دوسال همه چیز تازگی داره مثلا وقتی تو خیابون قدم میزنن فکر میکنن توی سونای خشک هستن و از دیدن اینهمه بیابون لم یزرع و رودخونه های جاری کنار هم تعجب میکنن همچنین زندگی قومیت های مختلف کنار هم ، گرد و خاک هوا و و و و . . . ولی ولی ولی بعد از اون یواش یواش حسرت یه هوای تمیز و خنک ، لذت دیدن برف و برف بازی ، کوه رفتن ، پارک رفتن در ظهر جمعه برای خوردن نهار، امنییییییت امنیت امنیت و بخاطر همه این مسائل که نهایتا عمر آدم رو کوتاه میکنه سرآخر میبنی عمرت در حسرت همه چیز حتی دوری از وطن گذشته و پولدار هم نشدی چه بسا اگر در شهر خودت هم بودی نهایتا یه خونه و ماشین و بازنشستگی و یه پس انداز داشتی.
کلام آخر اگر تو شهر خودتون کار گیرتون میاد ، حتی با نصف حقوق اینجا ، بهتر از اینه که برید توی یه منطقه بد آب و هوا با حقوق بالا و از """زمان " و "" عمرتون """ هزینه کنید ما اینجا به کار کردن خودمون میگیم عمر فروشی . و آرزویمان اینه که در سال دو هفته مرخصی بگیریم و شهرهای بالا رو یه گشتی بزنیم و خنک بشیم و سروسبزی ببینم و آرامش را تجربه کنیم . میوه خوب و ارزون بخریم و بدون سروصدای کولر بخوابم ....
آقا اگه کار هست توی شهرت . نیا نیا نیا
شرمنده طولانی شد.

آخرین ویرایش:

kuwait

کاربر فعال
و بالاخره............................
منم دعوت به کار شدم :smile:
10 دقیقه پیش با من از اهواز تماس گرفتن گفتن چهارشنیه 3 خرداد ساعت 8 صبح اداره استخدام اهواز باشم

مبارکه :gol:
مثل اینکه این هفته بیشتر دوستان مناطق دعوت شدن خب خدارو 100000بار شکر
آقا کیان (رئیس بزرگ) هم که نیاز به دعوت نداره

kuwait

کاربر فعال
دوستان مناطق:
2 تا ازدوستام نه جواب طبشون اومده نه جواب گزینش باید چکار کنن؟
مرسی

javan51

عضو جدید
دوستان مناطق:
2 تا ازدوستام نه جواب طبشون اومده نه جواب گزینش باید چکار کنن؟
مرسی

من رو هم دعوت نکردن
فکر کنم میخوان منو معاون کیان کنن:D

با سلام
من چهارشنبه رفته بودم کارگزینی مناطق گفتن یه تعدادی از بچه ها هنوز جواب طب صنعتی و گزینششون نیومده و بمحض اینکه به دستمون برسه باهاشون تماس میگیریم که بیان منهم بلافاصله رفتم مرکز طب صنعتی و با کلی پیگیری مسئول مربوطه گفت همه پرونده های باقیمانده را آخر اینهفته یعنی 3/3/91 میفرستن و جای نگرانی نیست . بعد از اون گازشو گرفتم سمت گزینش و گفت ما داریم سعی میکنیم جواب ها را تا هرچه سریعتر بفرستیم و حتی امکان داره بعضی ها برن سرکار بعدن برا مصاحبه دعوت بشن (یعنی هنوز هستن کسانیکه نرفتن مصاحبه) در هر صورت نگران نباشین . ما هم خوشحال اومدیم خووونه!!!!

magician1366

عضو جدید
آقا تبریک
هزینه بلیط میدن؟ الان باید چقد وسایل ببریم؟واسه 2 روز گفت به من بیار من از مشهد میام
10 دقیقه پیش با من از اهواز تماس گرفتن گفتن چهارشنیه 3 خرداد ساعت 8 صبح اداره استخدام اهواز باشم

Schneider

مدیر بازنشسته
آقا تبریک
هزینه بلیط میدن؟ الان باید چقد وسایل ببریم؟واسه 2 روز گفت به من بیار من از مشهد میام
بسلامتی...
اینطور که از شهرام شنیدم:
3 دست لباس زیر بیار....2 دست لباس بیرون
دمپایی، صابون، شامپو، لیوان و بشقاب، ملافه >> نیاز نیست بیاری؛ میدن!
وسایل اصلاح صورت بیار اگر نیاز داری!
لپتاپ بیار حوصلت سر نره!
مسواک و خمیر دندون بیار؛
کسیکه زنگ زد بمن خیلی هم عجله داشت، انگار به بقیه هم میخواست زنگ بزنه!
هیچ حرفی درباره پرداخت هزینه بلیط نزد
(فکر نکنم بدن!)

kiyan_max2020

عضو جدید
بچه ها برید خدارو شکر کنید.دارند مارو میفرستند رو دکل،تو این گرما!حالا نه رشته ما حفاریه نه کارمون رو دکله.بهشون میگیم میگن براتون خوبه.3ماه.14-14
تو این هوا وحشتناکه!خدا به خیر کنه.
حالا باز خداروشکر که ما کارمون همیشه اینطور نیست.اونایی که کارشون اینطوره خیلی بده.

سلام
یه سوال
آموزشی همه بچه های حفاری اقماریه؟
یه دوستی دارم فوق معدنه بهش گفتن میشه ناظر دکل حفاری
4 شنبه هم شروع به کارشه اطلاع داری قصه اونا چطوریه؟
به شما نگفتن شروع کلاس ایمنی از کیه؟

kiyan_max2020

عضو جدید

مبارکه مدیر احسان بالاخره شما هم دعوت شدی
امیدوارم بهت خوش بگذره برید اونجارو آباد کنید که منم به زودی به شما ملحق میشم

kiyan_max2020

عضو جدید
مبارکه :gol:
مثل اینکه این هفته بیشتر دوستان مناطق دعوت شدن خب خدارو 100000بار شکر
آقا کیان (رئیس بزرگ) هم که نیاز به دعوت نداره

خدا رو شکر
فک کنم قراره من برم تو قرنطینه آموزش ببینم
و با هیچکدوم از بچه های تاپیک آشنا نشم

kiyan_max2020

عضو جدید
من رو هم دعوت نکردن
فکر کنم میخوان منو معاون کیان کنن:D

دیگه من بشم رئیس تو بشی معاون
کله مناطق میافته دسته شمالی ها
خطرناک میشه
ریاستو تو بگیر
من همون دورو برا هستم در خدمتت
نگران نباش ایشالا ما هم دعوت میشیم

heydarheydar

عضو جدید
بسلامتی...
لپتاپ بیار حوصلت سر نره!
مسواک و خمیر دندون بیار؛
(فکر نکنم بدن!)

سلام دوستان
مناطق پول بليط نميده،فقط به افراد اقماري پول بليط ميدن اونم فكر نكنم الان بدن،
منم امشب دارم ميرم اهواز فردا روز اول كاريه و بايد شركت تووربين جنوب باشم !!!!

blae

عضو جدید
سلام
یه سوال
آموزشی همه بچه های حفاری اقماریه؟
یه دوستی دارم فوق معدنه بهش گفتن میشه ناظر دکل حفاری
4 شنبه هم شروع به کارشه اطلاع داری قصه اونا چطوریه؟
به شما نگفتن شروع کلاس ایمنی از کیه؟

اره حتما با خودمونه.چونکه مارو هم 4شنبه گفتند بیاین.کلاس hse رو همون دکل!اینایی که با ما هستند 80 درصدشون همین سمت رو دارن و فقط همینان که کارشون بعد از اموزشی رو دکل هستش.میشن نفر اول یه دکل.خودشون میگفتند سلطان حفاری!!!یعنی همه کسایی که رو دکلند از اینا دستور میگیرند.
من که اصلا حس خوبی ندارم!
ما مکانیکیم ما رو چه به این برنامه ها.:mad:

magician1366

عضو جدید
این جریان واسه 2 روز چیه پس که خانوم گفت؟
بسلامتی...
لپتاپ بیار حوصلت سر نره!
مسواک و خمیر دندون بیار؛
(فکر نکنم بدن!)

magician1366

عضو جدید
الان یعنی به ما که امروز زنگ زدن اول 3 ماه آموزش تئوری میدن بعد یونیت؟
سلام دوستان

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام دوستان
حیدر جان شما کلاس آموزشی رو رفتی از فردا شروع به کارته؟
یا از فردا باید آموزش ببینی؟

kooroosh2000

عضو جدید
سلام به همه دوستان و تبریک به اونایی که دعوت شدن. راستش من واسه مصاحبه دوم 28 فروردین دعوت شدم و البته مصاحبه اولم متوسط بود ولی تو مصاحبه دوم اصلا سوال مذهبی نپرسید و فقط درباره کارم و خانوادم و .. پرسید که من خیلی راضی بودم و دست آخرم یه تهعهد از من گرفت که تو هیچ مرجعی پروندهی ندارم که منم امضا کردم. اما بعد از گذشت بیش از یک ماه گزینش شرکت نفت میگه پرونده تو ارزیابی هست . خیلی باعث تعجب من شده و خیلی هم نگرانم. البته از خودم مطمئن هستم که هیچ مشکل گزینشی ندارم . لطفا دوستای دیگری هم مثل شرایط من رو دارند . لطفا راهنماییم کنید . آرزو موفقیت واسه همتون را دارم

shahbal1

عضو جدید
امروزبه نفت وگازپارس اس دادم اصلاجواب نداد:(ظهر3 بعدازظهر هم 3بارتماس گرفتم اصلا جواااااااااااااااااب ندادن:(((

بالا