[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

saleh-sinava

عضو جدید
اگه کسی تو این دوره آموزشی ارشد قبول بشه با رتبه تک رقمی شرکت پارس بهش اجازه تحصیل میده یا نه?

saleh-sinava

عضو جدید
قابل توجه دوستان پارسی , گروه سوم. شهریور و گروه چهارم مهر اعزام به آموزشی میشن بنده هم افتادم به مهر ماه !!!!!!!
از بچه های عمران مربوط به پارس که هنو اعزام نشدن برای آشنایی لطفا کامنت بذارن

arthas

عضو جدید
قابل توجه دوستان پارسی , گروه سوم. شهریور و گروه چهارم مهر اعزام به آموزشی میشن بنده هم افتادم به مهر ماه !!!!!!!

سلام . از کجا فهمیدی . تماس گرفتی؟ مگه نگفتن لیست سوم هنوز نهایی نشده ؟
می ترسم ما از تکمیل ظرفیت ها هم دیر تر بریم سر کار . در نظر بگیر گروه آبان هم هست .
من که دیگه خسته شدم . اگه شهریور هم نباشم . یه بشکه نفت میریزم رو خودم آتیش میزنم . تا لااقل دم مردن نفتی شده باشیم .

navigator.sir84

عضو جدید
فکر کنم شماره مستقیم اعتمادی 83762121
ولی مطمئن نیستم چون شماره رو ا ز کسی گرفتم و هیچ وقت هم کسی جواب نداده

saleh-sinava

عضو جدید
marthas عزیز امروز صبح دوبار اس دادم هر دو بار جواب داد تمام افراد باقیمانده شهریور و مهر اعزام میشن . ساعت 12 به این شماره زنگ زدم. 83762124-021 در مورد وضعیت استخدامم سوال کردم اسمم رو سرچ کرد تو لیست گروه سوم نبود گفت اعزامت میفته واسه مهر!

palou

عضو جدید
سلام همکاران پارسی چند روز قبل خودم حضوری شرکت بودم.دعوت به کار شهریور و مهر انجام میشه که اونم بستگی به تکمیل پرونده داره.موفق و پیروز باشید:razz:

nima_4321

عضو جدید
بچه ها ممنون از همه که ابراز همدردی کردند و راه حل دادن در مورد قضیه تست قدرت فوت بنده ;) شرمنده که تهران کافی نت پیدا نکردم که بتونم [جواب محبت های دوستان رو بدم و مجبور بودم از طریق لبتاپم و با اینترنت موبایل وصل بشم که اونم به جز یه بار هیچ وقت کار نکرد:confused:
اما خلاصه ماجرا این که ما فرداش رفتیم و شروع کردیم به التماس بکه بیاین و یه بار دیگه از من امتحان بگیرین و قول میدم که این بار یه فوتی بکنم که همتون رو باد ببره :biggrin: ولی از ما اصرار و از اونا انکار . منم بی خیال شدم و اومدم بیرون . خلاصه عاقبت و بعد از انجام بقیه مراحل رفتیم پیش دکتر و با این که حجم هوای تنفسی ام و شکل نمودار و همه چیز تستمون مشکل داشت اصلا حواسش نبود و اصلا به این قضیه گیر نداد :w11:
ضمنا پیش همون دکتر پیرمرده که بچه ها می گفتن سختگیره رفتم و طبق پیش بینی دوستان ما رو کمیسیونی کرد :دی عکس قفسه سینمون بد افتاده بود و گفت دوباره برو عکس بگیر . عکس رو که بردم پهلوش و یه کم شونه هام رو معاینه کرد گفت که شونه سمت راستت یه کم از شونه سمت چپت بالاتره و نامه ات رو میزنم واسه کمیسیون :w46: البته از لحن صحبتش برداشت کردم که مسئله مهمی نیست.
خلاصه ما هم کمیسیونی شدیم ولی اصلا ناراحت نشدم چون از تهران موندن خسته ام شده بود و سریع با اولین تاکسی رفتم ترمینال و بعدش گود بای تهران ، هلو خونه و الان هم دو سه ساعتی هست که خونه ام . می گم این کمیسیون که مشکلی پیش نمیاره ؟ من فقط می ترسم که پرونده ام این وسط گم بشه !!! بهم گفتن سه هفته دیگه نتایج رو می فرستیم . شماره ای چیزی هست که پیگیری کنم ؟

آخرین ویرایش:

Ali-Archer

عضو جدید

سلام مهندس منم نفت و گاز پارسم عمران، هنوز دعوت نشدم باشون تماس گرفتم گفت احتمال زياد مهر اعزامم ولي قطعي نيست!
به شما هم گفتن مهر؟! حتما باقي عمرانيا رو مهر اعزام ميكنن.

arthas

عضو جدید
marthas عزیز امروز صبح دوبار اس دادم هر دو بار جواب داد تمام افراد باقیمانده شهریور و مهر اعزام میشن . ساعت 12 به این شماره زنگ زدم. 83762124-021 در مورد وضعیت استخدامم سوال کردم اسمم رو سرچ کرد تو لیست گروه سوم نبود گفت اعزامت میفته واسه مهر!

دوست عزیز . یعنی بهت گفتن تو گروه سه نیستی . خدا بده شانس . یعنی ما هم زنگ بزنیم می گن ؟
و اینکه شما جز استخدامی های معمولی بودی یا تکمیل ظرفیت !!!؟

saleh-sinava

عضو جدید
Ali-Archer سلام

خدا رو شکر یه عمرانی پیدا شد الان دارم اشک شوق میریزم! من امروز باهاشون تماس گرفتم بهم گفتن مهر اعزام هستم ولی قطعی نیست
لایق بدونین بیشتر با هم آشنا بشیم

saleh-sinava

عضو جدید
arthas عزیز

دقیقا بهم گفتن اسمت تو لیست سوم نیست و اعزامت میفته مهر ماه البته گفت احتمال داره تغییراتی رو با توجه به نیاز منطقه اعمال بدیم
من استخدام معمولی هستم از تکمیل ظرفیت نیستم .

سائل

عضو جدید
سلام دوستان
امروز به من هم گفتن اسمت تو لیست شهریور نیست . پرسیدم پس جز گروه مهر هستم میگه :هنوز معلوم نیست!!!
نمی دونم جریان اعزام ها از چه قراره، بنده که گرایش کنترلم نفرستادند، سایر دوستان از عمران و مکانیک و مهندسی شیمی هم که گویا در لیست نیستند پس چه کسی رو می خواهند بفرستند؟
به نظرم لیست اعزام شهریور خیلی بو داره!
اگر سایر دوستان برق-کنترلی اسمشون تو لیست شهریور هست اطلاع بده.

babakv

عضو جدید
سلام دوستان
امروز به من هم گفتن اسمت تو لیست شهریور نیست . پرسیدم پس جز گروه مهر هستم میگه :هنوز معلوم نیست!!!
نمی دونم جریان اعزام ها از چه قراره، بنده که گرایش کنترلم نفرستادند، سایر دوستان از عمران و مکانیک و مهندسی شیمی هم که گویا در لیست نیستند پس چه کسی رو می خواهند بفرستند؟

سلام
شما چه ساعتی زنگ زدی؟
به کدوم شماره؟ من که از صبح هرچی زنگیدم کسی گوشی رو جواب نداد !!!:(

ebi646464

عضو جدید
سلام به فلاتياي گل
طهر زنگيدم به اقابزرگي ،گفتش كه از اموزش شنيدم اگه مشكلي پيش نياد اوايل ماه رمضون ميرين برا اموزش ايشالا
:w33::w14::w40::w36:

سلام.ممنون به خاطر اطلاع رسانیت.پس اگه بخواهد دوره شروع بشه احتمالا از اول ماه هست و باید نهایتا تا یک هفته دیگه بهمون زنگ بزنند.

ehsan-control

عضو جدید
سلام به همگی.
چمد روزی نبودم،گویا لیست شهریور هم آمده شده.
فردا حتما زنگ میزنم و نتیجه رو بهتون میگم.

جناب سائل،من هم مثل شما کنترلی هست.شما تاریخ طب صنعتیتان کی بود؟؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی تو این دوره آموزشی ارشد قبول بشه با رتبه تک رقمی شرکت پارس بهش اجازه تحصیل میده یا نه?

اول اینکه تبریک میگم.:gol::gol::gol:
دوم اینکه، شرکت کاری به ادامه تحصیل شما نداره. شما وظیفه داری در ساعات کاری ، در محل کارت حاضر باشی ، یعنی به فرض 14 روز کار و 14 روز استراحت، شما حق غیبت در اون 14 روز کاریتو نداری. ولی اون 14 روز استراحتت ، آزادی هر کاری دوست داری انجام بدی، از جمله تحصیل!

حالا اگه میتونی با دانشگاه و اساتید هماهنگ کنی که دو هفته از ماه سر کلاسا نری ، دیگه مشکلی باقی نمی مونه.
در ضمن بعد از شش ماه اول که حالت آموزشی داره و مرخصی استحقاقی داده نمیشه، میتونی در روزهای کاری از مرخصی استحقاقی هم استفاده کنی. مثلا برای امتحانات و ...

سائل

عضو جدید
سلام به همگی.
چمد روزی نبودم،گویا لیست شهریور هم آمده شده.
فردا حتما زنگ میزنم و نتیجه رو بهتون میگم.

جناب سائل،من هم مثل شما کنترلی هست.شما تاریخ طب صنعتیتان کی بود؟؟

20 فروردین ماه طب صنعتی بدون کمیسیون
گزینش: 22 فروردین ماه
پانزدهم اردیبهشت شرکت بهم گفت پرونده ات تکمیله و تو نوبت اعزام قرار داری!

mfd.online

عضو جدید
سلام دوستان

سلام . من هم مثل شما رشته برق کنترل هستم. شرایط من هم دقیقا مشابه شماست . به نظر من هم لیست شهریور خیلی مشکوکه . چو ن ظاهرا هیچ کدوم از بچه ها اسمشون تو لیست نیست .

mohandes851

عضو جدید
سلام.ممنون به خاطر اطلاع رسانیت.پس اگه بخواهد دوره شروع بشه احتمالا از اول ماه هست و باید نهایتا تا یک هفته دیگه بهمون زنگ بزنند.
خواهش میکنم دوست عزیز.اقابزرگ گفت اوایل ماه رمضان شاید باشه،امیدوارم هفته دیگه خبر کنن حداقل وقت داشته باشیم کارامونو سرو سامون بدیم،:smile:

mfd.online

عضو جدید
فکر کنم باید بچه های تاپیک جمع کنیم بریم جلوی شرکت اعتصاب کنیم. شاید یه فرجی بشه . خودسوزی هم فکر بدی نیست.

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آقاجان تکمیل ظرفیت تیرماه خبری نیست کسی خبری نداره ما خوووووووووووووووووووووووووووو منتظریم خوووووووووووووووووووووووووو

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج تكميل ظرفيت *

<<<
جهت اطلاع از نتايج تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران "اينجا" را كليك كنيد >>>

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

mehdi-hp

عضو جدید
سلام به دوستان.
من از دوره آموزشی فلات با شما صحبت میکنم. آموزش ما نهایت تا 27 تیر تموم میشه . امروز تاریخ اعزاممون به منطقه رو گفتن.

بهرگان 4و8 مرداد. سیری 12 و 14 مرداد. لاوان 15 مرداد. خارک 17 مرداد.
ضمنا امروز یک روانشناس که خودش هم اقماری هست برامون از منطقه ، مشکلات و آسیب های کار اقماری می گفت که زیاد جالب نبود. منظورم اینه که خیلی زیاد برای اومدن به نفت تلاش نکنید،
کارتون رو واگذار به خدا کنید و راضی به رضای خدا باشید،اگه به صلاحتون باشه حتما میایید و اگر نشد ناراحت نباشید.مطمئنا موقعیت بهتری بدست میارین.
اینا رو گفتم چون دیدم بعضی از بچه های تایپیک خیلی ناراحت هستند و فکر میکنند دنیا به آخر رسیده.
موفق باشید.

delbarjoon

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیزم در شرکت POGC
من خودم دیروز زنگ زدم شرکت گفتند اسمم تو لیست شهریور نیست ( سیالات ، طب و گزینش: 1و17 اسفند ) منم یه جورایی فکر میکنم شهریور سرکاری باشه
اگه دقت کنید مرداد هم به بهانه ماه رمضون تعطیل کردند در صورتی که همه میدونیم بچه ها تو سخترین شرایط دارند تو عسلویه کار میکنند پس برای ما که همش زیر کولر و مکانهای
سرپوشیده هستیم نباید کار سختی باشه تو ماه رمضون آموزشی بذارن . آخه هنوز نمی دونیم اولویت استخدام چطوریه ، من دیروز از یکی شنیدم شانسی!!!! میبرن .
بهر حال فکر کنم اون دوستی که میگفت اینا شرایط اسکان و مشکلاتی از این قبیل تو عسلویه دارند بیراه نگفته ، آخه اینا در طول یکسال چکار میکردند!
الانم که صحبت از مهر به بعد شده ، یعنی سقفش معلوم نیست کی باشه آبان ، آذر ، دی و .... آخرش آقا ظهور میکنه ما در حسرت استخدام باید بریم تو صف

mohandes851

عضو جدید
سلام به دوستان.
من از دوره آموزشی فلات با شما صحبت میکنم. آموزش ما نهایت تا 27 تیر تموم میشه . امروز تاریخ اعزاممون به منطقه رو گفتن.

بهرگان 4و8 مرداد. سیری 12 و 14 مرداد. لاوان 15 مرداد. خارک 17 مرداد.
ضمنا امروز یک روانشناس که خودش هم اقماری هست برامون از منطقه ، مشکلات و آسیب های کار اقماری می گفت که زیاد جالب نبود. منظورم اینه که خیلی زیاد برای اومدن به نفت تلاش نکنید،
کارتون رو واگذار به خدا کنید و راضی به رضای خدا باشید،اگه به صلاحتون باشه حتما میایید و اگر نشد ناراحت نباشید.مطمئنا موقعیت بهتری بدست میارین.
اینا رو گفتم چون دیدم بعضی از بچه های تایپیک خیلی ناراحت هستند و فکر میکنند دنیا به آخر رسیده.
موفق باشید.
سلام
بازم خداروشكر كه يه نفر اومد يه اطلاعاتي به ما داد
ميشه بگي چه مشكلاتي رو مطرح كرد؟از اعزام گروه بعدي خبر نداري؟

بالا