مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آموس

عضو جدید
دوستان من همه ی تاپیک های مربوط به منابع رو گشتم جدول زیر نتیجه ی نهایی شد . (راجع به منابع)
ولی خوب همش و نمی شه خوند . حالا اگه می شه دوستانی که ترجبه دارن جدول و ببینن و نظر بدن . یا مهماش و بگن .

http://uplod.ir/r3buwbj81vpc/33.pdf.htm
منم پارسال کنکور دادم تهران روزانه قبول شدم اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم....

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان جایی رو می شناسین که بدون تعریف از خودشون مشاوره بتونن بدن ؟
مثلا برم مدرسان ، می خوان همش جزوه های خودشون و تعریف کنن . برم آکادمی معماری همین طور .
یه جایی رو می خوام که مشاوره بدن واسه کنکور کاردانی به کارشناسی .

سلام من مدرسان بودم. نرو که چیزی برات نداره
مشاوره هاشون الکیه. همه رشته هارو مشاوره میدن !
آکادمی هم برا ارشد من رفتم. خبری نیست
از مدرسان واسه کاردانی به کارشناسی عمومی هاش خوبه . مخصوصا" ادبیات. اگه فکر کنم مؤلفش احمدی باشه
کتاب هارو نخون.همین خلاصه هارو چند بار بخون
فن ساختمان زیاد بخون. ریاضی هم اگه بلدی بخون.کتاب مدرسان رو نامی مینوشت. اون برا کسی خوب بود بخواد همه ی ریاضی رو یادبگیره
صمصام هم بود ولی ماهان فکر کنم بود. اون بهتره. ماله مدرسان خیلی کامله ولی برا ده ساله دیگه خوبه که ریاضی رو بخوای کامل بزنی
هندسه ریاضی هم اگه دارین هنوز و رشتت ریاضی فیزیک بوده بزنی همون ماله دبیرستانه
تاریخ ایران رو هم بیشتر از جهان بخون سوالاش بیشتر میاد
اگه سوالی بود پیام بده چون من اینجا سالی یه بار میام ولی پیام بدی ایمیلش برام میاد

tohidii

عضو جدید
بچه ها من 2 سال پیش کنکور دادم و الان فارغ التحصیل شدم از شریعتی.خواستم بگم که من آکادمی رفتم کلاس و فقط از جزوه ها خوندم و تست زدم.اون موقع بین پارسه و آکادمی خیلی رقابت بودو بین بچه ها هم هی از این آموزشگاه و اون آموزشگاه خبر می آوردنو فقط استرس زیاد میکردن . ولی من از آکادمی راضی بودم جوشم چون همه معمارین با بقیه آموزشگاه ها فرق داره.الان نمیدونم کیفیت سابق و دارن یا نه.
مشاوره هم از بچه های موفق سالهای قبلن دیگه.نمیشه توقع داشت خیلی کمک کنن.
ولی من دوست دارم بتون بگم بدون استرس بخونید.رو زبان و ریاضی وقت بزارید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا