مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

ضدعفونی مواد غذایی با ازن

ضدعفونی مواد غذایی با ازن

با سلام
در مورد ازن و اثرات آن بر مواد غذایی منبع و رفرنسی باشد ،راهنمایی فرمایید
متشکرم

3016

عضو جدید
تکنولوژی پس از برداشت

تکنولوژی پس از برداشت

سلام من جزوه تکنولوژی پس از برداشت لازم دارم کسی میتونه اونو در اختیارم بذاره؟:)

مهندس شکوفه

عضو جدید
سلام دوستان
کتابها و تستهای کدوم موسسه واسه کنکور ارشد خوب هست؟
سلام دوست عزیز
من خودم کتابای پارسه رو دارم
به نظر من جزوه های پارسه خوبه تقریبا کاملم هست و اگرمنابع رو نداشته باشی کتابای پارسه می تونه مفید باشه آخر جزوهاشم تست و کنکور سوالای قبل رو هم داره

bahar action

عضو جدید
کدوم گرایش دانشگاه آزادو انتخاب میکنین؟؟؟

کدوم گرایش دانشگاه آزادو انتخاب میکنین؟؟؟

سلام بچه ها کسایی که دانشگاه آزاد شرکت میکنن میشه بگن کدوم گرایش رو انتخاب میکنن و دلیلشون برا انتخابش چیه؟؟؟ من خودم موندم چی کار کنم لطفا یه کم راهنماییم کنین

ماشین الات ارد سازی

ماشین الات ارد سازی

در رابطه با کارخانجات ارد سازی کمپک شده اطلاعات دوستان مرا در احداث واحدی تو لیدی یاری خو اهد کرد قبلا از همکاران محترمم سپا سگذارم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نوآوري هاي جديد در صنعت گوشت يا صنايع غذايي

نوآوري هاي جديد در صنعت گوشت يا صنايع غذايي

سلام. من نوآوري هاي جديد در صنعت گوشت يا صنايع غذايي رو مي خوام كه هنوز ثبت نشده باشه.
مثلا ايده هاتون رو بديد.
خواهش مي كنم زودتر.
ممنون

پروانه سفید

عضو جدید
کمک کتاب

کمک کتاب

سلام .ممنون دوست عزیز.کتابها را از خود موسسه تهیه کردی؟سایت موسسه را بلدی؟هم کتاب توضیح و هم کتاب تست داره؟لطفا میشه راهنمایی کنی که چه کتابهایی داره و کلا هزینه اش چند میشه؟
دوست عزیز از کمکت ممنونم

پروانه سفید

عضو جدید
کمک شغلی

کمک شغلی

سلام دوستان
کسی که فارغ التحصیل شده واسه پیدا کردن کار در رشته صنایع غذایی باید عضو کدوم موسسه یا اداره بشه تا بتونه کار پیدا کنه؟

mo.ava

عضو جدید
درخواست منابع ارشد

درخواست منابع ارشد

سلام بچه ها.من منابع ارشد رو تو سایت دیدم.زیاد بودن.به همشون دسترسی ندارم.اگه کسی از بچه ها کتابای میکروب مواد غذایی رو خونده ممنون میشم اگه یکی از مهمتریناشو بهم بگه.مرسی

reza pahlavan

عضو جدید
سلام .ممنون دوست عزیز.کتابها را از خود موسسه تهیه کردی؟سایت موسسه را بلدی؟هم کتاب توضیح و هم کتاب تست داره؟لطفا میشه راهنمایی کنی که چه کتابهایی داره و کلا هزینه اش چند میشه؟
دوست عزیز از کمکت ممنونم

سلام.کتابها رو از اصفهان گرفتم.البته کپی هستش ولی خواقعا عالیه.سایتشم که پارسه است.توضیح که داره ولی تستهاش کمه
هزینشم تقریبا 60/000 تومن است

dokhtare bala

عضو جدید
سلام بچه ها.من منابع ارشد رو تو سایت دیدم.زیاد بودن.به همشون دسترسی ندارم.اگه کسی از بچه ها کتابای میکروب مواد غذایی رو خونده ممنون میشم اگه یکی از مهمتریناشو بهم بگه.مرسی

به نظر من پارسه خیلی قویه هم تقریبا خلاصه است هم اینکه کامله

*mitra*

عضو جدید
سلام
اگه درسنامه داشته باشین میکروبیولوژیش خلاصه هست ولی نکات مهمو گفته که اگه کامل بخونید به نظر حداقل 90 میزنید
موفق باشید

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان.کسی میدونه یه فارغ التحصیل باید در کدوم اداره ها عضو بشه تا بتونه کار پیدا بکنه؟لطفا اگه کسی دونست واسم پیغام بزاره.ممنون

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان.
کسی مقاله و تحقیقی برای درس تغذیه داره لطفا واسم بزاره.خیلی لازم دارم.واسه ترم مهر بود الان استاد میخواد.لطفا چند تا تحقیق بزارین تا جمع بندی کنم.لطفا کمکم کنید.

food engineer

عضو جدید
کتاب تست ارشد صنایع غذایی میخوام.مرسی

سلام دوستای عزیز ،تست های معتبر کارشناسی ارشد:
1.ارشد صنایع غذایی:انتشارات بارثاوا-مهندس سید مهدی جعفری - مهندس فلاح
2.تست های صنایع غذایی: دکتر مرتضوی
3.درسنامه ی جامع کارشناسی ارشد صنایع غذایی: احسان جناب

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من در مورد رئولوژي مواد غذايي بايد يه تحقيقاتي انجام بدم
ماده غذايي رو بايد خودم انتخاب كنم
خواستم بدون كسي در مورد ماده خاصي اطلاعاتي نداره ؟
ماده اي كه ( 10 , 12 ) سال اخير روش كار شده باشه
ممنون ميشم كمكم كنيد.

mobina_dj

عضو جدید
Arshad

Arshad

kasi az darsadaye Arshade "ulomo tahghighat" etelaee dare? ya
ulom tahghighat mikhone? lotfan darsadatono begin
mercccc

علي ظفرمند

عضو جدید
معرفی و درخواست کتاب و جزوه صنایع غذایی

معرفی و درخواست کتاب و جزوه صنایع غذایی

سلا م و عرض ادب....................
همه کتابایی که دوستان معرفی کردن عالیه ولی واسه جمع بندی مطالب کتاب کارشناسی ارشد صنایع غذایی احسان جناب عالیه....و همچنین گام به سوی کارشناسی ارشد (3 جلدی)مهندس مسعود فلاحی عالیه.....
واسه همه ی دوستای مهندس علوم و صنایع غذایی آرزوی موفقیت و پیروزی دارم............................

پروانه سفید

عضو جدید
کمک علمی

کمک علمی

سلام دوستان
کسی تحقیق تغذیه میتونه در این قسمت واسم بزاره؟
کسی سایت مجله صنایع غذایی بلد هست که تونست عضو مجله شد و مقاله فرستاد؟
در صورت کمک ممنون میشم

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی
سلام با تشکر اینا رو دارم یه کتاب تست ارشد که آزاد داشته باشه.مرسی
مهندس سلام . يه كتابي رو يه دانشجوآماده كرده به نام سجاد عبادي كه صورتي رنگه و تستايه آزاد ، سراسري و وزارت بهداشتو داره ولي ... من كلي جواب شاشتبااه تووش پيدا كردم . اگه جواباي آزادو خواستي چون من پارسال كنكور دادم ميتونم بهت بدم . البته به غير از زبانش

شاد و موفق باشي

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی
برای زبان تخصصی چه کتابی مناسبه ؟ کسی می دونه آیا؟؟؟؟؟
سلام . دوسته عزيز يه كتابي هست كه اگه درست بگم انتشارات سمت زده و اسمش زبان صنايع غذاييه . توش 10 تا متن درمورد مواد غذاييه و سوالات مربوط بهش و يه جلد هم جوابشه

nbinesh

عضو جدید
سلام.لطفا در مورد اصول بهداشتی که باید توی کارخونه کیک و کلوچه رعایت بشه منو راهنمایی کنین.ممنون

بالا