[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

امیدی

عضو جدید
بابا چقدر در مورد مصاحبه صحبت میکنید؟؟؟

اونایییکه مصاحبه دادن که تموم شده دیگه .نگران چین ؟ نهایتش یه بار دیگه ازتون مصاحبه میگیرن.پس نگران چی هستید؟

میمونه دوستانی که نرفتن! این آقایون هم مطالعات احکامشونو کامل کنن تا وقت دارن یه مقدار هم اطلاعات متفرقه و عمومی جمع کنن پیگیر آخرین صحبتای آقامونم باشن!!

همه چیز حله؟ ان شااله!!!!صلوات بفرست!!

kiyan_max2020

عضو جدید
حاجی جان kiyan_max2020 فکر کنم این دوستمون آقای mohsen_202 دنبال پست و مقامی باشه،بنده خدا یه پستم نداده ولی از تمام پستای شما تشکر کرده، ریاست این مشکلات را هم داره دیگه، هواشو داشته باش!!!!

هواشو دارم اساسی
معاونت رو شاخشه
غریبه نیست سفارش کردم بیکاریهاشو بیاد اینجا به من امتیاز بده منم بهش پست بدم:biggrin:

saeedpower66

عضو جدید
اقایون من خیلی استرس دارم تاالان واسه گزینش دعوت نشدم میترسم کسی زیراب زده باشه فقط میگم خدابخیرکنه

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام کیان خان!
یه سوال؟
بچه هاییکه سابقه کار دارن آموزشیشون کمتر نیست؟

امیدی جون لیسانس 2 سال باید کارآموز باشه
اما دوره آموزشی قاعدتا بستگی به عملکرد داره تو مناطق زیاد آموزش مجزایی در کار نیست فکر کنم همه چی قرو قاطیه
هم آموزش میدن هم کار میکشن

kiyan_max2020

عضو جدید
بابا چقدر در مورد مصاحبه صحبت میکنید؟؟؟

اونایییکه مصاحبه دادن که تموم شده دیگه .نگران چین ؟ نهایتش یه بار دیگه ازتون مصاحبه میگیرن.پس نگران چی هستید؟

میمونه دوستانی که نرفتن! این آقایون هم مطالعات احکامشونو کامل کنن تا وقت دارن یه مقدار هم اطلاعات متفرقه و عمومی جمع کنن پیگیر آخرین صحبتای آقامونم باشن!!

همه چیز حله؟ ان شااله!!!!صلوات بفرست!!

امیدی جان این ملت عادت دارن یه چیزو الکی بزرگش کنن
آخه این گزینش که تموم شده رفته دیگه اینقدر بحث نداره هر کی واسه خودش یه نظری میده
یکی میگه زود بریم خوبه
یکی میگه دیر بریم خوبه
اینا همه حرفای بی پایه و اساسه
هر کی تحقیقات محلیش انجام شده باشه 2 هفته بعد میره مصاحبه
اگه تحقیقاتش جالب نباشه تحقیقات مجدد میرن واسش و اگه حس کنن زیاد بلد نیست بهش جزوه میدن که میشه سیر مطالعاتی

hiby

عضو جدید
البته اون آزمون فلات بود این چون شرکت ملیه احتمال داره خیلی زودتر بشه
راستی فلاتی ها میدونین احتمال داره قبل از طب صنعتی با بعدش باید rotation را بریم قبل از شروع دوره

? what's the rotation

hiby

عضو جدید
از بچه های فلات که گزینش نرفتن برای مصاحبه تو چند روز گذشته با کسی تماس گرفته نشده.:que: برای تکمیل ظرفیت گاز فقط کسایی که براشون پیام اومده میتونن شرکت کنن چون من اطلاعاتمو که وارد میکنم میگه شناسایی نشد:que:

فقط برا کسایی که پیامک اومده امکان ثبت نام هست........

ناویک

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه شروع بکار بچه های مناطق نفتخیز جنوب چه زمانیه؟ بنظرتون اوایل اردیبهشته؟

blackberry35

اخراجی موقت
دوست گرامی تا جایی که من میدونم وزارت نفت هر سال استخدامی داشته کی گفته 87 تا 90آزمونی نبوده این اشتباهه! شما باید ببینی رتبتون چیه و چقدر با آخرین فرد فاصله داری من شنیدم از قدیمی تر ها که یه عده ای از کسانیکه رد میشن دعوت بکار میشن بنظرم اگه رتبت کمتر از 10تا اخلاف داره امیدورا باش اما من خودم اگه بودم شانسای دیگه ای که پیش روومه رو میرفتم دنبالش بجای اینکه چشم براهه اینا باشم که آخش لطف کنن زنگ بزنن که بیا تو فلان جهنم دره ی بیابونی جنوب کار کن باور کن چندان آش دهنسوزی هم نیست من یکی که مجبورم برم!!
تازه امسال هم گفتن استخدامی داره اینو دریاب اگه فقط دنبال استخدامی نفت هستی

آقا جان سال 89 کی آزمون استخدامی داشته:(
آقاجان من هرسال آزمونها را رصد میکنم سال89 خبری از آزمون نبوده است

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که در خدمتیم
حامدم که از اسمش معلومه مجهوله یه هو میره دیگه پیداش نیست
اما این پسرم شهرام معلوم نیست کجاست دلم واسش تنگ شده
داود من یه کلمه گفتم دهات قاره بعدش دعوامون شد
الان با هم رفیقیم
گاهی رفاقت از چه جاهایی شروع میشه نه؟

سلام رییس جون ما در خدمتیم

والا از پست های بچه ها استفاده میکنیم.خبری که ندارم و حرفی برای گفتن نیست

می ترسیم بیاییم پست بزنیم بگن بحث غیر مرتبط نکنید:دی:D

blackberry35

اخراجی موقت
دوست گرامی تا جایی که من میدونم وزارت نفت هر سال استخدامی داشته کی گفته 87 تا 90آزمونی نبوده این اشتباهه! شما باید ببینی رتبتون چیه و چقدر با آخرین فرد فاصله داری من شنیدم از قدیمی تر ها که یه عده ای از کسانیکه رد میشن دعوت بکار میشن بنظرم اگه رتبت کمتر از 10تا اخلاف داره امیدورا باش اما من خودم اگه بودم شانسای دیگه ای که پیش روومه رو میرفتم دنبالش بجای اینکه چشم براهه اینا باشم که آخش لطف کنن زنگ بزنن که بیا تو فلان جهنم دره ی بیابونی جنوب کار کن باور کن چندان آش دهنسوزی هم نیست من یکی که مجبورم برم!!
تازه امسال هم گفتن استخدامی داره اینو دریاب اگه فقط دنبال استخدامی نفت هستی
آقا جان سال 89 کی آزمون استخدامی داشته

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من 12 اسفند رفتم گزینش ولی واسم تحقیقات محلی نیومدن

منم کلی نگران شدم.

blackberry35

اخراجی موقت
شاید استخدام سراسری نداشته (جذب انبوه) اما شرکت ها جداگانه استخدام داشتن 87 یه آزمون برگزار شد اواخر سال دوباره اطلاعیه اومد که تو
سال 88 آزمون کتبی جذب توی نفت خیز جنوب و چند شرکت دیگه برگزار شد برگزار شد 89 رو نمیدونم
آقاجان سلام علیکم آقاجان تکمیل ظرفیت مشخص نشد پیگیرباشید خواهشا

blackberry35

اخراجی موقت
برات اینجا از شرایطط سوال میکنم بعد خبرت میکنم چون خودم اطلاعی ندارم ببخشید

آقاجان سلام علیکم آقاجان تکمیل ظرفیت مشخص نشد پیگیرباشید

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

کد رهگیری شما : 106769

آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه رتبه داوطلب رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران

بومی استان خوزستان 57 42
بومی استان بوشهر

آزاد

آخرین ویرایش:

blae

عضو جدید
آقاجان سلام علیکم آقاجان تکمیل ظرفیت مشخص نشد پیگیرباشید

تو اون یکی فروم اینقدر اسپم دادی و فروم رو به هم ریختی که آه بچه ها گرفتت و رد شدی.
اینجا هم همین کارو تکرار کن تا تکمیل ظرفیت هم در نیای. . .

blae

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه شروع بکار بچه های مناطق نفتخیز جنوب چه زمانیه؟ بنظرتون اوایل اردیبهشته؟

دیروز به طور اتفاقی متوجه شدم یکی از همسایه هامون تو اداره استخدامه(شهرک نفت)
سوال کردم گفت شروع به کار خرداد ماهه.

reza 68

عضو جدید
دیروز به طور اتفاقی متوجه شدم یکی از همسایه هامون تو اداره استخدامه(شهرک نفت)
سوال کردم گفت شروع به کار خرداد ماهه.
سلام.فقط برای مناطق نفتخیز جنوب رو گفت یا برای تمامی شرکتها،شروع به کار خرداده؟

ehsan6472

عضو جدید
ولي من فكر ميكنم بر عكسه.
اونايي كه زودتر دعوت شدند بايد بيشترنگران باشند.
تو گزينش رو بعضي از پرونده ها نوت زده بودند كه در اولين فرصت مصاحبه گرفته شود.در مورد فلان چيز مثلا سوال شود.
اونا كسايي كه يه درصدي بهشون مشكوكند رو زودتر ميبرند تا اگر مشكلشون حاد بود و نياز به مصاحبه مجدد يا تحقيق بيشتر باشه وقت داشته باشند.

تو جذب هاي قبلي كه اصلا خيلي ها (تقريبا اكثرا) مصاحبشون ميرفت براي بعد از اموزشي.
پس ماهايي رو كه زودتر بردند گزينش بايد بيشتر بترسيم!!
من مصاحبه عقیدتی دعوت نشدم درصورتی که اکثر بچه های پالایشگاه آبادان یکماه بعد ار مصاحبه فنی وتخصصی (آبان ماه) خود آبادان دعوت شدن به مصاحبه عقیدتی یعنی قبل از اینکه نتیجه مصاحبه فنی و تخصصی رو بزنن و حتی کسانی بودن مصاحبه عقیدتی رو رفتن و لی اعلام نتایج مصاحبه فنی قبول نشدن ولی من در صورتی که تا الان به گزینش دعوت نشدم ولی مصاحبه فنی و تخصصی رو قبول شدم و دیگه خبری از اینکه کسیرو دعوت کنن تا الان نشده.
دوستم که 2 سال سابقه خدمت در پالایشگاه آبادان رو داره دقیقا همین اتفاقی که برای من افتاده برای اونم پیش اومده بود و بعد از اینکه استخدام شد به گزینش دعوت شد تازه از اون مهمتر دوستم یکماه یعنی اول اردیبهشت سال 89رفت برای آموزشی و کسانیکه به گزینش دعوت شده بودن اول خرداد رفتن برای آموزشی اینا حرفای دوستم هست که بهم گفته.
ازاین بحث گذشته پسر همسایه ما شرکت پتروشیمی استخدام شد و بهم گفت که من گزینشم بعداز 2سال پیمانی یعنی واسه تبدیل وضعیت به رسمی دعوت شدم
حالا باید ببینیم چی میشه....

آخرین ویرایش:

h_r

عضو جدید
rezatm
دوست عزیز از گزینش شما خبری نشد؟

پاسخ:
من چند روز پیش گزینش رفتم. بعد از حدود 50 روز از تحقیقات محلی به مصاحبه گزینش دعوت شدم.

آخرین ویرایش:

mehdi-hp

عضو جدید
فلات همیشه اینجوری بوده که قبل از شروع کارت حدود چهار روز با هزینه خود شرکت باید بری از نزدیک کار تو سکو و جزیره رو ببینی که همه چی اول کار بیاد دستت به این میگن ROTATION
قبل از آموزش میریم یا بعد از آموزش؟

majid2798

عضو جدید
آقاجان سلام علیکم آقاجان تکمیل ظرفیت مشخص نشد پیگیرباشید خواهشا

دوست عزیز جناب آقای علی بیگی.
ما همه شرایط شمارو درک میکنیم که نگرانی ولی فکر میکنم اگه به جای اینکه این همه پست اینجا بزنی ،خودت پیگیر تکمیل ظرفیت باشی خیلی نتیجه بهتری میگیری،تا جایی که من دیدم دوستانی که اینجا فعال هستند در مرحله گزینش و طب صنعتیند و نیازی به تکمیل ظرفیت ندارند که بخوان پیگیر باشن.

کافیه آدم 2 روز به تاپیک سر نزنه،میبینه 10 صفحه رفته جلو اما وقتی نگاه میکنیم نصفه صفحات این جمله شماست.
دوست عزیز این کار شما نوعی بی احترامی به وقت دیگرانه.

امیدوارم هممون در مراحل باقی مانده موفق باشیم و شما هم در تکمیل ظرفیت پذیرش بشید.

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيشاپيش از اینکه پست ميذارم عذر خواهی ميکنم
خيلی ببخشيد
امروز زنگ زدم به آقای حسينی و گفت 26 ام به بعد از طريق خود شرکتی که معرفيمون کرده واسه گزينش پيگيری کنيم!
من پارسم 17 اسفند هم مصاحبه داشتم 15 دقيقه هم بيشتر نبود تحقيقات هم 2 هفته قبلش انجام داده بودن
بازم معذرت ميخوام که پست گذاشتم اميدوارم به بزرگی خودتون ببخشيد!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيشاپيش از اینکه پست ميذارم عذر خواهی ميکنم
خيلی ببخشيد
امروز زنگ زدم به آقای حسينی و گفت 26 ام به بعد از طريق خود شرکتی که معرفيمون کرده واسه گزينش پيگيری کنيم!
من پارسم 17 اسفند هم مصاحبه داشتم 15 دقيقه هم بيشتر نبود تحقيقات هم 2 هفته قبلش انجام داده بودن
بازم معذرت ميخوام که پست گذاشتم اميدوارم به بزرگی خودتون ببخشيد!!!

باشه می بخشیم دفه اخرت باشه ها :دی:D

بالا