[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

nima-2

عضو جدید
والا نميدونم اسمش رو که بهم نگفت! فقط رو ميزش به تعداد زيادی از این برگه هايی که من ورداشتم و شماره روش نوشته بود ، موجود بود[/QUOTE
آقا داود نفت و گاز پارس بودم طب صنعتی هم رفتم هنوز برا مصاحبه عقیدتی به من زنگ نزدن میخواستم بدونم اول فامیل شما چی هست مرسی

afshin shakeri

عضو جدید
دوستای گلم این خصوصی سازی که شما می گید درست ، بدتر می شه اما الان تو پالایشگاه ها و همینطور قسمت های دیگه که در اینده خصوصی سازی می شن اینجوری نیست.اره اگه صاحبان شرکت می تونستن چند تا فرد باشن که حتی واسه استخدام افراد خودشون ازمون می ذاشتن و نیرو می گرفتن و سود ناشی از فروش تو جیب خودشون می رفت همینجور بود که شما می گید.اما این شکلی نیست.یه جورایی این خصوصی سازی همراه با نظارت دولته مث مخابرات:دی
این قسمت ها هنوز باید 10 سال تعهد خدمتی رو از کارمندانشون بگیرن شما کدوم شرکت خصوصی رو اینجوری دیدید که مجبور باشه 10 سال تعهد بگیره.یا کدوم شرکت رو دیدید که واسه تمامی مراحلش خود وزارت نفت وارد بشه و کارمندانش رو تعیین کنه؟

راستی ی نکته رو هم بدونید تو اون جلسه توجیهی گفتن که کسایی که وارد این صنعت می شن و بعد شرکتشون خصوصی سازی می شه اگه سابقه کارشون زیر 5 یا 7 باشه(دقیق یادم نیست) اونا هم بیمشون بر می گرده به تامین اجتماعی و ی معادل سازی می شه!

دوستان اگه ی شرکت کارش سود اور باشه مث همین صنایع وابسته ب نفت مطمین باشید خصوصی سازیش ب نفع کارمندان اون شرکت هم هست.

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان میگم به حمد خدا گوزینه هم دادیم و تحقیقاتم که اومدن ، فعلاً تا یه مدت این تایپیک موضوع جذابی برا صحبت نداره، اگه پایه این یه موضوع بببببوووووققققق مطرح کنیم، بشینیم روش بحث کنیم؟:eek::biggrin:
موافقین؟

خب خدارو شکر ؛)
چرا داره چطور نداره؟ همش ميايم ميگيم از کی زنگ ميزنن برين شرکت حکم بگيريم و قرارداد ببنديم و بريم خودمون رو معرفی کنيم؟؟ :دی
بشينيم روش و بحث کنيم هم حرف خوبی نيست ديگه نزن جانم :دی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا داود نفت و گاز پارس بودم طب صنعتی هم رفتم هنوز برا مصاحبه عقیدتی به من زنگ نزدن میخواستم بدونم اول فامیل شما چی هست مرسی

من اول فاميليم ت هستش اما زياد ربطی نداره چون دوستان من با حروف ف و م هم مصاحبه هاشون رو دادن در فاصله ی دو روز بعد از من. ديگه شهر به شهر انجام ميشه گزینش
اما به این شماره ها زنگ بزن ببين چی ميگن : 02166725057 و 02166725061

bahramps

عضو جدید
خصوصي سازي نفت با سپردن به پيمانكار متفاوته مهندسان عزيز!

خصوصي سازي نفت با سپردن به پيمانكار متفاوته مهندسان عزيز!

دوستان اين بحثا درباره خصوصي شدن بي مورده اگه اونطوركه بعضي ازدوستان توي ذهنشونه خصوصي سازي صورت ميگرفت قطعا وزارت نفت اين همه وقت وهزينه نميذاشت براي آزمون استخدامي ! هرگردي گردو نيست خصوصي سازي شركت نفت به اين معنانيست كه ماهابعداز طي هفتخان استخدامي براي يه شخص پيمانكار كاركنيم !چيزيكه خودمن تجربه شو دارم وميدونم بردگيه نوينه!ما ازطريق آزمون استخدامي وزارت نفت پذيرفته شديم ومستخدم وزارت نفتيم اين اصل موضوعهنفت شالوده ي اقتصاد كشوره وهرگز به اون معني خصوصي نميشه درمورد مزايا روز مصاحبه توي پالايشگاه بندرعباس مصاحبه گرهابه ما گفتن بهتون خونه ميديم توي شهرك مرواريد كه انصافا جاي قشنگي بود مسيجات وسايرمزاياي نفت و براي لاوان هم كه اقماريه رفت وبرگشت باهواپيماي چارتره شركت نفته يا هزينشو ميدن درمورد دفترچه بيمه هم خدمات درماني نفته الان براي لاوان وبندر ديگه نميدونم چي ميخواين ؟ :)

davood253

عضو جدید
من اول فاميليم ت هستش اما زياد ربطی نداره چون دوستان من با حروف ف و م هم مصاحبه هاشون رو دادن در فاصله ی دو روز بعد از من. ديگه شهر به شهر انجام ميشه گزینش
اما به این شماره ها زنگ بزن ببين چی ميگن : 02166725057 و 02166725061

شما كه نفت و گاز پارس هستيد محل كارتون عسلويه است؟

davood253

عضو جدید
دوستان اين بحثا درباره خصوصي شدن بي مورده اگه اونطوركه بعضي ازدوستان توي ذهنشونه خصوصي سازي صورت ميگرفت قطعا وزارت نفت اين همه وقت وهزينه نميذاشت براي آزمون استخدامي ! هرگردي گردو نيست خصوصي سازي شركت نفت به اين معنانيست كه ماهابعداز طي هفتخان استخدامي براي يه شخص پيمانكار كاركنيم !چيزيكه خودمن تجربه شو دارم وميدونم بردگيه نوينه!ما ازطريق آزمون استخدامي وزارت نفت پذيرفته شديم ومستخدم وزارت نفتيم اين اصل موضوعهنفت شالوده ي اقتصاد كشوره وهرگز به اون معني خصوصي نميشه درمورد مزايا روز مصاحبه توي پالايشگاه بندرعباس مصاحبه گرهابه ما گفتن بهتون خونه ميديم توي شهرك مرواريد كه انصافا جاي قشنگي بود مسيجات وسايرمزاياي نفت و براي لاوان هم كه اقماريه رفت وبرگشت باهواپيماي چارتره شركت نفته يا هزينشو ميدن درمورد دفترچه بيمه هم خدمات درماني نفته الان براي لاوان وبندر ديگه نميدونم چي ميخواين ؟ :)

خدا را شكر ;)

davood253

عضو جدید
فلات قاره اي ها بخونند
حقوق ميليوني را چه کسي مي گيرد

«مناطق فلات قاره و سکوهاي نفتي، زندان هايي هستند که ما خودمان با علاقه مي آييم. 14 روز بعد به خانه هايمان مي رويم و دوباره به سلول هايمان برمي گرديم.»محمد علي رحيميه، معاون منطقه نفتي سيري، وقتي مي خواهد از سختي کار پرسنل اقماري وزارت نفت سخن بگويد به اين جملات متوسل مي شود. «فوق ليسانس مهندسي نفت دارم. معاون کارخانه سلمان نيز هستم. تمام فوق العاده شغل ها هم به من تعلق مي گيرد. رتبه 11 جديد را دارم و با همه اين موارد ماهي 750 هزار تومان مي گيرم.» اين را يکي از کارکنان منطقه سيري مي گويد تا پاسخي باشد براي آنان که آواز دهل نفت را از دور خوش مي شنوند.کار که به اينجا رسيد، معاون بهره برداري منطقه سيري هم زبان به درددل باز کرد تا نمايندگان مردم در خانه ملت را نسبت به جوانب تصميم شان درباره تصويب نظام هماهنگ پرداخت آگاه کند؛ «با 15 سال سابقه کار، با مشقات کار اقماري و رتبه A13، ماهي يک ميليون و 200 هزار تومان مي گيرم در حالي که هم دوره اي من در امارات الان ماهي 5 هزار دلار حقوق مي گيرد بي آنکه کار اقماري کند. من نمي دانم اين حقوق ميليوني را که برخي مي گويند، چه کسي مي گيرد،» همه کساني که به نظام هماهنگ پرداخت راي داده اند کافي است 24 ساعت در گرماي بالاي 40 درجه مناطق نفتي ساکن شوند. فقط همين، «پيمانکاران خارجي به صورت غير مستقيم نيروهاي ما را جذب مي کنند. زخم زبان از زخم شمشير بدتر است. اين حرف ها باعث مي شود که دلتنگي هايي به وجود آيد و برخي بچه ها بروند.»

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين آقا مهندسه ميگه من 750 هزار تومن ميگيرم
باور كنيم نكنيم؟

کسی که تو نفت رسمی باشه با یه لیسانس و جند سال سابقه کار شک نکن بهش بد نمیگذره از نظر مالی...اینو از من بشنو که تو ریز و بم کار هستم و به این چرندیات گوش نده

afshin shakeri

عضو جدید
فلات قاره اي ها بخونند
حقوق ميليوني را چه کسي مي گيرد

«مناطق فلات قاره و سکوهاي نفتي، زندان هايي هستند که ما خودمان با علاقه مي آييم. 14 روز بعد به خانه هايمان مي رويم و دوباره به سلول هايمان برمي گرديم.»محمد علي رحيميه، معاون منطقه نفتي سيري، وقتي مي خواهد از سختي کار پرسنل اقماري وزارت نفت سخن بگويد به اين جملات متوسل مي شود. «فوق ليسانس مهندسي نفت دارم. معاون کارخانه سلمان نيز هستم. تمام فوق العاده شغل ها هم به من تعلق مي گيرد. رتبه 11 جديد را دارم و با همه اين موارد ماهي 750 هزار تومان مي گيرم.» اين را يکي از کارکنان منطقه سيري مي گويد تا پاسخي باشد براي آنان که آواز دهل نفت را از دور خوش مي شنوند.کار که به اينجا رسيد، معاون بهره برداري منطقه سيري هم زبان به درددل باز کرد تا نمايندگان مردم در خانه ملت را نسبت به جوانب تصميم شان درباره تصويب نظام هماهنگ پرداخت آگاه کند؛ «با 15 سال سابقه کار، با مشقات کار اقماري و رتبه A13، ماهي يک ميليون و 200 هزار تومان مي گيرم در حالي که هم دوره اي من در امارات الان ماهي 5 هزار دلار حقوق مي گيرد بي آنکه کار اقماري کند. من نمي دانم اين حقوق ميليوني را که برخي مي گويند، چه کسي مي گيرد،» همه کساني که به نظام هماهنگ پرداخت راي داده اند کافي است 24 ساعت در گرماي بالاي 40 درجه مناطق نفتي ساکن شوند. فقط همين، «پيمانکاران خارجي به صورت غير مستقيم نيروهاي ما را جذب مي کنند. زخم زبان از زخم شمشير بدتر است. اين حرف ها باعث مي شود که دلتنگي هايي به وجود آيد و برخي بچه ها بروند.»

تاریخ صحبت های ایشون مال سال 1386 ه.نمی شه مطمین بود الانم این شکلیه.فک کنم اون موقع همچین چیزی بود اما بعد از اعتراضاتشون ی سری تغییرات به وجود.نگران نباش حقوقو بالاتر از این مقداره!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين آقا مهندسه ميگه من 750 هزار تومن ميگيرم
باور كنيم نكنيم؟

شايد فقط پايه حقوقش رو گفته!
اما اینا مهم نيست مهم چيزای ديگه اش مثل امنيت شغليشه! آدم بايد بدونه که امشب رفت خونه فردا نگن شرکت ورشکسته شد و بريد خونه هاتون! تازشم همون رفيقم که ميگم تو پارس کار ميکنه گفت تو آموزشی حقوق علی الحساب ميدن که حدود 900 تومنه و از وقتی بريد تو کارگاه تموم کم و کاستيش رو فيش اول ميزنن و ممکنه که فيش اول حتی 8 ميليون تومن بشه! خلاصه که حرف و حديث زياده و نبايد زياد روش مانور داد! مهم اون پرفراژيه که واسه هرکسی مياد !
مثلا من شنيدم ضريب حقوقی نفت و گاز پارس تو سال 90 ،3/6 بوده که اگه واسه ليسانس که 380 تومن بوده حقوقش ميشه 1368000 تومن! اما من ميگم شايد همين رو هم ندن و اصن همون 900 رو بدن! همين که آدم بدونه فردا هم این شغل رو داره کافيه

natas_ss

عضو جدید
دوستان دله خجسته ای دارینا!!!!!
من دارم از هول و ولای قبولی یا رد (تو گزینش و ظب) تبدیل به "مک برگر 12 درصد چربی" می شم!!!!! اونوقت شما چکو چونه حقوق میزنین ؟؟؟!!!!! :confused::cry:

samy_Y

عضو جدید
من دارم از هول و ولای قبولی یا رد (تو گزینش و ظب) تبدیل به "مک برگر 12 درصد چربی" می شم!!!!! اونوقت شما چکو چونه حقوق میزنین ؟؟؟!!!!! :confused::cry:
دقیقا همینطوره.
از کجا معلومه ما تو گزینش قبول هسیم که شما الان دارین در مورد حقوق بحث میکنید.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینطوره.

گزینش که فرمالیته بود....به من که آخرش گفت مصاحبتون تموم شده در خدمتتون هستیم ایشالا...به اونایی هم که ضعیف بودن جزوه دادن گفتن برید شاید دوباره خبرتون کردیم ولی اونم الکیه فقط میخوان بچه ها یکم بشینن بخونن..وگرنه یکیشون اونجابه یکی از بچه ها گفته بود تو این مرحله کسی نمیفته و یه قانون جدیده که همه باید مصاحبه عقیدتی رو پشت سر بذارن و مشکلی برای کسی پیش نمیاد

samy_Y

عضو جدید
گزینش که فرمالیته بود....به من که آخرش گفت مصاحبتون تموم شده در خدمتتون هستیم ایشالا...به اونایی هم که ضعیف بودن جزوه دادن گفتن برید شاید دوباره خبرتون کردیم ولی اونم الکیه فقط میخوان بچه ها یکم بشینن بخونن..وگرنه یکیشون اونجابه یکی از بچه ها گفته بود تو این مرحله کسی نمیفته و یه قانون جدیده که همه باید مصاحبه عقیدتی رو پشت سر بذارن و مشکلی برای کسی پیش نمیاد
خدا کنه این جوری باشه من که خیلی استرس دارم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقیقا همینطوره.

منم مث شما بودم (اگه يادتون باشه واسه طب صنعتی چقد حرص دادم بچه هارو حتی ديشبم خواب ديدم که دکتره ميگفت بگيرينيش اینو که قبل آزمون سالبوتامول زده : ))))) ) اما بعد از اینکه گزينش هم دادم فهميم همش فرماليته اس! طرف ميپرسيد نماز جمعه ميری ميگفتم آره اصن نميپرسيد امام جمعه کيه؟ چيا گفت این هفته؟ چجوری ميخونن؟ فقط سؤال ميکرد که سؤال کرده باشه! تازشم اگه کسی خدای نکرده تو این مرحله رد بشه که(بايد خيلی مورد داشته باشه تا رد بشه!) تا سه بار ميتونه شکايت کنه! اصن نگران نباشيد! مهم همون 2 تا مرحله اول بود که خدارو شکر حل شد و اومديم جلو

hiby

عضو جدید
یه سوال از بچه های تهران:
این ادرسی که به ما دادن برای گزینش به کدوم ایستگاه مترو نزدیکتره؟
خ جمهوری-نرسیده به پل حافظ- ک یغما- مرکزی هشتم نفت

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال از بچه های تهران:
این ادرسی که به ما دادن برای گزینش به کدوم ایستگاه مترو نزدیکتره؟
خ جمهوری-نرسیده به پل حافظ- ک یغما- مرکزی هشتم نفت

شما میتونی مترو ولیعصر پیاده شی ، بعد با اتوبوس های تجریش- راه آهن (به سمت راه آهن) بیای سر خیابون جمهوری، بعد به سمت پل حافظ تا ک یغما 5 دیقه پیادس.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان میگم به حمد خدا گوزینه هم دادیم و تحقیقاتم که اومدن ، فعلاً تا یه مدت این تایپیک موضوع جذابی برا صحبت نداره، اگه پایه این یه موضوع بببببوووووققققق مطرح کنیم، بشینیم روش بحث کنیم؟:eek::biggrin:
موافقین؟

نه داداش تو رو خدا مباحث بوق مطرح نکنید،:w13: که جز سر درد چیزی واسه ما نداره،:confused: همین خصوصی سازی خوبه ، بشین رو این بحث کن.

falateshgh

عضو جدید
سلام
من چند روز پیش رفتم فلات قاره (دفترش تو تهران) آمار حقوق رو گرفتم.
ضریب جزایر قبلاً 3.5 بوده که الان شده 4 و ضریب روی سکو بین 5 تا 6 هست.
یه مهندس مسن با 15 سال سابقه کار روی سکوی سلمان (بزرگترین سکوی خاورمیانه) ماهی 7-6 میلون میگیره که گفت به خاطر خانواده ش انتقالی گرفته اومده تهران و ضریب حقوقش به 1.7 تنزل یافته.
گفت فلات قاره بیشترین حقوق رو میده ولی بعضی از سکوهای پارس جنوبی(نفت و گاز پارس) حقوقش یکم بیشتر از سکوهای فلات قاره است.

karimi912

عضو جدید
کسی که تو نفت رسمی باشه با یه لیسانس و جند سال سابقه کار شک نکن بهش بد نمیگذره از نظر مالی...اینو از من بشنو که تو ریز و بم کار هستم و به این چرندیات گوش نده

آقا حامد از شرایط پخش و پالایش خبر نداری چطوریه؟ مثلا اراک یا آبادان که هنوز هم دولتی اند.
حقوقش بخور نمیره یعنی به فکر شغل دوم باشیم یا میشه روش حساب کرد؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا حامد از شرایط پخش و پالایش خبر نداری چطوریه؟ مثلا اراک یا آبادان که هنوز هم دولتی اند.
حقوقش بخور نمیره یعنی به فکر شغل دوم باشیم یا میشه روش حساب کرد؟

بستگی داره به توقعت از زندگی....یکی براش زندگی کردن مهمتره با خانواده بودن تفریح رفتن و قانع بودن به حقوق سر ماه...ولی یکی هم دنبال اینکه سرمایه جمع کنه
پالایشگاه اراک رو میخواست خصوصی کنن که زورشون نرسید دیدن بهره وریش به شدت افت میکنه بیخیالش شدن...فعلا تا یه 3 4 سالی خصوصی شدن تهدییدش نمیکنه..کلا توی هر کاری سابقه کاری خیلی مهمه و توی نفت که دیگه حرف اول رو میزنه...همین الان الانش نفت یه دیپلمه 20 سال سابقه دار رو به یه فوق لیسانس ترجیح میده...با بالا رفتن سابقه گریدتون بالا میره و به تبعیت از اون حقوقتون...کلا چندین سال که بگذره روال کار بیاد دستتون خودتون رو تا حدودی میتونین جمع کنین از نظر مالی...پول خیلی گنده که توی کارهای دولتی نیست ولی بعد 15 20 سال کار توی نفت حتی جاهای معمولی مثل اراک اگه کارت خوب باشه حقوقی بهت میده که تازه میشه اسمشو گذاشت حقوق نفتی...البته بازم به همه نه..بعضی کمتر بعضی بیشتر بستگی به گرید داره و اینکه توی این سال ها چقدر زحمت کشیدی و سمتت چیه

karimi912

عضو جدید
پالایشگاه نه دقیق ولی مناطق نفت خیز اولش ماهی 800 تا 1300 بسته به سمت و محل خدمت

پس با این حساب پالایشگاه باید بین 250 تا 450 باشه!!! :biggrin:
بریم یه پیکان قسطی ردیف کنیم بعد از کار بچسبیم به آژانس :cry:
اینم نتیجه هشت ماه علافی
خدایا شکر

بالا