مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nafas_fr

عضو جدید
سلام به همه دوستان
به نظر شما من با این درصدا امکان قبولی درغیرانتفاعی شهرهای اطراف تهران و یا دانشگاه آزاد (واحدهای اطراف تهران) رو دارم .ممنون میشم که منو راهنمایی کنید
اندیشه 50%
ادبیات 28%
زبان 48%
فن ساختمان 5%
مبانی نظری 15%
موفق باشید

nafas_fr

عضو جدید
دوستان عزیز میتونید پاسخ سوالات عمومی رو در سایت www.learnsalami.com چک کنید.

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یعن چی که تو دفترچه نوشته واسه غیر انتفاعی زدن دوباره باید یه کارت بخریم..؟ :eek:ای بابا گنشو دراوردن بخدا..اه
همش پول میچاپن..این چه وضعیه.اهههههههههههههه:mad:لعنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که کلا جز غیر انتفاعی چیز دیگه ای نمی تونیم انتخاب کنیم که باز میخوان بابتش پول بگیرن
فکر نکنم این شامل ما بشه!!!!!!!!!!!!!!!!

ali jelvani

عضو جدید
به نظر من حالا که قرار اکثرا بریم غیر انتفاعی هرکسی شهر خودش رو بزنه ، این رو به بقیه دوستاتون هم لطفا بگین که دیگه مشکلاتمون از این بیشتر نشه....

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که کلا جز غیر انتفاعی چیز دیگه ای نمی تونیم انتخاب کنیم که باز میخوان بابتش پول بگیرن
فکر نکنم این شامل ما بشه!!!!!!!!!!!!!!!!
نه شامل میشه

Floyd23

عضو جدید
با داد و هوار جلوی مجلس چیزی درست نمیشه.........
باید یه نامه اعتراضی چیزی بنویسیم....بعد هر کس توی شهر خودشون ببره و تا میتونه به عنوان اعتراض بچه ها پای اونو امضا کنند
نمیدونم.....باید یه کاری بکنیم........ نمیشه دست روی دست بذاریم......تا هر کسی هر غلطی دلش خواست بکنه
زندگی و حق و اینده ماست....... نمیتونن هر کاری دلشون خواست بکنند

می تونن. می تونن هر کاری دلشون خواست بکنن. زندگی و اینده ما هم ارزشی نداره...
چی میشه گفت ؟ واقعن نمیدونم چی بگم...

شاید بهتر باشه این دو روز رو در مورد دانشگاه ها تحقیق کنیم. روزانه و شبانه که تکلیفش معلومه, ولی در مورد غیر انتفاعی ها باید بیشتر دقت کرد. سطح علمی و خوابگاه و هزینه و ... و اینکه اگه رتبتون خوب بوده نرید غیر انتفاعی که رتبه های ناپلئونی رو قبول میکنه و استاداش بلد نباشن یه پلان بکشن...

نمیدونم با چه رویی رجایی 5 نفر قبول میکنه ! محقق و تبریز هم که پرید ! تفکیک جنسیتی هم روش... نظام اموزشی ما از پایه مزخرفه. اگه تو هنرستان به ما میگفتن که این همه مصیبت داره ...

در مورد اعتراض هم, چند نفر حاضرن اعتراض بدن ؟ بیست, سی یا پنجاه نفر ؟ این بیخیالی که من دیدم سر جلسه و همه یا برای کیک و ابمیوه اومده بودن یا در و دیوار رو نگاه میکردن یا بعد نیم ساعت میرفتن, فکر نمیکنم برا کسی مهم باشه.

-اگر کسی در مورد موسسات غیر انتفاعی خوب که فقط رتبه های بهتر رو قبول میکنه اطلاعاتی داره لطفن به اشتراک بذارِ.
ممنون.
.
.
سلامت را نمیخواهند پاسخ گفت
سر ها زیر برف پنهان است.

آخرین ویرایش:

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شاید بهتر باشه این دو روز رو در مورد دانشگاه ها تحقیق کنیم. روزانه و شبانه که تکلیفش معلومه, ولی در مورد غیر انتفاعی ها باید بیشتر دقت کرد. سطح علمی و خوابگاه و هزینه و ... و اینکه اگه رتبتون خوب بوده نرید غیر انتفاعی که رتبه های ناپلئونی رو قبول میکنه و استاداش بلد نباشن یه پلان بکشن...

نمیدونم با چه رویی رجایی 5 نفر قبول میکنه ! محقق و تبریز هم که پرید ! تفکیک جنسیتی هم روش... نظام اموزشی ما از پایه مزخرفه. اگه تو هنرستان به ما میگفتن که این همه مصیبت داره ...

در مورد اعتراض هم, چند نفر حاضرن اعتراض بدن ؟ بیست, سی یا پنجاه نفر ؟ این بیخیالی که من دیدم سر جلسه و همه یا برای کیک و ابمیوه اومده بودن یا در و دیوار رو نگاه میکردن یا بعد نیم ساعت میرفتن, فکر نمیکنم برا کسی مهم باشه.

-اگر کسی در مورد موسسات غیر انتفاعی خوب که فقط رتبه های بهتر رو قبول میکنه اطلاعاتی داره لطفن به اشتراک بذارِ.
ممنون.
.
.
سلامت را نخواهند گفت پاسخ
سر ها زیر برف پنهان است.

من فقط در مورد خیام میدونم که خودم توش درس خوندم
دانشگاه خوبیه
رتبه زیر 1200 قبول میکنه
کاش منم قبول شم!!!:cry:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون.
.
.
سلامت را نمیخواهند پاسخ گفت
سر ها زیر برف پنهان است.
امسال خوش خوشونه پسراس..کلی ظرفیت واسه اوناس..اما غیر انتفاعی بچه ها شهر خودمون بزنیم فکر کنم بهتر باشه اخه هزینشم راه دور بیشتره.
.در کل بگم من تعریف جابر بن حیان رشت و خیلی شنیدم..حالا از بقیه خبر ندارم
...
راستی بچه ها جوابه پذیرش کی میاد/

بوی بارون

عضو جدید
بچه ها .....شما چه جوری میخوایید تخمین رتبه بزنید؟
روی چه حسابی انتخاب رشته میکنید؟
من که واقعا گیج شدم
نمیدونم چه جوری و با حساب چه رتبه ای انتخاب رشته کنم ؟ :cry:

ko0ko0

عضو جدید
من کارشناسی ناپیوسته ساری روزبهان میخونم
فقط میخام بگم اصلا از نظر بار علمی و توجه به دانشجو خوب نیست
من معدله کاردانیم ۱۹.۵ بود
خیلی متاسفم این دانشگاه اومدم
)فقط واسه تبلیغات سعیدی پور (
که از همون ترم اول دلیلی شدن که من از درس و معماری زده بشم
بجز یکی دو استاد باقی افتضاحا
بار علمی که هیچ
من هیچی بیشتر از کاردانی یاد نگرفتم
و حتی به کارت ارزش هم قائل نمیشن فقط و فقط پارتی بازی و....
بدترین دانشگاهی که تا حالا دیدم و شنیدم
تو کلاس عملی ۴۰ نفر
باورتون نمیشه
کلاس تئوری ۵۰ نفر
استاد دیگه صداش به گوش ما نمیرسید
باز بگم؟؟؟
فقط اونایی که رتبشون خوبه حیفه اینجا بزنن بابل خیلی بهتره
به خودشون و آیندشون رحم کنن

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کارشناسی ناپیوسته ساری روزبهان میخونم
فقط میخام بگم اصلا از نظر بار علمی و توجه به دانشجو خوب نیست
من معدله کاردانیم ۱۹.۵ بود
خیلی متاسفم این دانشگاه اومدم
)فقط واسه تبلیغات سعیدی پور (
که از همون ترم اول دلیلی شدن که من از درس و معماری زده بشم
بجز یکی دو استاد باقی افتضاحا
بار علمی که هیچ
من هیچی بیشتر از کاردانی یاد نگرفتم
و حتی به کارت ارزش هم قائل نمیشن فقط و فقط پارتی بازی و....
بدترین دانشگاهی که تا حالا دیدم و شنیدم
تو کلاس عملی ۴۰ نفر
باورتون نمیشه
کلاس تئوری ۵۰ نفر
استاد دیگه صداش به گوش ما نمیرسید
باز بگم؟؟؟
فقط اونایی که رتبشون خوبه حیفه اینجا بزنن بابل خیلی بهتره
به خودشون و آیندشون رحم کنن
حیف
کاش بیشتر تحقیق میکردید

Floyd23

عضو جدید
راستی بچه ها جوابه پذیرش کی میاد/

هفته اول مهر.

بچه ها .....شما چه جوری میخوایید تخمین رتبه بزنید؟
روی چه حسابی انتخاب رشته میکنید؟
من که واقعا گیج شدم
نمیدونم چه جوری و با حساب چه رتبه ای انتخاب رشته کنم ؟

سوالات رو با جوابا چک کنید. عمومی ها : کلید سوالای معارف تو چند پست قبلِ. ادبیات و زبان اگه کلید خواستید بگید. هرکی هرچی از دستش بیاد میگه. من هفتاد تا هشتاد درصد این دوتا درس رو مطمئنم. سوالای تخصصی هم همینطور اگه موافقید هرکی یه قسمت رو حل کنه و بزاریم اینجا .

بعد اگه منفی و مثبت جوابا رو بدست اوردید, تو چند پست قبل نرم افزار محاسبه درصد هست که میتونید ازش استفاده کنید. اینجوری فقط درصد ها رو پیدا می کنید و شاید مبنای دقیقی برا تخمین رتبه نباشه با توجه به ضرایب و یا اینکه برای همه اسون بوده و یا سخت و یا حالت سوم. ولی از هیچی خیلی بهتره.

موفق باشید.

ko0ko0

عضو جدید
حیف
کاش بیشتر تحقیق میکردید

۳۸۰۰ شده بودم
میشد بابل هم انتخاب کنم بچه ها خیلی راضی ان
سعیدی پور خیلی تبلیغ اینجارو کرد
حتی بچه ها با ۱۸۰۰ ۱۶۰۰ هم اینجان
همچنین با رتبه های فضایی
بعد دیدیم تو سلف دانشگاه رو لیوانه تبلیغه آکادمی سعیدی پور فهمیدیم به هم نون قرض میدن
ما که هیچ کدوم راضی نیستیم و فقط هروز عصبی و عصبی تر میشیم
استعداد ها اینجا حیف میشن و نابود
ایشالا واسه ارشد

بوی بارون

عضو جدید
هفته اول مهر.

سوالات رو با جوابا چک کنید. عمومی ها : کلید سوالای معارف تو چند پست قبلِ. ادبیات و زبان اگه کلید خواستید بگید. هرکی هرچی از دستش بیاد میگه. من هفتاد تا هشتاد درصد این دوتا درس رو مطمئنم. سوالای تخصصی هم همینطور اگه موافقید هرکی یه قسمت رو حل کنه و بزاریم اینجا .

بعد اگه منفی و مثبت جوابا رو بدست اوردید, تو چند پست قبل نرم افزار محاسبه درصد هست که میتونید ازش استفاده کنید. اینجوری فقط درصد ها رو پیدا می کنید و شاید مبنای دقیقی برا تخمین رتبه نباشه با توجه به ضرایب و یا اینکه برای همه اسون بوده و یا سخت و یا حالت سوم. ولی از هیچی خیلی بهتره.

موفق باشید.

درسته ...... منم موافقم
هر کسی هر جواب تستی که مطمئن هست بیاد بگه.............اینجوری یه حدودی میاد دستمون

Floyd23

عضو جدید
من دارم pdf کلید سوالا رو درست میکنم تا هر جا پیش رفتم سوالایی رو که مطمئنم جواب میدم و سوالای دیگه رو همین جا مطرح میکنیم یا pdf رو ویرایش...

کسی نیست که منو راهنمایی کنه

من و دوستان دیگه اگه کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمی کنیم. اطلاعات من کافی نیست, اگه دوستان اطلاعاتی دارن لطفن کمک بکنن.
ممنون.

خوب سوالتو بپرس

پرسیدن چند صفحه قبل .

nafas_fr

عضو جدید
سلام به همه دوستان
به نظر شما من با این درصدا امکان قبولی درغیرانتفاعی شهرهای اطراف تهران و یا دانشگاه آزاد (واحدهای اطراف تهران) رو دارم .ممنون میشم که منو راهنمایی کنید
اندیشه 50%
ادبیات 28%
زبان 48%
فن ساختمان 5%
مبانی نظری 15%
موفق باشید

nafas_fr

عضو جدید
من دارم pdf کلید سوالا رو درست میکنم تا هر جا پیش رفتم سوالایی رو که مطمئنم جواب میدم و سوالای دیگه رو همین جا مطرح میکنیم یا pdf رو ویرایش...

من و دوستان دیگه اگه کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمی کنیم. اطلاعات من کافی نیست, اگه دوستان اطلاعاتی دارن لطفن کمک بکنن.
ممنون.

پرسیدن چند صفحه قبل .

مرسی دوستان عزیز

پاسخ سوالات عمومی رو میتونید در همون سایتی که معرفی کردم چک کنید.

بوی بارون

عضو جدید

ممنون.

پرسیدن چند صفحه قبل .

خیلی ازتون ممنونم......... اگه کاری ازدستمون برمیاد بفرمایید

Floyd23

عضو جدید
دوستان این دفترچه سوالات همراه با پاسخ سوالاتِ. سوالاتی که پاسخ ندارن رو مطمئن نیستم و جوابا رو همین جا مینویسم. دقت کنید که سوالاتی رو هم که پاسخ داده شدن 100% درست نیست ولی حدود 90% درستن. اگه فکر میکنید سوالی اشتباه پاسخ داده شده لطفن همین جا مطرح کنید. چند تا از سوالا ی ادبیات و متره و ریاضی و ایستایی و ... پاسخ داده نشده در صورت امکان پس از چک کردن مجدد پاسخ اونها رو همین جا می نویسیم . توضیح و ویرایش ها رو هم حتمن بخونید.

از این ادرس هم می تونید نرم افزار محاسبه درصد رو با حجم چند kb دانلود کنید.
http://www.musavis.com/tutorials/testing-tool/

کیفیت گرافیکی پایین pdf بدلیل نبود نرم افزار مناسبِ. این pdf با استفاده از ابزار freehand در سایت http://www.pdfescape.com شده.
ممنون.

نکته مهم : دوستان این صفحه و این پست رو هر چند ثانیه reload کنید. ویرایش ها و توضیحات هر چند ثانیه اضافه میشن.

نکته مهم تر : پاسخ های این پست رو که می بینید به این معنی نیست که نگارنده و یا کس دیگه ای (احتمالن) تمام پاسخ هاش با این پاسخ ها منطبق باشه. یعنی خود من هم چندین تا رو سر جلسه اشتباه زدم و جز چند نفر اکثرن اشتباه داشتن... پس بهترین کار اینه که ارامش خودتون رو حفظ کنید و بدون عجله انتخاب رشته کنید.

ویرایش 1 : دوستان سوال 138 اشتباه پاسخ داده شده . من سوال رو بر عکس متوجه شدم و نامناسب ترین رو انتخاب کردم. فکر میکنم جواب گزینه چهارم باشه . گزینه اول که تکلیفش مشخصه . ورودی سرویس گزینه "دو" و "سه" از اتاق خواب دوره و روبروی در ورودی.

توضیح 1 : درسوال 137 به دلیل فاصله 150m دید گزینه اول انتخاب شده.
توضیح 2 : در سوال 135 (قیچی) : برای بریدن فلز باید نیروی بیشتری اعمال بشه. و چون نمیشه با استفاده از یک دست و انگشت نیروی زیادی اعمال کرد و هر کدوم از دسته ها رو باید تو یه دست گرفت. پس گزینه دو یعنی قیچی معمولی جواب درستِ.
توضیح 3 : در سوال 134, به این دلیل گزینه یک انتخاب شده که : در گزینه "دو" جهت نامناسب قرار گیری پنجره باعث ورود نور مزاحم و پرت شدن حواس دانش اموزا میشه . و "چهار" شکل نامناسب پلان و قرارگیری پنجره در جهت نامناسب. و بین دو گزینه باقی مونده "یک" بهترین گزینست, با توجه به محل قرار گیری تخته.
توضیح 4 : در سوال 132, با توجه به شکل اصلی, تنها نمای گزینه "یک" و "چهار" بصورت هرمِ. پس دو گزینه بعد که به شکل مخروط هستن حذف میشن. و با توجه به فصل مشترک مخروط و شکل "مکعب با سقف هرمی", گزینه "چهار" بهترین گزینست.
توضیح 5 : فکر میکنم سوال 131, اشتباه باشه; چون دو تا از گزینه ها مثل هم هستن با توجه به نقاط گریز پرسپکتیو دو نقطه ای!
توضیح 6 :در سوال 130, احتمالن گزینه "چهار" پاسخ درست باشه . مطمئن نیستم ولی فکر میکنم قبلن این این شکل رو دیده باشم.
توضیح 7 : در سوال 128, من توی چند تا کتاب که دیدم عایق تا 15cm بوده در حالی که در گزینه ها نیست. و در مورد گزینه"یک" یعنی عایق کاری تا سقف, فکر میکنم که تنها در دیوار زیر زمین این مورد صادقِ. یا این سوال اشتباست یا من اشتباه میکنم. لطفن اگه میدونید بگید. من خودم 30cm رو انتخاب کردم.
توضیح 8 : در سوال 123, (دیوار های 3d panel) فکر میکنم گزینه "دو" یعنی "دیوار های خارجی" گزینه درست باشه. به شخصه استفاده از این دیوار ها رو در داخل ندیدم! این دیوار ها جدا کننده سبک وزنن و وزنی رو تحمل نمی کنن. البته مطمئن نیستم.
توضیح 9 :
در سوال 122, "واحد های اندازه گیری" گزینه "دو" با توجه به اینکه حفر چاه در فصل تخریب قرار میگیره و واحدش متر مکعب. و درپوش لوله بخاری هم "عدد" که البته من گزینه دو رو زدم که اشتباست.
توضیح 10 : در سوال 119, گزینه "چهار" چون : 5=2*0.5*3 و 5.4 =1.8*3.

توضیح 11 : در سوال 117, "قرنیز بتونی" با توجه به اینکه ضخامت قرنیز حدود 4cm احتمالن " متر مکعب " جواب درست باشه.

توضیح 12 : در سوال 116, (حق بیمه) : فکر میکنم گزینه "چهار" یعنی16.7%.

توضیح 13 : در سوال 114, احتمالن گزینه"یک" با توجه به کتاب شناخت مواد هنرستان که نوشته شده "نوعی روغن در اب - که قیر فاز پخش شده و اب فاز پیوسته یا خارجی.

.
.
.

ادامه سوال ها با دوستان دیگه...
اخرین ویرایش : 03:47 AM

Buonanotte e dormi bene
شب بخیر و خوب بخوابید :)

پیوست ها

• 2214-91-- (1).pdf
    687.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

sara.archi

عضو جدید
سلام.شما میدونی تراز دانشگاهارواز کجا بگیریم؟!!!اخه وقتی رتبه ها نیومده چطوری انتخاب شهر کنیم؟؟؟

Floyd23

عضو جدید
تو سایت http://www.karshenasi.com تراز ها هست ولی برای رشته کامپیوتر که فکر میکنم تا 1000 و خورده ای پذیرش روزانه دارن. نه برای ما که 200 نفر با تفکیک جنسیتی . اینجا هم رتبه ها و تراز کسایی که سال قبل شرکت کردن هست. البته امسال شرایط با سال قبل فرق کرده!

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من فارغ التحصیل شدم و درسم تموم شده
ما هم یه روزی میومدیم اینجا و تب کنکور داغ بود
3-4 ساله پیش
تا ساله 87 علمی کاربردی بود
از 87 به بعد شد مهندسی تکنولوژی
الان هم که باز شده علمی کاربردی
در رابطه با این عنوان هم مسخره بازیه که پارسال درآوردن
مثله اینکه مجوز طراحی میرسه به کارشناسی پیوسته ها
نظارت برا کارشناسی ناپیوسته ها

درباره دانشگاه میراث هم که پرسیده بودین باید بگم که ساله 88 فکر کنم ده نفر روزانه
گرفت و 20 نفر هم شبانه (البته درست یادم نیست شاید شبانه هم 10 نفر)
دانشگاه خوبیه ....کاشونک پشت کاخ نیاورونه
اگه رتبه خوبی میارید بزنید ... هر چند سال یه بار دانشجو میگیره ... شانسه شما اگه خوب باشه و رتبه خوبی آورده باشین قبولین
فکر کنم سال 88 آخرین نفری که شبانه قبول شد 210 بود تو میراث

اگه سوالی درباره انتخاب رشته یا حدود رتبه دارید بپرسید...میتونم کمکتون کنم

ستاره90

عضو جدید
سلام بچه باييد هر كسي توي هر شهري كه هست ترتيب انتخاب هاش بنويسه .رجايي چند نفر ميگيره (براي اونايي كه فرهنگي نيستند)؟كارت علاقه مندي غير انتفاعي كي مياد؟

ko0ko0

عضو جدید
اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور در خصوص مطالب مطرح شده در جرايد و رسانه ها در خصوص حذف پذيرش دختران در ازمون سراسري سال 1391

اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور در خصوص مطالب مطرح شده در جرايد و رسانه ها در خصوص حذف پذيرش دختران در ازمون سراسري سال 1391

با توجه به مطالب مطرح شده در برخي از رسانه هاي گروهي در خصوص حذف پذيرش دختران در آزمون سراسري سال 1391 جهت تنوير افكار عمومي داوطلبان عزيز نكاتي را به استحضار مي رساند:
در آزمون سراسري سال جاري دانشگاهها و مراكز آموزش عالي در 22800 كد رشته محل و 314 رشته در گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبان پذيرش دانشجو خواهند داشت. تعداد رشته محلهاي پذيرش در سال 1391 نسبت به سال 1390 حدود 14 درصد افزايش و تعداد رشته ها مشابه سال 1390 مي باشد. لذا مطالب مطرح شده در رسانه ها مربوط به 77 رشته محل از كل 22800 رشته محل (سه دهم درصد رشته محلها ) مي باشد كه متاسفانه توسط بعضي رسانه هاي داخلي رشته ذكر شده كه باعث برداشت غلط گرديده است .
77 رشته محل ذكر شده در رسانه هاي مذكور مربوط به قبل از اصلاحيه هاي اين سازمان بوده و محدود به چهار دانشگاه شهيد چمران اهواز ، محقق اردبيلي ، لرستان و اراك در معدودي از رشته محلها در گروه آزمايشي علوم رياضي و فني بوده و پس از اعمال اصلاحيه ها موارد تصحيح شده است كه مورد تاكيدقرار نگرفته است در حاليكه با نگاهي به جداول ذيل وضعيت رشته محلها ظرفيت پذيرش سال 1391 كاملا قابل استنتاج مي باشد
تعداد رشته محل‌هاي آزمون سراسري سال 1391
سال آزمون
گروه آزمايشي
سال 1391
درصد
علوم رياضي و فني
7859
5/34
علوم تجربي
6475
4/28
علوم انساني
7662
6/33
هنر
304
3/1
زبان
500
2/2
كل
22800
100

مجموعه ظرفيت آزمون سراسري سال 1391 به تفكيك جنس پذيرش
جنس پذيرش
ظرفيت سال 1391
درصد
رقابتي
570026
90
فقط زن
30068
7/4
فقط مرد
31061
5/3
كل
631155
100

پذيرش دانشجو در رشته‌هايي كه جنس پذيرش آنان فقط زن بوده است عموما در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي همانند دانشگاه الزهرا، دانشكده فني و حرفه‌اي دختران دكتر شريعتي، دانشگاه دخترانه حضرت معصومه(س)، موسسه آموزش عالي كوثر، موسسه آموزش عالي ابرار، موسسه آموزش عالي رفاه و.... صورت پذيرفته است.همچنين پذيرش دانشجو در رشته‌هايي كه جنس پذيرش آنان فقط مرد بوده است، عمدتا در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي همانند تربيت دبير شهيد رجايي، دريانوردي و علوم دريايي چاه‌بهار، صنعتي قم، صنعتي مالك اشتر، علوم پايه انتظامي، مركز آموزش عالي تربيت مربي عقيدتي سياسي سپاه قم، موسسه آموزش عالي امام علي(ع) و.... صورت پذيرفته است. در مجموع مي توان گفت كه در اين ميان كلا 10 درصد ظرفيت به دانشگاههايي با شرايط خاص از جمله دانشگاه­هاي فوق الذكر كه صرفا براي پذيرش ويژه بانوان يا آقايان مجوز دريافت كرده اند، اختصاص دارد. و اكثريت قريب باتفاق دانشگاهها و مراكز آموزش عالي در تمامي رشته ها و رشته محلها از هر دو مورد ( زن و مرد) پذيرش دانشجو انجام مي دهند.
ذكر اين نكته لازم است دليل اصلي سوء برداشت رسانه ها خبر غير كامل يكي از خبرگزاريها بوده كه به اشتباه به جاي رشته محل ، كلمه محل را حذف و قيد رشته ذكر شده است. در پايان سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع داوطلبان آزمون سراسري سال 1391 مي رساندمجموعه وضعيت پذيرش زن ومرد نسبت به سال گذشته تفاوتي نداشته و مطالب ذكر شده در خصوص محدوديت دختران صحيح نبوده و با توجه به پيش بيني ها درصد پذيرش زن و مرد نسبت با سالهاي گذشته تفاوت معني داري نخواهد داشت..

vandayk

عضو جدید
یک نکته در رابطه با دانشکده میراث اینکه این دانشکده چند سالی هست که اجاره داده شده به واحد هنر پیام نور تهران شرق و کلا کلاس های پر تعداد! این واحد در اون برگزار میشه. حالا کلاس های خود سازمان با این وجود کجا میخواد برگزار بشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا