[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kuwait

کاربر فعال
کسی میدونه بچه های مناطق نفتخیزی که 12/14 (فردا ) دعوتنامه دارن و یکبار هم پیش از اینها گزینش شدن این دفعه بعد از طب صنعتی باز هم باید برن گزینش یا نه ؟ و اگه آره گزینش میخواد چکار کنه ؟ ممکنه دوباره گزینش بگیرن ؟؟؟
سلام دوست عزیز
نه گزینشی دیگه ای در کار نیست فقط باید نامه 5 طبقه (مربوط به گزینش رو به اتاق 1 بدین)
عجله ای هم برای رفتن به گزینش نکن با خیال راحت دنبال طب باش ساعت 1 که دکترا استراحت دارن برو گزینش

pouri1372

عضو جدید
هنوز مشخص نیست که ما بچه های مناطق نفت خیز چه قسمتهایی تقسیم میشیم ؟
فردا هم مشخص نمیشه ؟
کی قرار مشخص بشه ما تکلیفمونو بدونیم و به فکر یه جایی باشیم...

hiby

عضو جدید
بچه ها خبر داغ،همین الان از پالایشگاه اراک باهام تماس گرفتن گفتن فردا 8 صبح با تعهد محضری و عدم سو پیشینه شناسنامه کارت ملی و یه عکس برای شروع به کار برم اراک،ازش پرسیدم یعنی چی یعنی قبل عید سرکاریم یا اینکه فردا میخواید تاریخشو اعلام کنید،یه زنه بود خیلیم بداخلاق بود گفت فردا بیاید خودتون متوجه میشید،دم پالایشو پخش گرم،فقط عید اخرمون خراب نشههههههههههه :)

هر دم از این باغ بری میرسد، تازه تر از تازه تری میرسد‎

آقا مبارکه

blae

عضو جدید
ما روزی که رفتيم واسه انگشت نگاری 16 تومن ازمون پول گرفتن که خودشون همه ی کارا رو انجام بدن و جوابش بياد در خونه
بشون گفتم خودتون بفرستيد واسه شرکت ديگه ! گفتن نه ما فقط پست ميکنيم در خونه متقاضی!!
الانم بعد از 10 روز اومد در خونه

من واسه پارس جنوبی که بود آدرس ستاد جذب رو دادم خود پست فرستادش.

blae

عضو جدید
هنوز مشخص نیست که ما بچه های مناطق نفت خیز چه قسمتهایی تقسیم میشیم ؟
فردا هم مشخص نمیشه ؟
کی قرار مشخص بشه ما تکلیفمونو بدونیم و به فکر یه جایی باشیم...

الان یه سمتی رو زدن واست. روز اول اموزشی بهت اعلام میکنن.

aa313

عضو جدید
سلام

سلام

واقعاً چه قدر خوبه وقتی انسان در یه مورد اطلاعات کامل نداره، بگه" نمی دونم " نه اینکه بخواد با اطلاعات ناقصش چیزی را رد یا تایید کنه!

aa313

عضو جدید
و اذ قال ربک للملائکه انی جاعل فی الارض خلیفهسلام به تمام دوستانچیزی که میخوام بگم شاید کمی غیر عادی باشه من 16/12 گزینش دارم . 5 سال هستش با چند تا از روحانیون و دوستانی با رشته های مختلف از فلسفه تا جامعه شناسی و الهیات که همگی اهل مطالعات عمیق دینی هستن جلساتی داریم در خصوص حضرت ولی عصر (ع). در تمام این سالها ناگریز بحث ولایت فقیه که در ایران جانشین حضرت حجت (ع) گفته میشه به طور نا خواسته مطرح میشه و تقریبا هیچ ارتباط محکمی بین این دو پیدا نشده. حالا مشکل من اینه وژدانم اجازه نمیده بعد از این همه مدت بدروغ بگم ولی فقیه رو فبول دارم و از قرار معلوم هم سوال مشترک تمام مصاحبه هاست اگه این حرف رو بزنم شاید تا ماه ها از عذاب وژدان خلاص نشم و برای همیشه فکر کنم که امام عصرم و دینم رو به دنیا فروختم. فقط دعا میکنم که چنین سوالی ازمن پرسیده نشه.
دوست عزیز قصد بحث کردن ندارم و ولی خسته نباشید واقعاً........ بعد از این همه مطالعه..... به عنوان یه نظر خدمتون عرض می کنم:
تو یه خانواده کوچک اگه مدیریت واحد وجود نداشته باشه، همه چیز به هم میریزه ! اونوقت یه جامعه با این همه دشمن داخل و خارج و این همه سلایق مختلف را چطور میشه بدون رهبری و مدیریت واحد به جایی رسوند، به همون دلایلی که مردم در زمان پیامبر و ائمه (علیهم السلام) به وجود رهبری اونها در راس حکومت نیاز داشتن، در زمان غیبت هم این نیاز برا مسلمونا همچنان وجود داره که البته به هیچ وجه ادعا نمیشه که ولی وفقیه هم شان و رتبه یا حتی قابل قیاس معصومین (ع) است، ولی عقل حکم میکنه که وقتی 100 نیست به کمتر از 100 رضایت داشته باشیم(ولو به یک!) نه اینکه از اساس همه چیز و رد کنیم و به صفر راضی باشیم.
همونطور که شیعه اعتقاد داره که پیامبر(ص) بعد از اون همه سختی برا هدایت بشریت اینقدر عقل داشتند (حداقل بیش از اعضای شورای سقیفه، که تعیین جانشین برای جلوگیری از ایجاد تفرقه بین مسلمین را مهمتر از تشییع جنازه پیامبر (ص) می دونستن!!!!!!!!!!!!) که برای بعد از خودشون به فکر رهبری امت باشن، باز هم باید معتقد باشیم که امام زمان هم قطعاً باید به فکر رهبری بعد از خودشون میبودن و بودند ( که البته چون بعد غیبت ایشون امکان حضور معصوم نبوده ابتدا نواب اربعه و بعد از اون به صورت عام به فقیه عادل ولایت دادن ) و سندش هم این حدیثه:
امام مهدی(ص) : در رخدادها و پیش آمدهایی که در آینده روی خواهد داد به راویان حدیث ما رجوع کنید، آنان حجت من بر شما و من حجت خدا بر آنان هستم. احتجاج طبرسی جلد 2 صفحه 470
حالا بگذریم از بقیه دلایل نقلی و عقلی که اگه دوست داشتین کتابهای خوبی هست که معرفی کنم.
در میخانه گشائید به رویم شب و روز که من از مسجد و از مدرسه بیزار شدم .....

آخرین ویرایش:

aa313

عضو جدید
دوست عزيز..
نميخوام وارد مسائل اعتقادي بشم ولي خود مسئله امام زمان هم مورد بحث هست..(بگذريم..)
در اين جور مواقع به نظرم بايد اون چيزي كه اون دوست داره بشنوه بگيد نه اون چيزي كه تحقيق كرديد...
من اصلا دين رو قبول ندارم كه بيام از جزئيات و اصليات دفاع كنم ولي برا مصاحبه مالك اشتر كه رفتم جواباشون رو بر اساس اطلاعات گذشته ام كه مذهبي بودم دادم...
و تاييدم شدم.....
توي جلسه بازجو ازتون ميپرسه "ولايت فقيه رو برام توضيح بده" نه اينكه "آيا ولايت فقيه رو قبول داري يا نه؟" ...(من كه اينطور بود سوالم)..
شما هم توضيح بديد همين..

عجب دوباره تو این مرحله از زندگی هم به ساحل رسیدیم و باز .....
میگم واقعاً دوست عزیز زندگی بدون اعتقاد به دین و قدرت خدا خیلی سخته............ اگه تمام لذت دنیا را هم یه جا به ادم بدن با یاد ذلت پیری و مرگ و بی هدفی خلقت از زهرمار هم تلخ تر میشه.....
مگر اینکه دور از محضر شما انسان نباشیم و بیخیال همه چیز فقط زمان بگذرونیم .....

aa313

عضو جدید
از آیت الله خامنه ای نمیشه تقلید کرد،ایشون مرجع نینستن،برا خودشون توضیح المسایل ندارن،فقط استفتائات دارن

داداش آخه شما چطور میگین ایشون مرجع نیستن و رساله ندارن .....
خوبه بدونین ایشون تمام دروس سطوح را تا قبل از 18 سالگی گذروندن و دروس خارج را ازاین سن شروع کردن و با تحصیل تو حوزه های مشهد و قم ونجف درس اساتید بزرگی مثل حاج هاشم قزوینی، سید احمد مدرس یزدی، آیت الله میلانی،آقا میرزا مدرس یزدی،میرزا جواد آقای تهرانی و در نجف حکیم، خویی، شاهرودی،آقا میرزا باقر زنجانی، میرزا حسن و سید یحیی یزدی و در قم آقا مرتضی حاج شیخ و آیت الله بروجردی و امام و علامه طباطبایی و.... را گذروندن ولی به دلیل فعالیت های سیاسی ایشون خیلی چهره علمیشون مطرح نشد و مطمئن باشین اگه ایشون هم به جای این همه سختی و مبارزه کنج عزلت گزیده بودن وجهه علمی و فقهی ایشون اینقدر کمرنگ دیده نمی شد.....
بعد از رحلت آیات اعظام گلپایگانی، مرعشی نجف و اراکی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر اساس سوابق علمی وفقهی لیست واجدین مراجعیت را اعلام کردن که اسم ایشونم بود.........
رساله هم دارن که به زبان عربی است و به احترام بقیه مراجع اجازه ترجمه و انتشار ندادن و کسی که بخواد تقلید کنه با یه تماس با دفتر یا رجوع به استفتائات کارش را میافته.

mmmn68

عضو جدید

kiyan_max2020

عضو جدید
حکایت

حکایت

این سایت و مخصوصا این تاپیک جای حرفای سیاسی نیست.
من فقط یه حکایت میگم امیدوارم حضراتی که یه سری حرفای نه چندان جالب میزنن یه کم با دقت بخونن.
این حکایت رو از زیان آیت الله حائری شیرازی نقل میکنم.
آیت الله حائری شیرازی فرمودند اوایل اردیبهشت 68 خدمت آقای خامنه ای رسیده بودم برای یه کار شخصی ازشون پرسیدم دوره ریاست جمهوری داره تموم میشه بعدش میخای چی کار کنی!
گفت: آخوندیم میریم حوزه! مگه اینکه امام نهی ام کنه
بعدش گفت اگه امام بهم بگه برو بشو مسئول عقیدتی سیاسی یکی از پاسگاه های دور افتاده تو سیستان و بلوچستان یه لحظه هم تردید نمیکنم.
از ریاست جمهوری -------------> مسئول عقیدتی سیاسی یکی از پاسگاه های دور افتاده تو سیستان و بلوچستان

یعنی طرف حب جاه و مقام نداره

دوستان لطف کنین یه کم توجه کنین و کمی مطالعه کنین فو ری نبرین زیره سوال
رهبری رو مرجعیتشو ولایتو و ......... مثلا همه ایرانی و بچه مسلمونیم.
قرار نیست ما هر چیزیرو که غریبه ها میگن تکرار کنیم قراره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شب خوش
به دوستمونم که داره میره سره کار تبریک میگم.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب دوباره تو این مرحله از زندگی هم به ساحل رسیدیم و باز .....
میگم واقعاً دوست عزیز زندگی بدون اعتقاد به دین و قدرت خدا خیلی سخته............ اگه تمام لذت دنیا را هم یه جا به ادم بدن با یاد ذلت پیری و مرگ و بی هدفی خلقت از زهرمار هم تلخ تر میشه.....
مگر اینکه دور از محضر شما انسان نباشیم و بیخیال همه چیز فقط زمان بگذرونیم .....
نه اتفاقا سخت نيست و زندگي بدون دين بسي زيباتر هست...;)
واقعيتها و حقيقيتها چيزهايي هست كه با ذكر يه خاطره از آقاي حائري (بماند چي كردن ايشون) عوض نميشه..
بنده به هيچ عنوان دوست ندارم بحث سياسي كنم چون نيازي در اين صفحه نميبينم..
همين كه اين تايپيك نزديك به 400 صفحه پيش رفته خودش گوياي كلي واقعيات جامعه ماست...
به هر صورت
انشالا كه خبر قبولي همگيتون برسه..مام خوشحال ميشيم...:)

يه چيز به دوستان بگم در مورد مرجع تقليد..
سعي كنيد الكي دروغ نگيد..
اگه مثلا ميگيد مثلا مرجع تقليدم فاضل يا بهجت هست دونسته باشيد كه اين افراد فوت كردن و طبيعتا بازجو سوالي ديگه مبني بر اين فوت شدن اين افراد ميپرسه...(مثلا الان چ مرجعي داري؟)
اگه كه مرجع تقليد دارين همونو بگين اگه هم ندارين بگين "مكارم شيرازي"..
به هيچ وجه نگين "منتظري"..
به نظرم از گفتن اينكه مرجع تقليدمون "خامنه اي" هست پرهيز كنيد...به قول دوستان بگيد از استفتاتشون استفاده ميكنيم...

نميدونم سوال سياسي ازتون ميپرسن يا نه ولي اگه پرسيدن زياد نميخواد حاضر جواب باشيد..سعي كنيد سوالهاي سياسي رو مختصر و مفيد بگين..
سعي كنين قبل رفتن سري به سايت ليدر بزنيد و آخرين اخبار و سخنراني ها رو گوش بديد..
در كل
از اطلاعاتون به صورت مفيد استفاده كنيد...:)

kiyan_max2020

عضو جدید
نونی که بخاد با دروغ شروع بشه بهتره شروع نشه چون از اولش داری دروغ میگی نونه دروغ به نظرت حلاله؟
شرطه رفتن تو شرکت نفتو نوشتن اگه دوست نداری بگو دوس ندارم نرو
اگه قبول نداری مرد باشو بگو
میخایی یه عمر نونی بدی دسته زنو بچت که با دروغ به دست آوردی؟
وقتی امضا میکنی یعنی تو دلت قبول داری اما واقعا قبول نداری
واقعا جالبه ما چه ملتی هستیم
سره خودمونو داریم کلاه میزاریم

kiyan_max2020

عضو جدید
نه اتفاقا سخت نيست و زندگي بدون دين بسي زيباتر هست...;)
واقعيتها و حقيقيتها چيزهايي هست كه با ذكر يه خاطره از آقاي حائري (بماند چي كردن ايشون) عوض نميشه..
بنده به هيچ عنوان دوست ندارم بحث سياسي كنم چون نيازي در اين صفحه نميبينم..
همين كه اين تايپيك نزديك به 400 صفحه پيش رفته خودش گوياي كلي واقعيات جامعه ماست...
به هر صورت
انشالا كه خبر قبولي همگيتون برسه..مام خوشحال ميشيم...:)

يه چيز به دوستان بگم در مورد مرجع تقليد..
سعي كنيد الكي دروغ نگيد..
اگه مثلا ميگيد مثلا مرجع تقليدم فاضل يا بهجت هست دونسته باشيد كه اين افراد فوت كردن و طبيعتا بازجو سوالي ديگه مبني بر اين فوت شدن اين افراد ميپرسه...(مثلا الان چ مرجعي داري؟)
اگه كه مرجع تقليد دارين همونو بگين اگه هم ندارين بگين "مكارم شيرازي"..
به هيچ وجه نگين "منتظري"..
به نظرم از گفتن اينكه مرجع تقليدمون "خامنه اي" هست پرهيز كنيد...به قول دوستان بگيد از استفتاتشون استفاده ميكنيم...

نميدونم سوال سياسي ازتون ميپرسن يا نه ولي اگه پرسيدن زياد نميخواد حاضر جواب باشيد..سعي كنيد سوالهاي سياسي رو مختصر و مفيد بگين..
سعي كنين قبل رفتن سري به سايت ليدر بزنيد و آخرين اخبار و سخنراني ها رو گوش بديد..
در كل
از اطلاعاتون به صورت مفيد استفاده كنيد...:)

دوست عزیز از خط قرمز رد شدی ها!!!!!!!!!!!
عقاید زیباتو واسه خودت نگه دار
4 نفرو از راه بدر میکنی اختیار خودتو داری نه دیگرانو

pouyashayan

عضو جدید
داداش آخه شما چطور میگین ایشون مرجع نیستن و رساله ندارن .....
خوبه بدونین ایشون تمام دروس سطوح را تا قبل از 18 سالگی گذروندن و دروس خارج را ازاین سن شروع کردن و با تحصیل تو حوزه های مشهد و قم ونجف درس اساتید بزرگی مثل حاج هاشم قزوینی، سید احمد مدرس یزدی، آیت الله میلانی،آقا میرزا مدرس یزدی،میرزا جواد آقای تهرانی و در نجف حکیم، خویی، شاهرودی،آقا میرزا باقر زنجانی، میرزا حسن و سید یحیی یزدی و در قم آقا مرتضی حاج شیخ و آیت الله بروجردی و امام و علامه طباطبایی و.... را گذروندن ولی به دلیل فعالیت های سیاسی ایشون خیلی چهره علمیشون مطرح نشد و مطمئن باشین اگه ایشون هم به جای این همه سختی و مبارزه کنج عزلت گزیده بودن وجهه علمی و فقهی ایشون اینقدر کمرنگ دیده نمی شد.....
بعد از رحلت آیات اعظام گلپایگانی، مرعشی نجف و اراکی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر اساس سوابق علمی وفقهی لیست واجدین مراجعیت را اعلام کردن که اسم ایشونم بود.........
رساله هم دارن که به زبان عربی است و به احترام بقیه مراجع اجازه ترجمه و انتشار ندادن و کسی که بخواد تقلید کنه با یه تماس با دفتر یا رجوع به استفتائات کارش را میافته.

با عرض ادب،من در مورد مسائل دینی مثل شما اطلاعات کامل ندارم،از چند نفر که پرسیدم گفتن ایشون رساله ندارن فقط استفتائات دارن،به هر حال از اطلاعاتی که دادین خیلی تشکر می کنم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نونی که بخاد با دروغ شروع بشه بهتره شروع نشه چون از اولش داری دروغ میگی نونه دروغ به نظرت حلاله؟
شرطه رفتن تو شرکت نفتو نوشتن اگه دوست نداری بگو دوس ندارم نرو
اگه قبول نداری مرد باشو بگو
میخایی یه عمر نونی بدی دسته زنو بچت که با دروغ به دست آوردی؟
وقتی امضا میکنی یعنی تو دلت قبول داری اما واقعا قبول نداری
واقعا جالبه ما چه ملتی هستیم
سره خودمونو داریم کلاه میزاریم

وقتی به خاطر طبيعی ترين حقت(کار) که بايد اصن بيان دنبالت و با سلام و احترام ببرنت سر کار و کلی هم منتت رو داشته باشن، مجبوری اینجوری باشی!! بعله بايد دروغ گفت!!!
اگه کسی با دروغ گفتن حقش رو به دست بياره (چون عده ای به ناحق حقش رو ميتونن مصادره کنن چون قدرت دارن!) اون دروغ نيست! مصلحته!!!!
من مث مرد ميگم که قبول ندارم(دين و ايمان و اینا رو دارم و انجام ميدم اما به نظرم به هيچ کسی هيچ ربطی نداره!! و هيچ انسانی هيچ حقی بر انسان ديگری نداره که به خاطر اعتقاداتش اون رو از حقوقش محروم کنه!!!!)
ما ميخوايم بريم کار فنی و تخصصی بکنيم پس بايد از این نظر تاييد بشيم همين! اما وقتی زوره و قدرت دست ما نيست مجبوريم!!!

pouyashayan

عضو جدید
از همه دوستان یه خواهش،اونکه از دست همه بر میاد احترام به عقاید دیگران،من از نظرات خیلی از دوستان تعجب کردم،همچین میگید انگار ما خدایی نکرده ضد انقلابی هستیم،من اون چیزی رو که تو مسجد محل شنیدم گفتم،ولی جا داره که در این مورد باز تحقیق کنم.تشکر

mmmn68

عضو جدید
این سایت و مخصوصا این تاپیک جای حرفای سیاسی نیست.
من فقط یه حکایت میگم امیدوارم حضراتی که یه سری حرفای نه چندان جالب میزنن یه کم با دقت بخونن.
این حکایت رو از زیان آیت الله حائری شیرازی نقل میکنم.
آیت الله حائری شیرازی فرمودند اوایل اردیبهشت 68 خدمت آقای خامنه ای رسیده بودم برای یه کار شخصی ازشون پرسیدم دوره ریاست جمهوری داره تموم میشه بعدش میخای چی کار کنی!
گفت: آخوندیم میریم حوزه! مگه اینکه امام نهی ام کنه
بعدش گفت اگه امام بهم بگه برو بشو مسئول عقیدتی سیاسی یکی از پاسگاه های دور افتاده تو سیستان و بلوچستان یه لحظه هم تردید نمیکنم.
از ریاست جمهوری -------------> مسئول عقیدتی سیاسی یکی از پاسگاه های دور افتاده تو سیستان و بلوچستان

یعنی طرف حب جاه و مقام نداره

دوستان لطف کنین یه کم توجه کنین و کمی مطالعه کنین فو ری نبرین زیره سوال
رهبری رو مرجعیتشو ولایتو و ......... مثلا همه ایرانی و بچه مسلمونیم.
قرار نیست ما هر چیزیرو که غریبه ها میگن تکرار کنیم قراره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شب خوش
به دوستمونم که داره میره سره کار تبریک میگم.
با حرفایی که زدی موافقم،بابت تبریکتونم ممنونم

kiyan_max2020

عضو جدید
وقتی به خاطر طبيعی ترين حقت(کار) که بايد اصن بيان دنبالت و با سلام و احترام ببرنت سر کار و کلی هم منتت رو داشته باشن، مجبوری اینجوری باشی!! بعله بايد دروغ گفت!!!
اگه کسی با دروغ گفتن حقش رو به دست بياره (چون عده ای به ناحق حقش رو ميتونن مصادره کنن چون قدرت دارن!) اون دروغ نيست! مصلحته!!!!
من مث مرد ميگم که قبول ندارم(دين و ايمان و اینا رو دارم و انجام ميدم اما به نظرم به هيچ کسی هيچ ربطی نداره!! و هيچ انسانی هيچ حقی بر انسان ديگری نداره که به خاطر اعتقاداتش اون رو از حقوقش محروم کنه!!!!)
ما ميخوايم بريم کار فنی و تخصصی بکنيم پس بايد از این نظر تاييد بشيم همين! اما وقتی زوره و قدرت دست ما نيست مجبوريم!!!

مثه اینکه دلت خیلی پره؟ باشه حرث نخور منم طرف تو ام همه جا مشکلاتی هست
اما دشمن اونور خاکریزه با کمک هم مشکلاتو حل می کنیم
شبت بخیر

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه اینکه دلت خیلی پره؟ باشه حرث نخور منم طرف تو ام همه جا مشکلاتی هست
اما دشمن اونور خاکریزه با کمک هم مشکلاتو حل می کنیم
شبت بخیر

همه باهميم;)
خدايی چرا پر نباشه ؟
خدايی وضع کار رو ببين تو مملکت، ببين چقدر دوستامون افسرده شدن، عشقشون از دستشون رفت، انگيزه ندارن،..... اینا دل آدم رو پر نميکنه؟؟
حرص ميخورم آخه نونی که دست خداست و خودش گفته از تو حرکت از من برکت (تلاش کرديم و علم داشتيم که تا اینجا اومديم)رو چرا بايد بنده خدا مانعش بشه ؟؟؟ این با پارتی بازی چه فرقی داره؟؟ پارتی هم يعنی از بنده ی خدا بخوايم به جای کمک خواستن از خدا!

کدوم دشمن؟ کدوم خاکريز؟ چرا فک ميکنيم همه بدن و فقط ما خوبيم؟؟ شايد اصن این طرف باشه دشمن (اصن این قضيه که دشمن بسازيم تا نماد شر باشه تا ما نماد خير باشيم مشکل داره!)
شب شما هم بخير (تمامی اوقات تمام دوستان گلی که تو این سايت پيدا کردم بخير .بوس;))

pouyashayan

عضو جدید
همه باهميم;)
خدايی چرا پر نباشه ؟
خدايی وضع کار رو ببين تو مملکت، ببين چقدر دوستامون افسرده شدن، عشقشون از دستشون رفت، انگيزه ندارن،..... اینا دل آدم رو پر نميکنه؟؟
حرص ميخورم آخه نونی که دست خداست و خودش گفته از تو حرکت از من برکت (تلاش کرديم و علم داشتيم که تا اینجا اومديم)رو چرا بايد بنده خدا مانعش بشه ؟؟؟ این با پارتی بازی چه فرقی داره؟؟ پارتی هم يعنی از بنده ی خدا بخوايم به جای کمک خواستن از خدا!

کدوم دشمن؟ کدوم خاکريز؟ چرا فک ميکنيم همه بدن و فقط ما خوبيم؟؟ شايد اصن این طرف باشه دشمن (اصن این قضيه که دشمن بسازيم تا نماد شر باشه تا ما نماد خير باشيم مشکل داره!)
شب شما هم بخير (تمامی اوقات تمام دوستان گلی که تو این سايت پيدا کردم بخير .بوس;))

بوس بوس عزیزم:Dبابا بیخیال شین تو این اوضاع بحرانی زندگیمون

mirara

عضو جدید
دوستان بعضيا گفتن نتايج طب صنعتي رو گرفتن.
خواستم بپرسم نتايج رو از خود شركت محل خدمت گرفتين يا از طب صنعتي؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بعضيا گفتن نتايج طب صنعتي رو گرفتن.
خواستم بپرسم نتايج رو از خود شركت محل خدمت گرفتين يا از طب صنعتي؟

من زمانی که معرفی نامه رو از شرکت واسه طب گرفتم، ديدم که کجاهاش رو بايد دکتر پر کنه و نظر بده، واسه همين وقتی دکتر کارش تموم شد و گفت این رو تحويل پذيرش بدين خودم نگاه کردم ديدم تو قسمت مناسب است رو تيک زده (هرچند که از خود دکتر هم پرسيدم و گفت قبولی)
از شرکت هيچ خبری يا نظری مبنی بر اينکه قبولم يا رد به من داده نشد فقط واسه گزينش باهام تماس گرفتن

aa313

عضو جدید
از همه دوستان یه خواهش،اونکه از دست همه بر میاد احترام به عقاید دیگران،من از نظرات خیلی از دوستان تعجب کردم،همچین میگید انگار ما خدایی نکرده ضد انقلابی هستیم،من اون چیزی رو که تو مسجد محل شنیدم گفتم،ولی جا داره که در این مورد باز تحقیق کنم.تشکر
نه داداش گلم، به هیچ وجه منظور برچسب زدن یا تخریب نیست، دوستان خیلی برادرانه با احترام نظراتشون را میدن، خوب حالا که این فرصت پیش اومده چه خوب که از وقت بیکاریمون برا تبادل نظر و تضارب افکار هم استفاده کنیم و به هیچ وجه کسی اینجا دشمنی با کسی نداره!اگه سوء تفاهم شد عذر می خوام.
موفق باشی عزیز

داداش من خودم به شدت با مصاحبه عقیدتی مخالفم هر چند میدونم و خودشون هم می دونن که فرمالیته است و مثل بقیه درسای دانشگاه یه امتحان حفظی ساده است که کسی هم مردود نمیشه!
اتفاقاً انتقادات زیادی هم نسبت به خیلی از مسائل کشور دارم که حتی به خاطر مطرح کردنشون خیلی جاها ضررم کردم ولی خوب نمیتونم بعضی جاها بی خیال بشم ...... ولی خداییش اوضاع اینهمه هم که میگی بد نیستا، اصلا اینهمه مهندس تو این کشور درس خوندن دیگه! وضعیت اشتغال هم خیلی افتضاحه البته برا من و شما که فقط یه سری محفوظات دانشگاهی داریم و نهایتا تجربه عملی کم.... بعضی از دوستان خودم بودن که انصافاً درسشونم خیلی خوب نبود ولی با رشتشون کار می کردن و الان هم شرکت و دفتر ودستکی به هم زدن که پایه حقوقی نفت را در 10 هم ضرب کنیم بازم به درآمدشون نمیرسه! از طرفی هم قبول دارم مشکلات آموزشی کشور را و .... بیخیال اصلاً
موفق باشی عزیز
دوست عزیز از خط قرمز رد شدی ها!!!!!!!!!!!
عقاید زیباتو واسه خودت نگه دار
4 نفرو از راه بدر میکنی اختیار خودتو داری نه دیگرانو
نه عزیز خط قرمز چیه!!!! اون 4 نفری که قراره با چند تا جمله بی سر و ته از راه به در بشن بهتره که زودتر اینطور بشه! که دین تقلیدی (مثل همین دوستمون که فرمود قبلاً مذهبی بوده!) با اولین سوال و شبهه به فنا میره و اگرم هیچ وقت با سوال و شبهه مواجهه نشه این ایمان یه پاپاسی هم نمی ارزه....
موفق باشی عزیز
نه اتفاقا سخت نيست و زندگي بدون دين بسي زيباتر هست....

قل الله ثم ذرهم فی خوضهم یلعبون .....
خوش باش عزیز....

یا علی مدد

آخرین ویرایش:

eh.ie

عضو جدید
با سلام کسی از دوستان نفت و گاز پارس محمود آباد شمال مصاحبه گزینش داره؟
من 17 ام دارم.
اگر کسی هست بگه و تبادل اطلاعات کنیم.
تشکر.

بالا