[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

rezatm

عضو جدید

ممنونم از پیشنهادتون.من تا حالا چند دفعه زنگ زدم که میگفتن ج طب صنعتی اومده ولی گزینش هنوز نیومده( دو ماه پیش گزینش دادم واسه همین نگرانم)

نمیدونم شماره خود گزینش که نزدیک میدان نخله چیه...اگه کسی میدونه ممنون میشم بده:gol:

به این شماره زنگ بزن، شماره واحد پاسخگویی هسته گزینش جنوبه، همون که فلکه 5 نخله، من از همین نتیجه ام رو گرفتم

0611- 2263174

arthas

عضو جدید
یکی که روابط عمومیش قوی هست بی زحمت تماس بگیره . بخصوص بچه های مشهد. نمیدونم اما این شماره رو تو اینترنت دیدم .

آدرس و تلفن مجموعه ورزشي آموزشي مشهد

مجموعه ورزشي و آموزشي مشهد
آدرس : مشهد كوهسنگي
تلفن: 05118403719
تلفن: 05118411776

آخرین ویرایش:

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان اين كسايي كه مجدد براي مصاحبه گزينش دعوت ميشن چطور مطلع ميشن؟
از خود كزينش باهاشون تماس گرفته ميشه؟يا خودشون زنگ زدن متوجه شدن؟

بعد از دو ماه از مصاحبه وقتي خبري نشده ديگه ممكنه مشكلي باشه؟

براي مصاحبه مجدد از خود گزينش باهاشون تماس گرفته ميشه

منم اسفندماه گزينش رفته بودم اما دوباره واسه مصاحبه مجدد منو دعوت كردن و 13 ارديبهشت دوباره رفتم گزينش

علی تهرانی

عضو جدید
یکی که روابط عمومیش قوی هست بی زحمت تماس بگیره . بخصوص بچه های مشهد. نمیدونم اما این شماره رو تو اینترنت دیدم .

باریکلا به خودمون بچه ها.......هرآدرسی باشه هر شماره ای باشه زیرسنگم باشه پیدامیکنیم ...ای ول ای ول...........

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه هاي پالايش و پخش خبري نشد؟؟؟؟؟ كسي رو دعوت نكردن؟؟؟؟

mirara

عضو جدید
براي مصاحبه مجدد از خود گزينش باهاشون تماس گرفته ميشه

منم اسفندماه گزينش رفته بودم اما دوباره واسه مصاحبه مجدد منو دعوت كردن و 13 ارديبهشت دوباره رفتم گزينش

ازتون چي پرسيدن؟همون سوالات مصاحبه اول؟كلا چه فرقي با مصاحبه اول داشت؟
نگفتن چرا براي مصاحبه مجدد دعوت كردن؟

ABADAN-

عضو جدید
ولا بچه های که الان رفتن کلاس ایمنی (اهواز-برومی)اینطور میگن.
که بچه ها رو به دو گروه تقسیم کردن:gol:
گروه A اول ایمنی بعد کار بعد اموزش
گروه B اول ایمنی بعد اموزش بعد کار

آخرین ویرایش:

blae

عضو جدید
ولا بچه های که الان رفتن کلاس ایمنی (اهواز-برومی)اینطور میگن.
که بچه ها رو به دو گروه تقسیم کردن:gol:
گروه A اول ایمنی بعد کار بعد اموزش
گروه B اول ایمنی بعد اموزش بعد کار

واسه ما که سمتمون رو زدن اداره کل حفاری(ربطی به ملی حفاری و پیرا حفاری نداره).
گفتند اداره حفاری گفته ما نمیروهامو میخایم خودمون اموزش بدیم و نمیدیم به برومی.نامه هامونو دادن احتمالا از شنبه کلاسامون شروع میشه.
ایشالا که انتظاره همه به سر برسه.خیلی سختی کشیدن بچه ها. . .

farkhaniii

عضو جدید

امروز مرخصی میگیرم میرم پرس و جو

یه آماری میگیرم میام میگم

ممنون

shamabady

کاربر فعال
شما با چه شماره ای برای اطلاع ازنتایج نهایی و شروع به کار زاگرس جنوبی تماس تماس گرفتید

امروز یا نهایتا فردا باهاتون تماس میگیرن
خواستی خودت تماس بگیری با این شماره تماس بگیر
07112314426
آقال محمدی

shamabady

کاربر فعال
دوستان کسی نمیدونه از تهران تا شیراز با اتوبوس چند ساعت راهه ؟:D

mohammad646464

عضو جدید
سلام

والا شنيدم حدود 60 آپارتمان تر و تميز توي اميديه درست كردن حالا به ما برسه يا نه الاهو اعلم! وديعه هم كه به ليسانسا ميدن

در مورد اسكان كه فعلا 3 ماه توي خوابگاه اهوازي!!

خلاصه منم مثه شما .....

4و5 روز ديگه دندون رو جيگر بزارين همه چيز معلوم ميشه .ممكنه من اطلاعات غلط بهتون بدم.اونجا هر سوالي دارين ميتونيد بپرسيد!!!

در مورد امكانات هم !! خوزستان كجاش امكانات داره ؟ كه حالا در و دهاتايي مثه اميديه و گچسارانو مسجد سليمان بخوان داشته باشن؟!!

در ضمن شما كه مهندس برقي ديگه بيكار تر از شما و دوستان غير بهره بردار وجود نداره اونم توي يونيتاي نفتي!! جز اينكه جاي خاصي بيفتي!!

پس نگران كار نباشيد!!
خیلی ممنونم از اطلاعاتتون.بازم اگه از دوستان از اونجا خبرایی دارن بدن.مرسی

farkhaniii

عضو جدید
چت کردن من با آقای داوری ، خبرای جدید
f: آقای داوری سلام
r0ospi: salam
f: قضیه اینکه کارآموزی مشهد هستش واقعیه؟
r0ospi: are gmoonm
f: میشه بگی تا کی همه میرم سره کار؟
f: برنامه ریزیهام خرابه
f: الان یک سری میرن ماهشهر
f: سری دوم کی میرن؟
r0ospi: badesh 15 rooz bad
r0ospi: seri 250 nfri
f: کجا؟
f: بر چه اساسی میفرستن؟ تکمیل پرونده یا چیزی دیگه ؟
r0ospi: badish miran
r0ospi: takmil
f: خب من پروندم تکمیله
f: جز نفرات اولم
f: چرا زنگ نزدین؟
f: آقای اعتمادی هم جواب نمیده
r0ospi: ?
r0ospi: are sareshoon shlooghe
f: اطلاعات دقیقتری داری الان بهم بگی؟
f: شرمنده مزاحمتون شدم
f: عذر میخوام
r0ospi: na migan sabr konid
f: تشکر...بیچاره شدم فقط...ممنون آقای داوری
r0ospi::|
r0ospi is typing...
f: گل دادم بهش ( :)) )

ینی من هلاک این آیدیشم به خدا ، بعدم یک عکس پیر زن سومالیایی گذاشته عینه نفت:biggrin::biggrin::biggrin:

farkhaniii

عضو جدید
بچه ها آدرس دقیق مرکز آموزشی مشهد که میگین تو کوهسنگی هستش کجاست؟
زنگ میزنم جواب نمیدن

kamran2008

عضو جدید
سلام امروز صبح به شرکت اس ام اس زدم نوشتم:

آیا خرداد ماه غیر از گروه ماهشهر اعزام دیگری هم هست؟

جواب:

داره برنامه ریزی میشه

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امروز صبح به شرکت اس ام اس زدم نوشتم:

آیا خرداد ماه غیر از گروه ماهشهر اعزام دیگری هم هست؟

جواب:

داره برنامه ریزی میشه

بابا کچل کردین این بنده خداها رو از بس sms دادین ، یه دو روز دندون رو جیگر بذارین، هفته دیگه تماس می گیرن!;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چت کردن من با آقای داوری ، خبرای جدید
f: آقای داوری سلام
r0ospi: salam
f: قضیه اینکه کارآموزی مشهد هستش واقعیه؟
r0ospi: are gmoonm
f: میشه بگی تا کی همه میرم سره کار؟
f: برنامه ریزیهام خرابه
f: الان یک سری میرن ماهشهر
f: سری دوم کی میرن؟
r0ospi: badesh 15 rooz bad
r0ospi: seri 250 nfri
f: کجا؟
f: بر چه اساسی میفرستن؟ تکمیل پرونده یا چیزی دیگه ؟
r0ospi: badish miran
r0ospi: takmil
f: خب من پروندم تکمیله
f: جز نفرات اولم
f: چرا زنگ نزدین؟
f: آقای اعتمادی هم جواب نمیده
r0ospi: ?
r0ospi: are sareshoon shlooghe
f: اطلاعات دقیقتری داری الان بهم بگی؟
f: شرمنده مزاحمتون شدم
f: عذر میخوام
r0ospi: na migan sabr konid
f: تشکر...بیچاره شدم فقط...ممنون آقای داوری
r0ospi::|
r0ospi is typing...
f: گل دادم بهش ( :)) )

ینی من هلاک این آیدیشم به خدا ، بعدم یک عکس پیر زن سومالیایی گذاشته عینه نفت:biggrin::biggrin::biggrin:

خدايی خيلی باحالين و اون باحال تر که ميشينه جواب ميده :biggrin:
بابا این روزای آخر رو بريد حال کنيد و خودتون رو لوس کنيد که ديگه وقتی نميمونه!
من دوشنبه دفاع کردم اما هنوز وقت نکردم اصلاحاتش رو انجام بدم چون همش يا با این گروه از دوستان ميريم بيرون يا با اون گروه! کاش من جزء گروه دوم بودم که این قدر کارام هول هولکی نشه! الان اگه بياين دفتر کارهام رو بخونين خنده اتون ميگيره : نمونه اش : صب برم تشک حرارتی بخرم واسه خاله، عصر خريد کلاه + پرس و جو برای بليط ماهشهر ، برای مهرداد و خريد وسايل مورد نياز سفر + واريز پول به حساب اردوی روز جمعه ، فردا ظهر برنامه باغ احسان اینا ، پنج شنبه عصر کنسرت مسعود اینا + شام ، جمعه اردوی شهرکرد، شنبه اصلاحات تز و دانشگاه ......
اصن گفتم بعد دفاع يه حالی ميکنيم و همش ميخوابيم اما همش اینور اونوريم و از دوستان خداحافظی ميکنيم

shamabady

کاربر فعال
من دوشنبه دفاع کردم اما هنوز وقت نکردم اصلاحاتش رو انجام بدم چون همش يا با این گروه از دوستان ميريم بيرون يا با اون گروه! کاش من جزء گروه دوم بودم که این قدر کارام هول هولکی نشه! الان اگه بياين دفتر کارهام رو بخونين خنده اتون ميگيره : نمونه اش : صب برم تشک حرارتی بخرم واسه خاله، عصر خريد کلاه + پرس و جو برای بليط ماهشهر ، برای مهرداد و خريد وسايل مورد نياز سفر + واريز پول به حساب اردوی روز جمعه ، فردا ظهر برنامه باغ احسان اینا ، پنج شنبه عصر کنسرت مسعود اینا + شام ، جمعه اردوی شهرکرد، شنبه اصلاحات تز و دانشگاه ......
اصن گفتم بعد دفاع يه حالی ميکنيم و همش ميخوابيم اما همش اینور اونوريم و از دوستان خداحافظی ميکنيم

یه جور میگی آدم احساس میکنه هفته دیگه میخوای بری زندان یا خدمت :biggrin:
خوبه حالا آموزشی 2 ماهه بعدشم کار 14 14 است و 14 روزشو کامل با پولای شرکت نفت میتونی بری عشق و حال :cool::surprised:

tak2750

عضو جدید
منم از خدامه که با گروه تیر یا مرداد اعزام بشم.
همش هم نگرانم که مبادا زنگ بزنند بگند اواسط خرداد پاشو بیا اموزشی.

farkhaniii

عضو جدید

به سلام داوود خان فکر کردم فراموشمون کردی :))

نه خب من قضیم کلا با تو فرق میکنه آخه :D

چی همه برنامه عشق و حال واسه خودت ردیف کردی ، یاد لس آنجلس افتادم :D

خوش باشی

farkhaniii

عضو جدید
خبر برای بچه های پارس

آقا من همین الان رفتم مجتمع اموزشی شرکت نفت تو کوهسنگی مشهد

با کلی التماس تونستم یه مسئول عالی رتبه پیدا کنم

بعد از کلی توضیح یارو گفت هیچ اطلاعی نداریم و کسی چیزی به ما نگفته

گفت اصلا در جریان نیستیم :razz:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جور میگی آدم احساس میکنه هفته دیگه میخوای بری زندان یا خدمت :biggrin:
خوبه حالا آموزشی 2 ماهه بعدشم کار 14 14 است و 14 روزشو کامل با پولای شرکت نفت میتونی بری عشق و حال :cool::surprised:

د حاجی چرا سياست نداری؟
بايد يه کاری کنی که فک کنن ميری اونجا نفت رو با دستای خودت از دل زمين ميکشی بيرون :دی :biggrin:
البته بابای بنده که فک ميکنه ميخوام برم اسارت از بس که زيرپوش و نخ سوزن و صابون و این جور چيزا ميگه ببر با خودت اصن میگه لپتاپ و موبایلتم نبر ! :biggrin:
بعدشم وقتی از آموزشی برميگرديم ديگه يه کلاس کاری پيدا ميکنيم و با همه کس هرجايی نميريم که
(کلا تو توهم بودن حال ميده )

بعد از آموزشی که برگرديم يا کلا اون 14 روز که ميايم رو بايد گم و گور بشيم چون ديگه درامد داريم و دوستان هم که هميشه گشنه ان پس تا نرفتيم و همه چيز همچنان دونگی حساب ميشه بايد بريم همه رو ببينيم و خودمون رو لوس کنيم که آره دارم ميرم واسه شماها نفت در بيارم و آسوده زندگی کنيد بعد اونا هی بگن وای نه دلمون تنگ ميشه گرمت ميشه خسته ميشی و ماهم هی بگيم چه ميشه کرد؟ :دی:cool:

bahramps

عضو جدید
ازتون چي پرسيدن؟همون سوالات مصاحبه اول؟كلا چه فرقي با مصاحبه اول داشت؟
نگفتن چرا براي مصاحبه مجدد دعوت كردن؟

دوست عزیز نگران نباش منکه اونجا بودم شاهد بودم به خیلی ها برای مصاجبه مجدد زنگ زدن تو اون نیم ساعتی که منتظر بودم به 30 چهل نفر زنگ زدن
توی مصاحبه مجدد حتما حتما احکام و نماز رو خوب خوب بخونید مهم ترین چیز نمازه براشون که قضا نداشته باشی و احکامشو بدونی به هر حال ستون دینه دیگه

بالا