مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

NESSAK

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
راستش ما بچه هایی که سال90کنکور دارن( و از الان هم استرس گرفتن):redface: به کمک تون نیاز داریم

اگه هر کدوم لطف کنید و بگید:

دانشگاهی که قبول شدین چطوره؟
از نظر امکانات اموزشی
کادر علمی
جو ومحیط و...
خلاصه در مجموع دانشگاه خوبی هست یا نه؟
ممنون میشیم
آخه ما از دانشگاهها هیچ اطلاعی نداریم :cry:مخصوصا از غیرانتفاعی ها که انقدر زیاد شدن
ارزش داره بخاطرش بریم شهرستان و...

پیشاپیش ممنون:gol:
تروخدا جواب بدین.خودتون بذارید جای ما

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کتاب تست چه انتشاراتی بگیرم بهتره؟؟؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تست ذاکر و یگانه بد نیست
مجموعه تست سعید سعیدی پور هم از نظر اینکه آزمونهایی سال قبل رو پاسخ تشریحی داده خوبه

ممنون
اینا اسم انتشاراتشه؟؟؟ یا نویسنده ش؟
آخه می خوام تو نمایشگاه بدونم از کجا برم بگیرم :)
راستی راهیان ارشد چی؟؟؟ یکی دوتا از دوستام راهیان ارشدو گفتن

marzi2011

عضو جدید
salam hers khordan nadare aslan natars man ba inke reshtam ghire mortabet bod bedon inke bekhonam :w20::book: ba etelate omomi daneshgah gheire entefaii ghabol shodam zaheran harki shrrkat mikone ra :w10:ghabol mikonan

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
تست ذاکر و یگانه بد نیست
مجموعه تست سعید سعیدی پور هم از نظر اینکه آزمونهایی سال قبل رو پاسخ تشریحی داده خوبه

سعید سعیدی پور عالیه ، همین رو بخونید;)

سوالات سالهای گذشته آزاد و سراسری کارشناسی ناپیوسته رو از کجا دانلود میکنید؟ در iran-eng پیدا میشه؟ سوالات سالهای 89، 88

taken2012

عضو جدید
یه دونه دوست

یه دونه دوست

سلام به دوستای عزیزم که کاردانی هستند . من پارسال کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم . یه سری نکات خدمتتون عرض می کنم :
1)ظرفیت روزانه به شدت کاهش پیدا کرده چون بیشتر دانشگاهها این رشته رو برداشتند اما ظرفیت غیر انتفاعی زیاد شده
2) اگه می خواین روزانه قبول شید باید تقریبا رتبه زیر 100بیارین شایدم کمتر چون هر سال ظرفیتا کمتر میشه
3) روی زبان و ریاضی بیشتر کارکنید چون خیلی کم به این دو درس اهمیت داده می شه بنابراین تاثیر بالاتری داره
.......راستی رتبم 140شده اردبیل نیمه دوم مجاز شده بودم توی کارنامه نهایی ولی من غیر انتفاعی شهرمو ترجیح دادم . ..... دوستای عزیز سوالی داشتید در خدمتیم

NESSAK

عضو جدید
سلام به دوستای عزیزم که کاردانی هستند . من پارسال کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم . یه سری نکات خدمتتون عرض می کنم :
1)ظرفیت روزانه به شدت کاهش پیدا کرده چون بیشتر دانشگاهها این رشته رو برداشتند اما ظرفیت غیر انتفاعی زیاد شده
2) اگه می خواین روزانه قبول شید باید تقریبا رتبه زیر 100بیارین شایدم کمتر چون هر سال ظرفیتا کمتر میشه
3) روی زبان و ریاضی بیشتر کارکنید چون خیلی کم به این دو درس اهمیت داده می شه بنابراین تاثیر بالاتری داره
.......راستی رتبم 140شده اردبیل نیمه دوم مجاز شده بودم توی کارنامه نهایی ولی من غیر انتفاعی شهرمو ترجیح دادم . ..... دوستای عزیز سوالی داشتید در خدمتیم

سلام
مرسی از جواب
راستش تا الان کسی سوال منو جواب نداده
من که قطعا روزانه نمیارم و روی همون غیرانتفاعی ها سرمایه گذاری کردم و سوالم اینه که دانشگاههای غیرانتفاعی شهرستان ها سطح علمی خوبی دارن؟ یعنی ارزش داره من از تهران برم یه شهری مثل همون اردبیل یا تبریز یا...
میخام بدونم کدوم دانشگاه غیرانتفاعی سطح بالایی داره؟

NESSAK

عضو جدید
ممنون
اینا اسم انتشاراتشه؟؟؟ یا نویسنده ش؟
آخه می خوام تو نمایشگاه بدونم از کجا برم بگیرم :)
راستی راهیان ارشد چی؟؟؟ یکی دوتا از دوستام راهیان ارشدو گفتن

خواهش میکنم ...راستش اسم انتشارات ذاکر و یگانه رو نمیدونم اما کتاب معروفیه و توی نمایشگاه غرفه هایی که تست معماری و کاردانی به کارشناسی دارن اگه بگی تست ذاکر و یگانه بهت میدن( دوتا کتاب داره یکی مثل درسنامه تمام دروس رو توضیح داده یک هم فقط تسته)

انتشارات کتاب سعیدی پور (که پیشنهاد من برای تست همینه) انتشارات بیگی;)

NESSAK

عضو جدید
میشه لطف کنید و از دانشگاه غیرانتفاعی که خودتون میرید بگید؟ آبادانی و توسعه روستاها رو میگید دیگه؟

taken2012

عضو جدید
میشه لطف کنید و از دانشگاه غیرانتفاعی که خودتون میرید بگید؟ آبادانی و توسعه روستاها رو میگید دیگه؟

عرض کنم خدمتتون که ابادانی و توسعه روستاها که من می رم جز دانشگاه های خوب غیرانتفاعی محسوب میشه اما امسال چون تعداد پذیرش معماری اون مثل دانشگاههای دیگه غیرانتفاعی زیاد شده کیفیت آموزشی اون کم شده شما بهتره با یه کم تلاش بیشتر سوره قبول شید. دانشگاه ما تا اونجایی که اطلاع دارم تا 2500 هم گرفته

taken2012

عضو جدید
منابع دروس عمومی :
اندیشه اسلامی 1 جعفر سبحانی/ معارف اسلامی نهاد رهبری
نکته :برای این درس فقط تست های سال های گذشته رو چک کنید.
ادبیات: کتاب ادبیات کاردانی به کارشناسی گاج .کتابهای عمومی دیگه که این انتشارات چاپ کرده به غیر این کتاب رو اصلا توصیه نمی کنم .
نکته : برای درک بهتر ارایه های ادبی بهتره هر بیت رو تحلیل کنید سرسری حفظ نکنید.
زبان : مسلط بودن به زبان پیش دانشگاهی + هر کتابی که دامنه لغات شما رو افزایش بده مثل 504
:que:دو درس معارف و ادبیات رو هفته آخر مرور کنید ( حتما این کارو انجام بدین)

NESSAK

عضو جدید
مرسی از راهنمایی هات
راستی فکر میکنید بدون اینکه بخوام هیچی ریاضی بزنم قبول بشم؟

sunshid

عضو جدید
سلام دوستی.من 89 آپادانا شیراز قبول شدم اولش خیلی دودل بودم اما الن خیلی راضیم استاداش خیلی عالین چندتا از استادای معروف شیرازم اینجا تدریس میکنن مثل ساناز حائری-دکتر علی آبادی-مهندس نطنج-دکتر اسدپور-مهندس هنرپروران و ...
جوش هم عالیه

taken2012

عضو جدید
مرسی از راهنمایی هات
راستی فکر میکنید بدون اینکه بخوام هیچی ریاضی بزنم قبول بشم؟

ریاضی رو می تونی20تا 10 درصد بزنی یعنی سه یا چهار تا سوال اما اصلا نباید منفی باشه نگران نباش کنکور کاردانی به کارشناسی راحتتر از اون چیزیه که فکر می کنی به کلاس کنکوریم نیاز نداره من خودم فقط یک ماه مطالعه کردم

NESSAK

عضو جدید
S
سلام دوستی.من 89 آپادانا شیراز قبول شدم اولش خیلی دودل بودم اما الن خیلی راضیم استاداش خیلی عالین چندتا از استادای معروف شیرازم اینجا تدریس میکنن مثل ساناز حائری-دکتر علی آبادی-مهندس نطنج-دکتر اسدپور-مهندس هنرپروران و ...
جوش هم عالیه

سلام دوست شیرازی عزیز
امیدوارم همیشه موفق باشی
یه سوال :بین سه تا دانشگاه غیرانتفاعی شیراز چه فرقی هست و کدوم بهتره؟
آپادانه؟؟ حافظ؟؟ ارم؟؟

NESSAK

عضو جدید
جوش هم عالیه

ممنون دوست خوبم امیدوارم همیشه موفق باشی
یه سوال
بین چندتا موسسه غیرانتفاعی شیراز چه فرقی از نظر اساتید و امکانات هست؟کدوم بهتره؟
آپادانا؟؟ ارم؟؟ حافظ؟؟ هنر؟؟

sunshid

عضو جدید
S

سلام دوست شیرازی عزیز
امیدوارم همیشه موفق باشی
یه سوال :بین سه تا دانشگاه غیرانتفاعی شیراز چه فرقی هست و کدوم بهتره؟
آپادانه؟؟ حافظ؟؟ ارم؟؟
سلام عزیزم مرسی منم واسه شما همین آرزو رو دارم.بالاترین رتبه رو حافظ داره بعدآپادانا-ارم و هنر سطحشون پایین تره.اکثر استادای حاقظ با آپادانا و دانشگاه آزادقاآنی یکی هستن.امیدوارم اطلاعاتم به دردت بخوره دوست عزیزم

sunshid

عضو جدید
ازنظر امکانات اپادانا و حافظ زیاد فرقی ندارن.امکانتی مثل بوفه / اینترنت رایگان/کتابخانه ی تخصصی و... توی دانشگاه آپادانا هست درضمن حافظ چندتا شعبه داره اما آپادانا متمرکزه و دارن گسترشش میدن-من که خدایی خیلی راضیم دوستام هم اکثرا نظر منو دارن

NESSAK

عضو جدید
ازنظر امکانات اپادانا و حافظ زیاد فرقی ندارن.امکانتی مثل بوفه / اینترنت رایگان/کتابخانه ی تخصصی و... توی دانشگاه آپادانا هست درضمن حافظ چندتا شعبه داره اما آپادانا متمرکزه و دارن گسترشش میدن-من که خدایی خیلی راضیم دوستام هم اکثرا نظر منو دارن

مرسی عزیزم
حتما اطلاعاتت بدردم میخوره چون میخاستم بدونم کدوم بالاتره
همیشه موفق باشی

من پارسال دانشگاه دیلمان لاهیجان قبول شدم. دیلمان از نظر سطح علمی خوبه. یه جورایی شعبه دانشگاه علم و صنعت تهرانه چون هیئت موسسش همهشون معمارن و هیئت علمی علم و صنعت هستن. چندتا استاد علم و صنعت هم پروازی میان مثل دکتر علیرضایی که فارغ التحصیل آلمانه. دکتر صدیق هم تا ترم پیش میومد. دکتر معماریان و...
اما از نظر مکان آموزشی جالب نیست.
در کل میتونم بگم که توی کل دانشگاه های غیرانتفاعی جز 10 دانشگاه اول حساب میشه.

m.archi

عضو جدید
سلام .
بچه ها کسی می تونه به من اطلاعاتی در مورد دانشگاه پردیس اصفهان و خیام مشهد بده ؟؟؟
رشته های پذیرش و آخرین رتبه ؟؟؟؟؟؟؟؟

white_chalk

عضو جدید
سوالی واسه یکی از دوستان پیش اومده که من اطلاعی دراین زمینه برای راهنمایی ایشون ندارم،لطفا اگه اطلاع دارید بگین: آخرین تاریخ انتشار وچاپ کتابهای کاردانی به کارشناسی پارسه دقیقا چه سالی هست؟ و در چاپهای 87 به بعد در مقایسه با سال 87 تغییر مطالبی صورت گرفته؟

dream_roya21

عضو جدید
خیام مشهد سال پیش تا 3000 گرفته دوستم 6000 شده بود اسرار مشهد پذیرفته شد

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من 1706 شد رتبم و گرمسار قبول شدم
راضیم فاصلش تا تهران 90 کیلومتر و میشه رفت آمد کرد دانشگاه از کرج هم به گرمسار سرویس گذاشته از تجریش صادقیه و رسالت و... سرویس داره
دانشگاه فقط دو رشته ی عمران و معماری داره
که از این ترم یعنی ترم 2 ما سلختمان معماری جدا شد و یک ساختمان خیلی توپ 5 طبقه برای معماری گذاشتن
استاداش هم که عالی هستن
دکتر اصانلوی معروف اونجاست دکتر امامی و دکتر فامیلی یا همون پدر بتن ایران و دکتر کتابچی ....
موسسه با دانشگاه پلی تکنیک میلان و پلی تکنیک باری و دانشگاه جنوا قرار داد تبادل دانشجو داره
و اینکه قرار ارشد بیاره چون محیط دانشگاهی داره
هم واسه دخترا هم واسه پسرا خوابگاه داره و کلا بهتر از خیلی از موسسات دیگست

بالا