[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

dashhadi

عضو جدید
سلام؛
من الان با پارس تماس گرفتم؛ گفت اگه پرونده ات تکمیل باشه ظرف دو سه روز آینده واسه دعوت به کار باهت تماس میگیریم:w23:

اما تا اومدم بپرسم پرونده ام تکمیله یا نهههههههههههههههههه که دیگه قطع کرررررررررررررررررررررررررررررد :w42:

dashhadi

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های باحال نفت؛
من تازه کشفتون کردم، کاش زودتر باهتون آشنا میشدم،
کارشناس کنترل هستم، نفت و گاز پارس
دو هفته قبل گزینش و طب صنعتی دادم (30 فروردین)، به خاطر عینک فرستادنم کمیسیون ( چپ: 2.25 ، راست 2.5 )
الان فولاد خوزستان شاغلم, مهندس نت اتوماسیون و ابزاردقیق ، به نظرتون بیام پارس؟!
البته اگه خدا خواست و قبول شدم!
راستی امکان داره واسه عینک ردم کنن؟!
در ضمن ممنون که دوستای زیادی به درخواست مشورتم جواب دادن!!! :w05:

h_r

عضو جدید
اوضاع منم تقریبا مثل شماست. فقط گزینش رو هنوز حضوری نرفتم. تلفنی تماس گرفتم میگن منتظر تماس نیروی انسانی شرکت باش. حالا دیگه نمیدونم واسه دعوت به کاره یا چیز دیگه:cry:

احتمال زیاد مشکلی نداری چون اگر موردی باشه خود گزینش برای یک مصاحبه دیگه قبل از شروع بکار باهاتون تماس میگیرن.

FAMINE RIAN

عضو جدید
در ضمن ممنون که دوستای زیادی به درخواست مشورتم جواب دادن!!! :w05:

پارس کارش اقماریه
اگه اونجا الان رسمی هستید و از حقوقش راضی هستید همونجا خوبه

البته این فکر ها رو باید قبل ثبت نام می کردین که ببینید خوبه یا نه

من به شخصه اگه شاغل می بودم این ازمون شرکت نمی کردم چون با این کارها یه فرصت شغلی از بین میره

pouyashayan

عضو جدید
سلام به همه دوستان. من شرکت توزیع برق کارم درست شده و نفت هم درست شد دیروز جوابش و گرفتم ، الانم عضو هیئت علمی دانشگاه شدم ، البته دانشگاه رو حتما بی خیال میشم ولی موندم توشهر خودم بمونم یا برم نفت، اگه ممکنه راهنماییم کنید .ممنون میشم
سلام دکتر،آقا کدوم شهری؟کدوم دانشگاه جذب شدی؟حتما قراردی هستی نه؟اگه قراردادی هستی که 99.99%اینطوریه دانشگاه رو بیخیال شو،چون اصلا ارزششو نداره،خیلی کم میدن،من خودم دو ترم حل تمرین برداشتم پشیمون شدم(برا ترمش 40 تومن:biggrin:فقط اسمش خوبه،بهت میگن استاد:biggrin:)در مورد توزیع هم شک نکن برو دنبال نفت(البته اگه ظرفیت تحمل سختیاشو داری)من از توزیع تبریز هم قبول شدم ولی هنوز مصاحبه عقیدتیش مونده،اونم تا آخرین قدمش تا هرجا که تونستم میرم ولی خیلی جدی تصمیمو گرفتمjust petroleum;)
اصلا قابل مقایسه نیستن،نفت رسمیه،برق قرارداد معین،مزایای نفت کجا مزایای برق کجا،دوستم توزیع کار میکنه،دکترای برق قدرت،ماهی 870 تومن پول میگیره،تازه بیسشم زیاده،میگفت قبل عید برامون یه دونه فجرانه دادن اونم 350تومن،برق تامین اجتماعیه نفت بیمه نفت،خدا بهت بد نده ولی از هرکی می پرسی میگه موقعی که کارت به بیمارستان افتاد اون موقع ارزش بیمه نفتو میفهمی چیه
من که نفت میرم،یه رفیق دیگم هم از مناطق قبول شده هم توزیع ولی میگه توزیع میرم،به نظر من اشتباه محضه،حتی افزایش حقوق سالانشم زمین تا آسمان فرق میکنه،کلا قانون کار نفت مستثنی از قانون کار برق هست.من در این زمینه خیلی تحقیق کردم،باهات هم دردم رفیق
موفق باشی;)

pouri1372

عضو جدید
من با دو تا از دوستای مناطق نفتخیزیم که تماس گرفتم به هردوشون دیروز زنگ زده iبودن واسه 18هم با یه سری مدارک خودشونو 5 طبقه معرفی کنن... کسی نمیدونه برنامشون چی و چرا به ما هنوز زنگ نزدن... من که تماس گرفتم بهم گفت که تقسیم بندی شده و خیالتون راحت باشه باهاتون تماس میگیریم...اگه کسی خبر جدیدی گرفت لطفا خبر بده...

pouyashayan

عضو جدید
بچه ها واسه دادن تعهد اصلا عجله نکنین و تا میتونین به تعویق بندازین...دیگه جریان عوض شده تا حالا ما دنبال اونا بودیم حالا اونا دنبال ما هستن
تعهد اصلا چیز خوبی نیست که براش عجله دارین گرچه خواهی نخواهی میگیرن ولی سعی کنین دیرتر و با شرایط بهتر باشه
کاملا مواقم،هرچه دیرتر بهتر،شایدم نگرفتن گرچه احتمالش خیلی کمه،برا فلاتیا گفتن تعهد 10 سالتونو با خودتون بیارین آموزش،به نظر من با خودمون ببریم ولی تا وقتی که مجبور نشدیم بهشون ندیم،این بهینه ترین راهه،لطفا بچه های فلات اعلام نظر کنن بدونیم که قراره چی کار کنیم
با تشکر

آخرین ویرایش:

FAMINE RIAN

عضو جدید
کاملا مواقم،هرچه دیرتر بهتر،شایدم نگرفتن گرچه احتمالش خیلی کمه،برا فلاتیا گفتن تعهد 10 سالتونو با خودتون بیارین آموزش،به نظر من با خودمون ببریم ولی تا وقتی که مجبور نشدیم بهشون ندیم،این بهینه ترین راهه،لطفا بچه های فلات اعلام نظر کنن بدونیم که قراره چی کار کنیم
با تشکر

درسته فلاتی نیستم اما اینکه نخواین بدین چه کار کنید
هر شرکتی یه اساس نامه داره و طبق اون عمل میکنه
و سعی کنید با اونها راه بیاید

mohandes851

عضو جدید
با تشکر
منم باشما موافقم همکار عزیز
یه سوال داشتم اینکه من تمام عکس هام چه مدرک چه برا فرمهای گزینشی با پرفسوری بودم به نظرتون 12عکسی که باید برا طب ببرم بهم گیر نمیدن؟

dashhadi

عضو جدید
پارس کارش اقماریه
اگه اونجا الان رسمی هستید و از حقوقش راضی هستید همونجا خوبه

البته این فکر ها رو باید قبل ثبت نام می کردین که ببینید خوبه یا نه

من به شخصه اگه شاغل می بودم این ازمون شرکت نمی کردم چون با این کارها یه فرصت شغلی از بین میره
1- اینجا ( فولاد ) من قراردادی هستم، علی رغم اینکه مراحل استخدام رسمی رو طی کردم :w05:

( آزمون ادردیبهشت89 - دقیقا مثل مراحل استخدام نفت و حتی طب صنعتی خیلی وحشتناک تر : دو بار حضوری کمیسیون پزشکی خواستنم در حالی که نفت فقط پرونده ام رفت کمیسیون و اکی شد! )
بین ما و نیروهای پیمانکاری که طرف از ناکجا آباد مدرک گرفته ،سرشو انداخته پایین با رابطه اومده تو شرکت و حالا تقی به توقی خورده و شده قراردادی هیچ فرقی نمیذارن... که هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ ، حقوق حضرات از ما بیشتر هم هست :wallbash:
2- حقوق دندونگیری نمی دن ولی بدم نیست. البته من مجردم :D و درصد زیادی از حقوقم save میشه ولی با این حقوق نمیشه ازدواج کرد:redface:

3- مگه الان که ثبت نام کردم چیزی رو از دست دادم؟!!! اتفاقا قدرت چونه زنی و حق انتخاب پیدا کردم. ممکن با چماق کردن همین قضیه بتونم از فولاد امتیاز بگیرم، اگرم دوست داشتم بیام نفت :tooth:

4-گفتی" اگر شاغل بودی شرکت نمی کردی چون یه فرصت شغلی از بین میره" ؟!!! اشتباه میکنی عزیز ، مگه فرصت های شغلی واسه شخص تعریف میشه که اگر بی خیالش شد از بین بره؟!!! نه عزیزم، من اگر از فولاد یا نفت یا حتی هر دوش انصراف بدم از لیست نفرات ذخیره کسی رو جایگزین میکنن پس فرصت شغلی از بین نمیره!!! :(

آخرین ویرایش:

hamid_ba

عضو جدید
یه سوال داشتم اینکه من تمام عکس هام چه مدرک چه برا فرمهای گزینشی با پرفسوری بودم به نظرتون 12عکسی که باید برا طب ببرم بهم گیر نمیدن؟

منم مثل شما هستم مهندس فردا هم دارم میرم طب.همون عکس ها را دارم میبرم فکر نکنم دیگه بخوان گیر بدن به این چیزها.

mehdi-hp

عضو جدید
با تشکر

سلام. منم موافقم.حتی با بعضی از بچه ها که با هم طب داشتیم همین قرار رو گزاشتیم.

kooroosh2000

عضو جدید
ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیز. بله کاملا با نظرتون موافق هستم.دانشگاه فقط اسم استادی رو یدک میکشه. تازه فوقش بهت بدن یک تومن. ولی اصلا آیندش مشخص نیست. اما در مورد توزیع هنوز عقیدتی مونده و قراره تو این هفته با ما سه ماه قرار داد ببندن. تا مراحلش انجام بشه. شرکت توزیع همونطوری است که گفتی. واسه کسی که تحملش واسه شرایط سخت کمه خوب هست.بنظر شما دیگه ادامه مراحل رو نرم یا اینکه برم تا نفت شروع به کار کنه . میترسم مشکلی واسم ایجاد کنن. مثلا بگن چرا زودتر به ما نگفتی که نفت قبول شدی

dmco

عضو جدید
با تشکر

وقتی که به خانم استواری گفتم واسم اس اومده سوم برم آموزشی گفت پس تعهد و سوپیشینه رو تا اون وقت پست کن که برسه دست ما، تا تو آموزش به مشکل برنخوری!!

kooroosh2000

عضو جدید
سلام دکتر،آقا کدوم شهری؟کدوم دانشگاه جذب شدی؟حتما قراردی هستی نه؟اگه قراردادی هستی که 99.99%اینطوریه دانشگاه رو بیخیال شو،چون اصلا ارزششو نداره،خیلی کم میدن،من خودم دو ترم حل تمرین برداشتم پشیمون شدم(برا ترمش 40 تومن:biggrin:فقط اسمش خوبه،بهت میگن استاد:biggrin:)در مورد توزیع هم شک نکن برو دنبال نفت(البته اگه ظرفیت تحمل سختیاشو داری)من از توزیع تبریز هم قبول شدم ولی هنوز مصاحبه عقیدتیش مونده،اونم تا آخرین قدمش تا هرجا که تونستم میرم ولی خیلی جدی تصمیمو گرفتمjust petroleum;)
اصلا قابل مقایسه نیستن،نفت رسمیه،برق قرارداد معین،مزایای نفت کجا مزایای برق کجا،دوستم توزیع کار میکنه،دکترای برق قدرت،ماهی 870 تومن پول میگیره،تازه بیسشم زیاده،میگفت قبل عید برامون یه دونه فجرانه دادن اونم 350تومن،برق تامین اجتماعیه نفت بیمه نفت،خدا بهت بد نده ولی از هرکی می پرسی میگه موقعی که کارت به بیمارستان افتاد اون موقع ارزش بیمه نفتو میفهمی چیه
من که نفت میرم،یه رفیق دیگم هم از مناطق قبول شده هم توزیع ولی میگه توزیع میرم،به نظر من اشتباه محضه،حتی افزایش حقوق سالانشم زمین تا آسمان فرق میکنه،کلا قانون کار نفت مستثنی از قانون کار برق هست.من در این زمینه خیلی تحقیق کردم،باهات هم دردم رفیق
موفق باشی;)

ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیز. بله کاملا با نظرتون موافق هستم.دانشگاه فقط اسم استادی رو یدک میکشه. تازه فوقش بهت بدن یک تومن. ولی اصلا آیندش مشخص نیست. اما در مورد توزیع هنوز عقیدتی مونده و قراره تو این هفته با ما سه ماه قرار داد ببندن. تا مراحلش انجام بشه. شرکت توزیع همونطوری است که گفتی. واسه کسی که تحملش واسه شرایط سخت کمه خوب هست.بنظر شما دیگه ادامه مراحل رو نرم یا اینکه برم تا نفت شروع به کار کنه . میترسم مشکلی واسم ایجاد کنن. مثلا بگن چرا زودتر به ما نگفتی که نفت قبول شدی

Mo.Samady121

عضو جدید
:w14:سلام بچه های پالایش علی الخصوص بندر.

آقا یه خبر امروز ساعت 8 صبح از آموزش پالایشگاه با هم تماس گرفتن و گفتن آقا کجایی که شروع به کارت از امروز شروع شده منم گفتم نازنین تا من بخام برسم تهران 1 روز طول میکشه چه برسه بیام بندر.
آقاهه هم گفت که عیبی نداره 3روزه بیا.:w39:
منم خیلی خوشحال و در پوست خود نگنجیده اصلا یادم رفت بپرسم شما چیزی نیاز نداری یا اصلا کجا بیام و ...
:w40::w21::w17:

hajavakh

عضو جدید
دوستان مناطق نفت خیز جنوب می خواستم بدونم کدام قسمت های مناطق طرح اقماری دارن

ehsan6472

عضو جدید

آقا یه خبر امروز ساعت 8 صبح از آموزش پالایشگاه با هم تماس گرفتن و گفتن آقا کجایی که شروع به کارت از امروز شروع شده منم گفتم نازنین تا من بخام برسم تهران 1 روز طول میکشه چه برسه بیام بندر.
منم خیلی خوشحال و در پوست خود نگنجیده اصلا یادم رفت بپرسم شما چیزی نیاز نداری یا اصلا کجا بیام و ...
آقا تبریک انشالله موفق باشی واسه ما هم دعا کن...

blackberry35

اخراجی موقت
چینی‌ها از فرصت تحریم نفت ایران پول پارو می‌کنند

چینی‌ها از فرصت تحریم نفت ایران پول پارو می‌کنند

چینی‌ها از فرصت تحریم نفت ایران...
با 2 برابر کردن کرایه نفتکش ها ؛
۱۳۹۱/۲/۱۶

چینی‌ها از فرصت تحریم نفت ایران پول پارو می‌کنند 10:42

رویترز با اشاره به ممنوعیت بیمه نفکش‌های حامل محصولات پتروشیمی ایران توسط غرب اعلام کرد: این امر سود کلانی را عاید شرکتهای چینی کرده به طوریکه هم اکنون چینی 2 برابر نرخ معمول پول از ایران برای حمل محصولات پتروشیمی می گیرند.

به گزارش پانا نیوز به نقل از رویترز، منابع آگاه در بازار حمل و نقل دریایی گفتند: به دنبال اجرایی شدن تحریمهای اتحادیه اروپا علیه دومین تولید کننده بزرگ نفت اوپک، شرکتهای کشتیرانی چینی سود کلانی از حمل محصولات پتروشیمی ایران نصیب خود کرده اند.

تحریمهای اتحادیه اروپا که پوشش بیمه ای تانکرهای حامل محصولات پتروشیمی ایران را توسط شرکتهای بیمه ای این اتحادیه ممنوع می سازد، از ابتدای ماه می اجرایی شده و بسیاری از کشتی های فعال در این بخش را از دور رقابت با کشتی‌های چینی خارج کرده است.

در سوی دیگر، شرکتهای بیمه چینی، ملزم به اعمال این تحریم ها نیستند و ظرفیت پوشش بیمه ای کشتی های حامل محصولات پتروشیمی مورد نیاز دومین مصرف کننده نفت جهان و اقتصاد قدرتمند چین را دارند.

بر اساس آمارها، نیمی از تولیدات پتروشیمی ایران به کشورهای آسیایی صادر می شود. در این میان، چین، با خرید 22 درصد کل تولیدات پتروشیمی ایران، بزرگترین مشتری محصولات پتروشیمی این کشور محسوب می شود، به نحویکه ارزش صادرات محصولات پتروشیمی ایران در طی یک ساله منتهی به 20 مارس، حدود 14 میلیارد دلار بوده است.

یک فعال عرصه حمل و نقل دریایی در سنگاپور که حاضر نشد نامش فاش شود گفت: به نظر می رسد که چین تنها مشتری ای است که قادر و مایل به انجام این کار است، زیرا کشتی های چینی می توانند از پوشش بیمه ای شرکت های بیمه چینی برخوردار شوند.

حدود 90 درصد پوشش بیمه ای تانکر های جهان، توسط شرکت های بیمه ای غربی انجام می گیرد، بنابراین، تحریم ها حمل و نقل نفت خام ایران به مشتریان عمده نفت این کشور نظیر چین، هند، ژاپن و کره جنوبی را تهدید می کند.

برخی از کشتی داران می گویند: دو شرکت چینی سینوچم و نانجینگ تانکرز فعال ترین ها در بخش تجارت تولیدات پتروشیمی ایران بوده اند که بیش از دو برابر گذشته، محصولات پتروشیمی از ایران خریداری کرده اند.

یکی از سخنگویان شرکت نانجینگ تانکرز از اظهار نظر در این خصوص خودداری کرد، و مقامات شرکت سینوچم نیز حاضر به مصاحبه در این زمینه نشدند.

شرکت سینوچم معمولا هر ماه بین 20 تا 30 هزار تن محصولات پتروشیمی از ایران وارد می کند. یک مقام مطلع در بخش صنایع چین گفت، تحریم ها نیمی از ظرفیت معاملات محصولات پتروشیمی سینوچم با ایران را تحت تاثیر قرار داده است.

تجار می گویند، صاحبان کشتی ها در بخش تجارت محصولات پتروشیمی بین ایران و چین، بعضا حتی تقاضای پرداخت 100 دلار در هر تن برای استفاده از یک تانکر 10 هزار تنی را مطرح می کنند، که این نرخ، دو برابر نرخ حدود یک ماه پیش است.

افزایش قیمت مشابهی نیز در نرخ کرایه کشتی های حامل محصولات پتروشیمی بین ایران و هند، دومین مشتری بزرگ نفت و محصولات پتروشیمی تهران، گزارش شده است.

مازلان رازاک، کارشناس حمل و نقل دریایی بین المللی اظهار داشت: «بسیاری از کشتی ها متعلق به شرکت های غربی هستند و این حرکت برخی کشتی ها را محدود می کند، البته نه همه آنها را.»

محصولات پتروشیمی معمولا در تانکرهای کوچک با حداکثر توناژ بین 10 تا 20 هزار تن حمل می شوند و نیازمند پوشش بیمه ای کمتری نسبت به سوپر تانکرهای 300 هزار تنی ای هستند که بخش عمده حمل و نقل نفت خام ایران به چین را بر عهده دارند.

بر اساس برآوردهای کارشناسان صنعت بیمه، یک تانکر حامل مواد شیمیایی نیازمند پوشش بیمه ای با مسئولیت در مقابل شخص ثالث به میزان کمتر از 5 میلیون دلار است، در حالی که یک تانکر حمل نفت بسیار بزرگ، حداقل به پوشش بیمه ای 150 میلیون دلاری نیاز دارد.

مشکلات متعدد کشتی داران چینی در برخورداری از پوشش بیمه ای ناشی از تحریم ها علیه ایران، پکن را بر آن داشته تا تضمین های دولتی را برای ادامه کار این تانکرها اختصاص دهد.

blackberry35

اخراجی موقت
۱۳۹۱/۲/۱۵
شرط اسپانیا برای امضای قرارداد نفتی با ایران

شرط اسپانیا برای امضای قرارداد نفتی با ایران 11:28

مشاور اقتصادی اتحادیه اروپا گفت نهایی شدن قرارداد نفتی اخیر ایران و اسپانیا به نتیجه نهایی مذاکرات هسته ای بغداد بستگی دارد.

به گزارش پانا نیوز به نقل از خبرگزاریها، مهرداد عمادی در گفتگو با ترند نیوز تاکید کرد نهایی شدن قرار داد 1.6 میلیارد دلاری ایران و اسپانیا در زمینه تجهیزات و امکانات صنعت نفت بستگی زیادی به نتیجه مذاکرات ایران و کشورهای 5+1 خواهد داشت .

ایران قصد دارد بدهی خود به اسپانیا بابت خرید تجهیزات صنعت نفت را از طریق صادرات نفت خام به این کشور بپردازد.

بر این اساس عمادی افزود اتحادیه اروپا در شرایط کنونی این قرار داد را متوقف کرده است و اگر مذاکرات 6 قدرت جهانی با ایران موفقیت آمیز باشد ، اتحادیه اروپا بررسی این قرار داد را در دستور کار می گذارد . بی شک اگر مذاکرات ایران و کشورهای غربی به بن بست برسد، اتحادیه اروپا اجازه نهایی شدن این قرار داد را نخواهد داد .

دور آخر مذاکرات ایران و کشورهای غربی 14 آوریل در استانبول ترکیه برگزار شد و دو طرف نتایج این مذاکرات را مثبت و سازنده ارزیابی کرده اند . شهر بغداد پایتخت عراق میزبان برگزاری این مذاکرات در روز 23 می خواهد بود .

عمادی افزود قرارداد ایران و اسپانیا مدتها قبل از اعمال تحریمهای اروپا بر ضد ایران امضا شده است و اتحادیه اروپا نیز پیش از این نگرانی خود را نسبت به این قرار داد اعلام کرده بود . تا زمانی که اتحادیه اروپا نظر نهایی خود را در خصوص این قرار داد اعلام نکند ، هیچ چیزی قطعی نشده است.

shamabady

کاربر فعال
الان تنها چیزی که برای ما مهمه زمان تعهده که تا جایی که من یادم میاد زده بود نیروهای عملیاتی باید تعهد 5ساله بدهند ولی الان مثل اینکه بحث سر 10 ساله که خداییش خیلی ستمه و زیاده اگه 10 سال باشه

تا جایی که یادمه طبق چیزی که تو اگهی استخدام زده بودن تعد 10 ساله برای کسایی هست که از سهمیه بومی استفاده کردن

heydarheydar

عضو جدید
دوست عزیز خیلی به این چیزا فکر نکن پیچندن سر تعهد دست خودته اصلا اینا برا ترسوندنه تا موقعی که شماره پرسنلیت بخواد بیاد یه 3 ماه طول میکشه البته اون زمان . الان که سیستماشون داغونه فکر نکنم حالا حالاها رو بگیره . بعد اینکه این تعهد الکیه کسی اجرا نمیذارش . شرکت دولتی دنبال این کارا نمیره تنها مشکلش اینه که اگه تو نفت پرسنلی بخوری وبدون انصراف ول کنی بری میری تو بلک لیستشون . بعد نمیتونی بیای تو وزارت نفت البته طوری که خودشون میگن که به نظر من طوری که سوال کردم میگن بلک لیستی وجود نداره . در مورد تعهد هم عجله نکن دوستام تو شرکت گاز 6 ماه هم تعهد ندادن کاری باهاشون نداشتن . تازه شرکت گاز خیلی منظمتر از نفته و تعهدش هم مالی هست نفت که تعهدش مسخره هست . ولی به نظر من نفت کارش سبکتره هر چند که پیشرفت توش خیلی کمه

ممنون كه جواب دادي دوست عزيز،فقط منظورت از اين كه پيشرفت توي نفت خيلي كمي چيه؟؟؟؟ يعني از لحاظ علمي چيزي بهمون اضافه نميشه يا كارش يكنواختو خسته كنندست؟؟؟و اگه توي صنعت نفت پيشرفت نباشه پس تو كدوم صنعت پيشرفت هست؟

شما مطمئنی که فولاد رو حتما قبول ميشی؟؟؟
منم خودم اصفهانم و شنيدم که ميخوان آزمون بذارن اما اگه تا اون موقع اعزام نشده باشم شرکت نميکنم، چه کاريه هم جا رو واسه بقيه که ميخوان برن سر کار تنگ ميکنم هم اینکه دوباره چقدر علافی بايد بکشيم تا بريم سر اون کار! تازشم من يک بار سيکل استخدام رو تو ذوب آهن طی کردم و اصلا از نوع برخورد و احترامی که به آدم بايد بذارن راضی نبودم! شک به دلت راه نده شايد نفت مث قديم نباشه و کلی مزاياش رو از دست داده باشه اما نفت هميشه نفته!

حرفتون منطقي و متين،منم خيلي به اين چيزا فكر كردم فقط انسان تا توي شرايط قرار نگيره درستو غلط بعضي چيزارو نميفهمه،ممنون از تجربياتتون.

1- اینجا ( فولاد ) من قراردادی هستم، علی رغم اینکه مراحل استخدام رسمی رو طی کردم :w05:

( آزمون ادردیبهشت89 - دقیقا مثل مراحل استخدام نفت و حتی طب صنعتی خیلی وحشتناک تر : دو بار حضوری کمیسیون پزشکی خواستنم در حالی که نفت فقط پرونده ام رفت کمیسیون و اکی شد! )
بین ما و نیروهای پیمانکاری که طرف از ناکجا آباد مدرک گرفته ،سرشو انداخته پایین با رابطه اومده تو شرکت و حالا تقی به توقی خورده و شده قراردادی هیچ فرقی نمیذارن... که هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ ، حقوق حضرات از ما بیشتر هم هست :wallbash:
2- حقوق دندونگیری نمی دن ولی بدم نیست. البته من مجردم :D و درصد زیادی از حقوقم save میشه ولی با این حقوق نمیشه ازدواج کرد:redface:

3- مگه الان که ثبت نام کردم چیزی رو از دست دادم؟!!! اتفاقا قدرت چونه زنی و حق انتخاب پیدا کردم. ممکن با چماق کردن همین قضیه بتونم از فولاد امتیاز بگیرم، اگرم دوست داشتم بیام نفت :tooth:

4-گفتی" اگر شاغل بودی شرکت نمی کردی چون یه فرصت شغلی از بین میره" ؟!!! اشتباه میکنی عزیز ، مگه فرصت های شغلی واسه شخص تعریف میشه که اگر بی خیالش شد از بین بره؟!!! نه عزیزم، من اگر از فولاد یا نفت یا حتی هر دوش انصراف بدم از لیست نفرات ذخیره کسی رو جایگزین میکنن فرصت شغلی از بین میره!!! :(

ممنون كه اطلاعاتتونو در اختيارمون قرار دادين،ميشه بفرمايين فولاد كجا مشغول به كارين؟با چه مدركي و حدود حقوقتون رو هم بفرمايين؟مرسي.

pouyashayan

عضو جدید
باور کن اصلا کاری به این کارا ندارن،دوست من روز گزینش با موهای ژِل زده رفته بود چه برسه به طب صنعتی که اونجا واقعا هرکی هرکیه،ولی احتیاط خوبه اونم تومراحل گزینش،شما دیگه استخدامین عزیز من

pouyashayan

عضو جدید
درسته فلاتی نیستم اما اینکه نخواین بدین چه کار کنید
هر شرکتی یه اساس نامه داره و طبق اون عمل میکنه
و سعی کنید با اونها راه بیاید
نمیگیم راه نمیاییم،ولی اینجا ایرانه،یهو میبینی بعد چند ماه دوباره تعهدارو 5 ساله یا 7ساله کردن،دوستان باتجربه مثل آقای امیدی عزیز حتما یه چی می دونن که میگن دیگه
قربونت مناطقی عزیز

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که یادمه طبق چیزی که تو اگهی استخدام زده بودن تعد 10 ساله برای کسایی هست که از سهمیه بومی استفاده کردن

منم تعجب کردم ولی خب ظاهرا به دوستای فلاتی از ذم گفتن 10 ساله بیارین...اگه 5 سال باشه که عالیه

pouyashayan

عضو جدید
توزیع کدوم استانی شما؟توزیع تبریز که تعهد 15 ساله میگره(قابل توجه دوستانی که از تعهد می ترسن:biggrin:)
شمابه نظرم بهتره همشو تا آخرین مرحله پیش ببری،چون از این فرصتها خیلی کم برا آدم پیش میاد ولی آخرش(قبل قرارداد)بیخیال شو،من که اینجوری میکنم،یه چند ماهی طول میکشه تا توزیع جواب نهایی بده که تا اون موقع انشالا زیر مجموعه نفتی،توزیع برا ما که گفته تا قبل شهریور خبر از کار نیست،صحبتی هم از 3 ماه قراردادی نشده،فکر کنم اون 3ماه همون آموزشی هستش

pouyashayan

عضو جدید

مبارکه مهندس:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

kuwait

کاربر فعال
سلام
دوست من تاالان طب و گزینش فلات دعوت نشده زنگ زد ازشون پرسید که چرا تا الان دعوت نشده ,گفتن هنوز 200نفر مونده که شرایط شما رو دارن نگران نباشید شما جز کسانی هستین که ماه های بعد از خرداد آموزشی دارین.

بالا