محفلي براي آثار موسیقی شخصي شما

گلابتون

مدیر بازنشسته
transacoustic كاري از گروه Anathema كه با يكي از دوستان زديم!

http://rapidshare.com/files/192948022/Transacoustic.mp3.html

كامران جان ...كارتو گوش كردم..البته خيلي وقته كه دانلوش كردم و گوش دادم و كلي لذت بردم...شايد اگر غلو نكرده باشم...حدود 30 بار گوش دادمش ...عالي بود ..عالي...حرف نداشت..ممنونم ...و باز هم منتظر كارهاي قشنگ بعديت.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود ! :gol:

اين تاپيك يكي از بهترين تاپيكها ايه كه تو باشگاه ديدم ، ولي مدتهاست كه پستي توي اين تاپيك پرطرفدار خورده نشده... :redface:

امشب ميخوام دوباره اين تاپيكو راه بندازم بهونه ش هم روز ميلاد كسيه كه بنيان گذار اين تاپيك بوده ....

سايه جان اين آهنگ هديه ي تولدته از طرف من كه ارزش قطره اي از خوبيهاي تورو هم نداره :w05:

:w30:

تقديم به گلابتون

:w30:

:heart:((خانم گل باشگاه تولدت مبارك )):heart:

گلابتون

مدیر بازنشسته
وااااااااااااااي خداي من ...شادمهر عزيزم...ببين چه كردي...ممنونم عزيز مهربونم...راستي راستي كه گل كاشتي ...مرسي گلم...ايشالا ساليان سال سلامت و تندرست باشي و هميشه قلبت همينطور مهربون و با وفا باشه و پر از عشق و عاطفه باشه.

ممنونم عزيزم...ممنونم.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
:cry: منم موافقم.عالی بود.عالی:gol:
من آرزومه یه روزی اینجوری پیانو بزنم.میگم شما چند ساله کار میکنین؟:cry: روحم بالا پایین شد:crying2:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اولی باهاش ارتباط بیشتری برقرار کردم.:gol::gol::gol:
ممنون کامران جان.انشالا یه روز کنسرتت بیایم

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینم یه کار دیگه از من هست
آهنگ The End Of August یانی که نت ویولنش رو هم خودم در اوردم...
همونطور که میدونید اکثر پیانو های دیجیتال صدای سازهای مختلف رو دارند یکی از این صداها که بیشتر شبیه ویولن بود رو انتخاب کردم و نت ویولن رو با اون ضبط کردم و با کامپیوتر روی صدای پیانو قرار دادم...
امیدوارم خوشتون بیاد
نظر هم بدید لطفا
دانلود
حجمشم حدود 2.5 مگابایته

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
:gol:;) عالی بود.واقعا هنرمندانه بود..کاش منم میتونتستم یه روزی اینجوری بزنم:cry:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همونطور که میدونید اکثر پیانو های دیجیتال صدای سازهای مختلف رو دارند یکی از این صداها که بیشتر شبیه ویولن بود رو انتخاب کردم و نت ویولن رو با اون ضبط کردم و با کامپیوتر روی صدای پیانو قرار دادم...
امیدوارم خوشتون بیاد
نظر هم بدید لطفا
دانلود
حجمشم حدود 2.5 مگابایته
عالي بود محمد رضا جون تبريك ميگم :gol::w17:

من عاشق تركيب پيانو و ويولن هستم البته فكر ميكنم آهنگايي رو انتخاب كني كه ويولنشو بصورت سولو بزني زيباتر ميشه ... كار اولت ( reqium بود اسمش اگه اشتباه نكنم ) اگه بعضي جاهاشو با ويولن ميزدي خيلي ناز ميشد :w17:در كل ايول ;)

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالي بود محمد رضا جون تبريك ميگم :gol::w17:

من عاشق تركيب پيانو و ويولن هستم البته فكر ميكنم آهنگايي رو انتخاب كني كه ويولنشو بصورت سولو بزني زيباتر ميشه ... كار اولت ( reqium بود اسمش اگه اشتباه نكنم ) اگه بعضي جاهاشو با ويولن ميزدي خيلي ناز ميشد :w17:در كل ايول ;)

مرسی از نظرت
آره...
ولی این صدا ، صدای ویولن واقعی نیست برای همین نمیشه باهاش زیاد مانور داد.:gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از نظرت
آره...
ولی این صدا ، صدای ویولن واقعی نیست برای همین نمیشه باهاش زیاد مانور داد.:gol:
آره راس ميگي ...

به نظر من واسه ويولن (يا هر سازي كه دوس داري ) از نرم افزار استفاده كن بعد رو صداي پيانوت ميكس كن البته ميدونم كه هيچي مثل ساز زنده نميشه ولي نرم افزارهاي جديد خروجي هاي خيلي خوبي حتي از ويولن ميدن

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره راس ميگي ...

به نظر من واسه ويولن (يا هر سازي كه دوس داري ) از نرم افزار استفاده كن بعد رو صداي پيانوت ميكس كن البته ميدونم كه هيچي مثل ساز زنده نميشه ولي نرم افزارهاي جديد خروجي هاي خيلي خوبي حتي از ويولن ميدن
چه نرم افزارایی ؟؟
من بیشتر از cakewalk استفاده میکنم...

shanli

مدیر بازنشسته
سلام
امیدوارم خوشتون بیاد
نظر هم بدید لطفا
دانلود
حجمشم حدود 2.5 مگابایته

woOow!
چه کردی محمد رضا!خیلی عالی بود..مرسی

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سـلام کـامـران عزیز، مثل همیشـه عـالـی بود. ممنـون. :gol:

سلام

امیدوارم خوشتون بیاد
نظر هم بدید لطفا
دانلود

حجمشم حدود 2.5 مگابایته

دوست عزیز زیبـا بود. ممنـون. :gol:

Excalibur

عضو جدید
محمدرضا جان کارتو گوش کردم خیلی خوب بود فقط یه پیشنهاد ساز استرینگی که گذاشتی را تغییر بده و از یه ساز وسیع تر استفاده کن البته میتونی با کمی ابتکار و وقت گذاشتن یه جاهایی از ساکسفون استفاده کنی که هم حالت خاصی به آهنگ میده هم یه تنوع جذاب میشه...
اما کارت خیلی درسته...من از اون آدمای ایرادیم اما این خیلی خوب بود...

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمدرضا جان کارتو گوش کردم خیلی خوب بود فقط یه پیشنهاد ساز استرینگی که گذاشتی را تغییر بده و از یه ساز وسیع تر استفاده کن البته میتونی با کمی ابتکار و وقت گذاشتن یه جاهایی از ساکسفون استفاده کنی که هم حالت خاصی به آهنگ میده هم یه تنوع جذاب میشه...
اما کارت خیلی درسته...من از اون آدمای ایرادیم اما این خیلی خوب بود...
مرسی از نظرت
میتونی چندتا نرم افزار معرفی کنی؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه نرم افزارایی ؟؟
من بیشتر از cakewalk استفاده میکنم...
من خودم از fl studio استفاده ميكنم كار باهاش يكم سخت هست ولي واسه تو كه نوازنده ي پيانويي و فقط ميخواي يه صداي خروجي ازش بگيري بذاري روي صداي پيانوت خيلي مشكل نيست

محمدرضا جون به نظر من تو كه 8 سال داري موسيقي كار ميكني ديگه نبايد فقط به نوازندگي پيانو اكتفا كني ، بهتره كه الان با تركيب سازها قدرت آهنگسازيتو بالا ببري
:gol:

بالا