[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

alirazavi2012

عضو جدید
از دوستان پالایشگاه آبادان کسی هست ؟

بله من پالایشگاه آبادن مصاحبه رفتم. هنوز هم هیچ خبری نشده و دیگه قیدش رو زدم. مصاحبه رو هم خوب دادم ولی نمی دونم چرا نشد. احتمالا قسمت نبوده.
حداقلش اینه که رفتم آبادان رو هم دیدم، جاتون خالی یه قلیه ماهی زدم به بدن، خودم تو رستوران سوختم، جد و آبادم اون دنیا.

دوستان توی یه فروم دیگه دیدم یکی داره برای اعضاء یه جزوه مصاحبه عقیدتی ایمیل می کنه، که توی سایت زیر هم هست:

آخرین ویرایش:

ehsan6472

عضو جدید
بله من پالایشگاه آبادن مصاحبه رفتم. هنوز هم هیچ خبری نشده و دیگه قیدش رو زدم. مصاحبه رو هم خوب دادم ولی نمی دونم چرا نشد. احتمالا قسمت نبوده.
حداقلش اینه که رفتم آبادان رو هم دیدم، جاتون خالی یه قلیه ماهی زدم به بدن، خودم تو رستوران سوختم، جد و آبادم اون دنیا.

دوستان توی یه فروم دیگه دیدم یکی داره برای اعضاء یه جزوه مصاحبه عقیدتی ایمیل می کنه، که توی سایت زیر هم هست:
سلام دوست عزیز چندوم مصاحبه داشتی چه رشته ای؟ بچه کجایی بومی نیستی؟
من 5 آبان رشته مکانیک مصاحبه داشتم و تا الان هم هیچ خبری نشده و تو لینک هم هنوز همون دعوتنامه مربوط به مصاحبه فنی و تخصصی هستش.
اتفاقا منم ماهی خوردم.

12f12

عضو جدید

سلام من هم شازند اراک مصاحبه دادم اتفاقا از مصاحبه خیلی راضی بودم و امید90 درصد داشتم که قبول بشم ولی دیگه فکر کنم تموم شد. اونطو که شنیده بودم تو نفت خیلی کم پارتی می شد که اینجا هم گندش دراومد. شاید هم همه رو بومی برداشتن البته من تو تهران دانشجو هستم ولی چون خیلی امیدوار بودم خیلی خیلی ناراحتم. چون اصلا فکر نمی کردم اوت بشم.تبریک می گم به اونایی که قبول شدن بدون پارتی. اون یکی هام خودشون می دونن و خدای خودشون. ماکه پارتی نداشتیم و نشد که بشه. در ضمن به این کار خیلی نیاز داشتم. ولی باز هم ناامید نیستم.

ehsan6472

عضو جدید
سلام من هم شازند اراک مصاحبه دادم اتفاقا از مصاحبه خیلی راضی بودم و امید90 درصد داشتم که قبول بشم ولی دیگه فکر کنم تموم شد. اونطو که شنیده بودم تو نفت خیلی کم پارتی می شد که اینجا هم گندش دراومد. شاید هم همه رو بومی برداشتن البته من تو تهران دانشجو هستم ولی چون خیلی امیدوار بودم خیلی خیلی ناراحتم. چون اصلا فکر نمی کردم اوت بشم.تبریک می گم به اونایی که قبول شدن بدون پارتی. اون یکی هام خودشون می دونن و خدای خودشون. ماکه پارتی نداشتیم و نشد که بشه. در ضمن به این کار خیلی نیاز داشتم. ولی باز هم ناامید نیستم.
سلام دوست عزیز شما هم پخش وپالایش قبول شده بودین؟
شما هم دعوت نشدین به مصاحبه عقیدتی و گزینش؟
من زنگ زدم تهران گفتن که اگر کسی رو واسه مصاحبه عقیدتی دعوت نکردیم دلیل این نیست که وصاحبه فنی و تخصصی رد شده.
امیدوارم باش توکل به خدا.

12f12

عضو جدید
من زنگ زدم تهران گفتن که اگر کسی رو واسه مصاحبه عقیدتی دعوت نکردیم دلیل این نیست که وصاحبه فنی و تخصصی رد شده.

ولی من زنگ زدم نیروی انسانی پخش وپالایش گفتند به دعوت نشدن به مصاحبه عقیدتی به منزله ی قبول نشدن تو مصاحبه فنی است والبته گفت ذخیره ها ازمیان قبول نشده هارو هنوز اعلام نکردیم. نمی دونم چه قدر درست جواب دادن. توکل به خدا

ehsan6472

عضو جدید
ولی من زنگ زدم نیروی انسانی پخش وپالایش گفتند به دعوت نشدن به مصاحبه عقیدتی به منزله ی قبول نشدن تو مصاحبه فنی است والبته گفت ذخیره ها ازمیان قبول نشده هارو هنوز اعلام نکردیم. نمی دونم چه قدر درست جواب دادن. توکل به خدا
پس حرف راست به آدم نمیگن هر کسی که گوشیرو بلند میکنه واسه خودش یک جوابی میده.

ehsan6472

عضو جدید
به نظر شما وقتی ما از 20 روز پیش میدونیم که رد شدیم پس اعلام نتایج دیگه به چه درد میخوره در صورتی که هنوز زدن متعاقبا اعلام میشود.
آدم نمیدونه چی بهشون بگه با این طرز اعلام کردنشون.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها نگران نباشین
دوستم چند ماه پیش شرکت گاز امتحان داد و رد شد و کلا یادش رفته بود که یه امتحانی هم داده اونجا
دیروز بهش زنگ زدن و گفتن بیا تهران واسه مصاحبه و امروز هم مصاحبه داشته
پس شما ها اگر دعوت نشدین دو حالت داره از بچه های پالایش و پخش و اونم از شازند
اول اینکه هنوز نوبتتون نشده
دوم اینکه خدای نکرده رد شدین
که اگر هم احتمال دوم بیشتر باشه دوباره تو ماههای بعد باهاتون تماس میگیرن
در ضمن یکی از دوستای من که توی پالایش و پخش بود رد شده و بهش اطلاع دادن
پس اگر کسی رد بشه بهش اطلاع میدن
توکل کنین به خدا اگر قسمت باشه حتما نوبتتون میرسه
بعدشم تا وقتی که دعوت به کار نشدیم نباید به خودمون امیدوار باشیم
به هر حال این روزها میگذره پس بهتره ارامشتون رو حفظ کنین تا بهتر و ارومتر باشین
خدا بزرگه و هیچوقت بندش رو تنها نمیذاره فقط کافیه از خودش بخوای
موفق باشین
منم فردا مصاحبه دارم برام دعا کنین

ehsan6472

عضو جدید
سلام
بچه ها نگران نباشین
دوستم چند ماه پیش شرکت گاز امتحان داد و رد شد و کلا یادش رفته بود که یه امتحانی هم داده اونجا
موفق باشین
انشالله موفق باشی دوست عزیز
دوستتون رو که دوباره واسه مصاحبه فنی و تخصصی دعوت کردن؟
کی مصاحبه داشته؟

ehsan6472

عضو جدید
سلام
بچه ها نگران نباشین
موفق باشین
منم فردا مصاحبه دارم برام دعا کنین
انشالله موفق باشی دوست عزیز
دوستتون رو که دوباره واسه مصاحبه فنی و تخصصی دعوت کردن؟
کی مصاحبه داشته؟

alirazavi2012

عضو جدید

سلام دوست گرامی
من رشتم برق قدرت ، پخش و پالایش قبول شده بودم. چهارم آبان مصاحبه داشتم هنوزم که خبری در مورد گزینش نشده.

hasan_dalir

کاربر فعال
سلام دوستان
مدتی هست که دارم مطالبتون رو دنبال میکنم
خدایی چطور روتون میشه این همه خیال بافی بکنین
این همه حرف رو از کجا میارین ؟!
لطف کنین شماره داوطلبی خودتون رو بدین ما هم نگاه کنیم ببینیم که حرفاتون خیال بافی نیست
روند های استخدامی فرق دارن نفت یک روندی داره و پخش و پالایش روند خاص خودشو
و از همه جالبتر اینکه حرفاتون در مورد تحقیقات محلی که من خجالت میکشم بجاتون بابا عالم دهر
من دیروز زنگ زدم کلی سوال کردم گفتن والا ما تا حالا کسی رو برای مصاحبه عقیدتی دعوت نکردیم و اصلا در روند کار استخدام چیزی به نام تماس تلفنی برای مصاحبه نداریم واگه چیز خاصی باشه در سایت مشاهده خواهید کرد و گفتن فعلا در مراحل بعدی استخدام چیزی بنام مصاحبه عقیدتی در دستور کار نداریم و اگه در اینده در دستور کار ما قرار بگیره خودمون در سایت اعلام میکنیم
حالا لطف کنید زیاد حرف الکی و بی دلیل نزنید و اگه ادعا میکنید که برای کسی دعوتنامه عقیدتی یا چیز دیگه اعلام شده لطف کنید شماره داوطلبی یا کد رهگیری شخص رو بدید تا ما هم در جریان کاری که شما میگید قرار بگیریم که در اون صورت بسیار ممنون میشیم در غیر این صورت شما هم مثل ما منتظر باش تا 15 دی ماه و به ذهن خودتون زیاد فشار نیارید واسه خیال بافی و در استرس قرار دادن دیگران
با تشکر دلیر

amir4924

عضو جدید
سلام دوستان
لطف کنین شماره داوطلبی خودتون رو بدین ما هم نگاه کنیم ببینیم که حرفاتون خیال بافی نیست
و از همه جالبتر اینکه حرفاتون در مورد تحقیقات محلی که من خجالت میکشم بجاتون بابا عالم دهر
من دیروز زنگ زدم کلی سوال کردم گفتن والا ما تا حالا کسی رو برای مصاحبه عقیدتی دعوت نکردیم و اصلا در روند کار استخدام چیزی به نام تماس تلفنی برای مصاحبه نداریم واگه چیز خاصی باشه در سایت مشاهده خواهید کرد و گفتن فعلا در مراحل بعدی استخدام چیزی بنام مصاحبه عقیدتی در دستور کار نداریم و اگه در اینده در دستور کار ما قرار بگیره خودمون در سایت اعلام میکنیم
حالا لطف کنید زیاد حرف الکی و بی دلیل نزنید و اگه ادعا میکنید که برای کسی دعوتنامه عقیدتی یا چیز دیگه اعلام شده لطف کنید شماره داوطلبی یا کد رهگیری شخص رو بدید تا ما هم در جریان کاری که شما میگید قرار بگیریم که در اون صورت بسیار ممنون میشیم در غیر این صورت شما هم مثل ما منتظر باش تا 15 دی ماه و به ذهن خودتون زیاد فشار نیارید واسه خیال بافی و در استرس قرار دادن دیگران
با تشکر دلیر
با سلام.
دوست عزیز من صفحه خودم را عکس گرفتم و میزارم تا شما باور کنیUntitled.jpg
البته همان طور که دوستان دیگه گفتن ایم مربوط به پخش و پالایشه.
با عرض معذرت کد رهگیری و اطلاعات خودم را پاک کردم.
موفق باشید

ehsan6472

عضو جدید
سلام دوستان
با تشکر دلیر
شما با کودوم شرکت تماس گرفتین پخش وپالایش یا نفت؟

hasan_dalir

کاربر فعال
بسیار جالبه دوست عزیز
من با پخش و پالایش صحبت کردم
من به حرفاتون احترام میزارم ولی در این دعوتنامه حرفی از مصاحبه عقیدتی نیست و نتونستم بخونم بخاطر عدم وضوح تصویر
و جالب اینجاست که دوستان پیشتر اعلام کرده بودن که باهاشون تماس تلفنی گرفته شده حالا.....
با احترام دلیر

ehsan6472

عضو جدید
بسیار جالبه دوست عزیز
من به حرفاتون احترام میزارم ولی در این دعوتنامه حرفی از مصاحبه عقیدتی نیست و نتونستم بخونم بخاطر عدم وضوح تصویر
و جالب اینجاست که دوستان پیشتر اعلام کرده بودن که باهاشون تماس تلفنی گرفته شده حالا.....
با احترام دلیر
من خودم دیروز تماس گرفتم با پخش وپالایش بهم گفتن کسانی که واسه مصاحبه دوباره دعوت نشدن دلیل بر قبوال نشدن آنها نیست پس تا اعلان نتایج هیچ چیز مشخص نیست.

amir4924

عضو جدید
بسیار جالبه دوست عزیز
با احترام دلیر
دوست عزیز از اول هفته مصاحبه های عقیدتی سیاسی برای پالایشگاه اراک شروع شده و منم فردا مصاحبه دارم.
برای مصاحبه با کسی تماس گرفته نشده و فقط یک پیامک اومد.
فایل را دوباره میزارم.
من حتی سوالاتی که از دوستان پرسیده بودن هم گذاشتم.

پیوست ها

• Untitled.rar
    160.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

alirazavi2012

عضو جدید
بسیار جالبه دوست عزیز
با احترام دلیر

خوبه که شما روحیت خوبه و همچنان امیدواری. اما دوستان راست میگند. برای همشون با یک پیامک اعلام شده که وارد سایت شوند و دعوتنامه گزینش رو دریافت کنند.

taj

عضو جدید
دوست عزیز نیازی به خجالت کشیدن نیست چون من دیروز از گزینش اومدم و تحقیقات محلی هم انجام شده بعدش هم شما لطف کن بپرس مگه میشه در ارگانهای دولتی مصاحبه عقیدتی سیاسی نباشه.شما ناراحت نباش ما پالایش پخشی هستیم تا الانم خیلیا رفتن مصاحبه اگه خواستی توهم میتونی بری شرکت پالایش پخش طبقه هشتم یه سری بزنی

ehsan6472

عضو جدید
دوست عزیز نیازی به خجالت کشیدن نیست چون من دیروز از گزینش اومدم و تحقیقات محلی هم انجام شده بعدش هم شما لطف کن بپرس مگه میشه در ارگانهای دولتی مصاحبه عقیدتی سیاسی نباشه.شما ناراحت نباش ما پالایش پخشی هستیم تا الانم خیلیا رفتن مصاحبه اگه خواستی توهم میتونی بری شرکت پالایش پخش طبقه هشتم یه سری بزنی
سلام مهندس شما که رفتین واسه مصاحبه عقیدتی از اونجا خبری نداری که چرا بعضی ها دعوت نشدن و ماجرا از چه قراره آخه هر کسی یک حرفی میزنه؟

taj

عضو جدید
سلام
به من گفتند کسی تو مصاحبه علمی رد نشده و مصاحبه علمی و گزینش و طب صنعتی هر کدوم یه امتیازی داره که با هم جمع میکنند قبول شده هارو اعلام میکنند اما به هر کسی یه چیزی گفتند

ehsan6472

عضو جدید
سلام
به من گفتند کسی تو مصاحبه علمی رد نشده و مصاحبه علمی و گزینش و طب صنعتی هر کدوم یه امتیازی داره که با هم جمع میکنند قبول شده هارو اعلام میکنند اما به هر کسی یه چیزی گفتند
من مال پالایشگاه ابادان هستم و تا الن هیچ نتیجه ای به من ندادن و دعوت نشدم.
پس یعنی جای امیدوتری هست ؟

ehsan6472

عضو جدید
سلام
من مال پالایشگاه ابادان هستم و تا الان هیچ نتیجه ای به من ندادن و دعوت نشدم.
پس یعنی جای امیدواری هست ؟

taj

عضو جدید
دوست عزیز نا امید نباش چون پالایشگاه اراک نیاز به نیرو داره چون فاز2ش راه اندازی شده.ان شاا.. که برای همه اوضاع درست بشه

hasan_dalir

کاربر فعال
خوبه که شما روحیت خوبه و همچنان امیدواری. اما دوستان راست میگند. برای همشون با یک پیامک اعلام شده که وارد سایت شوند و دعوتنامه گزینش رو دریافت کنند.
سلام دوست عزیز
خدایی نکرده کسی قصد جسارت و بی احترامی به شما عزیزان رو نداره
حالا معلوم شد که حرفاشون داری مبهماتی هست چون چیزی که به بنده گفتن با شواهد شما دوستان مغایرت داره و چون شواهد شما کاملا سند هست معلوم میشه که چه اتفاقی افتاده
امیدوارم که همه افرادی که لیاقتش رو دارن استخدام بشن با اینکه میدونم نمیشن چون بند پ حرف اول رو میزنه
ولی این ناهماهنگی افتضاح بزرگی هستش که .............
بازم حالا تا 15 دی منتظر میشینیم ببینیم میخوان چه چیزی رو به مردم اعلام کنن که مردم ازش بی خبر هستن!!!!!!!!!!
درود بر شما عزیزان
با احترام دلیر

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز نفتی روند استخدام شما با پالایش و پخش متفاوته
بعدش من خودم پالایش و پخش شازند هستم و امروز مصاحبه دادم در جواب بهم گفتن که نمره ی این مصاحبه با نمره ی سه تا ازمون قبلی جمع میشه و اگر به حد نصاب رسیدین دعوت میشین به طب صنعتی
در ضمن در شرکت پالایش و پخش هم روند مصاحبه ی هر واحد فرق داره
این هفته شازند بوده شاید هفته ی بعد ابادان باشه و یا ماه بعد
پس نگران نباشین
بعدشم خودشون گفتن تا اردیبهشت صبر کنین
پس چرا خودتون رو اذیت میکنین
دلیل اینکه پالایشگاه شازند داره نیروهاش رو گزینش میکنه هیچ ربطی به پارتی نداره
چون همه دعوت شدن و نتیجه ی نهایی تا دو ماه دیگه گفتن میاد
از اون گذشته واحد مذکور نیاز شدید به نیرو داره به همین خاطر روند استخدامشون رو تسریع دادن برای واحد مورد نظر.
موفق باشین

ehsan6472

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خدایی نکرده کسی قصد جسارت و بی احترامی به شما عزیزان رو نداره
حالا معلوم شد که حرفاشون داری مبهماتی هست چون چیزی که به بنده گفتن با شواهد شما دوستان مغایرت داره و چون شواهد شما کاملا سند هست معلوم میشه که چه اتفاقی افتاده
امیدوارم که همه افرادی که لیاقتش رو دارن استخدام بشن با اینکه میدونم نمیشن چون بند پ حرف اول رو میزنه
ولی این ناهماهنگی افتضاح بزرگی هستش که .............
بازم حالا تا 15 دی منتظر میشینیم ببینیم میخوان چه چیزی رو به مردم اعلام کنن که مردم ازش بی خبر هستن!!!!!!!!!!
درود بر شما عزیزان
با احترام دلیر
واقعا حرف به جایی زدین دوست دارم بدونم نتیجه چه چیزیرو میخوان بزنن که ما ازش بیخبریم.
من پخش وپالایش آبادان بودم و تا حالا دعوت نشدم در صورتی که 2 هفته پیش بعضی هارو دعوت کرده بودن آبادان.

بالا