[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

shahbal1

عضو جدید
زياد به حرفهاي آقاي اعتمادي نبايد اعتماد كرد.فقط يه چيزي ميگه كه ازسرواكنه بچه هارو.....هرچي هم تماس ميگيرم جواب نميدن..

mehdi-hp

عضو جدید
دعوتنامه که برات پست شده را کامل بخون، گفتند که سوء پیشینه ،
استعلام مدرک دانشگاهی و تعهد محضری را حتما با خودتون بیارید محمودآباد؛

متن نامه فلات:
استمرار آموزش ها منوط به تایید صحت آزمایشات طب صنعتی،ارائه پاسخ استعلام عدم سوء پیشینه،اخذ پاسخ استعلام صحت مدرک تحصیلی ارائه شده و تسلیم اصل تعهد نامه محضری خواهد بود.

کجای نامه گفته با خودتون بیارید؟ مگه نامه استعلام رو به شما دادن که از شما پاسخ استعلام بخوان؟

tak2750

عضو جدید
بچه ها من هنوز نتونستم بفهمم که آیا جواب طب صنعتی من اومده یانه . هر چی زنگ میزنم فایده نداره. کسه دیگه ای هم شرایط منو داره؟
طب 2 اسفند داشتم و پرونده ام ارجاع شده به کمیسیون
منم مثل توام.شنبه زنگ زدم. گفت دو روز دیگه زنگ بزن.
امروز بعد از ظهر هم میخام زنگ بزنم.

mmmn68

عضو جدید
سلام بچه ها دلم خیلی واستون تنگ شده بود،تقریبا دوماهو خورده ای هست که کارمون شروع شده و شماره پرسنلیمونم اومده،گفتیم بریم نفت بشیم مهندس شرکت نفت،رفتیم دیدم کارگری بیش نیستیم و همه رییسای بد اخلاقمون به زور تا دیپلم سواد دارن،ما که پرو تر از این حرفاییم که کم بیاریم،ولی جو نفت زیاد جالب نیست،امیدوارم همگی موفقو پیروز باشید و یادتون نره واسه رسیدن به این کار چقد حرص خوردیمو عذاب کشیدیم

m_tavakoli

کاربر فعال
دوستان سلام من حدود یه ماهی میشه که به این تاپیک سر نزدم اخرین پستی که دادم فکر کنم صفحه650 بود! بچه های فلات و پارس و نفت خیزجنوب واقعا برین حال کنین که مث ما پالایش و پخشیها براتون بامبول در نیاوردن... ما که چی فکر میکردیم چی شد..... افسوس..... چه نفتی اومد سر سفرمون....:(

kamran2008

عضو جدید
درسته . الان که فکر میکنم میبینم جمله ام جالب نبود. از ایشون و همه عذر خواهی میکنم. و امیدوارم ایشون هم دیگه از این پیام های اعصاب خورد کن نذارند.

kamran2008

عضو جدید
بهتون خوش آمد میگم دوست عزیز.

اما چه خوبه که یاد بگیریم تحت هیچ شرایطی به خودمون اجازه ندیم که به کسی توهین نکنیم و در مورد کسی قضاوت نا روایی انجام بدیم.
مطمئنا ایشون شرایط روحی مناسبی ندارن الان که رد شدن و منتظر تکمیل ظرفیت هستن.اما خوب این موضوع فرستادن پست های بی ربط رو توجیه نمیکنه که من به ایشون گفتم و خواهش کردم.
امیدوارم ایشون هم رعایت کنن.

از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کني. (ديپاک چوپرا )

درسته . الان که فکر میکنم میبینم جمله ام جالب نبود. از ایشون و همه عذر خواهی میکنم. و امیدوارم ایشون هم دیگه از این پیام های اعصاب خورد کن نذارند.

delbarjoon

عضو جدید
سلام بچه ها دلم خیلی واستون تنگ شده بود،تقریبا دوماهو خورده ای هست که کارمون شروع شده و شماره پرسنلیمونم اومده،گفتیم بریم نفت بشیم مهندس شرکت نفت،رفتیم دیدم کارگری بیش نیستیم و همه رییسای بد اخلاقمون به زور تا دیپلم سواد دارن،ما که پرو تر از این حرفاییم که کم بیاریم،ولی جو نفت زیاد جالب نیست،امیدوارم همگی موفقو پیروز باشید و یادتون نره واسه رسیدن به این کار چقد حرص خوردیمو عذاب کشیدیم

سلام رفیق
شما کدوم شرکتی ، آموزشی نداشتید؟
احتمالاً پالایش و پخش باشید.

ehsan6472

عضو جدید
دوستان سلام من حدود یه ماهی میشه که به این تاپیک سر نزدم اخرین پستی که دادم فکر کنم صفحه650 بود! بچه های فلات و پارس و نفت خیزجنوب واقعا برین حال کنین که مث ما پالایش و پخشیها براتون بامبول در نیاوردن... ما که چی فکر میکردیم چی شد..... افسوس..... چه نفتی اومد سر سفرمون....:(
اوضاع چطوره بیشتر میشه توضیح بدی از شرایط کاری و امکانات....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arthas

عضو جدید

من که به بچه ها بخصوصarash3566 گفتم جو کاری نفت بهشت هم نیست . نباید ذوق زده بشیم که دیگه همه چی ردیفه .

arthas

عضو جدید
آقا لطفا یکی به من بگه چه طور میتونم واسه خودم امضا بذارم؟

بالای صفحه سمت چپ کنترل پنل اعضا رو بزن . بعد که لود شد تو صفحه جدید سمت راست یه سری لیست وجود داره . لیست تنظیمات من ویرایش امضا .

shahbal1

عضو جدید
یعنی این همه داریم حرص میخوریم بریم سرکار اونم شرکت نفت کارمون کارگریه؟؟؟:(:(طورخدا روحیمون سراعزام انقدرپایینه خرابترش نکنین...:cry:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفیق
شما کدوم شرکتی ، آموزشی نداشتید؟
احتمالاً پالایش و پخش باشید.

این دوستمون پالایشگاه اراک (شازند) مشغول شده. یادمه گفته بود روزی که رفته مدارکشو تحویل بده، بهش گفتن شروع به کارتو رد کردیم، از همین حالا باید مشغول بشی!

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام آقا مهدی، شما چه کار کردین بالاخره؟ استخدام شرکت پالایش و پخش میشین یا به شکل خصوص استخدام پالایشگاه لاوان؟ اعتراض هاتون نتیجه داد؟

bahramps

عضو جدید
بزاریم از راه برسیم عرق تنمون خشک شه بعد به قبلیها متلک بندازیم

بنده خدا راست میگه دیگه !! کامنتای blackbery رو هرکی بخونه میفهمه مشکل داره!! بخدا از صمیم قلبم میگم از خدا میخوام اولا شفا پیدا کنه ثانیا یه کاری پیدا کنه که اعصابش راحت بشه

bahramps

عضو جدید

ماپالایشی هستیم باید بنزین بیاد سر سفرمون!!

n@91

عضو جدید
سلام،تازه زنگ زدم مناطق نفتخیزگفتم کی دعوت به کارمیکنید،گفتن داریم گروه گروه میفرستیم وتاآخرخردادهمه بچه هادعوت به کارمیشن

طه طه

اخراجی موقت
آقاجان چرا توهین می کنی با اون کاه کچلت:neutral::neutral::neutral:
خوب رو اعصاب ملت داری راه میری.
نقطه ضعف اعضای تایپیک هم که پیدا کردی.
الانم داری افتخار میکنی که داری حال ملت رو میگیری.

ولی خوشم میاد از بچه های تایپیک که محلت نمیزارن.

md.hafezi

عضو جدید
سلام،تازه زنگ زدم مناطق نفتخیزگفتم کی دعوت به کارمیکنید،گفتن داریم گروه گروه میفرستیم وتاآخرخردادهمه بچه هادعوت به کارمیشن

یه جورایی دارن تست اعصاب می گیرن
من که اجارم تمموم شده و چند روزه اسباب های خونمو جمع کردم و فردام دارم میفرستم خونه پدر خانمم تا تکلیفمون معلوم شه.بی نظمی تمام!!!!!!!!!!!!دفعه پیش ساعت 13 زنگ زدن،ساعت 17 بلیط قطار گیرم اومد،31 ساعت بعد رسیدم اهواز........حالا دست پیشو گرفتم که زندگیم تو هوا نمونه
زنگ زدم خانومه می گه نتیجه گزینشت نیومده ، هر وقت بیاد میری تو نوبت دعوت............10 سال بعد...........:whistle::confused:

shahbal1

عضو جدید
بچه هاي نفت وگازپارس من خيلي مسيج زدم شركت راجعه زمان اعزام به مشهد...چندصفحه قبل جواباي مسيج رو براتون گذاشتم...هركي مسيج ميده به شركت جواب گرفتش حتما ماروهم درجريان بذاره..ممنون ازهمگي..

mirara

عضو جدید
این دو نفر پرسنل شرکت بودن؟؟؟ مطوئنی باهات از این شوخیا ندارن؟ چون یه جورایی بعیده..آخه برا چی باید لپ تاپ بدن؟
بله...يكيشون تو كنگان مشغول كار شده
البته احتمالا به مقطع و نوع رشته هم بستگي داره.اين دو نفر كه ميگفتن شركت لپ تاپ داده بهشون
يكيشون فوق عمران خونده

yaserja

عضو جدید
جناب yaserja مجتمع از قسمت شهری فاصله داره؟ یا نزدیک هستش و برای تامین نیازهای احتمالی در روزهای اول مشکلی پیش نمیاد..؟ امکاناتی که نیاز هست خودمون ببریم چیا هستن؟
مثلا یکی از دوستان گفت خشکشویی نداره، پس میشه یه اتو برد...یا روبالشی و امثالهم...چیزایی که کوچیکن ولی اهمیت دارن
یه توضیحی اگه بدی ممنون میشم
به هر چند تا اتاق یه اتو میدن و نیازی نیست چیزی بیارید بجز وسایل شخصی، تو هر طبقه یکی دو تا ماشین لباسشویی داره و مجتمع به مغازه ها نزدیکه برای خرید چیزایی که لازم دارید

chemical006

عضو جدید
آغاز به کار 266 نفر نیروهای تازه استخدام در شرکت ملی حفاری ایران

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران از شروع به کار 266 نفر از نیروهای تازه استخدام صنعت نفت در این شرکت از روز شنبه (23 اردیبهشت ) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي حفاري ايران، مهندس علی طاهری اظهار کرد: این افراد از میان قبول شدگان مقاطع کارشناسی و کاردانی هستند که در آزمون کتبی سراسری شرکت ملی نفت ایران و مصاحبه شفاهی پذیرفته شده اند.
وی افزود: نیروهای تازه استخدام پس از حضور در مراسمی که به این منظور برگزار شده برای گذراندن دوره های آموزشی تئوری و عملی راهی مرکز آموزش شرکت خواهند شد.
طاهری با اشاره به این که در جهت تامین بخشی از نیروی انسانی شرکت ملی حفاری جذب 822 نفر از میان شرکت کنندگان در آزمون سال 90 در نظر گرفته شده بود، گفت: براساس رایزنی های به عمل آمده قرار است نسبت به جذب دیگر نیروها از محل بانک آزمون سال 90 در سال جاری اقدام شود.
مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران اضافه کرد: نیروهایی که برای استخدام در این شرکت پذیرفته می شوند دانش آموختگان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف از جمله برق، شیمی ، نفت، مواد، صنایع، مدیریت و حقوق هستند.
وی افزود: با توجه به ماهیت کار در صنعت حفاری برای نیروهای پذیرفته شده در مقطع کاردانی 36 ماه و دیگر مقاطع بین 6 تا 12 ماه دوره های آموزش تئوری و عملی برگزار خواهد شد.
طاهری گفت: نیروهای تازه استخدام در این شرکت پس از گذراندن دوره های تخصصی در بخش های تعمیرات، عملیات حفاری، خدمات فنی و ویژه و همچنین قسمت های اداری، منابع انسانی، مالی، قراردادها، مهندسی ساختار و برنامه ریزی تلفیفی مشغول کار می شوند.
مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به این که سازمان یک محیط زنده است که ورود در آن جذب نیرو و خروج از آن بازنشستگی یا جدا شدن نیرو به علت حادثه ضمن کار یا موارد دیگر است، توضیح داد: استخدام در دستگاه ها بویژه صنعت نفت باید مستمر باشد زیرا بروز فاصله و نبود توازون بین نیروهای بازنشسته و تازه وارد بکار و نبود فرصت برای تبادل تجربه تبعاتی دارد.
وی افزود: با توجه به این که براساس برنامه سند چشم انداز افق 1404 در برنامه پنجم توسعه افزوده شدن 22 دستگاه حفاری خشکی و دریایی به ناوگان این شرکت پیش بینی شده است بکارگیری این دستگاه ها با منظور داشتن بخش های خدمات فنی و پشتیبانی، نیاز به افزایش حدود یک هزار سمت به سمت های فعلی داریم که انتظار می رود در این راستا تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران همکاری لازم داشته باشد.
طاهری گفت: این نیروها از بین دانش آموختگان در مقاطع کارشناسی و کاردانی از محل بانک آزمون سال 90 یا از طریق آزمون جدید برای کار در بخش های فنی و غیر فنی استخدام خواهند شد.

http://nidc.ir/DesktopModules/News/...=fa-IR&ItemID=3599&mid=13981&wVersion=Staging

بالا