مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
CASIO 3600
* CASIO FX-82
*CATIGA F-618
* SHARP BL- 531
*SHARP 506W-Bk
*SHARP 509W-BK
* PARS 4600
* سیتی زن مدل 270II SR
*سیتی زن SR II 135T
*سیتی زن 275 SR
*سیتی زن SR 270X

سلام کسی خبر نداره گه چرا ثبت نام کنکور با توجه به برنامه زمان بندی دیر شده
واضحه :دی چون مارو (دور ازجونتون) آدم حساب نمیکنن. موندم کی میخوان ثبتنام کنن. کی کارت صادر کنن کی جواب نتایج اولیه رو بدن کی نتایج نهایی. کی ثبتنام دانشگاه ها شرو بشه.....:((((

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. فاطمي نسيت اين كه من ميخونم(سالاري سال87) .به نظرم يه نگاهي به كتاب درسي ايستاي رشته ساختمان بندازي مشكلت حل بشه .به زبان ساده گفته.

کتاب سعید سعیدی پورم خوبه .کلی نکته کنکوری از تستاش درمیاد.

pal2isa

عضو جدید
پس دوستانی که پارسال مدل های بالاتری بردن راهنمایی کنن لطفا
چون من واقعا نمی دونم منظورشون یک نوع ِ خاصه یا نه ....
________
این سنجش هم که روانی کرد مارو ... همش قضیه ی کنکور ِ ارشد بوده این روزا... اینا هم هیچ توجهی نمی کنن

ناز معمار

عضو جدید
سلام دوستای گلم خسته نباشین
امیدوارم همتون نتیجه ی زحمتاتونو بگیرین و جایی که دوست دارین قبول شین
ولی یه نصیحت از من : اصلا به خودتون فشار نیارین چون نتیجه عکس داره
همزمان با درس خوندن به خودتونم توجه کنین هم از نظر روحی هم از نظر جسمی
راستی مگه قرار نبود 17ام ثبت نام شروع بشه؟پس چی شد؟؟
ممنون میشم اگه ، ثبت نام شروع شد به منم یه خبری بدین:gol:

shahinsky

عضو جدید
سلام
بچه ها همگی خسته نباشید
میخواستم ببینم کسی اطلاع داره دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی ازاد و دولتی که ی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قرار بود 2 هفته اول خرداد بیاد ولی نیومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hedieh71

عضو جدید
سلام کسی قانون شرط معدل که بدون کنکور میتونی واسه کارشناسی ثبت نام کنی رو میدونه؟؟؟؟؟

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یک کتاب خوب برای هندسه پرسپکتیو و ریاضی معرفی می کنید؟؟؟ با نهایت تشکر

سلام. والا تاجایی که من به نتیجه رسیدم از صحبتهای دوستان واسه همش مدرسان. البته من فقط ریاضیشو خوندم خوب بود:-؟؟

archi_nn

عضو جدید
سلام کسی قانون شرط معدل که بدون کنکور میتونی واسه کارشناسی ثبت نام کنی رو میدونه؟؟؟؟؟
سلام
والا من خودمم پیگیر این قضیه بودم...دانشگاه تبریز پارسال شاگرد اول مارو بدون کنکور قبول کرده بود باید شاگرد اول پایه باشین یعنی دانشجوی ممتاز که دانشگاه ما فقط به شاگرد اول میگفت ممتاز که البته حتی اگر شاگرد اولم باشین تضمینی وجود نداره که قبولتون کنن باید درخواست بدین و منتظر اعلام نتیجه باشین اگر شاگرد اول هستین اقدام کنین دنگو فنگ داره ولی بالاخره سنگیه که انداخته میشه اما روش حساب باز نکنین.

archi_nn

عضو جدید
پس دوستانی که پارسال مدل های بالاتری بردن راهنمایی کنن لطفا
چون من واقعا نمی دونم منظورشون یک نوع ِ خاصه یا نه ....
________
این سنجش هم که روانی کرد مارو ... همش قضیه ی کنکور ِ ارشد بوده این روزا... اینا هم هیچ توجهی نمی کنن
جواب سوالتونو نمیدونم میتونین تو سایت خود سنجش برینو بپرسین اما به نظر من مهم نیست احتمالا نگاهم نمیکنن به ماشین حسابتون،ماشین حساب که هیچی من کارت میلیم رو هم جا گذاشته بودم گفتم رام نمیدن اما هیچی نشد!! سخت نگیرین.

archi_nn

عضو جدید
سلام یک کتاب خوب برای هندسه پرسپکتیو و ریاضی معرفی می کنید؟؟؟ با نهایت تشکر
سلام
واسه پرسپکتیو بهتر از زنده دل مدرسان پیدا نمیکنین ریاضیم واسه خوندش منبع زیاده همشونم خوبن... بستگی به خودتون داره اما مهم اینه که در کنار خوندن تستای سالای قبلو بزنین.

hedieh71

عضو جدید
سلام
والا من خودمم پیگیر این قضیه بودم...دانشگاه تبریز پارسال شاگرد اول مارو بدون کنکور قبول کرده بود باید شاگرد اول پایه باشین یعنی دانشجوی ممتاز که دانشگاه ما فقط به شاگرد اول میگفت ممتاز که البته حتی اگر شاگرد اولم باشین تضمینی وجود نداره که قبولتون کنن باید درخواست بدین و منتظر اعلام نتیجه باشین اگر شاگرد اول هستین اقدام کنین دنگو فنگ داره ولی بالاخره سنگیه که انداخته میشه اما روش حساب باز نکنین.
این که من شنیدم خیلی راحته پذیرشش من شنیدم بعضی از دانشگاهها مثلا اعلام میکنن معدلای بالای 19رو براشون واسه ثبت نام شرایط ویزه دارن یکی روهم میشناختم که تو کنکور قبول نشد اما به خاطره معدلش تونست بره اون دانشگاه این که گفتم ماله چند سال پیش بود الان نمیدونم هست یا نه کسی اطلاع داره بگه لطفا

archi_nn

عضو جدید
این که من شنیدم خیلی راحته پذیرشش من شنیدم بعضی از دانشگاهها مثلا اعلام میکنن معدلای بالای 19رو براشون واسه ثبت نام شرایط ویزه دارن یکی روهم میشناختم که تو کنکور قبول نشد اما به خاطره معدلش تونست بره اون دانشگاه این که گفتم ماله چند سال پیش بود الان نمیدونم هست یا نه کسی اطلاع داره بگه لطفا
تا جایی که من اطلاع دارم فقط ممتاز میگیرن البته سراسریو میگم مثلا رجایی که من دنبالش بودم گفتن یه نفر بدون کنکور برمیدارن که خب اونم اگه چند نفر درخواست میدادن مسلما کسیو برمیداشتن که شرایط بهتری داشت منم بیخیالش شدمو دیگه پیشو نگرفتم واسه همین میگم روش نمیشه حساب کرد...حتی تبریزم تا اواخر سال تحصیلی اعلام نمیکرد بدون کنکور برمیداره یا نه در ضمن جوابشم خیلی دیر میاد دیرتر از جواب کنکور نظر من اینه که امتحانش بکنین اما اینطوری نباشه که روش حساب باز کنین کنکور خیلی مطمئن تره وقتی میشه با اون نتیجه گرفت چرا باید پی این تبصره ها و هفت خوان رستم بود که معلومم نیست آخرش چه اتفاقی بیفته؟

archi_nn

عضو جدید
اما در مورد این که فرمودین بعضی دانشگاها شرایط ویژه دارن ممکنه این طور باشه که اینو دیگه باید از همون دانشگاهی که میخواین پذیرش بگیرین بپرسین من چیزیو گفتم که اطلاع داشتم!!

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها شرمنده اگه سوالم عجیبه اخه برا کسی میخوام بپرسم خودم تو جریان نیستم
الان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی(ازاد)شروع شده؟تموم شده؟مگه نزده بودن 17 تا23!وقتی میریم تو سایت سنجش بخش کاردانی به کارشناسی ,ثبت نام هیچی نمیاره که!!!
گفته بودن شرایط و نحوه ثبت نام و اینارو هم تو سایت سنجش میزنن من پیدا نکردم!

archi_nn

عضو جدید
سلام
دوستان این دفترچه ها نیومده هنوز؟؟؟کسی خبر نداره کی قراره بیاد؟من برای یکی از دوستام میخوام...اگه دفترچه ها اومد ممنون میشم یه خبریم به ما بدین.

hani_b

عضو جدید
لطفا اگه کسی تراز قبولی کارشناسی ناپیوسته رشته معماری دانشگاه ازاد رو داره یا میدونه واسم بذاره..........

pal2isa

عضو جدید
والا نمی دونم امسال برنامشون چیه

فقط امیدوارم آزاد سوالارو نده !

punio

عضو جدید
سلام
بچه ها کمک کنین من واقعا استرس گرفتم باید تا اخر خرداد تمومم کنم اما هنو مونده درسام میترسم ازطرفی ترسم واسه اینکه با این ادغام کنکور نقشه هم بیاد که اونوقت نور علی نور میشه

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چون کلا راجع به کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعی ندارم برام سوال شده
مگه امتحانی که برای کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی باید داد همون دروس پیش دانشگاهی نیس؟
بعد مگه امتحانی که برای کنکور ازاد کاردانی به کارشناسی باید داد یه سری دروس معمارری و منبع های معماری نیست؟
بعد الان اگه قراره اینا با هم ترکیب شه بالاخره سوالا سوال معماریه یا پیش دانشگاهی یا هر 2!!!!!؟؟؟؟؟؟:warn:
و کسی که قبول میشه مدرک ازاد رو میگیره یا سراسری!!!!!!؟؟؟؟:warn:

pal2isa

عضو جدید
چون کلا راجع به کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعی ندارم برام سوال شده
مگه امتحانی که برای کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی باید داد همون دروس پیش دانشگاهی نیس؟
بعد مگه امتحانی که برای کنکور ازاد کاردانی به کارشناسی باید داد یه سری دروس معمارری و منبع های معماری نیست؟
بعد الان اگه قراره اینا با هم ترکیب شه بالاخره سوالا سوال معماریه یا پیش دانشگاهی یا هر 2!!!!!؟؟؟؟؟؟:warn:
و کسی که قبول میشه مدرک ازاد رو میگیره یا سراسری!!!!!!؟؟؟؟:warn:

ببین ما کنکور دادیم پیش دانشگاهی و اومدیم کاردانی نا پیوسته ... حالا واسه کارشناسی ناپیوسته باید کنکور بدیم اون درس هایی که تو دانشگاه خوندیم .... حالا آزاد یا سراسری
منابع کنکور هم تو صفحه های این تاپیک اومده ... صفحه های اول ...
حالا امسال اومدن کنکور ِ آزاد و سراسری رو یکی کردن و یک روز با یک دفترچه می گیرن مثل ِ اینکه ! دیگه جدا نیست ....
دوست شما هم اگر می خواد کنکور بده همین هایی که بچه ها اینج می گن بخونه ...

pal2isa

عضو جدید
سلام
بچه ها کمک کنین من واقعا استرس گرفتم باید تا اخر خرداد تمومم کنم اما هنو مونده درسام میترسم ازطرفی ترسم واسه اینکه با این ادغام کنکور نقشه هم بیاد که اونوقت نور علی نور میشه

اوه شما تموم نکردی استرس داری من چی بگم دیگه !
من تا تموم کردن خیلی راه دارم !

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببین ما کنکور دادیم پیش دانشگاهی و اومدیم کاردانی نا پیوسته ... حالا واسه کارشناسی ناپیوسته باید کنکور بدیم اون درس هایی که تو دانشگاه خوندیم .... حالا آزاد یا سراسری
منابع کنکور هم تو صفحه های این تاپیک اومده ... صفحه های اول ...
حالا امسال اومدن کنکور ِ آزاد و سراسری رو یکی کردن و یک روز با یک دفترچه می گیرن مثل ِ اینکه ! دیگه جدا نیست ....
دوست شما هم اگر می خواد کنکور بده همین هایی که بچه ها اینج می گن بخونه ...
یعنی منابع کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی هم منابع معماریه مثل ازاد؟؟؟

pal2isa

عضو جدید
یعنی منابع کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی هم منابع معماریه مثل ازاد؟؟؟

فک کنم مثلا واسه آزاد درس ِ "نقشه برداری" هم بیاد
یا زبان یکم اضافه تر داره تو کتاب مدرسان که دیدم
ببین انقد کم هست که فرقی نمی کنه به نظر من
کسی که می خونه سراسری قبول می شه خب معلومه که آزادم قبول می شه !
تازه امسال هم که یکی شده آزاد و سراسری دیگه فک نکنم آزاد سوال بده ! احتمالا همون سنجش سوال می ده مثل سال های گذشته !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا