[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

lonelinesspains

عضو جدید
...

...

خدایی داریم دیونه میشیم
کاش تماس بگیرین بگن از بیستم منتظر باش خبرت میکنم اونطور بهتره دیگه با خیال راحت میخوابی
ناشکر نیستم این منم که بیکارم و هیچ دوستی اینجا ندارم حوصله ام سر رفته خیلی از بچه ها دارن از این اخرین فرصت استفاده می کنن
دوستان منم خیلی نگران نتیجه مصاحبه ی عقیدتم بودم این اوخر هم با شماره آقای حسینی هر چی تماس می گرفتم یا اشغال بود یا جواب نمی دادن. دیروز حضورا رفتم منابع انسانی نفت و گاز پارس گفتم برای پیگیری وضعیت پروندم اومدم. چک کرد تو کامپیوتر گفت پرونده ات تکمیل شده و باید منتظر تماس برای شروع به کار باشی. شروع به کارتون از اوایل خرداد هست. دوره آموزشی فشرده سه هفته آموزش یک هفته استراحت و احتمال بالا خود عسلویه هست. بعد از دوره آموزشی کار به صورت 2 به 2 است.

blackberry35

اخراجی موقت
محسن علی بیگیکشوراهواز1391/02/03پرسش : با سلام وخسته نباشید می خاستم بدونم قضیه تکمکیل ظرفیت چیست واستخدام
از میان۱۰۰۰ نفر ذخیره چکونه است.
پاسخ :
با سلام

طبقه گفته آقاي خنيفر مدير محترم توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران كه در
لينك اين خبر www.nioc.ir/Portal/Home/ShowPage.aspxدرج شده است : در آزمون سال
گذشته براي جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاري شده بود كه اين جذب به صورت كامل
انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقي مانده اين برنامه از محل ذخاير آزمون
استخدامي سال گذشته، طي دو هفته آينده با برگزاري پنل هاي مصاحبه، جذب شركت نفت
خواهند شد. هم چنين سايت آزمون شركت ملي نفت ايران اطلاعيه اي كه در اين خصوص درج
كرد است عنوان كرده است كه :اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می
باشد.
تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در
صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.azmoon.nioc.ir/
با تشكر
http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...8279a&ID=105486e0-d1fe-4d1e-af21-06d1fed74834
:surprised:
:surprised::biggrin:

آقا جان من از دست شرکت نفت دارم دچار دوگانگی شخصیت می شم یکی بدادم برسه روانشناس می خام
این جواب سوال مورخ
محسن علی بیگیایراناهواز1391/01/24 پرسش : با سلام آیا امکان استفاده ازنفرات ذخیره آزمون استخدامی سال گذشته شرکت ملی نفت در سال جدید وجود دارد ویا اینکه قرار است آزمون جدیدی برگزار شود
پاسخ : با سلام هر آزمون شرايط خاص خود را دارد و شما بايد مجددا در آزمون كتبي شركت نماييد.
با تشکر
24/1/91 بوده بخدا اینا مارو روانی کردند
تکمیل ظرفیت گمگشته بازآید به شرکت نفت غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکنوین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور
گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمنچتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفتدایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیبباشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکندچون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدمسرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعیدهیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیبجمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور
حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تارتا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور

آخرین ویرایش:

blackberry35

اخراجی موقت
وزارت نفت و نظام هماهنگ
درمورد نظام پرداخت هماهنگ بیشتر بدانیم

از قرار معلوم جدی ترین مخالفان لایحه مدیریت خدمات کشوری، وزارت نفت و مدیران و کارکنان شرکت های نفتی هستند. البته سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز با این لایحه مخالفت می کند، اما مخالفت این سازمان به دلیل جهت گیری عدالت طلبانه و اصلاح طلبانه این لایحه نیست، بلکه به دلیل نحوه تامین مالی آن است.

درباره اینکه آیا این لایحه شامل کارکنان وزارت نفت نیز بشود یا خیر، نظرات موافق و مخالف زیادی وجود دارد.

1.سختي و مشقت كار در مناطق نفت خیز و ميادين نفت و گاز و...

استدلال مدیران و کارکنان شرکت نفت:

کارکردن در مناطق نفت خیز جنوب، زحمت و مشقت زیادی دارد و نباید کارکنان شرکت های تابعه وزارت نفت که در شرایط سخت و پر مشقتي کار می کنند با دیگر کارکنان دولت حقوق یکسانی بگیرند.

استدلال موافقان لایحه مدیریت خدمات کشوری:

اولا کارکنان شاغل در مناطق نفت خیز به خاطر سختی کارشان مزایا و دريافتي ویژه دریافت می کنند که حقشان است و جبران این سختی ها در لایحه مدیریت خدمات کشوری هم پیش بینی شده است.

ثانیا درست است که شغل برخی کارکنان وزارت نفت سخت است، اما کار کردن در وزارت نفت و شرکت های تابعه، سخت تر از کار کردن در شغل هایی همچون نیروهای نظامی و انتظامی، پرستاری و ... نیست.

ثالثا لایحه نظام هماهنگ به دنبال «برابری» حقوق ها نیست، بلکه هدف عدالت در پرداخت ها و ساماندهی استخدام ها در دولت و شرکت های دولتی را پیگیری می کند.

رابعا، درست است که کارکنان شاغل در مناطق نفت خیز باید مزایای ویژه ای دریافت کنند، اما چرا پرستار بیمارستان شرکت نفت در تهران باید بسیار بیشتر از همکار خود در یک بیمارستان دولتی، حقوق و مزایا دریافت کند؟ این قبیل بی عدالتی ها باید برداشته شود

2. کار در وزارت نفت و شرکت های تابعه برای اقتصاد ایران حیاتی و حساس است

وزارت نفت ایران و شرکت های تابعه، در واقع شاهرگ حیات اقتصاد ایران را کنترل می کنند. کار آنها آنقدر مهم است که اندکی غفلت یا سهل انگاری شان، ضررهای هنگفتی به اقتصاد ایران وارد خواهد کرد. به دلیل اهمیت و فوق العادگی کار در وزارت نفت، کارکنان این بخش باید از حقوق و مزایای بسیار بالاتی نسبت به دیگران کارکنان دولت برخوردار باشند و اساسا مقایسه حقوق كاركنان وزارت نفت و شرکت های تابعه با کارکنان عادی دولت اشتباه است.

درست است که کار در وزارت نفت و شرکت های تابعه مهم و حساس است، اما کار این هموطنان از کار نیروهای نظامی و انتظامی حساس تر نیست. اگر کارکنان شریف نیروهای انتظامی و یا پرسنل فداکار ارتش و سپاه لحظه ای غفلت کنند، عمق خسارتی که به مردم و کشور می رسد، قابل محاسبه نیست. ضمننا شغل معلمان هم از نظر حساسیت، دست کمی از شغل کارکنان وزارت نفت ندارد. اگر معلمان، دلسوزی و فداکاری نکنند و نسل آینده خدای ناکرده خوب تربیت نشود، در آینده نه فقط اقتصاد ما، بلکه فرهنگ، استقلال، آزادی، مذهب و كلا جامعه ما صدمات اساسي خواهد ديد. حقیقت این است که چون از زمان شاه، شرکت نفتی، بعد از صادرات نفت، اول دلارهای نفتی را برای حقوق كاركنانش بر می داشت و مابقی را به خزانه می ریخت، مسولان و كاركنان شركت نفت به برداشت های کلان برای خود عادت کرده اند...

3.اجرای نظام هماهنگ باعث فرار مغزها و نیروهای قوی از وزارت نفت می شود.

اگر درباره مفهوم عدالت، احساسی برخورد نکنیم و همه جانبه به مساله هماهنگ کردن حقوق کارکنان دولت نگاه کنیم، باید این را هم ببینیم که یک مهندس نفتی یا پتروشیمی در آنطرف آبهای خلیج فارس، چندین برابر همکاران خود دستمزد و مزایا می گیرد. هم اکنون هم عده زیادی از نیروهای قوی شرکت های نفتی ایرانی به قطر رفته اند. دست کاری حقوق های کارکنان شرکت نفت باعث اوج گیری فرار مغزها و نیروهای کارآمد شرکت های داخلی خواهد شد و ما را با بحران نیروی انسانی کارآمد رو به رو خواهد کرد.

استدلال های موافقان لایحه مدیریت خدمات کشوری:

اولا لایحه مدیریت خدمات کشوری با برقراری سقف و کف در حقوق و دستمزدهای دولت و شرکت های دولتی، قصد دارد پدیده حقوق های بسیار بالا و بسیار پایین در مجموعه دولت و شرکت های دولتی را حذف کند، بنابراین این لایحه تهدیدی برای حقوق کارکنان و مهندسان زحمتكش شرکت نفت نیست.

ثانیا اگر کسی از کارکنان شرکت نفت قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور را داشته باشد، قاعدتا انگیزه های دیگری بجز "افزایش نیافتن حقوق هاي بسیار بالا" دارد.

ثالثا در برخی کشورهای شیخ نشین جنوب خلیج فارس، دستمزد معلمان ، پلیس ها، پرستاران و دیگر کارکنان دولت بسیار بیشتر از همکاران ایرانی شان است. این که مهندسان شرکت نفت می توانند برای کار به قطر بروند و معلمان و پلیس ها و پرستاران و ... ایرانی نمی توانند برای کار به اين کشور بروند، بهانه قابل قبولی برای چند برابر بودن حقوق و مزایای کارکنان وزارت نفت و شرکت های تابعه نسبت به کارکنان دیگر دولت نیست.

و بالاخره اينكه؛ اصولا کار کردن مهندسان و نیروی انسانی ایران در خارج از کشور آن هم در کشورهای اسلامی و از نظر فرهنگی نزدیک به ما چه اشکالی دارد؟ این یک نوع صادران خدمات است و دولت می تواند با تدبیر مناسب ، کاری کند که این عزیزان، پس انداز و مازاد دستمزدشان را به داخل کشور انتقال دهند.

ضمنا خروجی های دانشکده های مهندسی ایران ، مملو از استعداد های بکر و فارغ التحصیلان با سواد و تیزهوشی است که با کمی کار و تجربه می توانند جای خالی نیروهای مهاجرت کرده را پر کنند.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من يه پيام غير مرتبط ميدم قول ميدم همين اولين و اخرينش;)

برد تيم رئال مادرید

را به همه نفتياي مادريدي در مقابل بارسا تبريك بگم.
بازم از پيام بي ربطم به تاپيك عذر خواهي ميكنم ;)

منم خیلی حال کردم. فقط 6 امتیاز با قهرمانی فاصله داریم یعنی فقط دو تا بازی اگه ببریم جام مال ماست!

:king:Viva Real Madrid:king:

:w14::w14:
:w14::w14::w14::w14:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان منم خیلی نگران نتیجه مصاحبه ی عقیدتم بودم این اوخر هم با شماره آقای حسینی هر چی تماس می گرفتم یا اشغال بود یا جواب نمی دادن. دیروز حضورا رفتم منابع انسانی نفت و گاز پارس گفتم برای پیگیری وضعیت پروندم اومدم. چک کرد تو کامپیوتر گفت پرونده ات تکمیل شده و باید منتظر تماس برای شروع به کار باشی. شروع به کارتون از اوایل خرداد هست. دوره آموزشی فشرده سه هفته آموزش یک هفته استراحت و احتمال بالا خود عسلویه هست. بعد از دوره آموزشی کار به صورت 2 به 2 است.

خوبه، اگه آموزشی خود عسلویه باشه حقوقشم بیشتره!:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزارت نفت و نظام هماهنگ
درمورد نظام پرداخت هماهنگ بیشتر بدانیم

از قرار معلوم جدی ترین مخالفان لایحه مدیریت خدمات کشوری، وزارت نفت و مدیران و کارکنان شرکت های نفتی هستند. البته سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز با این لایحه مخالفت می کند، اما مخالفت این سازمان به دلیل جهت گیری عدالت طلبانه و اصلاح طلبانه این لایحه نیست، بلکه به دلیل نحوه تامین مالی آن است.

درباره اینکه آیا این لایحه شامل کارکنان وزارت نفت نیز بشود یا خیر، نظرات موافق و مخالف زیادی وجود دارد.

1.سختي و مشقت كار در مناطق نفت خیز و ميادين نفت و گاز و...

کارکردن در مناطق نفت خیز جنوب، زحمت و مشقت زیادی دارد و نباید کارکنان شرکت های تابعه وزارت نفت که در شرایط سخت و پر مشقتي کار می کنند با دیگر کارکنان دولت حقوق یکسانی بگیرند.

اولا کارکنان شاغل در مناطق نفت خیز به خاطر سختی کارشان مزایا و دريافتي ویژه دریافت می کنند که حقشان است و جبران این سختی ها در لایحه مدیریت خدمات کشوری هم پیش بینی شده است.

ثانیا درست است که شغل برخی کارکنان وزارت نفت سخت است، اما کار کردن در وزارت نفت و شرکت های تابعه، سخت تر از کار کردن در شغل هایی همچون نیروهای نظامی و انتظامی، پرستاری و ... نیست.

ثالثا لایحه نظام هماهنگ به دنبال «برابری» حقوق ها نیست، بلکه هدف عدالت در پرداخت ها و ساماندهی استخدام ها در دولت و شرکت های دولتی را پیگیری می کند.

رابعا، درست است که کارکنان شاغل در مناطق نفت خیز باید مزایای ویژه ای دریافت کنند، اما چرا پرستار بیمارستان شرکت نفت در تهران باید بسیار بیشتر از همکار خود در یک بیمارستان دولتی، حقوق و مزایا دریافت کند؟ این قبیل بی عدالتی ها باید برداشته شود

2. کار در وزارت نفت و شرکت های تابعه برای اقتصاد ایران حیاتی و حساس است

وزارت نفت ایران و شرکت های تابعه، در واقع شاهرگ حیات اقتصاد ایران را کنترل می کنند. کار آنها آنقدر مهم است که اندکی غفلت یا سهل انگاری شان، ضررهای هنگفتی به اقتصاد ایران وارد خواهد کرد. به دلیل اهمیت و فوق العادگی کار در وزارت نفت، کارکنان این بخش باید از حقوق و مزایای بسیار بالاتی نسبت به دیگران کارکنان دولت برخوردار باشند و اساسا مقایسه حقوق كاركنان وزارت نفت و شرکت های تابعه با کارکنان عادی دولت اشتباه است.

درست است که کار در وزارت نفت و شرکت های تابعه مهم و حساس است، اما کار این هموطنان از کار نیروهای نظامی و انتظامی حساس تر نیست. اگر کارکنان شریف نیروهای انتظامی و یا پرسنل فداکار ارتش و سپاه لحظه ای غفلت کنند، عمق خسارتی که به مردم و کشور می رسد، قابل محاسبه نیست. ضمننا شغل معلمان هم از نظر حساسیت، دست کمی از شغل کارکنان وزارت نفت ندارد. اگر معلمان، دلسوزی و فداکاری نکنند و نسل آینده خدای ناکرده خوب تربیت نشود، در آینده نه فقط اقتصاد ما، بلکه فرهنگ، استقلال، آزادی، مذهب و كلا جامعه ما صدمات اساسي خواهد ديد. حقیقت این است که چون از زمان شاه، شرکت نفتی، بعد از صادرات نفت، اول دلارهای نفتی را برای حقوق كاركنانش بر می داشت و مابقی را به خزانه می ریخت، مسولان و كاركنان شركت نفت به برداشت های کلان برای خود عادت کرده اند...

3.اجرای نظام هماهنگ باعث فرار مغزها و نیروهای قوی از وزارت نفت می شود.

اگر درباره مفهوم عدالت، احساسی برخورد نکنیم و همه جانبه به مساله هماهنگ کردن حقوق کارکنان دولت نگاه کنیم، باید این را هم ببینیم که یک مهندس نفتی یا پتروشیمی در آنطرف آبهای خلیج فارس، چندین برابر همکاران خود دستمزد و مزایا می گیرد. هم اکنون هم عده زیادی از نیروهای قوی شرکت های نفتی ایرانی به قطر رفته اند. دست کاری حقوق های کارکنان شرکت نفت باعث اوج گیری فرار مغزها و نیروهای کارآمد شرکت های داخلی خواهد شد و ما را با بحران نیروی انسانی کارآمد رو به رو خواهد کرد.

استدلال های موافقان لایحه مدیریت خدمات کشوری:

اولا لایحه مدیریت خدمات کشوری با برقراری سقف و کف در حقوق و دستمزدهای دولت و شرکت های دولتی، قصد دارد پدیده حقوق های بسیار بالا و بسیار پایین در مجموعه دولت و شرکت های دولتی را حذف کند، بنابراین این لایحه تهدیدی برای حقوق کارکنان و مهندسان زحمتكش شرکت نفت نیست.

ثانیا اگر کسی از کارکنان شرکت نفت قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور را داشته باشد، قاعدتا انگیزه های دیگری بجز "افزایش نیافتن حقوق هاي بسیار بالا" دارد.

ثالثا در برخی کشورهای شیخ نشین جنوب خلیج فارس، دستمزد معلمان ، پلیس ها، پرستاران و دیگر کارکنان دولت بسیار بیشتر از همکاران ایرانی شان است. این که مهندسان شرکت نفت می توانند برای کار به قطر بروند و معلمان و پلیس ها و پرستاران و ... ایرانی نمی توانند برای کار به اين کشور بروند، بهانه قابل قبولی برای چند برابر بودن حقوق و مزایای کارکنان وزارت نفت و شرکت های تابعه نسبت به کارکنان دیگر دولت نیست.

و بالاخره اينكه؛ اصولا کار کردن مهندسان و نیروی انسانی ایران در خارج از کشور آن هم در کشورهای اسلامی و از نظر فرهنگی نزدیک به ما چه اشکالی دارد؟ این یک نوع صادران خدمات است و دولت می تواند با تدبیر مناسب ، کاری کند که این عزیزان، پس انداز و مازاد دستمزدشان را به داخل کشور انتقال دهند.

ضمنا خروجی های دانشکده های مهندسی ایران ، مملو از استعداد های بکر و فارغ التحصیلان با سواد و تیزهوشی است که با کمی کار و تجربه می توانند جای خالی نیروهای مهاجرت کرده را پر کنند.

کلشو خوندم

حالا نتیجه چیه بالاخره تصمص مجلس چی شد حقوق شرکت نفتی ها بهتر میشه یا همچنان طبق این قانون قراره استثمار بشن.؟

می گم رفیق با این که بعضی وقتا خیلی ضد حال میزنی به تاپیک و مثه پیام بازرگانی اعصاب همه رو خط خطی میکنی ولی گاهی خبرهایی رو هم میذاری می خونم جالبه

دستت درد نکنه.

ایشالا به ارزوهات برسی جوون

davood253

عضو جدید
راستش تو یه دهاتی بودم به نام سیری بودم اونجا تا راهنمایی بیشتر نداشت :biggrin: ما هم فلاتی بودیم تا 10 سال حق خروج از جزیره رو نداشتیم این شد که سیکل موندیم
حالا وقتی رفتم اهواز سعی میکنم تو مدارسه درجه یک مناطق درسمو ادامه بدم
شمام خواستی ادامه تحصیل بدی بیا مناطق خودم اجازه ادامه تحصیلتو امضا میکنم

كيان فكر نكنم دهات سيري مسكوني باشه .
تو چطوري اونجا بودي و سيكل گرفتي ؟
من ديگه حال ادامه تحصيل ندارم
بزار تو همون دهات سيري زندگي را بدرود بگيم و خاكمون كنن و يه امامزاده داود هم اونجا درست بشه .

blackberry35

اخراجی موقت
کلشو خوندم

حالا نتیجه چیه بالاخره تصمص مجلس چی شد حقوق شرکت نفتی ها بهتر میشه یا همچنان طبق این قانون قراره استثمار بشن.؟

می گم رفیق با این که بعضی وقتا خیلی ضد حال میزنی به تاپیک و مثه پیام بازرگانی اعصاب همه رو خط خطی میکنی ولی گاهی خبرهایی رو هم میذاری می خونم جالبه

دستت درد نکنه.

ایشالا به ارزوهات برسی جوون

عزیز دل برادر یکسری عوامل فتنه همیشه می خاند منو منفی نشون دهند
ولی اینو بدون بخاطر حفظ جذب نیروهای صنعت نفت با توجه به محیط کاری اش که گرما واخیرا پدیده ریزگردHaze And Dust رو شاهد هستیم بکوری
چشم حسودان این طرح بارای صنعت نفت اجرایی نمی شه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا حقوق شرکت مناطق نفت خیز جنوب رو اضافه کنن بقیه شرکتا زیاد مهم نیست.:D

اخه چرا باید ضربی مناطق این همه کمتر از بقیه باشه:w00:

اگه من یه کاره ای بودم ضریب حقوق فلات قاره رو کم میکردم یکم به ضریب مناطق اضافه میکردم:w09:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزار تو همون دهات سيري زندگي را بدرود بگيم و خاكمون كنن و يه امامزاده داود هم اونجا درست بشه .

منم تا حالا فکر می کردم فقط سوسمار ها بومی جزیره سیری باشن! نگو غیر سوسمارا آقا کیان هم بوده...:biggrin:

(شوخی کردم، جدی نگیرید!)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اینو بدون بخاطر حفظ جذب نیروهای صنعت نفت با توجه به محیط کاری اش که گرما واخیرا پدیده ریزگردHaze And Dust رو شاهد هستیم بکوری

خوبه حالا جو نگیرتت الان بقیه بچه ها رو میبری جزء جریان سبز:biggrin:

البته من فکر میکنم این طرح که واسه شرکت نفت مدتیه داره اجرا میشه فکر کنم قراره با تصویب مجلس نفت دوباره به حالت سابق برگرده و از زیر نظر لایحه خدمات کشوری خارج شه درسته؟

davood253

عضو جدید

شما هم اينجا حق داري
هرچقدر دوست داشتي اينجا بيا بگو تكميل ظرفيت چي شد
چيزي از ما كه كم نميشه
فقط تعداد صفحات بيشتر ميشه كه اينم خوبه ركورد را ميزنيم
دوستان ضعف نشون دادن شما هم نقطه ضعفشون را پيدا كردي
ولي بعضي دوستان دوست دارن
داداش موفق باشي

kiyan_max2020

عضو جدید
به همون امام زاده داود آینده سیری قسم
من بی سواد بودم فلات استخدامم کرد
همونجا یه سیکل تو فلات بهم دادن
(دیدی که بعضی از مراکز صنعتی مثل تراکتور سازی یه مرکز علمی کاربردی کنارش داره فوق دیپلم میده فلات هم یه چیزی تو همون مایه ها تو سیری داره)
الان که سیکل گرفتم گفتن مدرکت بالاست ما هم اومدیم بیرون :biggrin:

kiyan_max2020

عضو جدید
منم تا حالا فکر می کردم فقط سوسمار ها بومی جزیره سیری باشن! نگو غیر سوسمارا آقا کیان هم بوده...:biggrin:

(شوخی کردم، جدی نگیرید!)

عجب گلوله نمکی تو پسر
یه خبر خوب دارم
امروز زنگ زدم مناطق عشق
گفتن هم گزینشت اومده هم سوپیشینه هم طب صنعتی
فقط مونده صندلی ریاستت که آمادش کنیم میگیم بیای
چقدر این مناطق نظم داره ماشاالله
به هر جاش زنگ بزنی درجا جواب میدن

آخرین ویرایش:

ebi646464

عضو جدید
سلام.از بچه های اهواز کسی فلات قبول شده.هنوز جواب گزینشم دست اقای حسینی نرسیده بهم گفت تا دو هفته اینده برای مصاحبه باهات تماس میگیرند.آخر نفهمیدید شانسمونگفته ازمون مصاحبه نمیخواهند بگیرند یا میخواهند مصاحبه بگیرنند.مشکل من اینه که 4روزی شهرستان کار دارم و ترسم از اینکه دقیقا همون موقع بگند بیا فلان جا واسه مصاحبه.اگه کسی اطلاعاتی داره یا از اهواز هست بگه تا بفهمیم وضعیتمون چطوره

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب گلوله نمکی تو پسر
یه خبر خوب دارم
امروز زنگ زدم مناطق عشق
گفتن هم گزینشت اومده هم سوپیشینه هم گزینش
فقط مونده صندلی ریاستت که آمادش کنیم میگیم بیای
چقدر این مناطق نظم داره ماشاالله
به هر جاش زنگ بزنی درجا جواب میدن

کیان گزینشت چه تاریخی بوده؟

طب که یه روز قبل ما بودی درسته
طبت 15 اسفند بود؟ نیومده طب هنوز/؟

kiyan_max2020

عضو جدید

البته من فکر میکنم این طرح که واسه شرکت نفت مدتیه داره اجرا میشه فکر کنم قراره با تصویب مجلس نفت دوباره به حالت سابق برگرده و از زیر نظر لایحه خدمات کشوری خارج شه درسته؟

شهرام جان افزایش ضریب مناطق با من
شما فقط رقم بده من حلش کنم
میخای ضریب مناطق با فلاتو عوض کنم؟
اصلا میخای ما هم در مقابله با مناطق یه امام زاده حامد مجهول درست کنیم
که خیلی وقته خبری ازش نیست

sreza3433

عضو جدید

مهندس تلفن نفت و گاز پارس را نداری واسه پیگیری پرونده زنگ بزنیم؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w15::w15::w15:نمی دونم والا یهو غیبش میزنه.

فکر کنم رفته مناطق دنبال صندلی معاونت

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس تلفن نفت و گاز پارس را نداری واسه پیگیری پرونده زنگ بزنیم؟

من با این شماره شرکت که دوستان گذاشتن تماس گرفتم: 02188966031 ، بگین داخلی2124 نیروی انسانی، وصل می کنن.

اینم شماره مستقیم نیروی انسانیه: 02183762124 که دیگه احتیاج نیست کسی وصل کنه.

خدمت شما!

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

شهرام باز حرف سیاسی زدی؟:surprised:بذار یه تماس بگیرم...

heydarheydar

عضو جدید
حالا حقوق شرکت مناطق نفت خیز جنوب رو اضافه کنن بقیه شرکتا زیاد مهم نیست.:D

اخه چرا باید ضربی مناطق این همه کمتر از بقیه باشه:w00:

اگه من یه کاره ای بودم ضریب حقوق فلات قاره رو کم میکردم یکم به ضریب مناطق اضافه میکردم:w09:

شهرام جان
فعلا با اين وضع خصوصي سازي استرس گرفتيم نكنه مزايا و حقوقمون اداره كاري باشي و اين همه علافي برا هيچ و پوچ باشه،بدجوري

ميترسم خدا كنه با همون ضريب كم بدن ولي حداقل تو خود نفت باشيم...

حمید غضنفری

عضو جدید
خبر خیلی مهم - نفت و گاز پارس

خبر خیلی مهم - نفت و گاز پارس

من به پارس ایمیل زدم برای تاریخ و مکان آموزشی اینو جواب داد:

"با سلام

قراره 300 نفر تا چند روز ديگه براي ماهشهر
اعزام بشن تا اموزش عمومي ببينند
بقيه نتايج قطعي شون نيومده"

blackberry35

اخراجی موقت
اطلاعیه بسیار، بسیار مهم آخرین بحث وجدل پیرامون تکمیل ظرفیت

نویسنده: علی کنکوری
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 15:25

آقا جان اینا از دوباره می خاند مارو با مصاحبه سرگرم کنند منکه موهایم سفید شد مگه آدمیزاد چقدر عمر می کند .

نویسنده: جواب
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 15:51

در جواب آقای بوشهری که میگه در زمان جنگ همه فرار کردند و فقط بوشهری ها ماندند بگم پس اونا کیا بودند که به عنوان جنگ زده ازجنوب به شیراز و اصفهان و تهران و مشهد و ....... مهاجرت کردند . البته این رو بگم که هیچ اشکالی نداره ولی باید حرف رو اول مزه مزه کرد بعداَ زد.

نویسنده: سرطان
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 16:17

قابل توجه مدیروبلاگ خداییش اگه سراغی ازنامه سوری ویااسامی قبول شدگان داریددروبلاگ بذارید ازبس باخانم بداخلاق امروز کل کل کردم دیگه اعصابی ندارم راستی چرا دیگه خبری ازتجمع نیست.الان موقع تجمع کردنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده: سامان
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 16:29

دوستان عزیزی که نماینده بچه ها بودین و با مسئولین در ارتباط بودید خسته نباشید لطفا در رابطه با این شرایط اطلاع رسانی فرمایید و بگید که چه اقداماتی صورت دادین تا ما هم در جریان قرار بگیریم و یک همفکری بکنیم .دوستان سرنوشت خیلی ها درگیر این موضوع وخرد همه بچه ها صد در صد کمک می کنه آخه اعزام بچه ها در اول خرداد و اعلام نتایج در 15 اردیبشهت با هم جور در نمی آیند.لطفا از طریق همین بلاگ اطلاع رسانی کنید.
پاسخ:
در این رابطه استاندار و جمعی از معاونانشان طی همین هفته به تهران عزیمت خواهند کرد و موضوع را از نزدیک پیگیری می کنند.

نویسنده: م.ه
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 16:59

دوستان بزرگوار، لطفا هر كي هر خبري از فرآيند جذب بدست مياره در اختيار بقيه بذاره
از همديگر پنهان كردن تو اين موقعيت فقط نتيجش خنديدن به ريش خودمونه

بازم اميدوار شديم ولي تو صحبت هاي آقاي خنيفر اگه دقت كرده باشين، نوشته "طي دو هفته آينده از طريق پنل مصاحبه اعلام خواهد شد" كه خيلي بو داره و خدا كنه نخوان دوباره گيري توكار جذب ايجاد كنند. خدارو چه ديدي؟ از ما مظلوم تر سراغ ندارن كه، يهويي ميگن بيايييد دوباره مصاحبه بدين!!

نویسنده: عماد از جم
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 17:2

این دیگه چه وضعیه که گرفتار شدیم ..مسخرمون کردن به خدا..دارن تو تکمیل ظرفیت چی کار میکنن که اینقد مثل سری قبل داره زمانش تغییر میکنه ..بابا دوباره باید بریم دفتر امام جمعه تا دیرتر نشده باید زدتر تکلیفمون مشخص شه باید بریم پیش امام جمعه بچه ها داره دیر میشه داره دیر میشه داره دیر میشهههههههه.......این همه تلاش کردیم تا به اینجا کشوندیمش که با اسم تکمیل ظرفیت درستش کنن اگه الان کاری نکنیم دیگه هیچوقت به حقمون نمیرسیم ...داره دیر میشه هاااااااااا

نویسنده: رضا
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 17:3

واقعا که ! این خانمه بداخلاقه کیه ؟ ما هنوز صحبت نکردیم و مسئله رو به صورت کامل بهش حالی نکردیم که میگه 15 ام !! و خداحافظی می کنه و منتظر جواب ما هم نمی مونه
من که میگم حتی اگه حقمون رو هم خوردن و نتونستیم به حقمون برسیم یه تحصنی برگزار کنیم که این خانم رو به علت برخورد بد با ارباب رجوع توبیخ کنند

نویسنده: علی کنکوری
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 17:8

سلام خسته نباشید من این برگه را بهمن ماه توی تهران در ساختمان ۵ طبقه خیابان طالقانی گرفتم نشون می داد ۴۷۰ نفر تکمیل ظرفیت میگیرند.

نویسنده: عماد از جم
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 17:16

اینا چی دارن میگن؟مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به آزمون استخدامی سال گذشته، افزود: در آزمون سال گذشته برای جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاری شده بود که این جذب به صورت کامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقی مانده این برنامه از محل ذخایر آزمون استخدامی سال گذشته، طی دو هفته آینده با برگزاری پنل‌های مصاحبه، جذب شرکت نفت خواهند شد. پنل های مصاحبه دیگه چیه؟بابا تکلیف مارو بیایین مشخص کنین این حرفا دیگه چیه؟باید بریم دفتر امام جمعه اوشون میتونن از حق ما دفاع کنن با این زنگ زدنای ما هم کاری درست نمیشه چون اخر کار خودشونو میکنن باید بریم پیش اقی صفایی باید بریم بچه ها

نویسنده: الی
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 17:45

بنظر من مصاحبه مجدد یه ظلم بزرگ در حق ماست و دارن اینو بیان میکنن که ما استعداد و مهارت و امتیا کافی را نیاوردیم ولی لطف فرمودن دوباره مصاحبه بگیرن که ما کم استعدادا را قبول کنن
در واقع مصاحبه مجدد یعنی تاییدی بر کم بودن امتیازات ما و این یه توهینه...

بنظر من نباید بذاریم مصاحبه مجدد بگیرن همینطور که هیچ تکمیل ظرفیتی تابحال دوبار ه مصاحبه نگرفته

نویسنده: مهدي
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 19:26

چه عجب . بالاخره بعد از گذشت بيش از 3 ماه جناب آقاي خنيفر اعتراف كردند كه 4907 نفر نيرو بطور كامل جذب نشدن و 1000 نفر جاي خالي وجود داره.اين درحاليه كه دراين چند ماهه هم مسئولين وزارت نفت وهم مسئولين شركت نفت در پاسخ به اين حرف كه ميزان نفرات جذب شده بسيار كمتر از 4907 نفر بوده با قاطعيت تمام مي گفتن 4907 نفر بصورت كامل جذب شدن . وحالا كه خودشون به گفتن 1000 نفر رضايت دادن ، مطمئن باشيد ميزان عدم جذب خيلي بيشتراز 1000 هست و باز هم نميشه به حرفهاشون اعتماد كرد.

نویسنده: دادخواه
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 19:30

هیچ خبری نیست.اینا بی شرف تر از این حرف ها هستن که بخوان جواب ما رو بدن،دوباره مث دوره اول اعثراضامون دست به سرمون می کنن.
کسایی که حق بچه های مظلوم این دیار رو خوردند هم در این دنیا رو سیاه خواهند شد هم در اون دنیا.
"و مکروا مکر الله والله خیر الماکرین"
بالاخره زمان داور خیلی خوبیه و نشون داده که با ظالم چطوری برخورد می کنه.
آه و نفرینای تمام مادران دل سوخته ی این دیار پیشکش مسئولان زحمتکش (!!!!) و عادل (!!!!!!!).

نویسنده: سعید
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 21:21

سلام دوستان. سعی کنید روزی 2 بار و هر روز با تهران تماس بگیرید. مطمئن باشید اتلاف وقت و از دست دادن زمان همان نتیجه ای را در پی خواهد داشت که در بهمن ماه سال گذشته رخ داد.....

نویسنده: پرهام
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 21:27

سلام آقای مدیر وبلاگ. شماکه با مسئولین استان و آقای صفایی در ارتباط هستید از آنها بخواهید که پیگیر کارها باشند. اینطوری بهتر جواب میگیریم

نویسنده: سکوی پارس جنوبی
شنبه 2 اردیبهشت1391 ساعت: 21:35

درووود بر دست اندرکاران زحمت کش این وب سایت عامو والله از گوگل برامون مهمتر شده وب سایتتون شدهhome page ما.ایشالله خبرای خوش بشنویم

نویسنده: گناوه
یکشنبه 3 اردیبهشت1391 ساعت: 8:46

در پاسخ به جواب در مورد بحث فرار بوشهری ها اگر واقعا مدرک دارید رو کنید استان بوشهر علی رغم اینکه یکی از استانهایی بود که روزانه بمباران میشد ولی یک نفر هم فرار نکرد پس الکی به کسی توهین نکنید.
آقا جان ما داریم می ریم تهران برای احقاق حقوق از دست رفته مان هرکی است بسم اللهhttp://bousheroil.blogfa.com/comments/?blogid=bousheroil&postid=25&timezone=12600&p=3

blackberry35

اخراجی موقت
آخرین اخبار از طرح همهانگ پرداخت حقوق مجلس راه مهاجرت متخصصان از صنایع نفت و گاز ایران را باز کرد

تصویب اجرای قانون خدمات کشوری در صنعت نفت (با وجود مستثنی شدن بخشهای عملیاتی و تخصصی) منجر به نگرانی‌های گسترده‌ای نسبت به جبران خدمات و پرداخت حقوق و مزایا و کسورات بازنشستگی کارکنان و مهاجرت متخصصان صنایع نفت و گاز به سمت بخش غیر دولتی و شرکت‌های خارجی شده است.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، مستثنی‌ شدن بخش‌های عملیاتی و تخصصی صنعت نفت از اجرای قانون خدمات کشوری از جمله تصمیمات مجلس در روزهای پایانی سال گذشته بود که شاید به‌دلیل رکود خبری روزهای نیمه تعطیل آخر سال یا غالب ‌بودن حال و هوای نوروز کمتر به آن پرداخته شد؛ قانونی که از زاوبه‌ای دیگر گویای اجرای قانون خدمات کشوری در بخش‌های ستادی وزرارت نفت است.

در سال 1386 لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و اجرای آزمایشی پنج ساله آن برای اکثر وزارتخانه ها، شرکت‌ها و سامان‌های دولتی و عمومی غیردولتی آغاز شد.

اگر چه با مخالفت‌ها و اعتراض‌های مستدل، سرانجام به دلیل وجود قانون مجزا و ملاحظات خاص، اجرای این قانون در وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن مشابه چند وزارتخانه و سازمان دیگر اجرایی نشد ولی با تمام شدن دوره آزمایشی قانون مذکور، در پایان سال گذشته تصمیم نمایندگان مردم در خانه ملت بر آن شد تا با جداسازی بخش‌های ستادی از عملیاتی و تخصصی، اجرای این قانون را در وزارت نفت نیز ضروری کند.

البته در این رابطه، در دوره پنجساله اجرای آزمایشی قانون، عمده نفتی‌های این وزاتخانه نارضایتی خود را از اجرای این قانون در وزارتخانه‌ای که با توجه به اهمیت درآمد زایی آن برای کشور، پیچیدگی و تخصصی بودن نوع کار و وسعت و گستردگی عملیات و فعالیت‌ها که باید با رقبای خارجی و بین‌المللی خود رقابت کند، اعلام کرده‌بودند.

درنهایت نیز با قطعی شدن این تصمیم دولت، غلامحسین نوذری وزیر اسبق نفت تفکیک نظام پرداخت حقوق در نفت را اشتباه دانست و توضیح داد: تفکیک نظام پرداختی کارکنان صنعت نفت به دو گروه خدمات کشوری و قانون نفت یک تصمیم اشتباه است.

نیروهای صنعت نفت مدام در چرخش هستند به طوری که ممکن است امروز یک نیرویی در بخش عملیاتی فعال باشد و روز بعد بنا بر ضرورت و نیاز به واحد دیگری همچون برنامه‌ریزی منتقل شود که ستادی محسوب می‌شود یا نیرویی که در واحد بهره برداری فعال است مجبور به انجام کار مهندسی باشد.

در این خصوص موضوع دیگری نیز مورد تاکید قرار گرفت: بحث پرداخت حقوق به تنهایی بحث کار نیست به نظر من بحث مسئولیت پذیری نیز مطرح است که دو مقوله متفاوت هستند.

مجلس شورای اسلامی باید پذیرش مسئولیت را نیز در نظر بگیرد، وقتی مجموعه‌ای مسئولیت توسعه یک میدان نفت و یا گاز را می‌پذیرد یا کسی که چاه را طراحی می‌کند کمتر از اجرای آن نیست.

صرفنظر از بلوغ و نهادینه شدن قوانین و مقررات خاص صنعت نفت در بخش های اداری و فنی-عملیاتی در 100 سال گذشته و انس کارکنان با شیوه‌ها و روش‌های اعمال آن و ضرورت تغییر فرهنگ سازمانی که همواره به تدریج و با دشورای‌های خاص ممکن است، اعمال قانون خدمات کشوری در صنعت نفت بیشترین خطر و اثر منفی را در بخش طبقه‌بندی مشاغل و ساختارسازمانی، جبران خدمات کارکنان و سن بازنشستگی کارکنان خواهد داشت.
آفتاب: در حالی که دولتی ها در دی ماه سال گذشته ، افزایش حقوق کارمندان دولت در قالب "فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی" را با تبلیغات فراوان در بوق و کرنا کردند و در ماه منتهی به انتخابات بین کارمندان ایجاد امید نمودند ، اینک خبر می رسد که هیات وزیران ، با افزودن چند کلمه به مصوبه قبلی خود ، به آرامی و بی سر و صدا از این افزایش عقب نشینی کرده و آن را به رقم های پایین تر تقلیل داده است.

هیات دولت در 25 دی 1390 در مصوبه ای که با امضایی محمدرضا رحیمی ، معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد ، چنین تصویب کرد:

"فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی که شاغلین آنها دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر می باشند به میزان 25 درصد امتیاز حقوق ثابت و برای سایر مشاغل 20 درصد حقوق ثابت هر کدام از کارمندان واجد شرایط تعیین می شود."

با این حال بعد از تحویل سال و در دومین روز کاری سال 1391 (6 فروردین) که اغلب رسانه ها تعطیل بودند ، هیات وزیران مصوب نمود چند کلمه زیر به مصوبه قبلی افزوده شود:

"میزان فوق العاده یاد شده متناسب با درجه بندی مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا که توسط معاونت مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور اعلام می کردد پرداخت می شود."
بلافاصله بعد از این نامه ، در تاریخ 7 فروردین 1391 ، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با ابلاغ دستورالعملی ، 20 و 25 درصد مصوب دولت را به طرز ظریفی کاهش داد و بدین ترتیب برای مشاغل تخصصی با مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر ، 25 درصد قبلی ، تبدیل به "حداکثر 25 درصد" شد و در رده های مختلف تا 9 درصد کاهش یافت و 20 درصد سایر مدارک تحصیلی نیز با تبدیل به "حداکثر 20 درصد" در ضرایب مختلف تا 6 درصد کاهش یافت.

و بدین ترتیب کسانی که امیدوار بودند با مصوبه هیات دولت افزایش 20 و 25 درصدی در این خصوص داشته باشند ، با هنرمندی(!) معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از این افزایش محروم شدند.

به گزارش عصر ایران،نکته جالب اینجاست که برغم اطلاع رسانی تبلیغاتی رسانه های دولتی در خصوص "آن افزایش" ، این بار "این کاهش" در سکوت همان رسانه ها برگزار شده است!

آخرین ویرایش:

pouyashayan

عضو جدید
آقا جان دیدین گفتمممم،اگه با زبون خوش بگین تاثیرش بیشتره:smile:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه امام زاده کیان ازت درست میکنم که لنگش تو خاورمیانه نباشه

blackberry35

اخراجی موقت
شهرام جان
فعلا با اين وضع خصوصي سازي استرس گرفتيم نكنه مزايا و حقوقمون اداره كاري باشي و اين همه علافي برا هيچ و پوچ باشه،بدجوري

ميترسم خدا كنه با همون ضريب كم بدن ولي حداقل تو خود نفت باشيم...
راستی چرا تازه مناطق نفت خیز پدیده گرد وغبارش روز به روز بیشتر می شه پس بنابراین حقوقشم باید بیشتر باشه

yaserja

عضو جدید
بچه های گل فلات کسی هست مصاحبه عقیدتی نرفته باشه اما طب صنعتی رو انجام داده باشه:que:

بالا